Skocz do zawartości

Dlaczego "Wy" kobiety siedzicie na tinderach mimo ogromu orbit.


Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Niestety tyle stron a nadal niedowiedzieliśmy się dlaczego mimo atencji szukają jej więcej ??

Lecę spać, spokojnej nocy.

Skoro maja orbiterów to oznacza, że czegoś tym Panom brakuje, może są zbyt babscy- nie wiem. Szukają ideału. ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają sponsora

Szukają atencji

Szukają szejka naftowego ( Czujecie to, laska z wioski na podkarpaciu liczy, że może jakiś na wymianę studencką przyjedzie xD )

Kreują się w świecie wirtualnym na gwiazdy, zwykła Karyna mając tysiące obserwacji czy lajkow, czuję się jak ktoś znany, ma przedsmak bycia gwiazdą.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2019 o 07:47, Daenerys napisał:

gdyby prawdą było, że dla nas mądry to tylko sławny to żaden sprzedawca, sprzątacz czy kierowca autobusu nie miałby żony

Pokazuję i objaśniam #Cejrowski: Halynka po ostrej karuzeli penisów przestaje być atrakcyjna dla lokalnych Bad Boyów, znajduje w końcu beta-bankomat, frajera od kompensowania jej pieniążkami żalu po "pięknej młodości". Opcja nr. 2 zalicza wpadkę z bad boyem lokalnym przygłupem, który nigdy nie wykształcił kwalifikacji wyższych niż śmieciarz - nie odchodzi od niego, bo kocha swojego misia i wie, że on ma ciężką rękę, więc zamiast podziału majątku + alimentów czekałby ją ostry wpierdol 3x dziennie albo kosa pod żebrem.

Dnia 2.03.2019 o 07:47, Daenerys napisał:

Geniusz z fizyki wcale nie musi być mądry życiowo, a dla przeciętnego człowieka to jest najważniejsze. Umieć się znaleźć w dzisiejszej rzeczywistości. 

Tłumaczę z Blue Pill na Red Pill: 

"mądry życiowo" - wysoki status społeczny 

"umie się znaleźć w dzisiejszej rzeczywistości" - dużo zarabia

 

Dnia 2.03.2019 o 07:47, Daenerys napisał:

śmiem twierdzić, że Ci geniusze często są samotni z wyboru.

Tak, z wyboru kobiet. 

 

Dnia 2.03.2019 o 07:47, Daenerys napisał:

Nie dlatego, że nie chciała ich żadna kobieta, ale dlatego, że to oni woleli samotność, w której będą mogli się realizować, niż mieć obok kobietę, która będzie oczekiwała uwagi, na którą być może nie chcieliby poświęcać swojego czasu.

No, no, bo geniusz to już wykastrowany jest tą całą nauką, całkami, pochodnymi itp. 

 

Dnia 2.03.2019 o 10:50, Daenerys napisał:

Ale szybko zeszłam na ziemię. Zainteresowanie 44 letnią rozwódką z dzieckiem ma tylko jedno podłoże.

Pump&Dump, Smash&Dash

44 letnia rozwódka z dzieckiem, jest jak Skoda Fabia z przebiegiem 400 000 km, wytłuczonym podwoziem i zderzakiem trzymającym się na poskręcanych drutach. Same problemy, znikoma przyjemność z jazdy, żeby jeździła trzeba włożyć w nią więcej niż jest warta. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Funeral napisał:

44 letnia rozwódka z dzieckiem, jest jak Skoda Fabia z przebiegiem 400 000 km, wytłuczonym podwoziem i zderzakiem trzymającym się na poskręcanych drutach. 

Drogi bracie @Funeral nie wiem jak ja teraz będę żyć ??!?!?!


Chyba nie pozostaje mi nic innego jak zakupić parę rolek drutów, żeby przymocować te części ciała, które gorzej się trzymają, żebym ich nie zgubiła. Głupio tak umierać zdekompletowaną ?


I tak już ważę tyle co kot napłakał więc jak mi jeszcze coś odpadnie to nie będzie już co chować ?


