Skocz do zawartości

Dlaczego "Wy" kobiety mówicie, że chcecie inteligentnego a nie mądrego mężczyznę?


Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanKrieger Ale skoro ja to zauważyłam i Lalka, i zrobiłyśmy to niezależnie, to chyba coś jest na rzeczy? :P


@Ancalagon 133. Czyli co już ofcjalnie należe do forumowej elyty? ?

 

Oczywiście część chłopaków stąd BŁĘDNE WNIOSKI, moje posty nie powstały dlatego że Szatan jest miłym gościem, tylko że od jakiegoś czasu w sposób zawoalowany ( ale jednak) nam ciśnie i rości jakby pretensje do kobiet (?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno zauważyłem, że @SzatanKrieger często stawał w obronie pań z forum. Moim bardzo subiektywnym zdaniem, lekko trąciło to desperacją, podlizywaniem się. Mimo wszystko lubię czytać jego wypowiedzi w innych tematach, np. duchowości, Azjatkach ;)  i wielu innych. Pozytywny chłopak z dużą wiedzą. 

 

Tylko dobrze to wszystko pokazuje, że panie gardzą "słabymi" w ich mniemaniu samcami. Takimi, którzy im pomagają, słuchają ich żali, są dla nich tamponami emocjonalnymi. Uważam, że panie są mistrzyniami w wyszukiwaniu ludzkich słabości, ciężko je oszukać w tej kwestii. 

 

Bez urazy Szatanie, dobry z Ciebie chłopak, ale panie nie docenią Twojej dobroci, a bardziej agresywni psychicznie samcy Cię zniszczą. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patton Aha czyli to forum jest od tego żeby cisnąć po kobietach? ? Podejrzewam co miałeś na myśli, ale tak to napisałeś....

 

Napisałam "w sposób zawoalowany!" specjalnie to pominąłeś? Bo właśnie niby nie ciśnie, niby jest miły ale jednak ja wyczuwam w Szatanie jakieś pretensje i frustracje OD JAKIEGOŚ CZASU. 

 

Mnie się nie oszuka, jestem cholernie inteligenta emocjonalnie, nie ważne co kto mówi, ale w jaki sposób jest to nacechowane emocjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mortyy napisał:

Tylko dobrze to wszystko pokazuje, że panie gardzą "słabymi" w ich mniemaniu samcami. Takimi, którzy im pomagają, słuchają ich żali, są dla nich tamponami emocjonalnymi. Uważam, że panie są mistrzyniami w wyszukiwaniu ludzkich słabości, ciężko je oszukać w tej kwestii. 

Kto gardzi ten gardzi. Moim zdaniem bardzo słabe to, szczególnie jeśli ktoś był wobec nas w porządku. Niestety niektórzy leczą swoje kompleksy dowalając innym- mniej agresywnym, nie umiejącym się skutecznie obronić, czasem otwarcie, a czasem wbijając szpile w bardziej wyrafinowany sposób niby z "życzliwości". :) 

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ja cisnę to inni chyba walcem przejeżdżają i po przejażdżce podchodzą jeszcze dla pewności wpakować magazynek z karabinku.

 

W ogóle to przydałoby sie ustalić jedną wersję czy wchodzę w tyłek kobietom czy je cisnę bo ja już nie wiem ???.

Raz jest, że bronię i szukam waszej atencji a innym razem, że was cisnę hahhah nieźle jajca ?

 

 

@Daenerys Dziękuję za mądrą wypowiedź.

 

Już nie wiem co odpisać ale podsumujemy troszkę ?:

 

1. Chcę atencji od kobiet.

2. Cisnę kobietom.

3. Podlizuje się.

4. Szukam swojej seksualności.

5. Jestem desperatem - bo pisałem we wątkach z kobietami Z TEGO FORUM.

6. Jestem nie poważny bo zapytałem o coś kobiety w rezerwacie.

7. Mam braki i mam znaleźć swoją drogę.

8. Mam jad w stosunku do kobiet ( Czy można, truć jadem i jednocześnie chronić zdobycz? ? )

9. Jestem potrzebujący, tylko czego? Mogłeś dopisać @The MothaMotha :P

10. Mam trenować rozmowę z kobietami, jeździć po klubach i ruchać - rozumiem, a mogę cos innego, poczytać dobra książkę, pobiegać, nacieszyć sie tym, że żyje?

11. Kwestionowanie mojego zainteresowania duchowością jako marnego celu, to to już w ogóle abstrakcja. Rozumiem, że panowie ganiający za szmacianą piłką, tudzież gdybym to robił lub coś podobnego to byłbym spoko ziomem i wtedy mój cel juz jest "spoko" - fajnie a teras pozwólcie mi póki jeszcze wolno robić z moim czasem co chcę.

