Skocz do zawartości

Dlaczego "Wy" kobiety siedzicie na tinderach mimo ogromu orbit.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Ragnar1777 napisał:

Eej! Ale grunt, że wgl. kogoś przyciągasz 

Tak na zasadzie igły w stogu siana, a i to prawie wcale i tylko przez internet. I niby z reguły jak jestem na mieście to mam to gdzieś, ale kilka razy zauważyłem jak jakaś się na mnie patrzyła. Ale jak to zauważyła to od razu patrzyła na coś innego.

 

6 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Jednak zapewne nie jest to target jaki byś sobie życzył.

Odkąd podroslem to mnie jakoś instynktownie od nich odrzuca. No i dlaczego niby mam jeść ogryzki?

 

8 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Myślę, że tutaj są pewne rzeczy do przepracowania.

To akurat dobrze wiem, chociaż odkąd słucham audycji to i tak jest lepiej.

 

9 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Ja mam też powodzenie u młodszych kobiet 

W moim przypadku to chyba jedynie większa kasa by to umożliwiła. Ale wtedy to bym miał wątpliwości, bo wiem jakby się to mogło skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Patton napisał:

W moim przypadku to chyba jedynie większa kasa by to umożliwiła. Ale wtedy to bym miał wątpliwości, bo wiem jakby się to mogło skończyć.

Ja jestem biedny jak mysz kościelna, samochodu nie mam, mieszkania nie mam..
Także wiem, że na kasę nie lecą jeśli chodzi o mnie xD 
Chociaż zarabiam powyżej najniższej krajowej, to może nie jest tak źle, ale nigdy się nie chwaliłem przed nikim zarobkami.
Ja nie zamierzam pozostać w miejscu, a ta obecna robotka to jest tylko na gromadzenie kapitału - szukam nawet czegoś dorywczo na weekendy póki jeszcze nie studiuję.
Jak już kiedyś wspomniałem jestem na swojej misji ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Androgeniczna

Ciekawe jak się prezentują samice na takich portalach chrześcijańskich. Fajnie by było znaleźć atrakcyjną i grzeczną cnotkę do życia. Z zastrzeżeniem, że nie chce dzieci i można ją przeprogramować na własne wartości dalekie od korporacyjności kościoła. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem na tinderze madkę po studiach lokalnie i zagranicą, z małym tytusem de zoo, szukającą poważnego związku. Chciałem zrobić screenshota, a przez przypadek dałem 'like'. Myślę, że to przeznaczenie ? -  ale matcha nie ma, bo na moje nieszczęście jestem za stary i za brzydki ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ragnar1777 napisał:

No weeeeź.
Nie gadaj, że nie interesuje Cię ten szaleńczy błysk młodości, ta pełnia życia, wigoru, namiętności ; )

@Ragnar1777 no weeeeź... nie gadam ??

 

3 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Wszystko zależy od moralności 

@Androgeniczna a co przeżycie romansu w wieku 40+ samotnej kobiety z wolnym mężczyzną, nawet 15-20 lat młodszym, ma wspólnego z moralnością? Jakoś nie widzę zależności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ksanti napisał:

@Androgeniczna

Ciekawe jak się prezentują samice na takich portalach chrześcijańskich. Fajnie by było znaleźć atrakcyjną i grzeczną cnotkę do życia. Z zastrzeżeniem, że nie chce dzieci i można ją przeprogramować na własne wartości dalekie od korporacyjności kościoła. 

 

z tego co widziałam to są większość jest takich typowych "zakonnic" które szukają męża typowo katolika żeby jeździć sobie na pielgrzymki. Wszystkie patrzą tam na poglądy partnera. Jeśli nie jesteś jakiś katolicki to uciekaja. Są pewne wyjątki ale to raczej taka odwrotność tindera

4 minuty temu, Daenerys napisał:

a co przeżycie romansu w wieku 40+ samotnej kobiety z wolnym mężczyzną, nawet 15-20 lat młodszym, ma wspólnego z moralnością? Jakoś nie widzę zależności.

Dla mnie już samo słowo "romans" jest czymś nie do końca moralnym. Ale nie patrz na to co ja mówie tylko żyj tak żebys byla szczęśliwa a nie patrzyła co inni mówia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Androgeniczna napisał:

Dla mnie już samo słowo "romans" jest czymś nie do końca moralnym. Ale nie patrz na to co ja mówie tylko żyj tak żebys byla szczęśliwa a nie patrzyła co inni mówia

Zgodzę się, że romans gdy ktoś ma stałego partnera jest niemoralny, ale romans dwójki samotnych osób?

