Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
SzatanKrieger

Dlaczego "Wy" kobiety siedzicie na tinderach mimo ogromu orbit.

Recommended Posts

Witam.

Dlaczego siedzicie na tinderach skoro, każdego dnia i tak musicie się odseparowywać od natarczywych facetów? 

Jakie macie powody, skoro i tak faceci z waszego otoczenia oddali by nerkę by z wami być?

1. Któraś jest w stanie być szczerą?

2. O co chodzi wam, tak właściwie?

@SzatanKrieger Masz kolego poważny problem i radzę zmienić myślenie, starasz się zrozumieć kobietę, które to One same, nie wiedzą czego chcą. Prędzej dinozaury wrócą na ziemię, niż któraś Pani, odpowie Ci na Twoje pytania - pt po co / dlaczego itp.

Kobiety są jak Rosja, to nie człowiek to stan umysłu.

• Like 11
  • Thanks 1
  • Haha 3

Też mnie to zastanawia jak widzę śliczną dziewczynę na portalu, która ma pewnie 100 napaleńców wokół siebie :)

Dwa powody mi przychodzą do głowy:

- atencja

- a nóż trafi się tam jakiś szejk-miliarder :P

• Like 2

Szanuj siebie i reaguj odpowiednio tak jak Ci pasuje , zauwazaj czerwone lampki.

I wiedz , kiedy odejść ,a to co pani myśli robi to niech Ci lata koło nogi.

One same dopóki nie zwrocisz im uwage nie wiedzą po co coś robią , większość podąża za ciemną masą lub mass mediami.

A po co atencja? A żeby podbić swoje ego i czuć się doceniana.

Ty nie lubisz jak jakas dupeczka sama do ciebie zagada? czy uśmiechnie się, a jak już jest kilka to czujesz się jak bóg.

To teraz pomyśl jak się czuje taka dupeczka ona w atencji czy komuś się podoba utwierdza swoją wartość.

Jak dzieci czy zwracasz na nie uwagę, a jak zwrócisz to szczęście po niebiosa.

Na logikę i zgodnie z nauczaniem Marka? : zwiększenie prawdopodobieństwa znalezienia w miarę możliwości jak najlepszych genów/samca ; "wielofurtkowość" xD

• Like 1

Może dlatego ,że wystarczy ruch kciuka aby "dokonać wyboru" ?

Posiedzą, posiedzą i skończą tak ;)Ice Cream Eating Dog Full GIF - IceCreamEatingDog Full GIFs

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 12

- Bo jeśli już to chciałabym faceta po 30, a raczej nie mam znajomych w tym wieku

- Bo jeśli już to chciałabym mieć faceta spoza grona znajomych, koleżanki mnie swatają z kolegami swoich facetów, ale mam poczucie że nasz zwiazek byłby wtedy obiektem plotek, że znajomi wiedzieliby w jakich pozycjach i kiedy daje, bo facet zwierzyłby się najlepszemu kumplowi w tajemnicy, a ten powiedziałby swojej dziewczynie w tajemnicy, a ta swojej najlepszej koleżance itd..

a po drugie gdyby coś nie wyszło, mogłoby dojść do rozłamu znajomości ktoś stanął by po czyjejś stronie itd..

- Bo na tinderze jest różnorodność

- Bo na ulicy w sumie nie ma tak wiele podrywu, bardziej czasami teksty typu "hej piękna gdzie idziesz" ciężko to traktować poważnie, a do klubów rzadko kiedy chodzę, a jeśli już to tam jest specyficzny typ typa :D 

• Like 4

Posted (edited)
21 minut temu, Garrett napisał:

Dwa powody mi przychodzą do głowy:

- atencja

- a nóż trafi się tam jakiś szejk-miliarder :P

Tadaaam :)

Ktoś przekona, że nie?

