Skocz do zawartości

Ukrainki vs Polki oczami Ukraińców


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, pompon napisał:

A może po prostu nie podoba im się to, że w takich krajach mają mniej praw niż mali chłopcy? 

Widziała co i komu bierze. Za głupotę się płaci.  To są konsekwencje słów pewnej Pani z organizacji humanitarnej:

 

Cytat

Gdyby przeciętny muzułmanin zobaczył, jak się w Polsce traktuje kobiety, to by się przeraził. Przeraziłby się tym maltretowaniem, poniżaniem. Nie twierdzę, że aktów przemocy wobec kobiet w rodzinach muzułmańskich nie ma, ale popatrzmy na siebie..

I nasze Karynki zaślepione, naoglądały się pitulów papryki vegety gdzie kobita znajduje sobie gościa z ISIS i takie tam.  

23 minuty temu, pompon napisał:

Rozumiem, że można wprost obrażać kobiety, ale mężczyzn już nie?

One same siebie obrażają swoim zachowaniem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, pompon napisał:

Nie martw się, one z tobą też nie

Amerykę odkryłeś naprawdę, ale są jeszcze Ukrainki i inne panie ze wschodu. :) Też są piękne, a polki nie są jakimiś wyjątkami.

Cóż zwykły troll . :D

 

49 minut temu, pompon napisał:

A może po prostu nie podoba im się to, że w takich krajach mają mniej praw niż mali chłopcy? 

Praw? Ano mają prawa większe od mężczyzn, same przywileje i zero odpowiedzialności. Idź proszę na jakieś net kobity, czy coś w tym stylu. Bo tutaj nikt głupi nie jest.

Zresztą trolu powiedz mi co te twoje kobiety mają dla nas do zaoferowania? :)

Idiotów tutaj szukasz i poklasku? Jesteś zwykłą betą, która nie widzi co jest co i zaśmieca tylko forum.

Edytowane przez Vstorm
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vstorm napisał:

Praw? Ano mają prawa większe od mężczyzn, same przywileje i zero odpowiedzialności.

Kobiety mają więcej praw od mężczyzn w takiej Arabii Saudyjskiej? Dobrze wiedzieć.

 

8 minut temu, Vstorm napisał:

Idiotów tutaj szukasz i poklasku? Jesteś zwykłą betą, która nie widzi co jest co i zaśmieca tylko forum.

X D Dzięki za miłe słowa, Marek opisywał chłopaków na forum jako miłych i pomocnych, a ja tu widzę pełnych kompleksów gości, co wyzywają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pompon napisał:

Marek opisywał chłopaków

Chłopaków masz w agencji towarzyskiej. 

 

1 minutę temu, pompon napisał:

Kobiety mają więcej praw od mężczyzn w takiej Arabii Saudyjskiej? Dobrze wiedzieć.

Widzisz, a co na to ONZ?

 

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/arabia-saudyjska-zostala-wybrana-do-komisji-onz-do-spraw-kobiet,734700.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pomponA co mnie obchodzi Arabia Saudyjska? Ja mieszkam w Polsce i mnie mój kraj obchodzi niż jakaś tam Arabia. Odnoś się do tego co napisałem, a nie próbujesz odwracać kota ogonem. Takie te nasze biedne polki pokrzywdzone...  na własną głupotę, bo kiedy korzystają z większych właśnie praw. A mężczyznami gardzą. Przeczytaj to:

https://swiadomosc-zwiazkow.pl/jak-kobiety-rujnuja-zwiazki-starajac-sie-dominowac-nad-mezczyznami/?fbclid=IwAR2gGG2VHpfMLAw7JD5br2LO5iq1cDt1AGQwD6WD1MBA_X51u0rX-jCJKsw

 

5 minut temu, pompon napisał:

Marek opisywał chłopaków na forum jako miłych i pomocnych, a ja tu widzę pełnych kompleksów gości, co wyzywają.

Tak, ale jak ktoś chce tej pomocy dostać. Sam widzisz w nas kompleksy, osobiście do mnie napisałeś, że polskie kobiety mnie nie chcą, brzmiało to jakbym był kimś gorszym. Chociaż i tak mam to gdzieś, co ty na mnie napiszesz. :)

Coś o tobie:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm kolega pompon to albo skrajnie patologiczny biały rycerz albo jakiejś pani się znudziły netkobiety i przyszła szukać męskiego towarzystwa :)

 

Koleżanko @pomponnajpierw obrazasz użytkownika forum, a następnie jesteś zdziwiona, że jest dla Ciebie niemiły, powołując się, że Marek przecież mówił, że chłopaki są pomocni :)

Sprytna typowo kobieca sztuczka. 

