Skocz do zawartości

Rozwódka z dziećmi i portier


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Chciałbym opisać trochę mój problem i prosić Was Bracia o rady i pomoc.

 

Mam 43 lata.Ona 41. Jestem po bezbolesnym rozwodzie który miał miejsce 6 lat temu. Ale tu nie o tym.

 

Dwa lata temu poznałem atrakcyjną Panią. Jest po rozwodzie, ma dwójkę dzieci. Niedawno się zaręczyliśmy.Jeden dorosły,pełnoletni a drugi prawie pełnoletni. Nie mieszkamy razem ale staramy się widzieć co weekend. Pani owa jest jakaś dziwna. Ostatnio w kinie usiada obok mnie jakaś kobieta, wywołało to komentarze mojej kobiety że pewnie sama przyszła i chce upolować jakiegoś chłopa.

Po seansie jak wstawaliśmy milczała, ale jak wyszliśmy z kina zrobiła mi straszną awanturę że patrzałem na nią. Jest bardzo zazdrosna i zaborcza. Pochodzi z rozbitej rodziny. Co jakiś czas robi mi awantury z "dupy" wzięte i chce razem zamieszkać. Twierdzi że to powody jej zachowania że jeszcze się do niej nie wprowadziłem.

Takich podobnych sytuacji, pokazujących jej zaborczość i zazdrość było trochę. Raz nawet miała problem gdy jakaś kobieta się do mnie uśmiechnie. W sumie to nie raz...

 

Ostatnio dorwałem jej telefon by sprawdzić czy ona taka kryształowa. Mam brata który ma dużą wiedzę informatyczną... Zrobił pare rzeczy. Pomińmy jakie. W każdym bądź razie pisze od jakiegoś czasu z portierem ze swojej pracy starszym o blisko 20 lat. Koło 60-tki. Żonaty, dorosłe dzieci. Romansu na 100% nie ma i nie było. Ale piszą i ten dziadek coraz częściej pisze typu "Jesteś piękna" "Gdybym był młodszy" itd. Smsy typowo jakby zakochanego.

Pewnego dnia powiedziałem tej mojej że pomyłkowo wysłała smsy do mnie a nie do niego. Wszystkiego się wyparła, że nic nie pisze, że to kolega. Zrobiła mi awanture.

 

Po jakimś czasie znów dorwałem jej telefon i piszą sobie w najlepsze. Kilka smsów było o mnie niezbyt przychylnych np"Trzeba mieć z kim iść" "Lub ona mnie nie pokocha tak jak ja ją itd...

A jeden był sms do tego dziadka że wzieliśmy ślub!!! Czy ona jest normalna? A ten chłop jej słodzi jaka to ona piękna i zaradna...

Ewidentnie nie jest lojalna, Może i nie ma romansu ale nie wiem jak to się skończy...

Zauważyłem też że bardzo kłamie. Kłamie tego portiera, kłamie koleżanki, kłamie i mnie. I coś się chyba z tym portierem kroi... Stary gość ale...

Utrzymuje z nim kontakty, nie patrzy że mi się to nie podoba. Mówiłem jej nawet że jak będzie z nim pisać to ją zostawię. Ale pisze dalej.

Nie wiem co ja mam robić w tej sytuacji. Podejrzewam że moja parterka jest zaburzona. Odwraca kota ogonem, robi wielki problem z małej sprawy itd.. I słysze tylko o zamieszkaniu razem u niej lub w wynajętym mieszkaniu..

Pomóżcie Bracia. Co ja mam z nią i tym wszystkim robić? Książki Marka Kotońskiego czytałem, wiem że chyba źle robie ale nie mogę żadnej decyzji podjąć. :(

Co jest grane?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah te dzisiejsze wyzwolone kobiety... też miałem taką towarzyską pisarkę telefoniczną. I jak tu inwestować w związek, który dla kobiety może być tylko opcją tymczasową. Najbardziej szkoda czasu i zaangażowania a nie kobiety.

 

Odpowiedz sobie na pytanie, czy gra jest warta świeczki? Nie sugeruje odpowiedzi, spisz sobie może za i przeciw.

Edytowane przez misUszatek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Siekierka napisał:

Jestem po bezbolesnym rozwodzie który miał miejsce 6 lat temu

 

17 minut temu, Siekierka napisał:

. Niedawno się zaręczyliśmy

Rozwód niczego Ciebie nie nauczył?! Piszesz, że był bolesny dla Ciebie. A gdzie wyciąganie wniosków z błędów? 

Pchasz sie w kolejne szambo i jeszcze masz uśmiech na ustach. 

20 minut temu, Siekierka napisał:

Pani owa jest jakaś dziwna.

Pani nie jest dziwna, one mają to we krwi. 

21 minut temu, Siekierka napisał:

Ale piszą i ten dziadek coraz częściej pisze typu "Jesteś piękna" "Gdybym był młodszy" itd. Smsy typowo jakby zakochanego.

Typowe zapewnianie atencji dla pani. One tym się karmią i potrzebują na każdym kroku. 

23 minuty temu, Siekierka napisał:

Co jest grane

Pani przejęła całkowitą kontrolę nad tobą i za przeproszeniem rucha Cię bez mydełka.

