Skocz do zawartości

Drążek


vand

Rekomendowane odpowiedzi

Najtaniej to będzie wybrać drążek rozporowy i zamontować między futrynami, jednak nie wszyscy lubią tak się podciągać. Możesz też kupić sobie solidniejszy zestaw uchwytów i przykręcić je do ściany, co jest bezpieczniejsze i daje więcej komfortu przy ćwiczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2019 o 08:53, Jebak Leśny napisał:

Rozporowe są nie inwazyjne, ale moment kiedy Ci on wyjedzie z futryny podczas wygibasów i pizniesz o glebę to tylko kwestia czasu.

Ajj aż mnie ciary przeszły, raz tak zajeb*łem w podłogę i od tego momentu 0 rozporowych :lol:

Lepiej kupić jakiś porządny, ale wydać na karnet pare dyszek - będziesz miał dodatkowo inne maszyny do ćwiczeń. 

Edytowane przez Rexer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rexer napisał:

raz tak zajeb*łem w podłogę i od tego momentu 0 rozporowych :lol:

Ja jebłem co najmniej 5 razy porządnie, w tym zdarzało się przy upadku jebnąć się owym drążkiem w czaszkę ? No ale ja twardy(głupi) jestem i dalej rozporowe używam.Tyle, że w każdej chwili trzeba być gotowym na zrzut - czyli nogi w pozycji do przyziemienia, bo zginanie ich w kolanach to pchanie się w gips.Przydał by się jeszcze kask, bo na nie-przyjebanie sobie w głowę okazuje się zbyt wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz spadłem przy rozporowym idealnie na duży palec u nogi, pionowo. Nie byłem w stanie przez miesiąc go dotknąć, byłem na prześwietleniu i byłem w 100% pewny, że złamany - na szczęście nie.

Nigdy nie polecę rozporowego, bo one potrafię się powoli zsuwać, nawet dobrze dokręcone. Warto sprawdzać je i dociskać przed każdym użyciem...

Chyba najlepiej coś do ściany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.