Skocz do zawartości

Prawdziwy gangster


Qsiorz

Rekomendowane odpowiedzi

Czytałem ww. książkę i muszę powiedzieć jedno naprawdę dobra lektura, wciąga od samego początku,

zabawna miejscami, czuć klimat w którym się obracał Roberts, i jedno trzeba mu przyznać kawał Skurwiela z niego, nic go nie ruszało.

Mordował na zlecenie, brał udział w orgiach, poznał wiele sław tego świata, znęcał się, kradł, przemycał prochy, to tylko niektóre z jego grzechów.

Czyta się wyśmienicie, gorąco polecam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Również polecam. Fascynująca biografia socjopaty, który obrał drogę po stronie zła i nie zawahał się chociażby przez moment.

 

Cytat:

„Jeśli moje życie można podsumować za pomocą jednej reguły, będzie to ta, którą wyjaśnił mi ojciec, gdy byłem dzieckiem: »Zło jest silniejsze od dobra. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, stań po stronie zła« - zaczyna naszą rozmowę. – Takie są zasady, którymi się kieruję. Dzięki temu w różnych sytuacjach uzyskałem przewagę. Zło zawsze mi pomagało”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2015 o 13:54, ReddAnthony napisał:

Ksiązki nie czytałęm, film widziałem chyba z kilkanaście razy. Rewelacyjna gra Denzela i Russela, super muza, genialna historia. POlecam

Piszesz o filmie ''American Gangster'' z 2007? Co ma on wspólnego z ''Cocaine Cowboys''-które nawiązuje do książki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.