Skocz do zawartości

Rozwódka z dziećmi i portier


Rekomendowane odpowiedzi

Bracia. @Adolf @Taboo @tytuschrypus @Imiennik @Normalny @Tomko @Isildur @Still @Krugerrand @Stradii inni Bracia piszący w tm wątku. 

 

Właśnie się rozstalem. Za wszystko mnie obwinila, jazda konkretna. Wręcz masakrycznia. Zrobiłem to przez  telefon. Nie chcę jej już oglądać. Dużo mnie to wszystko kosztuje zdrowia. Ciśnienie 160/92.

 

Powodem był ten portier. Powiedziałem że prosiłem żeby się nie kontaktowała o że to olala, że jest nielojalna. Zgadnijcie co zrobiła? WYPARLA SIĘ. I zrobiła awanturę że to moja wina i że pewnie kogoś mam. Zwarlo jej styki. 

 

Na razie tyle. Muszę wziąść chyba Captopril na to ciśnienie... Czuję się podłe a wiem że będzie gorzej w mojej głowie. To wszystko naprawdę odbija się na mnie. 

Ale rozumiecie? Wypadła się znów oczywistej rzeczy że z nim pisze.

Teraz już milczy i się nie odezwie. Znam ją. 

 

Muszę się położyć... Przepraszam Was najmocniej. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Still napisał:

Mogłeś osobiście. 

A po co. Niektóre osoby lepiej wypier..lić ze swojego życia przez fona. Szkoda nerwów. 

 

@Siekierka

 

 

Odezwie się, odezwie. Zobaczysz już jutro :). Po prostu wywal wszystkie kontakty, zablokuj wszędzie, nie daj żadnej możliwości kontaktu z tobą. Czemu czujesz się podle? Bo zerwałeś z babą, która cię nie szanuje w ogóle i okłamuje cały czas? 

 

Głowa do góry. Teraz będzie już tylko lepiej. Szlaufa miejsce jest w ogrodzie a nie w domu :D. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

Odezwie się, odezwie

Oj tak i powie, masz racje pisałam z tym portierem. A wiesz dlaczego? Bo byłeś mało czuły, mało romantyczny i setki innych powodów. Aha no i najważniejsze! Pogubiłam się!:D

Edytowane przez Still
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... może zmienię zdanie, może to i lepiej samemu zerwać jak kobieta nie ma szacunku.

 

Teraz uważaj, bo pewnie będzie chciała wrócić ale wiesz po co? Tylko po to żeby to ona mogła zerwać z Tobą. Żeby to ona miała to ostatnie zdanie. Żeby sama mogła sobie to wytłumaczyć, że postąpiła właściwie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still @Tomko

Nie odezwie się. Znam ją bardzo dobrze. Kiedyś jak była kłótnia konkretna nie odezwała się 10 dni. Oczywiście ja się odezwałem. 

Nie mam telefonu z możliwością blokady. Niestety. 

 

@Normalny

Napisałem do tego Ocal Siebie. Na razie prosząc o radę. 

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Still napisał:

Mogłeś osobiście. 

Nie wiem, czy w obecnym stanie emocjonalnym oglądanie tej kobiety byłoby dla niego czymś "wartościowym". Takie egzemplarze trzeba spłukiwać jak najszybciej, bo rozmowa z nimi nic nie wnosi. Ani nic ich nie łączyło specjalnie, żadne wieloletnie doświadczenia, ani kobieta nie zasłużyła swoją aurą :D na specjalne względy. Tak więc bye bye i tyle.

Toksyczność wylewa się z każdym słowem haha.

A tobie drogi kolego @Siekierka życzę, żebyś zostawił w cholerę wszelkie poczucia winy, niesmaku, żalu, goryczy i inne ścierwa. Zamień je na drwinę, ironię, luz, radość z pozbycia się grzyba pasożyta, którego jedyne imię to Poczwara. Wmawiaj sobie, że to co było wczoraj było rok temu, tego już w twoim życiu nie ma. Nawyk zadowolenia trzeba pielęgnować. Przechodziłem niedawno dokładnie to samo. Teraz kobieta dziesięć razy przemyśli zanim się ze mną skontaktuje. Nikt nie ma prawa od nas żądać, żeby jego problemy i manie były przez nas rozwiązywane. Kobieta żerowała na tobie, co niby straciłeś? Kobiet wokół tysiące, i zapewne normalniejsze od tej. I młodsze. Skorzystaj z sytuacji, usiądź, odetchnij i pomyśl,że właśnie nadszedł ten piękny dzień, w którym udało ci się uniknąć wejścia w potężnie cuchnące łajno. Bądź wdzięczny losowi,że masz takiego gościa, jak ty sam, że cię przed tym przestrzegł ;) Powodzenia

 

Ps: I tak jak chłopaki radzą, wywalić numer, zablokować, to samo FB. Kilka dni będzie ci czegoś brak, potem przejdzie.

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Siekierka napisał:

Nie mam telefonu z możliwością blokady.

Każdy kurva ma. Już się zaczynają Wygooglaj sobie jak to zrobić (nie, nie pytaj nas). 

