Skocz do zawartości

Skazany na sukces w tym roku


CocaineIsMyWife

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję, że ten rok będzie jednym z lepszych w moim życiu. Właśnie zostałem menegerem(teraz tylko aspirować na dyrektora haha), wróciłem do jakiej formy na siłowni( pod względem siły) i od poniedziałku wchodzę na dietę. Jestem pełen endorfin, zmotywowany do dalszych działań i życzę również wam bracia sukcesów i wytrwałości w trudnych chwilach, no i oczywiście nerwów ze stali do naszych ukochanych myszek!
02eac3731db75d56ddefc2fa44d046bc.jpg

 

  • Like 15
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też kolejny rok, drugi od rozstania i co raz lepiej. Czuje się świetnie sam ze sobą, zasmakowałem wielu pięknych Pań ;). Wreszcie znalazłem ( tak się wydaje póki co ? ), rzetelnego pracodawcę, w przyszłym roku mam odebrać mieszkanie. Chodzi mi głupi pomysł po głowie, by zrealizować marzenie z dzieciństwa - kupno Mustanga.

Zdrowotnie mogłoby być ciut lepiej, jednak ten cukier pora odstawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia. Wydaje mi się ,że zbyt często skupiamy się na zdarzeniach a nie na procesie,który do nich prowadzi. Zazwyczaj praca nie jest seksowna jak jej efekty. ;) Jak również nie doceniamy tego co można zrobić w 10 lat a przeceniamy 1 rok. :)   

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, CocaineIsMyWife said:

Właśnie zostałem menegerem

Gratulacje i powodzenia w obsłudze ludzi :) zarządzanie to piękna rzecz jesteś szefem, psychoterapeutą a jak coś się spierdoli to i tak zawsze będzie Twoją winą :) Nie ratuj Świata dbaj o siebie i nie przejmuj się duperelami a będzie dobrze.

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje, nie tylko Ty masz dobre rozpoczęcie roku. :P
Właśnie zostałem koordynatorem fundraisingu na 3 dniowym szkoleniu w organizacji studenckiej, więc kolejne doświadczenie wpada do mojego CV. :)

Nie spodziewałem się, że od końca listopada moja działalność w organizacji studenckiej nabierze takiego tempa. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.