Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
SzatanKrieger

Dlaczego "Wy" kobiety siedzicie na tinderach mimo ogromu orbit.

Polecane posty

Witam.

Dlaczego siedzicie na tinderach skoro, każdego dnia i tak musicie się odseparowywać od natarczywych facetów? 

Jakie macie powody, skoro i tak faceci z waszego otoczenia oddali by nerkę by z wami być?

1. Któraś jest w stanie być szczerą?

2. O co chodzi wam, tak właściwie?

@SzatanKrieger Masz kolego poważny problem i radzę zmienić myślenie, starasz się zrozumieć kobietę, które to One same, nie wiedzą czego chcą. Prędzej dinozaury wrócą na ziemię, niż któraś Pani, odpowie Ci na Twoje pytania - pt po co / dlaczego itp.

Kobiety są jak Rosja, to nie człowiek to stan umysłu.

• Like 8
  • Haha 3

Też mnie to zastanawia jak widzę śliczną dziewczynę na portalu, która ma pewnie 100 napaleńców wokół siebie :)

Dwa powody mi przychodzą do głowy:

- atencja

- a nóż trafi się tam jakiś szejk-miliarder :P

• Like 2

@Byłybiałyrycerz Odpowiedzieć odpowiedzą, ale odpowiedzi mogą być daaaalekie od prawdy, w związku z czym zonk gwarantowany.

• Like 1

Szanuj siebie i reaguj odpowiednio tak jak Ci pasuje , zauwazaj czerwone lampki.

I wiedz , kiedy odejść ,a to co pani myśli robi to niech Ci lata koło nogi.

One same dopóki nie zwrocisz im uwage nie wiedzą po co coś robią , większość podąża za ciemną masą lub mass mediami.

A po co atencja? A żeby podbić swoje ego i czuć się doceniana.

Ty nie lubisz jak jakas dupeczka sama do ciebie zagada? czy uśmiechnie się, a jak już jest kilka to czujesz się jak bóg.

To teraz pomyśl jak się czuje taka dupeczka ona w atencji czy komuś się podoba utwierdza swoją wartość.

Jak dzieci czy zwracasz na nie uwagę, a jak zwrócisz to szczęście po niebiosa.

Na logikę i zgodnie z nauczaniem Marka? : zwiększenie prawdopodobieństwa znalezienia w miarę możliwości jak najlepszych genów/samca ; "wielofurtkowość" xD

Może dlatego ,że wystarczy ruch kciuka aby "dokonać wyboru" ?

Posiedzą, posiedzą i skończą tak ;)Ice Cream Eating Dog Full GIF - IceCreamEatingDog Full GIFs

• Like 2
  • Haha 8

- Bo jeśli już to chciałabym faceta po 30, a raczej nie mam znajomych w tym wieku

- Bo jeśli już to chciałabym mieć faceta spoza grona znajomych, koleżanki mnie swatają z kolegami swoich facetów, ale mam poczucie że nasz zwiazek byłby wtedy obiektem plotek, że znajomi wiedzieliby w jakich pozycjach i kiedy daje, bo facet zwierzyłby się najlepszemu kumplowi w tajemnicy, a ten powiedziałby swojej dziewczynie w tajemnicy, a ta swojej najlepszej koleżance itd..

a po drugie gdyby coś nie wyszło, mogłoby dojść do rozłamu znajomości ktoś stanął by po czyjejś stronie itd..

- Bo na tinderze jest różnorodność

- Bo na ulicy w sumie nie ma tak wiele podrywu, bardziej czasami teksty typu "hej piękna gdzie idziesz" ciężko to traktować poważnie, a do klubów rzadko kiedy chodzę, a jeśli już to tam jest specyficzny typ typa :D 

• Like 2

Napisano (edytowany)
21 minut temu, Garrett napisał:

Dwa powody mi przychodzą do głowy:

- atencja

- a nóż trafi się tam jakiś szejk-miliarder :P

Tadaaam :)

Ktoś przekona, że nie?

A tak serio, to kto nie lubi atencji. Lajk po zabawnym lub pouczającym wpisie, sama słodycz :D 

Panie szukają bardziej lub mniej przystojnego miliardera lub bardziej przystojnego średnio zamożnego samca, z którym szałowo będzie się pokazać na mieście/plaży, a panowie zrobią wszystko, żeby wyprzedzić konkurencję w wyścigu po "złote runo" ;)

Edytowano przez Stradi

@deomi Końcówka wypowiedzi zabrzmiała tak, jakbyś szukała kogoś o zdrowych zmysłach, czy to aby nie będzie się kłócić z Twoimi zmysłami ;)?