Po tym właśnie można poznać, że powinnaś wylądować w rezerwacie, a nie się szlajasz po męskich terenach. 

33 minuty temu, Vstorm napisał:

Ukrainki i inne panie ze wschodu. :) Też są piękne, a polki nie są jakimiś wyjątkami.

Dodam jeszcze, że są znacznie piękniejsze i przede wszystkim nie palą papierosów (przynajmniej na Białorusi). 

Konkurencja jest po prostu miażdżąca dla naszych pań. Dlatego tak piszczą, gdy jakiś Polak zaczyna chwalić wschodnie Słowianki. Kiedyś nawet założyłem o tym wątek, w którym Polak na blogu ubóstwia swoją żonę Ukrainkę, a polskie karyny plują jadem w komentarzach. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ragnar1777Tak popatrzyłem na przypadkowe galerie Ukrainek. I masz rację są piękniejsze od Polek. Zresztą widziałem na żywo.

Ostatnio byłem świadkiem jak jakiś chłopak podszedł do Ukrainki i chciał się o coś zapytać. Dziewczyna uśmiechnięta, taka sympatyczna w głosie, chętnie opowiadała na pytania. Nie miała takiej złej miny jak nasze Polki. Wiedziałem, że to Ukrainka, bo powiedziała w miarę płynnie po Polsku, że ona z Ukrainy.

Kiedyś byłem obsługiwany w kasie przez Ukrainkę, też uśmiech i miła była. Dziewczyna była młoda. Widziałem też parę ukraińską. No kompletnie inaczej się kobieta zachowywała, niż typowa Polka.

Podkreślam Ukrainka to dalej kobieta, która ma podobny program do innych kobiet. Mimo wszystko są takie jakieś bardziej kobiece i szanują mężczyznę.

Dlatego jak będę miał okazję to czemu by nie spróbować się poznać? Ale zaznaczam jak będę mieć okazję. Bo szukać żadnej nie zamierzam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pompon napisał:

zastanówcie się nad zmianą nazwy forum, coś jak braciamizogini byłoby w sam raz.

Jakaś sfrustrowana miłośniczka kafeterii albo zwykły troll.

Czy moderacja to widzi? 10 postów na koncie i w większości obrażanie innych forumowiczów.

 

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie we Wro jest mnóstwo białogłów zza wschodniej granicy - niczym szczególnym się nie odznaczają.  Często spotykam się z podejściem "pracuje tutaj za karę".  Samica nie ma narodowości - ona ma program. Nie róbmy ideologii. Feminizacja jako główne narzędzie globalizacji uaktywnia te programy. Tak samo, jak jest programowanie urządzeń, by działało przez określony czas. Tak samo jest  z paniami. Przez 3-4 lata będzie super, później program się włącza - później płacz, bo nie ma gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

bo one zawsze się dostosuja do silnego samca a że u nas ich jest coraz mniej

Panowie...

Przecież zanim UE zaczęła wciągać kobiety w te wszystkie ruchy anty anty, feminizm nie istniał. Był schowany na strychu, w piwnicy.

Jeśli Janek wracał do domu to miał nagotowane, bo gdzie ta Teresa miała uciec ze swoimi problemami, chęcią zmiany na "lepsze"?

Dzisiaj jej koleżanka Krysia mówi: spakuj się i przyjeżdżaj do mnie. Jest social, zrobisz sobie bachora z ciapakiem, znajdziesz bogatszego, popracujesz jako kobieta do towarzystwa (mówię ci, jacy oni są mili) - jest mnóstwo rozwiązań, a co będziesz tam z nim siedzieć? Co on ci da... i tak dalej.

Polacy tak jak i inni mieszkańcy europejskich krain, mają narzucane normy i ramy zachowań. Wiadomo, że zawsze istniał jakiś tam dekalog, okej. Ale jeśli dodamy do tego, prawo karne, te wszystkie dochodzące prawa kobiet, dzieci, immunitety skurwionych polityków i innych szmatłactw, którzy wycierają sobie nami mordę, to w efekcie otrzymamy obraz niewolnika/nędzarza, któremu nic nie wolno.

O to chodzi systemowi. O posłuszeństwo.

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dyletant napisał:

Przecież zanim UE zaczęła wciągać kobiety w te wszystkie ruchy anty anty, feminizm nie istniał. Był schowany na strychu, w piwnicy.

Dlatego żelazna kurtyna miała swoje zalety - teraz otwarte granicy, telewizja i samice głupieją. 

2 minuty temu, dyletant napisał:

O to chodzi systemowi. O posłuszeństwo.

Słowo na niedzielę - amen. 

