Skocz do zawartości

Dzień kobiet jak go obchodzicie w waszej firmie?


Orybazy

Rekomendowane odpowiedzi

On 2/28/2019 at 10:47 PM, Still said:

U nas zawsze zrzutka, po średnio 20 zł. Nigdy tego nie robię. Nie uznaje tego święta. Jak pytają dlaczego? Odpowiadam bo mam takie zasady. Ostatnio dla faceta, który odchodził na emeryturę zrzucali się na prezent, po 50 zł. Odmówiłem. Faceta mało znałem, zero koleżeństwa. Nie dość, że typ bierze na dzień dobry z zakładu, kolo 60 k odprawki, to jeszcze emeryturka na poziomie 4 k. Litości!

Ja dla świętego spokoju/by nie wyjść na sknere się dorzucam. Może jednak powinienem wyhodować kręgosłup moralny i też się nie zrzucać. W sumie zbiórka na biurówki nie doszla do skutku, firma funduje kwiatki i masaże po pracy wszystkim chętnym paniom. Całe szczęście siedzę w domu i nie oglądam tej szopki.

Pytanie czy gość odchodząc robił imprezę pożegnalna, generalnie powinno się pozegnanie z prezentem zrównoważyc kosztowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olałem temat całkowicie :P wszyscy wkurwieni jakbym podeptał największą świętość, apogeum.

 

W zeszłym roku to się jeszcze bawiłem w dawanie kwiatków, ale jak za upodlenie się mam dostać uścisk dłoni królewny to pierdole - nigdy więcej w tej firmie. Buziaki tylko dla tych co służą Pani :lol: 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak było: Kobiety wyszły sobie do domu 4 godziny wcześniej, dostały po kwiatkach itp. oraz była składka po 20 zł. W innych, podobnych instytucjach było nawet śmieszniej - płeć piękna miały po prostu dzień wolny..... Dnia mężczyzny oczywiście nie było bo "wypada w niedzielę hehe" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 3/15/2019 at 2:11 PM, Mgławica_Oriona said:

U mnie tak było: Kobiety wyszły sobie do domu 4 godziny wcześniej, dostały po kwiatkach itp. oraz była składka po 20 zł. W innych, podobnych instytucjach było nawet śmieszniej - płeć piękna miały po prostu dzień wolny..... Dnia mężczyzny oczywiście nie było bo "wypada w niedzielę hehe" :D

A jak nie wypada w niedzielę to panowie tez wcześniej idą do domu ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.