Lecę po te druty, dzięki za inspirację, nie wiem co bym bez Ciebie zrobiła ?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daenerys

 

Smutne jak wielu na tym forum "facetów" stara się dopiec koleżance z forum, jest to słabe, żałosne, smutne i przykre. 

Uczcie się od naszej koleżanki z forum i cencie co wam mówi. Ma 44 lata więc nadal może bezproblemu znaleść sobie faceta w moim wieku do "zabaw" lub kogoś na stałe. 

Apeluje również o więcej szacunku względem siebie i mówi to wam taki gówniarz jak ja więc jest słabo Panowie.

@Eleanor jest również jakoś w tym wieku a nie jeden z nas by "brał" te Panie i by zagadał gdyby starczyło odwagi, także zamiast cisnąć lepiej piszcie na priv o randki ??☺️

lub sugeruję przemyśleć ich wypowiedzi :)

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Smutne jak wielu na tym forum "facetów" stara się dopiec koleżance z forum, jest to słabe, żałosne, smutne i przykre. 

Niektórzy widocznie nie zauważyli, że to forum Bracia Samcy, a nie Bracia Frustraci @SzatanKrieger ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ślub i dzieci (założenie rodziny) to przeważnie sufit dla kobiet zaczyna się koło 30-40stki. Na seksualne przygody to do 60-stki i dalej. No cóż, widziałem w internecie, że panie w tym wieku również mają jakieś tam powodzenie mimo, że uroda już nie ta. Dlatego niektóre mogą mieć atencje do późnej starości. Kto wie może rzeczywiście niedługo media wykreują mode, że 60-tka to nowa 18-tka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger dzięki za Twoje słowa ?
Grunt to nie przejmować się takimi wypowiedziami i brać je z uśmiechem. Wiem co sobą reprezentuję, wiem kim i jaka jestem i taki frustrat nie zmieni tego. To w zasadzie jego problem, że taki jest, nie mój.

 

A tak swoją drogą to nie jeden z nich zdziwiłby się jak może wyglądać 44 latka ??

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daenerys tu wywód o babciach po 40 ;-)) 

 

23 godziny temu, PatZz napisał:

 

 

Ja nie wiem czy wy kobiety jesteście tak upośledzone czy już co.

Facet jak znajdzie sobie kobietę dogaduje się jest mu dobrze, Kobieeta dba o niego, nie czepia się o byle gówno to który taki pójdzie do innej, choćby z roku na rok gorzej wyglądała.

Tylko taki który ma wyjebane na baby , bo pewnie został sam wydymany i to nie raz.

 

 

 Zdziwiłbys sie jak facet mający wszystko w domu idzie na divy bo mu brakuje ze laska ma mieć kutasa i go dymać..a zona nie ma, tak tak kolego

Albo gdy znajduje kochanice bo mu się oddobrobytu  w głowie przewróciło, ma zonę sex  itp ale żona nie jest OBCA, nie jest nowa a każda nowośc kusi...kusi

"jestes piekna dobra żebys choc trochę obca była"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mortyy napisał:

Nie brakuje desperatów, co by wyruchali nawet dziurę w drzewie,

Mogłoby to być dość bolesne @Mortyy :P 

 

1 godzinę temu, Daenerys napisał:

A tak swoją drogą to nie jeden z nich zdziwiłby się jak może wyglądać 44 latka ??

Ja tam się nie dziwię @Daenerys :D 

 

1 godzinę temu, PoProstuKobieta napisał:

@Daenerys oby nie wszedł tu ten forumowicz co to twierdzi że kobieta po 40 to juz tylko smierdzi

Może to jakiś nekrofil i miał na myśli martwe kobiety po 40-tce ???

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daenerys napisał:

A tak swoją drogą to nie jeden z nich zdziwiłby się jak może wyglądać 44 latka ?

Ja wiem, moja koleżanka (ta od kawy) ma tyle właśnie. I chyba następnej w najbliższym czasie nie będzie, bo to zmierza w dosyć ryzykowną stronę. Ale świetna jest, swoją drogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.