A tak serio, to kto nie lubi atencji. Lajk po zabawnym lub pouczającym wpisie, sama słodycz :D 

Panie szukają bardziej lub mniej przystojnego miliardera lub bardziej przystojnego średnio zamożnego samca, z którym szałowo będzie się pokazać na mieście/plaży, a panowie zrobią wszystko, żeby wyprzedzić konkurencję w wyścigu po "złote runo" ;)

Edited by Stradi

@deomi Końcówka wypowiedzi zabrzmiała tak, jakbyś szukała kogoś o zdrowych zmysłach, czy to aby nie będzie się kłócić z Twoimi zmysłami ;)?

• Haha 1

7 minut temu, Stradi napisał:

w wyścigu po "złote runo"

Oby to nie było takie Złote Runo 😂

@Byłybiałyrycerz Tylko taki wchodzi w grę :) facet ma być ostoją, a nie jakimś świrusem :D

Zresztą ja też jestem zrównoważona.

• Haha 1

Posted (edited)
2 minuty temu, deomi napisał:

Zresztą ja też jestem zrównoważona.

Każdy chory umysłowo tak twierdzi, nawet definicja naukowa tak mówi.

Swoją drogą poczucie humoru to masz :).

Edited by Byłybiałyrycerz
  • Like 1
  • Haha 1

9 minut temu, deomi napisał:

facet ma być ostoją

Miesiąc przy Tobie i Crazy Jim Carrey GIF - Crazy JimCarrey GIFs

• Like 1
  • Haha 9

Dobra, dobra chcielibyście taką kobietę jak ja 😎

• Like 2
  • Haha 2

30 minut temu, deomi napisał:

ale mam poczucie że nasz zwiazek byłby wtedy obiektem plotek, że znajomi wiedzieliby w jakich pozycjach i kiedy daje

Wiadomo nie od dzisiaj :D, że te co jadą studiować do innych miast wracają później z czystą kartą i ciężko sprawdzić co tam jest za uszami :D. Ah ta przeszłość, która się nie liczy...

• Like 2

@deomi Pamiętaj, że Ci którzy mają do Ciebie jakiś problem nie akceptują samych siebie. :)

• Like 1
  • Haha 2
  • Confused 3

5 minut temu, Lalka napisał:

@deomi Pamiętaj, że Ci którzy mają do Ciebie jakiś problem nie akceptują samych siebie. :)

Chyba farb się za dużo nawdychałaś :), powodzonka na mieście.

• Like 1

Posted (edited)

A po co faceci są na tinderze? Ilu facetów tyle odpowiedzi i wszystkie prawidłowe. Tak samo tutaj ile kobiet tyle odpowiedzi. Pytanie raczej powinno być skierowane o funkcję  tych aplikacji a nie po  co indywidualny osobnik tam jest. Z tymi orbiterami też tak już nie przesadzajmy,  niektóre laski mają ich dużo inne mniej albo w ogóle.

Edited by Reflux
  • Like 1
  • Thanks 2

Kiedy za mało antencji w realu i na fb jest jeszcze tinder😁

• Like 2

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@SzatanKrieger Masz kolego poważny problem i radzę zmienić myślenie, starasz się zrozumieć kobietę, które to One same, nie wiedzą czego chcą.

O to to, jest taki dobry tekst: "Nie staraj się zrozumieć kobiety,one siebie rozumieją i nawzajem nienawidzą"  🤣

• Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Szycha2
      W skrócie, kończę studia, dlatego sytuacja miała miejsce na mojej Uczelni (nie będe pisał która ) :

Chodziłem na zajęcia z jedną dziewczyną - szczupła, zgrabna, ładna twarz, kulturalna... i teraz najważniejsze - zawsze pełny makijaż, odpicowana od góry do dołu.
      Podobała mi się.

Teraz...domyślacie już pewnie co się stało :

Dziś przyszła na zajecia całkowicie bez makijażu. Okazało się, że ma straszne problemy z cerą (FU!!)...

Kiedyś śmiałem się z tekstów gości, którzy pisali żeby z dziewczynami umawiać się na pierwsze spotkania na basenie, obecnie uważam, że jest to dobra praktyka.