 

Dobrze zrobiłeś. Teraz blokada, święta zasada zero kontaktu i jak ktoś słusznie zauważył pomoc specjalisty też się przyda. To będzie Twój nowy początek. 

 

Jeśli masz nas w czymś posłuchać to w tej blokadzie wszędzie. Niejeden tego nie zrobił i potem żałował. Teraz się decyduje, na ile konsekwentny facet z Ciebie, a na ile płacząca za waginą cipka. 

 

A wypieranie się faktów przez kobiety jest okrutnie żałosne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, azagoth napisał:

Niektórym terapia FTOW pomaga również znakomicie.

Polecam 

Chyba terapia FLOW? Tak? 

 

Oj to jest ponizajace że tak blisko z dziadkiem jakimś jest, mimo że zdrady fizycznej nie było. 

 

@tytuschrypus

Naprawde nie mam takiej funkcji. Ale ona i tak się już nie skontaktuje. Znam ją. Zresztą po tym caloksztalcie ma na mnie wyjebane. Podejrzewam że była tylko ze mną bo jako takie wykształcenie mam i na brak kasy nie narzekam. 

 

Teraz tak myślę... Przecież fakt pisania z tym portierem, mimo moich próśb to całkowity brak szacunku do mnie i zero lojalności. 

 

Na razie się jakoś trzymam. 

@Stradi

Fajny post. Pewnie wiesz jak się teraz czuję. 

 

@Holden

Oj poniżajace. Jak szmatką się czuje. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Siekierka napisał:

Ale ona i tak się już nie skontaktuje

Zajebiście, problem z głowy!

19 minut temu, Siekierka napisał:

Teraz tak myślę... Przecież fakt pisania z tym portierem, mimo moich próśb to całkowity brak szacunku do mnie i zero lojalności. 

No nie gadaj ;)

19 minut temu, Siekierka napisał:

Na razie się jakoś trzymam.

Najlepsze przed Tobą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siekierka Nie wiem czy wiem, ale sobie wyobrażam, w każdym razie jeśli niełatwo ci z tego wybrnąć może znaczyć, że odruchowo widzisz siebie jako tego, który coś odwalił źle i to jest pierwsza rzecz którą bym zaczął eliminować. Ostatnio dużo trenuję snookera, mimo że młody nie jestem dość szybko się uczę. Czytam nieco na ten temat, słucham opowieści specjalistów. I tam usłyszałem coś, co absolutnie pasuje do każdej jednej rzeczy, którą w życiu robimy, a co w dużej mierze jest w nas zabijane w latach młodości. Otóż jeden z komentatorów powiedział,że żeby odnosić sukcesy w tym sporcie trzeba utrzymywać w sobie pewien niemały :Dpoziom nonszalancji i arogancji, który niekoniecznie idzie w parze z umiejętnościami. Dramatycznie podnosi on jednak pewność siebie, która w tej grze jest bezdyskusyjnie decydującą rzeczą i potrafi sprawić, że lepszy ale "lękliwy" przegrywa z gorszym, kóry ma tupet ;) W życiu to samo.

 

Co do telefonu to jest coś takiego jak dodawanie do czarnej listy. To przeważnie wystarcza.

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dziś przypomniałem historie z mojego małżeństwa ;) Postacie podobni :) Z tym, że zamiast portiera w podeszłym wieku, jest kolega z pracy ex żonki. Pan również w podeszłym wieku :D Jako, że miałem podgląd na pocztę ex, obserwowałem wymianę korespondencji. Co starzy faceci wyrabiają, to się w głowie nie mieści. Robią to tylko po to aby, poczuć zapach szparki, który unosił się w powietrzu :) Rycerzykowanie na całego. A może młoda kobieta, względem jego wieku, pójdzie z nim na piwo....? Popatrzy swoimi anielskimi oczami. Dotknie jego dłoni, swoim młodym ciałem? Tęcza.... cofało mnie jak czytałem :)  Macie próbkę twórczości tamtego pana :lol:

 

 

Pani X,
 
czy zdażają się Pani wieczorno-wekendowe wyjścia do miasta? Wiem, że                                 < Błąd ortograficzny, faceta z wykształceniem wyższym! Jego żona jest rektorem na uczelni ;) 
 
bylismy na piwie w taki właśnie dzień ale to było  tak trochę służbowo.
 
Więc (wiem, że nie zaczyna się zdania od "więc") się nie liczy. W
 
zasadzie, to powinniśmy na tamten wieczór wziąć delegacje. Ja natomiast
 
teraz pytam Panią o wyjście czysto prywatne. Czy Pani dopuszcza taką
 
możliwość? W sensie, że piwo i plotki. Z przewagą plotek. Mniej biją w
 
głowę :)
 
To było pierwsze pytanie. A teraz drugie.
 
Czy ma już Pani jakieś plany na następny weekend?
 
Teraz będzie trzecie pytanie.
 