Swoim zachowaniem i postawą na to pozwoliles. 

Jak dla mnie, pani od wczoraj powinna być wyjebana z twojego życia na zawsze. 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan portier pewnie już sprawdził jej ogródek. Znałem takiego kiedyś pana portiera, przerób miał w jednej firmie jak Ron Jeremy, mimo zaawansowanego wieku. Aż dziw, bo każdego faceta swoją fizis mógłby wyleczyć z seksualnych i urodowych kompleksów. Miał Panie i sporo lat młodsze : ) Wiej, bo z tej mąki chleba już nie będzie.

Edytowane przez Obliteraror
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Siekierka napisał:

Rozwód był bezbolesny 

A co było powodem?

 

3 minuty temu, Siekierka napisał:

 Na 100% zdrady nie było.

Napewno to Kopernik nie żyje. 

1 minutę temu, Obliteraror napisał:

ok, ale po co Ci nielojalna partnerka?

Jak dobrze brat zaznaczył, po takim czasie lojalności i szacunku kobiety do siebie nie nauczysz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siekierka Dobra, może trochę ciebie to zaboli, ale twoja pani nie musi być wcale borderką. Po prostu jest kobietą... tyle albo AŻ tyle. Hipergamia działa, takoż więc będzie szukała cała czas lepszych opcji jeżeli chodzi o partnera płci męskiej. Szczególnie po minięciu haju hormonalnego (a po jej akcjach wnioskuję, że ten haj w jej przypadku już dawno minął). Kobieta nie zna pojęcia wierności i uczciwości (jeżeli mówimy o tym z perspektywy oka męskiego).

Teraz zaczyna się okres, gdzie już zaczyna się robić zmęczona swoją "postawą" kameleona. Będzie starała za wszelką ceną zrobić z ciebie swojego pantofla (z korzyścią dla niej, z niekorzyścią dla ciebie). Nic tylko czekać, aż zada ci pytanie z dwoma opcjami wyboru:"Żenisz się, czy wychodzisz?". Chyba nie muszę mówić, która opcja będzie dla ciebie lepsza. Naprawdę chciałbym cię pocieszyć, moje doświadczenie z kobietami jest marne i może dramatyzuje, ale z racji mojej cechy osobowości bycia obserwatorską piątką dużo spoglądam na  zachowania kobiet w moim otoczeniu (w szkole, w domu). I na podstawie obserwacji zachowań kobiet jestem w stanie stwierdzić, że będzie już tylko gorzej w tym związku.  ?

Edytowane przez Hubertius
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Still napisał:

A teraz pani kręci lody na boku.... Jak to nie jest pchanie się w to samo szambo, to nie mam więcej pytań... ? 

Ale zdrada była mojej byłej żony a nie obecnej partnerki. 

Łatwo mówić by odejść... 

 

A może by zadzwonić do tego portiera i powiedzieć mu parę przykrych słów? 

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Siekierka napisał:

Pochodzi z rozbitej rodziny. Co jakiś czas robi mi awantury z "dupy" wzięte i chce razem zamieszkać.

Nie doczytałem dalej, sorry, nie ma sensu. Wiej stary, zrywaj zaręczyny. Będziesz miał ze wspólnego życia koszmar. Takie moje zdanie.

 

43 minuty temu, Siekierka napisał:

Twierdzi że to powody jej zachowania że jeszcze się do niej nie wprowadziłem. 

Kłamie. Ale to normalne. Projektuje winę za jej toksyczne zachowania na Ciebie.

Tak naprawdę jej zachowania się nasilą jak razem zamieszkacie ale dalej Ty będziesz temu winny, już powód się znajdzie (jesteś za mało czuły, zbyt ciapowaty, zbyt brutalny, nie słuchasz jej, cokolwiek, powód nie ma znaczenia).

 

Mówię z własnego doświadczenia.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siekierka

Jeżeli na tym forum szukasz ludzi, którzy doradziliby abyś został przy kobiecie, która Ciebie okłamuje i jawnie pokazuje brak szacunku to pomyliłeś fora. 

 

Szanuj swój i nasz czas. Jeśli prosisz o poradę to doceń porady, które dostałeś i nie wrzucaj naiwnych kontr-argumentów. 

 

14 minutes ago, Siekierka said:

Łatwo mówić by odejść... 

Tak, teraz masz łatwo. Ożeń się jak skończony imbecyl z kobietą, która filtruje z dziadkiem (czyli ma już teraz Ciebie za NIC) to zobaczysz co znaczy "trudno". 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziew.pl albo temat trolla (kolejna rozwódka z dziećmi i co robić) albo coś z Tobą jest nie teges w głowie - możliwe, że bezbolesny rozwód nie był odpowiednią lekcją.

 

Poczytaj forum. Przeczytaj

-Kobietopedia

-Stosunkowdobry

 

i zastanów się czy jesteś zadowolony ze swojego życia.

 

Tak to żyj tak dalej

Nie zacznij je zmieniać.

 

i przestań się użalać i pisać, tyle razem, trudno, ciężko, boli, ale dlaczego, a może się uda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Rozwódka z dziećmi i portier
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.