Skocz do zawartości

Zlot, zlot, zlot


karhu

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, PatZz napisał:

Jeśli taki młodzik by wam pasował to mógłbym być ?

Ok, no to może moglibyśmy przyjąć Cię do elity. ;)

 

A tak poważnie: to jest ogólny zlot  samców z forum, więc wiek nie ma znaczenia. A że tutaj widzę  statystycznie starzy są bardziej konkretni w decyzjach niż młodziki, cuszsz - takie pokolenie milenialsów :D

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, azagoth napisał:

Ustalmy dokładnie miejsce, jeśli to możliwe. 

No juz dziala. Jeden z Braci mieszkajacy na Podhalu zadeklarowal sie pomodz w znalezieniu kwatery. Ja to widze tak. Wynajac w jednym miejscu, nie koniecznie w samym Zakopanym. Temat zamknac w polowie maja, a tym co beda na spotkaniu podac namiary by juz w wlasnym zakresie rezerwowali i oplacali miejsce pobytu.

Inne propozycje mile widziane.

1 godzinę temu, PatZz napisał:

Jeśli taki młodzik by wam pasował to mógłbym być

Dawaj. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że jestem ostatnio często z moją "przyjaciółką" w Zako i przyznam, że jest tańsze niż się wydaje. Panowie, jeśli wam nie zależy na bą tą komforcie, ale w pełnej kulturze z własnym prysznicem itp. to można bez problemu znaleźć na airbnb nawet w samym Zakopanem miejsca za fajną kaskę. Byłem z moją "przyjaciółką" kilka razy i za 120zł za noc podwójny pokój z wielkim wyrem, własną łazienką to już był w zajebistym standardzie 20min na nogach od Krupówek. Najtańsze jakie znalazłem w 70zł/noc za pokój się mieściły. Jeśli weźmiemy większą grupą np. czwórkę pokój to nocleg za 30zł/os znajdziemy bez problemu. To już od was zależy jakie macie plany na relaks ;). Z hoteli to booking też fajne opcje ma. Apartamenty na wypasie widziałem za 250zł-340/noc. Wejdzie tam spokojnie 4-5 osób a standard naprawdę wysoki. Myślę, że nawet cała ekipa by się zmieściła do takiego, ale rozumiem, że nie każdy może chcieć grupą nocować czy może chcieć sobie pobzykać i się krępować przy innych jak np. @Byłybiałyrycerzhehhehe. Bliżej terminu mogę zapytać kumpla o namiar do jego ciotki czy kto to tam jest dla niego, która ma kwatery jakieś 5-7km od centrum Zako. Co do jedzenia, to kumpel mi pokazał kiedyś perełkę cateringową z domowym żarciem schowaną od głównej - trzy stoliki, żeberka z ziemniakami, surówa, zupa do tego i kompot za 12zł prawie w samym centrum - myślałem, że się spuszczę takie dobre, zjeść nie mogłem do końca. I sami kolesie tam więc @karhu obory nam nie zrobi :D. Na wypasie też jest zajebisty lokal na Krupówkach schowany z burgerami z kosmosu w fajnych cenach, także nie zginiemy :D

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh zobaczymy. Jak przy poprzednim zjeździe myślę, że będzie selekcja - będziemy dogadywać się co do adresów w zamkniętej grupie przed zjazdem. Nic oczywiście do nikogo nie mamy, ale pewnie spotkamy się w gronie użytkowników z jakimś stażem. Zobaczymy co koledzy zadecydują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karhu @Tomko @azagoth @Imbryk @Adolf @Ancalagon  Panowie, po temacie widać, że może być około 10 osób. Termin znamy, za chwilę mamy maj. Pamiętajmy, że w terminie w jakim mamy przybyć pod Tatry, ludzie zrobią sobie dłuższy weekend z powodu Bożego Ciała. Moim zdaniem z rezerwacją trzeba się jak najszybciej ogarnąć. 

Z faktu wynikającego, że to zlot, dobrze by było, aby grypa była w jednym miejscu;) Bez sensu być rozsianym w Zakopcu czy w okolicach. 

W między czasie, przejrzałem Airbnb/Booking i ciekawe noclegi znalazłem. Do wglądu na priv.

Edytowane przez Still
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Still napisał:

Moim zdaniem z rezerwacją trzeba się jak najszybciej ogarnąć.

Nie tylko Twoim zdaniem. Dobra. 10 maja temat zamykamy. Do tego czasu chetni juz powinni wiedziec czy beda na spotkaniu, jestesmy samcami i chyba z decyzja nie bedzie problemu. Po 10 ogarniamy temat i tylko uczestnicy, nie chetni ,beda w temacie co i jak.

 

19 minut temu, Still napisał:

aby grypa była w jednym miejscu

Caly czas do tego daze i mam nadzieje ze bedzie to przez uczestnikow przyjete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.