Moje pytania jest następujące :
      1. Czy dziewczyny z problemami dermatologicznymi postępują etycznie ukrywając to pod toną makijażu ?
      2. Czy można z tym jakoś walczyć ? - Ja nie widzę tutaj rozwiązania innego jak nie umawianie się z takimi dziewczynami.

P.S. : Często słyszę ze strony kolegów/przyjaciół, że to jest jawne oszustwo ze strony kobiet -
      1. full make up, przekłamujący urodę czy też
      2. preparowanie zdjęć na fb/instagramie, tak że potem nie da się rozpoznać prawdziwej dziewczyny od tej "modelki" z photoszopowanych zdjęć.
    • By Tomko
      Zewsząd możemy przeczytać jak to kobiety super prowadzą biznesy i zarządzają lepiej od mężczyzn. Nie twierdzę, że nie ma kobiet urodzonych do zarządzania - są takie oczywiście. Ale wróćmy na chwilę na ziemię. Oto przykład zarządzania sklepem w wykonaniu zespołu kilku kobiet. 

Miejsce - duże miasto powyżej 150 tys. mieszkańców. Jeden ze sklepów pewnej dużej sieci handlowej gdzie oferta skierowana jest tylko do kobiet. Zespół - ok. 5 dziewczyn (rotacja zmianowa). Historii nie zliczę już teraz, ale była zaczęła tam pracować kilka miesięcy temu. Kierowniczka - młoda dziewczyna, która stała się kierowniczką po 2 latach pracy na sklepie. Zespół - jedna dziewczyna, która poruszała się jak ślimak, licealistki, moja koleżanka. 

Zarządzanie
      System zmianowy. Kompletny chaos w rozpisywaniu zmian. Polityka firmy zakładała (pewien Polski moloch), że jak sklep nie wyrabia założonych norm to należy obciąć pracownikom godziny na następny tydzień. Tak - tydzień - nie miesiąc. Ile dziewczyn zatrudnionych? Czasami nawet 7-8 i więcej. Zamiast zatrudnić dwie-trzy na pełen etat + dodatkowe w godzinach wzmożonego ruchu to kierowniczka zatrudniała kilka dziewczyn po 4h pracy, które szwendały się cały dzień i gdy kończyły zmianę to syf przejmowały inne, które nie wiedziały co się na sklepie działo od rana i co trzeba zrobić. Jedziemy dalej. 
      Godziny pracy? Nie ma problemu. 2 dni po 4h i 2 dni po 12h żeby się liczba zgadzała. Reszta - wolne i siedź w domu. 
      Przyszedł urlop. Kierowniczka wyjechała i mianowała swojego zastępcę - laskę, która robi największy chlew na zapleczu i z dumą stwierdziła, że po niej zawsze mama sprząta a narzeczonemu powiedziała, że jak wezmą ślub i zamieszkają w końcu razem to albo on będzie sprzątał mieszkanie albo będą żyć w chlewie. Bo kogo miała do wyboru? Laskę w ciąży i dwie 18 latki z liceum. 
      No więc chlewiara objęła pałeczkę zastępcy kierowniczki. Rozsiadła się wygodnie na krześle. Dziewczyny zeszły na zaplecze na kawę. Jest godzina 10.20 - 5 minut po przerwie. Moja koleżanka robi sobie kawę, na sklepie mały ruch.
      - X a ty jesteś teraz na przerwie?
      - nie rozumiem...
      - jesteś na przerwie, że kawę sobie zrobiłaś?
      - ale nic nie dzieje się na sklepie.
      - nieważne - wracaj do pracy, nie jesteś na pogaduchach. 
      Dwa tygodnie unoszenia się nad ziemią i grzania dupy w fotelu kierowniczki. No, ale urlop się skończył, kierowniczka wraca z mordą, że dostała zjebę od przełożonych bo między czasie odwiedził ich mystery-shopper, zobaczył bałagan na sklepie i gdy chciał z zastępcą kierownika pogadać to okazało się, że tamta poszła na paznokcie w galerii. Zjebę dostał kto? Cały zespół. 
      To było jakiś miesiąc temu. Dziś? Koleżanka pisze, że wkurwiona bo są we dwie tylko na sklepie - w sobotę, po wypłatach. Ludzi tłum, szatnie całe zajebane ciuchami, syf na sklepie, 12h zmiana. Przez cały tydzień było ich po pięć w sklepie gdzie przed wypłatami psy dupami szczekają po galeriach. Dlaczego dwie? Uwaga - koleżanka kierowniczki dostała urlop bo juwenalia są, inna dziewczyna powiedziała wprost, że imprezuje w piątki i w sobotę może zacząć dopiero o 15 bo ma takie preferencje.

