Skocz do zawartości

Jak wykryć zdradę partnera/partnerki przykłady...


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia! Długo mnie tu nie było a to za sprawą tego, że cały czas przebywam za granicą kraju i zarobiony jestem. Miałbym do was parę pytać odnośnie tego jak poradzilibyście sobie w mojej sytuacji.

 

Otóż ja mieszkam sobie sam za granicą ale wiem, że w domu rodzinnym w PL ojciec zdradza matkę. Skąd ja to wiem? Ponieważ ostatnio znajomy zameldował mi, że ktoś z moim ojcem był widziany u niego w domu a on wyparł się tego i najzwyczajniej w świecie powiedział, że był sam. Mojej matki również wtedy w tym domu nie było jestem tego pewien na 100 %. Druga sytuacja, że już nie raz widział go ktoś jak kupuje prezerwatywy w sklepie. Trzecia sytuacja, to że ktoś mojej matce napisał na fejsie jako anonim, że ma rogi dłuższe jak stąd do nieba, ale niestety ona nie uzyskała odpowiedzi.

 

Chciałbym was zapytać co zrobić w takiej sytuacji, bo ja na stałe mieszkam za granicą i mam np dostęp do jego kompa gdzie znam hasło około 2 razy do roku. Co poza kompem można zrobić żeby mieć twardy dowód na to, że zdradza? Na detektywa nie chcę wydawać kasy, a też nie mam za dużego pola manewru na dzień dzisiejszy. Poinformowałem matkę, żeby powoli przygotowywała się do sprawy rozwodowej i pogodziła się ze stanem rzeczy jednak muszę mieć jakiś twardy dowód na zdradę. Chce jej po prostu pomóc bo nie mogę patrzeć na to jak się męczy. Jeśli macie jakieś pomysły co zrobić w takiej sytuacji to proszę o odpowiedzi.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Samiec:) napisał:

Ponieważ ostatnio znajomy zameldował mi, że ktoś z moim ojcem był widziany u niego w domu a on wyparł się tego i najzwyczajniej w świecie powiedział, że był sam. Mojej matki również wtedy w tym domu nie było jestem tego pewien na 100 %. Druga sytuacja, że już nie raz widział go ktoś jak kupuje prezerwatywy w sklepie. Trzecia sytuacja, to że ktoś mojej matce napisał na fejsie jako anonim, że ma rogi dłuższe jak stąd do nieba, ale niestety ona nie uzyskała odpowiedzi.

To nie są żadne dowody. Jedynie słabe poszlaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy nie widzicie ze to kolejna prowokacja. Nikt kto podpisuje się jako samiec nie napisałby jak p odpierdolić innego faceta do baby. Tylko ktoś kto dzieli podobne cechy anatomiczne i jednoznacznie się identyfikuje z płcią przeciwna. Nawet najmniej doświadczony chłopak jest w stanie tak poprowadzić rozmowę z drugim, że ten drugi się odkryje. Sami wiecie czego potrzeba aby facet postanowił zrobić skok w bok i co może być tego powodem. Szczególnie kiedy relacje z partnerką z dnia na dzień się nie osłabiają i nie zachodzi to z byle powodu. Niech @Samiec:) użyje Gilette na swojej cipie i spi^%#a do rezerwatu. 

 

Hough. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechowe jak tu wieje hipokryzją. 

Jak kobieta zdradza to bee ale jak facet zdradza to solidarność plemników.

Skoro są poszlaki że ojciec zdradza i syn chce sprawdzić to niech sprawdza. Niekażda matka jest na tyle silna by sama potrafiła się tym zająć. 

Edytowane przez Isildur
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to też wyglada na prowokację.

Gdybym miał taką sytuację, wziąłbym ojca na bok i powiedział dosadnie, w cztery oczy co o tym myślę.

Dalbym mu dojść do słowa, wziął pod uwagę jak wygląda relacja rodziców.

Ostatecznie, zażądał przerwania patologii albo wzięcia na klatę, z wszelkimi konsekwencjami.

 

Z pewnością nie szukałbym sposobów, jak podpierdolic skutecznie ojca do matki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Samiec:) napisał:

Chciałbym was zapytać co zrobić w takiej sytuacji

 

4 godziny temu, Samiec:) napisał:

bo nie mogę patrzeć na to jak się męczy.

Dobra. Pytales sie matki o to czy sie meczy? Ojciec  "mamuta" do domu przynosi? Co Ciebie obchodzi co ojciec robi. Nie zostawil was nie odszedl do innej kobiety.  " Okurwi" sie i wroci. Kobiety inaczej odbieraja zdrade.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PatZz napisał:

Jeśli zauważymy kilka sygnałów od partnerki, która może być już na zmianie gałęzi lub nas zdradza co wtedy zrobić?.

