Skocz do zawartości

Dlaczego "Wy" kobiety mówicie, że chcecie inteligentnego a nie mądrego mężczyznę?


Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, dobryziomek napisał:

Jeśli myślicie że profesor prawa czy fizyki ma mniejsze możliwości zawodowe, zarobkowe i społeczne  i jest mniej zaradny oraz inteligentny od Zenka cinkciarza,  który rozkręcil własną firmę w powiecie X to myślicie strasznie stereotypowo. :)

Myślę, że bywa różnie i  nie zawsze inteligencja, wykształcenie idzie w parze z zaradnością, mądrością życiową. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Witam.

 

W zasadzie tak jak w temacie.

 

Dlaczego mówicie, że chcecie mężczyznę inteligentnego a nie mądrego?

Nigdy nie usłyszałem, żeby kobieta powiedziała "Chciałbym by mój mężczyzna był mądry".

Ponieważ kobiety nie mówią wprost. Kobiety mówią... wspak. xD

 

Kobiety nie chcą inteligentnego. Chcą głupiego. Głupi jest mądrzejszy niż reszta, stąd powiedzenie, że głupi ma szczęście - bo ma i dlatego durnie siedzą na szczycie i rządzą, firmą, państwem itd. Ja już rozumiem dlaczego, jak to wszystko działa, niedługo i Wy się skapniecie. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to śmiało. ;)

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, deomi napisał:

Kogo wybierzecie bardzo ładną i sympatyczną studentkę pedagogiki, czy szpetną, sympatyczną panią profesor z kilkoma fakultetami?

Jak przyjdą do domu po robocie to chcą się zrelaksować a nie słuchać wykładów, więc wiadomo, że pani profesor odpada ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Tych słów potocznie używa się zamiennie, trzeba było napisać, żeby nie mylić mądrości z wiedzą i że to ma kluczowe znaczenie.

 

Nieee no ale czemu? 

Ja zadaje Tobie pytanie, dlaczego wolisz kobietę ładniejszą i młodszą niż starszą i brzydką? Przecież ta brzydka moze Ci dać to samo co ta ładna tylko, że jest brzydka.

Szczerze, związałbyś się z tą kobietą z drugiego zdjecia?

 

Analizujesz i masz pretensje do kobiet dlaczego one to, dlaczego tamto, zamiast DZIAŁAĆ i szkolić umiejetności interpersonalne. To jest Twój główny i jedyny problem. 

Bierz przykład ze Stilla, nie super hiper przystojny, nie super bogaty, nie super madry ani inteligentny, a łazi po tych klubach i co chwila któraś zalicza czy wchodzi w dłuższe czy krótsze relacje.

 

Co Was różni? On działa, Ty wolisz tutaj pisać.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrośc mądrości nierówna. I mądrość niekoniecznie idzie w parze z inteligencją.

 

Jest coś takiego jak mądrośc zyciowa. Znakomitym przykładem mądrości zyciowej jest kobieta typu matka-Polka, ktora ochotnie bierze wszelkie profity. Począwszy od 500+ po profity od aktualnego jej faceta.

Znakomitym dowodem na mądrośc zyciową większości kobiet - jest poszukiwanie coraz to lepszej gałęzi.

 

Kobieta ceni po prostu faceta zaradnego, z ktorego ma lub sądzi, że mieć będzie okreslone zyski. A da mu dupy tylko wtedy - kiedy zauwazy, używając języka technologów - "jest to materiał przydatny do dalszej obróbki".

 

Prawda jest taka, że faceci są od kobiet bardziej inteligetni, natomiast mądrzejsze życiowo są kobiety.

Bo aby kobieta dała dupy facetowi - musi w związku z tym dostrzegać określone perspektywy. Albo będzie to bankomat, albo znajomy, dzięki ktoremu załatwię to czy owo, albo jeszcze ktoś kto w zyciu mi pomoze uczynić je wygodniejszym lub przyjemniejszym. Może to być także dawca genów dla mojego potomostwa, ktore musi być silne - bym na statość miała z tego emeryturkę.

Tu jest bardzo chłodna kalkulacja, w dodatku bardzo często - dalekosiężna.

 

Facet, nawet najbardziej inteligentny tak nie myśli. Pokaż mu zgrabne nogi, ładny cycek i kształtną dupkę - i już poleciał.

 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bonzo 

I nie rozumiem dlaczego to hierarchizujecie?

