Skocz do zawartości

Jak reagować w takich sytuacjach?


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Holden napisał:

Ja mimo że wszystko słyszałem, przypaliłem jana że niby skupiony byłem na czymś tam w telefonie, udałem zdziwienie że nie wiem z czego się śmieją. Kurwa mać, jak pizda się zachowałem

 

 

Czy ja wiem, że jak pizda? Wydaje mi się, że gdybyś okazał zazdrość w takiej sytuacji(jak dla mnie błahej - a przy okazji dobry moment do obserwacji partnerki) to byłoby to bardziej pizdowate niż brak reakcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Still napisał:

Szkopuł w tym, ze nie opowiadamy pannie o swoich ex. Jak miała na imię, skąd jest i tym podobne. Im mniej wie tym lepiej. Kobieta powinna wiedzieć jak najmniej o samcu. Być tajemniczym dla panny to podstawa. 

Akurat moja wie tylko tyle, że jakieś były. Na pytania o nich odpowiadam żeby się nie interesowała ? i że ja się o ich byłych nie wypytuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Holden napisał:

Tamten typ: Mmmm, to pozdrów siostrzyczkę... Narazie (takim głosem lowewelasa, wiecie o co chodzi)

 

13 godzin temu, Holden napisał:

Dziewczyny zaczęły się chichrać.

spoko

Zgadzam się z Grajkiem, milczenie to była najlepsza reakcja. Myślę że reakcja Twojej partnerki trochę głupkowata. Z całym szacunkiem.

Przepraszam, miałem na myśli niedojrzała reakcja.

Edytowane przez Ogridnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.