Dlatego na czasie jest temat założony przez jednego z braci - o bycie odpowiednikiem pewnego gówna w skarpecie - być dyplomatycznym by nie zostać zniszczonym. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pompon napisał:

Kobiety mają więcej praw od mężczyzn w takiej Arabii Saudyjskiej? Dobrze wiedzieć.

Skrajność, ale "zachód" tak się rozpędził z równouprawnieniem, że idzie w stronę przeciwnej skrajności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrzę po swoich znajomych w ich związkach małżeńskich -10 czy 15 letnich to widzę, że tam gdzie facet  od początku był "chujem" to:

 

- dom ogarnięty, posprzątane, czysto, wyprasowane.

- dzieci zadbane, 

- kobieta zorganizowana,

- jakiś taki respekt u tych kobiet widzę przed tymi swoimi "złymi" mężami.

 

Pomimo, że czasem słyszę narzekanie jaki to ten mąż niedobry to żadna nie kwapi się do odejścia.

 

Trochę im zazdroszczę bo mi ideologia lewicowa sprała mózg i wyszedlem z założenia, że stworzymy z żoną związek partnerski... Wiecie - podzielimy się obowiązkami, bedziemy rozwiązać konflikty na drodze kompromisu i takie tam nieodorzeczne pierdoły. Chciałem poprostu traktować ją jak osobę myśląca, jak równą sobie. 

 

Efekt taki, że od bałaganu w domu robi mi się niedobrze a dzeciak parówki zajada. Dziękuję lewicy. 

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://kobieta.onet.pl/ta-rzecz-ktora-justyna-zyla-robi-lepiej-od-wiekszosci-polek-komentarz/t4sbcxm

 

Cytat

Tańczy fatalnie. Być może większość Polek na byle weselu robi to lepiej niż Justyna w „Tańcu z gwiazdami”. Ale jedną rzecz była żona słynnego skoczka robi zdecydowanie lepiej, niż statystyczna kobieta w Polsce. A może i na świecie. To sposób, w jak radzi sobie z rozstaniem z facetem.

Takie coś, dzisiaj w mediach. Tak to wina mężczyzn...

5 minut temu, Brat Jan napisał:

Skrajność, ale "zachód" tak się rozpędził z równouprawnieniem, że idzie w stronę przeciwnej skrajności.

Bo życie nie jest stałe - równouprawnienie jest tylko pewnym etapem przechodzenia do innego systemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Perun82 said:

 

Takie coś, dzisiaj w mediach. Tak to wina mężczyzn...

Nie cierpię tej baby. Jeszcze zrobią z niej wzór nowoczesnej matki Polki.

 

Faktycznie radzi sobie świetnie - cycki w playboyu pokazała, dom za 1 mln złotych zabrała i robi z siebie celebrytke.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RealLife

Mam 60-letniego znajomego, który jest mega ruchaczem, a w zasadzie był. Faja jaką dysponował na pewno też robiła swoje, ale ja nie o tym.

 

Jego stosunek do kobiet na trzeźwo był dla mnie do przyjęcia. Jakby nie było dla kobiety krzesła przy stole, to by wyciągnął swoje spod dupy i siadł na podłodze.

Sytuacja się zmienia jak się napije (a głównie wtedy były potrzebne kobiety). Cham nie z tej ziemi - czasami nawet mnie zadziwiał - a jestem bardzo bezpośredni - ale wtedy to już kobiet nie interesowało.

Zupełnie jakby coś zainwestowały i nie chciały tego stracić... oczywiście do kiedy nie dadzą dupy. Wiem że robił to świadomie, bo kiedyś mi o tym opowiadał.

 

Początkowo przez jakieś 10 lat obserwowałem jego poczynania i jakoś tak kilka trików weszło mi w nawyk - może dlatego że wychowywałem się bez Ojca... Panie świeć nad jego duszą i był moim mentorem. Za to jestem mu wdzięczny, mimo że wielu mówi o nim babiarz itd...

Z biegiem lat oczywiście dupa mu siadła, ale zdanie o paniach ma takie samo.

Wszystkie są kurwa jednakowe. Jemu było już bez różnicy z kim się pierdolą. On po prostu wiedział że one takie są i był z tym pogodzony - nigdy nie robił im o to dramy.

One ruchały się z kim chciały, a on się z nimi nigdy/nigdzie oficjalnie nie pokazywał - bo wstyd, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RealLife napisał:

Nie cierpię tej baby. Jeszcze zrobią z niej wzór nowoczesnej matki Polki.

Od samego początku media ja promują i wychwalają.  System potrzebuje więcej takich samic, aby je umieścić na sztandarach walki z facetami.  Pisze to od dawna. Wypowiedziano nam wojnę, której nie wygramy. Możemy jedynie zadbać o swój interes i umrzesz z myślą, iż żyłem w zgodzie z sobą. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.