Dlaczego niby patrzenie na zaradność jest czymś moralnie gorszym niż patrzenie na wygląd?

 

Po przeczytaniu definicji mądrości i inteligencji nie wydaje mi się żebym bardziej leciała na inteligencje, dla mnie to są porównywalnie podobne wartości.

Tak więc nie wiem Szatan skąd wziąłeś tezę zawartą w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, deomi napisał:

Tych słów potocznie używa się zamiennie, trzeba było napisać, żeby nie mylić mądrości z wiedzą i że to ma kluczowe znaczenie

Jeśli porównujemy grubą i chudą lub czarne i białe muszę koniecznie wypisać wszystkie możliwości? ? na zasadzie (pamiętajcie nie mówimy o srebrnym, szarym, zielonym) czy aby dać inny przykład ja napisałem:

 

Dlaczego nie podoba sie wam niebo a wolicie ziemię natomiast ty mi odpowiedziałaś na zasadzie "a dlaczego wy wolicie góry? Wiadomo góry ładniejsze niz niebo" - mam nadzieję, że aluzja podłapana :P

 

37 minut temu, deomi napisał:

Ja zadaje Tobie pytanie, dlaczego wolisz kobietę ładniejszą i młodszą niż starszą i brzydką?

Ale jaki ma to związek z tematem bo dla mnie to jak pytanie się:

Dlaczego wolisz call of duty a nie medal of honor?

Takie wiesz ni z dupy ni z pietruchy ?

37 minut temu, deomi napisał:

Analizujesz i masz pretensje do kobiet dlaczego one to, dlaczego tamto, zamiast DZIAŁAĆ i szkolić umiejetności interpersonalne.

Ale gdzie ja mam pretensje?

Chciałem tylko zauważyć dlaczego są kobiety, które podnieca inteligencja a nie mądrość ?.

 

37 minut temu, deomi napisał:

Bierz przykład ze Stilla, nie super hiper przystojny, nie super bogaty, nie super madry ani inteligentny, a łazi po tych klubach i co chwila któraś zalicza czy wchodzi w dłuższe czy krótsze relacje.

Chwała Tobie @Still ale dlaczego mam brać z brata przykład jak ja TYLKO zapytałem WAS kobiety o pewne postrzeganie, skąd ta złość? ?

I skąd pomysł, że chce chodzić, ćwiczyć umiejętności interpersonalne czy zaliczać kobiety?

Na jakiej podstawie to wywniosokowałaś po moim pytaniu o mądrość i dlaczego mi umniejszasz? :(

37 minut temu, deomi napisał:

Co Was różni? On działa, Ty wolisz tutaj pisać.

Czyli co jak ktos napisze "chłopaki mam problem nie rozumiem dlaczego kobieta to zrobiła" to według Twojej rady powininniśmy mu dać radę coś w stylu "Ty masz działać a nie sie zastanawiać, idź ruchać i ćwicz umiejętności interpersonalne bo tego Ci brakuje! Naśladuj tego pana użytkownika xxx"

 

1 godzinę temu, Bruxa napisał:

 

Kobiety nie chcą inteligentnego. Chcą głupiego.

Jedynie Bruxa powiedziała to co mi sie również wydaje być prawdą. 

Póki co ona jest szczera bo o szczerość prosiłem :)

 

Dziękuję @Bruxa !

 

 

 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SzatanKrieger napisał:

I skąd pomysł, że chce chodzić, ćwiczyć umiejętności interpersonalne czy zaliczać kobiety?

Bo to widać. Nie widzisz tego albo nie chcesz. Ciekawość rodzi pytania. Pytaj, tylko znaj powód. 

Inaczej, pytanie do Ciebie: uważasz się za inteligentnego czy mądrego? Odpowiesz sobie, poznasz źródło swojej ciekawości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na problem w tych kategoriach, inteligencja jak najbardziej może być nieatrakcyjna (definiowana jako stricte szerokie horyzonty, duża wiedza teoretyczna, szerokie spektrum zainteresowań) i niekoniecznie musi iść w parze z tzw. życiowym ogarnięciem czy chociażby umiejetnością zarabiania pieniędzy. To temat często obśmiewany w popkulturze, chociażby świetny Big Bang Theory :) Dla kobiety ktoś inteligentny, ale bez społecznych skilli może być ostatnim nerdem - nudziarzem. I wiem co mówię, bo nerdowstwo mam we krwi cały czas i pamiętam, jak bywało  : ))

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Jeśli coś jest oczywiste to nie musisz tego tłumaczyć, ale użyłeś tych słów w kontekście tak przeciwstawnym, że "mądrość" uznałam ze "wiedzę".