Remanent? Po co ma robić zespół sklepowy. Lepiej zatrudnić firmę zewnętrzną, która remanent robiła 3x dłużej i jeszcze trzeba było poprawiać.  

Kariera
      Przyszedł czas na podpisanie umowy. Propozycja - pół etatu. Dlaczego pół? Bo jest kilka dziewczyn z liceum, które pracują na 1/4 a nawet 1/8 etatu no i nie ma miejsca. Kto ma umowę na cały etat? Zgadliście - koleżanka kierowniczki z poprzedniej pracy. Moja koleżanka od kiedy dostała 3/4 etatu na umowę straciła koleżanki w pracy. No bo jak kurwa ona pracuje 3 miesiące i ma 3/4 etatu a chlewiara pracuje prawie rok i też ma 3/4 etatu. "X dostała 3/4 etatu? Ooo jak super. Ale się cieszę razem z nią!".

Twarde decyzje jako kierownik sklepu
      Jedna z dziewczyn była do zwolnienia - była wolna, myliła metki, źle nabijała ceny na kasie, nie była miła dla klientów. Co robi kierownik sklepu? Wzywa na dywanik do siebie i dziękuje za współpracę gdy pracownik nie spełnia standardów firmy. Co robi kierowniczka? Obcina etat co miesiąc aż pracownica sama się zwalnia bo nie opłaca jej się przychodzić do pracy na 2h dziennie w tygodniu. Problem rozwiązany - co prawda 3x dłużej, dziewczyna wciąż nie wie co robi nie tak, ale rozwiązany. 

Panowie - historii nie spamiętałem wszystkich. Ale to, że ten sklep przynosi jakiekolwiek dochody to dla mnie niesamowite. Info z przed 5 minut - w kiblu na zapleczu walają się rolki papieru a z kosza wypadają chusteczki i podpaski, bo żadnej nie chce się wyrzucić worka. 
    • By Morfeusz
      Po wielu ostatnich randkach mam ciekawe spostrzeżenia. Błyskawicznie rośnie liczba blachar wśród polek. Nie mam wysokiego SMV ale doprowadzenie do randki z kobietą trwa zwykle do kilku dni od poznania jej w sieci (bajera, droczenie, itd.). Nie gram bogacza i nie proponuje sponsoringu. Na spotkaniu a nawet trochę przed nim kobiety potrafią wprost zapytać jakim samochodem jeżdżę albo jaki jest mój status finansowy, ile zarabiam, itd.

Eksperyment:
      Jeżdżąc dobrze wyglądającym samochodem klasy średniej za kilkanaście tys. zł obserwowałem duże zainteresowanie wśród samic. Randki szły gładko. Po zmianie auta na mały miejski, tani samochodzik za kilka tys. zł, (którym łatwo mam wszędzie zaparkować) jest odwrotnie. Gdy samice go zobaczą urywają kontakt, tracą zainteresowanie, itd. Choć same rzucają górnolotne hasła że "nie lecą na kasę", "ich mężczyzna mógł by zarabiać nawet minimalną krajową", "pracuje i mogę płacić za siebie", itd.. HAHA. Hipergamia i blacharstwo chyba przechodzi na kolejny już poziom spier..lenia.

1. Dlaczego Waszym zdaniem tak szybko rośnie liczba blachar wśród polek?
      2. Kobiece pasożyty nie mają już do siebie w ogóle szacunku, że zadają takie pytania bez zażenowania?