• Haha 1

7 minut temu, Stradi napisał:

w wyścigu po "złote runo"

Oby to nie było takie Złote Runo 😂

@Byłybiałyrycerz Tylko taki wchodzi w grę :) facet ma być ostoją, a nie jakimś świrusem :D

Zresztą ja też jestem zrównoważona.

• Haha 1

Napisano (edytowany)
2 minuty temu, deomi napisał:

Zresztą ja też jestem zrównoważona.

Każdy chory umysłowo tak twierdzi, nawet definicja naukowa tak mówi.

Swoją drogą poczucie humoru to masz :).

Edytowano przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
  • Haha 1

9 minut temu, deomi napisał:

facet ma być ostoją

Miesiąc przy Tobie i Crazy Jim Carrey GIF - Crazy JimCarrey GIFs

• Like 1
  • Haha 5

Dobra, dobra chcielibyście taką kobietę jak ja 😎

• Like 2
  • Haha 1

30 minut temu, deomi napisał:

ale mam poczucie że nasz zwiazek byłby wtedy obiektem plotek, że znajomi wiedzieliby w jakich pozycjach i kiedy daje

Wiadomo nie od dzisiaj :D, że te co jadą studiować do innych miast wracają później z czystą kartą i ciężko sprawdzić co tam jest za uszami :D. Ah ta przeszłość, która się nie liczy...

• Like 1

@deomi Pamiętaj, że Ci którzy mają do Ciebie jakiś problem nie akceptują samych siebie. :)

• Like 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 3

5 minut temu, Lalka napisał:

@deomi Pamiętaj, że Ci którzy mają do Ciebie jakiś problem nie akceptują samych siebie. :)

Chyba farb się za dużo nawdychałaś :), powodzonka na mieście.

• Like 1

Napisano (edytowany)

A po co faceci są na tinderze? Ilu facetów tyle odpowiedzi i wszystkie prawidłowe. Tak samo tutaj ile kobiet tyle odpowiedzi. Pytanie raczej powinno być skierowane o funkcję  tych aplikacji a nie po  co indywidualny osobnik tam jest. Z tymi orbiterami też tak już nie przesadzajmy,  niektóre laski mają ich dużo inne mniej albo w ogóle.

Edytowano przez Reflux
  • Like 1
  • Dzięki 1

Kiedy za mało antencji w realu i na fb jest jeszcze tinder😁

• Like 2

@Byłybiałyrycerz Nie wyrzucaj swoich frustracji w rezerwacje. 

Bez odbioru. 

• Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 1

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@SzatanKrieger Masz kolego poważny problem i radzę zmienić myślenie, starasz się zrozumieć kobietę, które to One same, nie wiedzą czego chcą.

O to to, jest taki dobry tekst: "Nie staraj się zrozumieć kobiety,one siebie rozumieją i nawzajem nienawidzą"  🤣

• Dzięki 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez devil
      Witam Was Bracia,

Mam mały dylemat - jest sobie 3 kobiety, których to jestem w kręgu zainteresowania. 
      Co prawda u jednej niskim - ale widocznym, u drugiej średnim - niby coś chce, bo zwierza się stopniowo ze swoich, że tak to ujmę relacji związkowych, choć nie w sposób taki, żeby po prostu się wygadać,
      i jest ta trzecia z dużym zainteresowaniem - spotkaliśmy się kilka razy, były małe macanko, jednak do niczego nie doszło, z racji, że była na urlopie to wróciła do Anglii, ale kontakt pozostał i to dość dobry.

Pierwsza z nich, to nawet nie ma co opisywać zbytnio, bo to była, ale śledzi moje poczynania i robi różne rzeczy, żeby mi zaimponować (jednak nie osobiście, a przez social media). Tutaj jako tako dylematu nie mam,
      ale kto by nie wykorzystał okazji na małe co nieco, nawet z byłą, która bardzo uderza w Twoje gusta i nie było jakiś gorzkich słów w pożegnaniu.
      Druga to jest znajoma, z którą mogłem być, ale różnica zdań kilka lat temu i przyszły niedoszły związek się rozpadł, po czym była z moim kumplem - notabene, sam ich zapoznałem, przez nawet z kumplem kontakt
      jako tako się urwał, raz na jakiś czas kilka wiadomości wymienimy nic więcej. Jednak dowiedziałem się od niej, że nie są już razem, i to ona zerwała. Ogólnie ostatnio nawet dość często rozmawiamy na różne tematy,
      a nawet udało nam się spotkać, aczkolwiek nie umawialiśmy się, po prostu przypadkowo na siłce, i razem spędziliśmy czas na wspólnym trenowaniu. Miałem też zaproszenia, do niej na jakiegoś drinka, aczkolwiek wtedy
      jeszcze nie wiedziałem, że już nie jest ze swoim. Póki co te zaproszenia ucichły, ale podłapałem haczyk i sam zarzuciłem, proponując wspólne piwkowanie.
      Trzecia natomiast, jest otwarta, gadamy o wszystkim, jak wspomniałem, nie ma tajemnic. Można powiedzieć, że taki niezależny i otwarty związek. Znamy się długo, aczkolwiek nie pisaliśmy wcześniej.
      Gadanie o tym, że jak wróci to się spotkamy, drążenie do tematów seksu, a nawet można i powiedzieć proponowanie. 