Tym bardziej że po przeczytaniu definicji "mądrości" "wiedzy" " i inteligencji" madrość i inteligencja są do siebie dość podobne, więc nie wiem skąd Twój wniosek że kobiety tak bardzo lecą na inteligencje ale już na mądrość nie.

 

To pytanie: "Ja zadaje Tobie pytanie, dlaczego wolisz kobietę ładniejszą i młodszą niż starszą i brzydką?"

Związek z tematem ma bardzo duży: determinizm płciowy, dobór płciowy.

PŁCIE NIE SĄ RÓWNE W KAŻDYM ASPEKCIE. NIE SĄ I NIE BEDĄ, bo gdyby miały być to by nie było podziału na płeć.

To co jest pociągające u kobiet, nie zawsze będzie pociągające u meżczyzn i odwrotnie. 

I tak jak u Was wgrany jest pociąg do ładnych, zgrabnych i raczej młodych kobiet

tak u nas wgrany jest pociąg do meżczyzn też o pewnym zestawieniu cech charakteru/ statusu czy czegoś tam jeszcze w zależności też od różnych sytuacji.

Wiedza sama w sobie nie jest jakimś ogromny czynnikiem wpływającym  na atrkcyjność męską i tyle. Mąrość i inteligencja już prędzej chociaż też nie dla KAŻDEJ kobiety.

 

A ja odnoszę wrażenie, że masz pretensje (i to nawet personalnie do mnie), już samo postawienie pytania: "a dlaczego Wy kobiety nie lubicie takich".. jest pytaniem z postawioną pretensjonalną tezą.

 

"I skąd pomysł, że chce chodzić, ćwiczyć umiejętności interpersonalne czy zaliczać kobiety?"

No właśnie nie chcesz ćwiczyć umiejetność interpersonalnych, ale chcesz mieć powodzenie/ czy jakąś tam kobietę do związku.

No a tak się nie da. Tak to nie działa.

Kobieta na łeb Ci nie spadnie jak będziesz siedział i pisał tutaj na forum.

Natomiast to, że chcesz mieć kobietę, to widać po tematach które zakładasz i w jakich się udzielasz i jak się udzielasz. Kurcze Szatan to cholernie widać....

 

@Still Bez urazy, nie jesteś brzydki, głupi, biedny :) Ale miesicisz się w ramach kobiecego zainteresowania, nawewt nie bedąć TOP on the TOP w każdej dziedzinie, co próbuje niektórym Panom stad udowodnić. Bo uważają że kobiety to tylko samych modeli albo bogaczy ....

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi, @Lalka, @Bruxa, @maggienovak , @Eleanor i cała reszta forumowych Pań.

Mam prośbę. Przciśnijcie trochę desperatów i obnażajcie desperackie postawy w rezerwacie. 

 

Wyjdzie to chłopakom na dobre w dłuższym rozrachunku a i Wam będzie lepiej. 

  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, azagoth napisał:

@deomi, @Lalka, @Bruxa, @maggienovak , @Eleanor i cała reszta forumowych Pań.

Mam prośbę. Przciśnijcie trochę desperatów i obnażajcie desperackie postawy w rezerwacie. 

 

Wyjdzie to chłopakom na dobre w dłuższym rozrachunku a i Wam będzie lepiej. 

Chętnie, nie mam oporów. Ale wszyscy się muszą zgodzić w takim razie. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

@deomi Zauroczyłaś się mną? :wub:

Lepiej tak nie pisz bo będzie, że jesteś desperstem ? i stracę wzór do naśladowania ?

 

1 godzinę temu, Lalka napisał:

Bo to widać. Nie widzisz tego albo nie chcesz. Ciekawość rodzi pytania. Pytaj, tylko znaj powód

Że co widać? 

 

Ciekawośc jest związana z poszerzaniem wiedzy.

Innego powodu nie ma bo niby jaki?

1 godzinę temu, deomi napisał:

Jeśli coś jest oczywiste to nie musisz tego tłumaczyć,

Niestety ale jednak muszę, teraz sie muszę tłumaczyć z kolejnych wycieczek pod moim adresem.

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

skąd Twój wniosek że kobiety tak bardzo lecą na inteligencje ale już na mądrość nie.

Bo nie lecicie na mądrość.