Od 14 minuty ciekawa akcja z polką i Kruszwilem:
      Typowa Karyna która wie kim jest i daje mu kosza, gdy zobaczyła samochód była chętna oddać mu dziewictwo.

• By Patton
      Standardowe potwierdzenie wielu tematów z forum.

http://www.wykop.pl/ramka/4913167/blackklaudiusz-polka-z-tindera-versus-mokebe-zobacz-grzeczna-polke-w-akcji/

• By Rodanek
      Na zlecenie brytyjskiej sieci hoteli spa przeprowadzono ankietę w śrut pań . 3/4 ankietowanych pań twierdzi , że tego typu oszustwa pomagają w budowaniu zdrowego i trwałego związku . Ament

Oto co ukrywają kobiety przed nami i koleżankami : 

1.      Ile naprawdę wydaje na ubrania

17 procent badanych nie przyznaje się do tego typu wydatków. Mają  skłonność do zaniżania cen, aby nie denerwować partnera, lub kupione na wyprzedaży.
      2. Prawdziwa waga

Podobnie jak w przypadku cen - kilogramy też sobie odejmują. 14 proc. ankietowanych przyznaje, że partner nie wie, ile dokładnie ważą.
      3. Ilu miała kochanków

Taka rozmowa musi się odbyć w każdym związku, ale 13 proc. z nas mija się wtedy z prawdą. Zazwyczaj  zaniżają ich liczbę.
      4. Ile wydaje na kosmetyki

Dbanie o siebie to worek bez dna. Dobrze wie o tym 12 proc. respondentek, które nie przyznają się do większości tego typu zakupów.
      5. Usuwa  włosy z brody

Co dziesiąta kobieta wstydzi się dodatkowego owłosienia na twarzy. O depilacji boimy się rozmawiać z płcią przeciwną.
      6. Sprawdzanie  jego eks na Facebooku

Kolejne 10 proc. badanych nie może się powstrzymać i regularnie sprawdza w mediach społecznościowych, co słychać u byłej partnerki ukochanego.
      7. Regularnie używa  jego maszynki do golenia

8 procent facetów w związkach nie zdaje sobie sprawy, że ich partnerki depilują sobie nogi czy pachy maszynką, którą kupili sobie do golenia twarzy.
      8. Wysokość zadłużenia

W kwestiach finansowych zdarza się kłamać nie tylko ukrywając swoje wydatki. 8 proc. kobiet nie przyznaje się do debetu na swoim koncie.
      9. Goli palce u stóp

Może faktycznie nie ma się czym chwalić? Kolejne 8 proc. badanych pań robi z tego wielką tajemnicę.
      10. Nienawidzą jego matki

Faceci są zazwyczaj bardzo przywiązani do swoich rodzicielek. Dla świętego spokoju 6 proc. z nas ukrywa prawdziwe uczucia względem teściowych.

11. Kocha się w kimś potajemnie

To akurat nie powinno nikogo dziwić. 5 procent kobiet w związkach ma inny obiekt westchnień i oczywiście się do tego nie przyznaje.
      12. Nie lubi  jego znajomych

Trudno oczekiwać, by dla mnie zerwał kontakt z przyjaciółmi, których zna od lat. Na wszelki wypadek 5 proc. pań ukrywa to, że ich nie znosi.
      13. Wciąż ma kontakt z byłym

Nawet jeśli jest to przyjacielska relacja bez podtekstów - 4 proc. woli ukrywać to w tajemnicy. Partner raczej tego nie zrozumie.
      14. Zarabia  więcej, niż on myśli

Z dwóch powodów - mogę odłożyć większą kwotę w tajemnicy przed nim albo nie chcę urazić jego męskiej dumy. Zarobki ukrywa 4 proc. pań.

15. Depiluje wąsik

Zaledwie 2 procent kobiet nie przyznaje się do tego. Reszta nie ma problemu z dodatkowym owłosieniem na twarzy lub ich to nie krępuje.

Może któryś z Braci dopisze coś ciekawego.

PS. Na podstawie portalu MSN.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.