Zastanawiam się, czy warto w to się zagłębiać, czy doprowadzić do czegoś więcej, a bardziej do łóżka, by się raz na jakiś czas odprężyć w oczywisty sposób. 
      Mam jakiś tam koncept tego, jednak jakby miał ktoś jakiś pomysł, to chętnie się dowiem. 
      Ogólnie zastanawiam się nad opcją rzecz jasną numer 2 i 3, nad pierwszą zdecydowanie mniej, bo trochę cnotka, aczkolwiek lubiła uprawiać seks, a można powiedzieć, że czasami jestem tematem jej rozmów, z koleżankami.
      Zresztą prosiła o wybaczenie mi, bo koleżanka usunęła mnie z insta jej, a tym samym musi ją ruszać to, że sobie dobrze radzę bez niej, a koleżanka chciała użyczyć dobrej ręki bym zniknął jej z oczu .

Reasumując, jak powiedziałem w przedostatnim akapicie, warto dążyć do relaksu z tymże kobietami, czy jednak odpuścić? 
    • Przez Patton
      Bracia z większym doświadczeniem, co o tym myślicie?

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1784994,1,to-kobiety-zmienia-polska-rzeczywistosc.read?src=mt
    • Przez SzatanKrieger
      Witam.

W zasadzie tak jak w temacie.

Dlaczego mówicie, że chcecie mężczyznę inteligentnego a nie mądrego?
      Nigdy nie usłyszałem, żeby kobieta powiedziała "Chciałbym by mój mężczyzna był mądry".
      Wiem, że istnieje sapiosekualizm czyli podniecanie się inteligencją gościa natomiast nie słyszałem o podniecaniu się mądrością Panów wśród Pań.

Proszę o wyjaśnienie głównie Panie, jeśli można.
      Dlaczego to inteligencja jest ważniejsza od mądrości

Dla ciekawskich w ezoteryce mówi się, że to właśnie mądrość jest ważniejszą cechą niż inteligencja.

Pozdrawiam.
    • Przez trop
      Bracia,
      potrafiłby  ktoś sklasyfikować toksyczne zachowania kobiet w związku? Jakieś przykłady, przemyślenia itd... Jest tego dużo. Ale może byśmy sklasyfikowali takie zachowania ku przestrodze?
      Ja na pierwszy miejscu, odnośnie toksycznej kobiety i relacji z nią, napisałbym- zaborczość.
    • Przez misUszatek
      Dodam, że chodzi o pieniądze samca.

Nie mogę rozkminić pewnego zachowania pewnej kobiety. Pojawiły się pewne scenki sytuacyjne, chronologicznie:

1. ona: "Kiedyś spotkałam się z takim gościem co miał piekarnie, miał kasę, budował dom ale wiesz... nie iskrzyło między nami"

2. ona: "Mi nie zależy na pieniądzach, ja nie mam wymagań finansowych, ja mam wymagania w sferze umysłowej"

3. ona: "Ja chcę intercyzę", laska miała mieszkanie na siebie, intercyzę chciała bo nie wiedziała ile ja mam kasy

4. ona: "to ile lat byłeś w tej Austrii?"
      ja: "rok" ściema, byłem dłużej

5. ona: "to ile masz tego majątku"
      ja: "a może auto bym za to kupił" oczywiście ściema, mam dużo więcej

6. ja robiąć jej mały przelew za coś tam: "to jak, chcesz zobaczyć ile mam kasy?"
      ona: "nie... albo pokaż" zobaczyła konto na wydatki śmieciowe, kilka tyś. tam było zaledwie

Dwa tygodnie po zdarzeniu 5 i 6 związek się zakończył, wg. niej przyczyny były głównie inne niż finansowe "nie wiem co czuje" i takie tam pierdololo.

Temat poruszam bo już sam nie wiem, z jednej strony oświadcza, że na kasę nie patrzy a z drugiej takie zbiegi okoliczności. Dodam, że w trakcie związku w miarę po równo dzieliliśmy się wydatkami. Dodam też, że nie widać po mnie kasy (celowo), nie noszę markowych ciuchów, samochód 10 letni. Szukam himalaistki co nie poleci na pieniądze. Czytam forum i widzę, że kobiety bardzo chciwe są na pieniądze.

Pomożecie mi rozszyfrować ten przypadek?

Co mnie ominęło w przyszłości?

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.