Skocz do zawartości

Zlot, zlot, zlot


karhu

Rekomendowane odpowiedzi

Heja, panowie, jak wyglądają zapisy, potwierdzanie etc ?

Tak, staram się czytać, ze zrozumieniem, co tu piszecie, ale jeszcze nie ułożyło mi się to w głowie,

w jedną spójną wizje logistyczną :)

W sumie nie jestem tu z wami, aż tak strasznie długo, ale już od jakiegoś czasu, mam ochotę,

właśnie na jakiś event w męskim gronie, bez zbędnej kobiecej dramy ... :)

Tak przyznam, że ostatnio chodzi mi mocno po głowie ten wyjazd ..

Edytowane przez StatusQuo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 22:49, Still napisał:

A dziewczyny można brać ze sobą? :D

Przyprowadzanie dziewcząt  na zlot jest surowo zabronione.

W przypadku odnalezienia dziewcząt przy uczestniku zlotu, zostaną one SKONFISKOWANE.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 18:43, azagoth napisał:

@XYZ, @Szkaradny - może wpadniecie na zlot?

@Brat Jan Wpadaj koniecznie!

 

@azagoth A już myślałem, że mnie unikasz ;) . No pewno, że chętnie. Wstępnie się piszę, potwierdzę do piątku.

 

Edytowane przez Szkaradny
zdublowało sie coś :/
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karhu No kurwa od tej ilości szczegółów imprezy to nie wiem czy spamiętam hehhe. Gdzie to miejsce, co jest w planie, jaka ekipa. Dawaj prywatny klub załóż, zaproś tylko ekipę do niego i będziemy ustalać dalej. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomkoznajdz dla mnie fragment ze bedziesz ,ze bedziesz napewno na zlocie. Do tych osob bylo wysylane zaproszenie co tak sie deklarowali. Jesli cos takiego bylo napisane przez Ciebie, a ja to przeoczylem, to przepraszam, a w zamian zapraszam na spotkanie i w ramach zados....nia pokrywam koszty noclegow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.