ŻADNA mi znana, kobieta z całego mojego życia, nigdy nie powiedziała "Ta jego mądrość jest taka seksowna".

 

Zapytałem Darii fit (jako, że ją wszyscy tu znamy) czy ją podnieca mądrość (określiła się kiedyś, że leci na inteligencję, trochę sie gubiła ALE CO NAJLEPSZE, TEŻ MI NAPISAŁA O PIĘKNIE. 

Ja sie pytam o mądrość a Wy mi o jakimś pięknie no what the fuck ???.

 

 

Moje pytanie dlaczego wolisz inteligencję niż mądrość a tu dostałem takie o to wiadomości od Ciebie @deomi :P

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

To pytanie: "Ja zadaje Tobie pytanie, dlaczego wolisz kobietę ładniejszą i młodszą niż starszą i brzydką?"

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

Związek z tematem ma bardzo duży: determinizm płciowy, dobór płciowy

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

tak jak u Was wgrany jest pociąg do ładnych, zgrabnych i raczej młodych kobiet

tak u nas wgrany jest pociąg do meżczyzn też o pewnym zestawieniu cech charakteru/ statusu czy czegoś tam jeszcze w zależności też od różnych sytuacji.

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

PŁCIE NIE SĄ RÓWNE W KAŻDYM ASPEKCIE. NIE SĄ I NIE BEDĄ

Już dalej nie cytuje bo bez sensu po prostu w moim odczuciu.

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

A ja odnoszę wrażenie, że masz pretensje (i to nawet personalnie do mnie),

deomi ale dla czego mam mieć pretensje ? 

Autentycznie nie wiem o co chodzi, lalka też mi dzisiaj napisała cos w tym stylu czy nie jestem na nią wkurzony.

Dziewczyny dlaczego mam być na was wkurzony?? 

No chyba, że mówimy o tym wciskaniu, że jestem desperatem.

Wiecie co? Właśnie jak już to o to się mogę wkurzyć i to porządnie.

Wiele razy WIELE stałem we waszej obronie czy wykonywałem drobne usługi, przy czym nawet tego nie zauważyłyście to właśnie JA się starałem by Kobiety nie odchodziły z tego forum bo to interes dla was dla Marka oraz dla innych chłopaków.

Jak jakaś czuła sie pokrzywdzona czy chciały przysługę to wiadomo gdzie było uderzać. No więc to sie skończyło właśnie w tym momencie.

 

Zostałem nazwany jakimś needy, desperatem poraz tysięczny już jest to tak słabe, że szkoda gadać. Mi się nie chcę poraz setny tłumaczyć, że od żadnej dziewczyny tutaj nic nie chcę. 

Szczerze mówiąc to właśnie mnie wkurza.

55 minut temu, Lalka napisał:

Według mnie to Ty masz właśnie to coś. :D

Coś z chama, coś z dżentelmena. ?

Błysk w oku. ?

I co ja mam na to napisać, że co tu widać desperackie postawy w rezerwacie?

 

Z mojej strony skończyło sie bronienie kobiet na tym forum, dołączam do ekipy cisnących kobietom a jest tu takich nie mało ;)

.Bo jak statystyka pokazuje tylko do takich macie jakiekolwiek szacunek i porządanie, chociaż akurat to drugie w ogóle mnie nie interesuje.

 

Powodzenia a ja rezygnuję z rezerwatu.

39 minut temu, azagoth napisał:

@deomi, @Lalka, @Bruxa, @maggienovak , @Eleanor i cała reszta forumowych Pań.

Mam prośbę. Przciśnijcie trochę desperatów i obnażajcie desperackie postawy w rezerwacie. 

 

Wyjdzie to chłopakom na dobre w dłuższym rozrachunku a i Wam będzie lepiej. 

Nie ma problemu, zachęcam do obnażania moich desperackich postaw chociaż nigdy w życiu jak w ostatnich miesięcy nie chcę totalnie kobiet, związku i amorów.

 

Cóż jeżeli moje posty wyglądały tak no to ćwiczyłem "interpersonalne rozmowy" ?.

 

38 minut temu, Lalka napisał:

Panowie kryzys mają przed 30? ?

Weź lalka ;)

 

Szkoda gadać.

 

11 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Eh Szatan ?

Z tej mąki chleba to chyba nie będzie

Obrazkami trzeba tłumaczyć :)

Ale moje pisanie na rezerwacie jest już przeszłością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.