Nie pytałam w kontekście siebie, ale ogólnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androgeniczna, czy Twój związek naprawdę jest tak idealny jak piszesz? 

Spójrz na swój awatar, szukasz swojej przyjemności, twarz czyli mężczyzna nie ma znaczenia, liczysz się tylko Ty i swoje potrzeby, czyż nie jest tak? Dodatkowo Twój sam nick jest drogowskazem, czy nie jest tak, że trochę coś nam tu bajerujesz? 

 

Jeśli naprawdę jest tak jak opisujesz to dla dobra dziewczyn byłoby świetnie gdybyś im coś poradziła, z pewnością dasz im trick czy dwa. 

 

Nie jest to mój atak na Ciebie, lepiej pokaż swoją prawdziwą twarz - zdejmij maskę.

 

2 minuty temu, Daenerys napisał:

w ogóle seks jest niemoralny ?

Owszem jest on taki, natomiast gdy trafi się odpowiednia/ni to Pani Bóg przymyka oko - ponoć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

 

Nick i avatar są z przypadku. Nie sądziłam że będę się udzielać na tym forum wiecej niż tydzien. Kilka tematów mnie zaciekawiło wiec co jakiś czas cos wpiszę. 

Mój związek jest idealny

25 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Jeśli naprawdę jest tak jak opisujesz to dla dobra dziewczyn byłoby świetnie gdybyś im coś poradziła, z pewnością dasz im trick czy dwa.

Trick na co? Na idealny związek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma idealnego związku, jedyna idealność to brak idealności. 

Jeżeli jest perfekt to sugeruję aby stworzyć poradnik, zarobicie krocie :) 

 

Związek najbliższy idealnemu mogą stworzyć tylko dwie jednostki, które poznały siebie, wiedzą czym są i kim są jak działają i co chcą stworzyć.

Reszta to imitacja miłości, która jest oparta na zależnościach np "On zarabia powyżej 2700 więc jest atrakcyjny, ona ma miseczkę D więc ją kocham". 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Nie ma idealnego związku, jedyna idealność to brak idealności. 

Jeżeli jest perfekt to sugeruję aby stworzyć poradnik, zarobicie krocie :) 

 

Związek najbliższy idealnemu mogą stworzyć tylko dwie jednostki, które poznały siebie, wiedzą czym są i kim są jak działają i co chcą stworzyć.

Reszta to imitacja miłości, która jest oparta na zależnościach np "On zarabia powyżej 2700 więc jest atrakcyjny, ona ma miseczkę D więc ją kocham". 

 

Pozdrawiam.

Więc nie wiesz co to miłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Androgeniczna napisał:

Więc nie wiesz co to miłość :)

Żebym dostawał 10 zł za każdym razem gdy mi to jakaś kobieta piszę. Ehhhh kapusty by wleciało ? 

Edit:

Aha zapomniałaś napisać, że jestem nie dojrzały i jakaś pewno mnie zraniła.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

@Exar

Jeśli dla was miłość łączy się tylko z seksem to nie dziwcie się że dużo kobiet które znacie łączą miłość z pieniędzmi. Siebie warci jesteście :). 

Pisząc tak tylko mnie utwierdzacie że mężczyzna którego poznałam jest inny niż wszyscy i wyjątkowy :)

Potrafi odróżnić miłość od pożądania. Wy nie potraficie i pożądanie nazywacie milością

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Androgeniczna napisał:

miłość łączy się tylko z seksem to nie dziwcie się że dużo kobiet które znacie łączą miłość z pieniędzmi.

Lubię matematykę, spójrzmy na to równanie.

 

miłość + seks = miłość + pieniądze

miłość - miłość + seks = pieniądze

seks = pieniądze

 

Matematyka jest królową nauk nie bez przyczyny.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger

Kto wie, może akurat @Androgeniczna spotkała swój bliźniaczy płomień :)

 

@Daenerys

Jak Ci już wszystkie smoki ubiją, zgłaszam się na smoka zastępczego :P

 

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Więc nie wiesz co to miłość :)

Wobec tego oświeć nas, czym ta miłość jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.