Czy jeśli nie ma Pani żadnych planów na najbliższy weekend (piątek lub
 
sobotę), to byłaby taka możliwość, że pozwoliła by się Pani zaprosić na
 
własnie piwo i plotki? Z przewagą plotek, oczywiździe. No chyba, że woli                                                 < Kolejny błąd ;) 
 
Pani inne trunki. Jeśli te trunki nie byłyby łiskaczopodobne,
 
dostosowałbym się.
 
Cóż Pani na to, Pani X?
 
Ewentualną odmowę wezmę dzielnie na klatę. Chociaż poduszka przez kilka                                        < Co to kurwa ma być! Poduszka mokra od łez???? Jełop!
 
nocy na pewno byłaby mokra od łez.
 
 
 
Z poważaniem
 
Pan X
 
 
 
 
Ex żonka milczała parę dni, wiec starszy pan, zniecierpliwiony musiał się odezwać :lol:
 
Pani X...
 
to ja tu serce na dłoni a Pani  milczy.
 
Czy mam się już rzuci c z okna?                                                                          < Mam nadzieje, że podpisał zgodę na oddanie organów ;) 
 
 
A tu ex daje kosza dla Pana bo zaspokoiła swoją atencje :D 
 
 
Bardzo mi miło, że się Pan odezwał :) Jeśli chodzi o wyjścia służbowe to jak najbardziej delegacja mile widziana jak również dieta aby zrekompensować nasze trunki, z tego co pamiętam trochę ich się wypiło ;) A co do wyjścia prywatnego na piwo z przewagą oczywiście plotek to niestety ale muszę odmówić ponieważ w grudniu mam dużo obowiązków związanych ze zbliżającymi się świętami jak to kobieta sprzątanie, gotowanie, kupowanie prezentów i cała reszta zawirowań z tym związana :). Mam nadzieję, że mnie Pan rozumie i nie sprawie aż tak wielkiego smutku i jednak ta poduszka nie będzie mokra od łez ;)  
 
 
Obserwowałem i patrzyłem, jakie ex robiła maślane oczy, gdy czytała wypociny pana w jej stronę :) Atencja, atencja, atencja !!! 
Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minutes ago, Still said:

Brat @azagoth miał na myśli- Find The Other Women / Fuck The Other Women ;) Tłumaczyć chyba nie musze :) Przerabiałem, działa :D 

Prawie. Fuck Ten Other Women działa jeszcze lepiej. 

Wyobrażenia o wspaniałości i wyjątkowości myszki ulatują z głowy bezpowrotnie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Ile z nią nie jesteś? W jakich okolicznościach widziałeś jak czytała? Przy widzeniach z dzieckiem?

Co do samej sytuacji, to co mu zostało? Mieczem nie pomacha, bo już nie te lata, na plecach nie ponosi bo za wiotka klata, zostaje patrzenie. To jest okrutne, jednak czeka nas wszystkich. A o podrywaniu na "bycie miłym" nie wspomnę. Kiedyś mi się zdarzyło, ale do dzisiaj sam siebie się za to brzydzę. Niestety to sprawdzony sposób z 2 powodów. Zdobywasz zaufanie przez bycie potencjalnym jeleniem i okazujesz w ten sposób opanowanie czyli dyskrecję.

 

Pozdro i nie dygaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dyletant napisał:

Ile z nią nie jesteś?

Ponad rok ;) 

2 minuty temu, dyletant napisał:

W jakich okolicznościach widziałeś jak czytała?

Popijając kawkę w salonie.

 

3 minuty temu, dyletant napisał:

 Niestety to sprawdzony sposób z 2 powodów. Zdobywasz zaufanie przez bycie potencjalnym jeleniem i okazujesz w ten sposób opanowanie czyli dyskrecję.

Byłem rycerzykiem ale takich tekstów nie pisałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still Zobacz jak ten dziad pisał te teksty.

Czy dopuszcza pani taką możliwość? Czy POZWOLI się pani zaprosić? Czy jeśli nie ma pani innych planów(...)?

Gość od razu stawiał się niżej od Twojej ex, płaszczył się, prosił o pozwolenie, potraktował się jak zapychacz czasu.

Tragedia. Że też kobietom się podoba coś takiego. Tanie komplementy i uniżanie się/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stradi napisał:

Co do telefonu to jest coś takiego jak dodawanie do czarnej listy. To przeważnie wystarcza.

Wystarczy że telefon nie jest smartfonem i już może nie być takiej funkcji. Nie każdy poleciał za konsumpcyjnym trendem w spartfony i fejsbuki. Niektóry dalej używają cegieł.

Natomiast może istnieje funkcja blokowania po stronie operatora. Czyli niezależna od telefonu.

 

Natomiast co do starszych dziadków to 2 sprawy.

1. Znam ze 2 osoby w wieku ponad 50 lat, które wyglądają na mniej jak 40.

2. Inne wychowanie. Więc to co jest białorycerskie, w ich czasach było czymś normalnym. Nie działało to oczywiście na kobiety, ale przynajmniej nie było przez nie odbierane źle. Bo kobiety były wtedy inaczej wychowywane i nie gardziły tak mężczyznami jak robią to dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Rozwódka z dziećmi i portier
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.