Skocz do zawartości

Rozwódka z dziećmi i portier


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Siekierka napisał:

Że taki starszy koleś był dla niej wazniejszy niż ja.

Kobiety nie kierują się taką samą logiką jak mężczyźni, tak jak słynne "amelinium" tego nie pomalujesz, tej nie zrozumiesz.

W moim środowisku jest taka ok 40-stka, która weszła w związek mężczyzną w wieku jej ojca, chociaż miała o 10 lat starszego od siebie. Olała go mimo, że ma z nim dziecko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 4/17/2019 at 7:03 PM, Siekierka said:

A więc związek zakonczony definitywnie. Nie wiem co sie dzieje z nią i u mniej. Wdrozylem zasadę Zero Kontaktu. Ona nie pisze, nie kontaktuje się i gitara. Niech się sama bawi w tym swoim toksycznym gownie. Dużo czytan, pracuje nad sobą. Zdalem sobie sprawę  jaka to toksyczna baba. 

Ciesz się chłopie, że razem z nią nie mieszkasz, o ślubie nie wspominając!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia, nowe wiadomosci. 

Zasada zero kontaktu dalej trwa ale dowieszialem się od kumpla że rozpowiada ludziom że ją nekam, że opowiada że jestem zaburzony, non stop do niej piszę, opowiada że aż mnie zablokowala bo jej żyć nie daje!!!! Nóż cholera jasna!!! Ale klamie tych ludzi, nawet raz sie z nią nie skontaktowalem. Co to ma być? Ona jest normalna? 

A jesli chodzi o moje samopoczucie jest coraz lepiej, choć jest bardzo ciężko, lecze sie z tego toksycznego związku, pracuje nad sobą. 

Dziękuję raz jeszcze bracia. Będę co jakiś czas informowal co sie dzieję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Siekierka said:

dowieszialem się od kumpla że rozpowiada ludziom że ją nekam, że opowiada że jestem zaburzony, non stop do niej piszę, opowiada że aż mnie zablokowala bo jej żyć nie daje!!!!

To "normalne" u kobiet, standardowe zachowanie. Zawsze cie obsmaruje, obwini i uczyni najgorszym, olej to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Siekierka napisał:

Zasada zero kontaktu dalej trwa ale dowieszialem się od kumpla że rozpowiada ludziom że ją nekam, że opowiada że jestem zaburzony, non stop do niej piszę, opowiada że aż mnie zablokowala bo jej żyć nie daje!!!!

Leci schematem, jak reszta kobiet po roztaniach I rozwodach. W ten sposób robi z siebie ofiarę i poszkodowaną. Wybiela się. 

Jeżeli czytasz forum, to nie powinno Cię to ruszać. 

Na mnie psy wieszali przed i po rozwodzie i dalej wieszaja. Nie rusza mnie to. Najlepszą obroną, nie jet atak na ex, a obojętność. W tym siła. Z czasem, kurz opadnie i wszystko się ustabilizuje. Nie bierz do głowy :)

11 godzin temu, misUszatek napisał:

Gratuluję, jesteś zwycięzcą

Tak, tak, tak! Wygrałeś. Tylko jeszcze o tym nie wiesz :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @osadnik @misUszatek @Still

Tylko zwycięstwo to jest naprawdę okupione psychiczną trauma. Prawie udalo się jej mnie zniszczyć psychicznie. 

Psycholog stwierdził że stosowala przemoc psychiczną etc. Mniej więcej to co Wy piszecie. Stwierdzil też że posiada cechy zaburzeń z wiązki B. 

 

Czuje się coraz bardziej mocny psychicznie, pracuje nad sobą dzień w dzień. Wyczekuje tego pięknego dnia kiedy ten byly toksyk opuści mój umysł bo z życia go juz wypiepszylem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia @Siekierka!

Pamiętaj tylko, że ten proces nie jest ciągłym pięciem się coraz wyżej i byciem coraz lepszym. Doświadczysz wzlotów i upadków, będą momenty, gdy będziesz się czuł tak, jakbyś mógł osiągnąć już wszystko w życiu dzięki nowej wiedzy i postawie ale będą i upadki - momenty zwątpienia i chęci powrotu do "starego". Twoja podświadomość jeszcze Ciebie kilka razy "przeczołga" w ciągu najbliższych miesięcy. 

Nie przejmuj się tym - to też normalne. Bądź na to przygotowanym i realizuj oryginalny plan. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @azagoth Dzięki Tobie i Braciom @tytuschrypus @Pytonga @Adolf @Stilloraz wszystkim co sie udzielali w moim wątku. 

 

Od razu chcę prosic o radę. Na jutro mam możliwość spędzić miłą noc sam na sam z jedną Panią. Co myślicie? 

Nie za wcześnie na to wszystko? Nadmienię że w tym wypadku nie chodzi o jakiś związek tylko spędzenie czasu. No wiecie ?

 

Edytowane przez Siekierka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Siekierka napisał:

Na jutro mam możliwość spędzić miłą noc sam na sam z jedną Panią. Co myślicie? 

Guma i buhaj z rogiem.

 

Brat @Siekierka pewnie nie zrozumiał o co z tym buhaj z rogiem chodzi. Ale jak się przestawi pierwsze litery...

Brat sobie przestawi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Normalny napisał:

A co z portierem?

Nie wiem, nie interesuje mnie to. W chu... to mam. Strasznie śmieszne. 

Teraz się zajebiscie bawię, a to dopiero początek. 

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Dalej pracuje? 

Spytaj się go. Mogę dać Ci numer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuckerfrei

Chyba jeszcze za wcześnie na dystans choc powoli wszystko sie wycisza. Bardzo powoli to idzie ale jestem dobrej myśli. 

Dojście po takiej bardzo toksycznej relacji wymaga czasu a tu minął dopiero miesiąc. 

I dużo pracy jeszcze przede mną bo ten toksyk jeszcze siedzi w głowie. 

Pozdrawiam serdecznie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 21:28, azagoth napisał:

Jeśli pytasz i nie jesteś pewien to raczej nadal masz spore zamieszanie w głowie. 

To widać że ma zamieszanie w głowie, ktoś silny psychicznie może sobie pozwolić na takie rzeczy, ale @Siekierka dopiero poznaje że jednak sprawy na tym świecie mogą inaczej wyglądać i wg mnie brnąc w co innego może znowu wrócić do punktu wyjścia, w jego przypadku jest to wysoko prawdopodobne. Bracia którzy radzą aby sobie ruchał niech najpierw przeczytają jeszcze raz wątek i zobaczą w jakim stanie jest delikwent.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na Rozwódka z dziećmi i portier
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.