Jesli kobieta Ciebie zdradzi, a ty to wiesz i ona to wie,ze ty to wiesz i nadal z nia bedziesz to z mety jestes gardzony,tu nie ma litosci. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Mam kumpla, zdradza od dwóch lat, nawet tabsy na ruchanie brał o de mnie. Myślałem że taki ma potencjał z żoną.

Okazało się że na boku ma mężatkę 12 lat młodszą i ją zapina, co więcej, motylki mu się zalęgły. Frajer do potęgi.

Żona coś podejrzewa, on idzie w zaparte, jego synki spłynęły z morza, wzięli się za niego, że niby co on wyprawia.

 

   I co!? odpuścił, ale pewnie na chwilę, nie przyznał się, dba o rodzinę. Za jakiś czas wróci na łono rodziny.

Żona afery nie robi bo zdaje sobie sprawę ze swojego wieku i z tego że też nie jest święta.

 

   Nie wpierdalaj się, to moja rada. Chcesz, masz odwagę, pogadaj ze starym. To wszystko.

Ich sprawy zostaw im!.

 

Pozdro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam odwagę żeby pogadać ze starym i na luzie mu powiedzieć jak ja to widzę. Moja matka właśnie nie jest tu niczemu winna zawsze się dobrze zachowywała w stosunku do innych. Natomiast ojciec zawsze w całej rodzinie siadał wszystkim na psychike i obwiniał mnie często za rzeczy których nawet nie zrobiłem, nie powiem zostałem dobrze wychowany przez rodziców znam wartość pieniądza i ciężko na wszystko pracuję, ale jak on pomiata drugą osoba to na to nie mogę patrzeć, dlatego też chcę wyjaśnić tę sprawę. Dzisiaj sprawdziłem bilingi jego telefonu, wyszło na to, że jest jeden numer na który co chwilę dzwoni i wysyła sms. Także jutro będę się dowiadywał kogo ten numer jest.

 

Co do nie wpierdalania się to jest jeden problem. Ja planuję zjechać do kraju i otworzyć biznes, a to wszystko ma się odbywać w domu, wlaśnie buduje mi się tam magazyn. I teraz taka sprawa, że jak wróce a oni bedą pokłóceni to ja w tym wszystkim niestety będę musiał brać aktywny udział a tego nie chce bo nie będę mógł się skupić na firmie. I dlatego pomyślałem, że lepiej to wszystko za wczasu zdemaskować, bo jak już wrócę i dopiero zacznę to robić to już może być za poźno. 

 

I do ludzi, którzy mnie powyzywali i powiedzieli, że to prowokacja. JEŚLI NIE MACIE NIC DO POWIEDZENIA W TEMACIE, TO PROSZĘ SIĘ NIE PRODUKOWAĆ BEZ SENSU BO NA TEGO TYPU ODZYWKI LEJĘ AKURAT CIEPŁYM MOCZEM. 

 

Reszcie wielkie dzięki za odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Samiec:) napisał:

I teraz taka sprawa, że jak wróce a oni bedą poóceni to ja w tym wszystkim niestety będę musiał brać aktywny udział a tego nie chce bo nie będę mógł się skupić na firmie.

I w ten sposób wróciła mi wiara w ludzi i ich dobre serduszka.

 

To jak to jest, nie możesz patrzeć na ból matki?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Yolo napisał:

I w ten sposób wróciła mi wiara w ludzi i ich dobre serduszka.

 

To jak to jest, nie możesz patrzeć na ból matki?

Chodzi o to, że matka bardzo dużo mi pomogła i doradziła w życiu. Jestem niemalże pewien, że ojciec ją zdradza dlatego nie chcę na to patrzeć, ona zresztą też to podejrzewa. Nie nie mogę patrzeć na ból matki, niby solidarność plemników itp, ale jest mi jej po prostu żal jak widzę, że się męczy w tej sytuacji, a wiem też, że ona nie weźmie spraw w swoje ręce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie właź z butami w małżeństwo swoich rodziców. Jesteś ich synem a nie doradcą małżeńskim. 

Jak głębiej się nad tym zastanowisz to każda opcja ingerencji poza bardzo dyskretną rozmową z ojcem odbije się na Tobie negatywnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Samiec:) napisał:

Co do nie wpierdalania się to jest jeden problem. Ja planuję zjechać do kraju i otworzyć biznes, a to wszystko ma się odbywać w domu, wlaśnie buduje mi się tam magazyn. I teraz taka sprawa, że jak wróce a oni bedą pokłóceni to ja w tym wszystkim niestety będę musiał brać aktywny udział a tego nie chce bo nie będę mógł się skupić na firmie. I dlatego pomyślałem, że lepiej to wszystko za wczasu zdemaskować, bo jak już wrócę i dopiero zacznę to robić to już może być za poźno.  

No i po tym fragmencie widać że myślisz tylko i wyłącznie o sobie, i o swoim biznesie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.