12. Rozkazuję kobietom co mają myśleć.

 

Znalazło by się jeszcze kilka ciekawych punktów ale przewertowałem tylko ostatnie dwie strony. 

 

12 minut temu, Mortyy napisał:

 

Bez urazy Szatanie, dobry z Ciebie chłopak, ale panie nie docenią Twojej dobroci, a bardziej agresywni psychicznie samcy Cię zniszczą. 

Ja robiłem to dla chłopaków z tego forum, dla Marka i jego ciężkiej pracy, którą docenia może 5% i rozumie, że bez pomocy to będzie lipa. Robiłem to też dla kobiet ale pomagałem przede wszystkim również sobie, bo dla mnie wiedza jest istotna. Dzięki rozmowom z forumowiczkami dowiedziałem się wiele o psychice kobiecej, anonimowość jest plusem bo kobiety bardziej są skłonne rozmawiać o sobie anonimowo niż na żywca.

 

14 minut temu, Mortyy napisał:

Bez urazy Szatanie, dobry z Ciebie chłopak, ale panie nie docenią Twojej dobroci, a bardziej agresywni psychicznie samcy Cię zniszczą

Zgadzam się ale są takie, które rozumieją w czym rzecz chociażby nasza moderatorka. 

Co do agresji innych do mnie jest to w mojej ocenie spowodowane poruszaniem duchowości we wątkach. 

Niestety sytuacja jest jaka jest, ciekawostkami dzielić się nie można z ezoteryki bo zaraz zaczynają się nieprzyjemności. 

Co ciekawe im mam większy luz, większe rozumienie tym ataki są bardziej zacięte ;)

18 minut temu, Patton napisał:

Po pierwsze to nie ciśnie tylko pyta i to nawet kulturalnie, bo każdy tutaj ma do tego prawo. A po drugie od tego jest to forum.

Jedni mogą robić tematy jakie chcą ja założę jakiś i zobacz co się dzieje :)

 

19 minut temu, Mortyy napisał:

Moim bardzo subiektywnym zdaniem, lekko trąciło to desperacją, podlizywaniem się.

Ćwiczenie gry :)

Tylko i aż tyle.

 

Dziękuję za resztę przychylnych słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deomi napisał:

Aha czyli to forum jest od tego żeby cisnąć po kobietach? ? Podejrzewam co miałeś na myśli, ale tak to napisałeś....

Pytam.

Czy ja cisnę, jestem białorycerzem, pomagam, czy pomiatam bo coś mi się tu nie łączy ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Florence Jak wiesz mam dokładnie identyczne zdanie o tych wszystkich publicznie wypowiedzianych "dobrych radach."

Niektórzy musieli przenieść za pomocą mechanizmu projekcji swoje wady na innych i zrobiła się gówno burza na pięć stron. Jeszcze inni chcieli sobie kosztem Szatana podbudowac ego. Jak tak bardzo troszczycie się o Szatana to macie możliwość napisania na priv. Szatan zadał pytanie, ale nie prosił o rady dotyczące jego życia osobistego. 

 

Wkurwia mnie ta ludzka mentalność. Zawsze znajdzie się powód żeby komuś dopierdolic niby pod pozorem troski. 

Ten temat zajebiscie dużo mówi o ludzkiej naturze. 

  • Like 4
  • Dzięki 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dobryziomek napisał:

Zawsze znajdzie się powód żeby komuś dopierdolic niby pod pozorem troski. 

Autor sam sobie dopierdolił wstawiając taki temat, nie wiem na co licząc, na logiczne odpowiedzi od kobiet? 

To już samo z założenia jest nieporozumieniem.

 

Chcącemu nie dzieje się krzywda, tyle odemnie w tym wątku :) 

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Możesz tutaj nie ma problemu.

 

7 minut temu, The Motha napisał:

Chcącemu nie dzieje się krzywda, tyle odemnie w tym wątku :) 

Ale, że aż tak kurrrrrłłłaaaaaaa ?

12 minut temu, dobryziomek napisał:

Wkurwia mnie ta ludzka mentalność. Zawsze znajdzie się powód żeby komuś dopierdolic niby pod pozorem troski. 

Ten temat zajebiscie dużo mówi o ludzkiej naturze

Ważne, że chciało się pomóc - chyba ?.

 

 

@Rnext Ten wątek i tak jest w zasadzie o mnie i moich wadach, sztucznych i prawdziwych, chyba trzeba będzie zmienić nazwę tematu ?

 

To ja może inaczej, wolicie mądrość u faceta czy inteligencję?

(Nic nikomu nie będę przytaczał co jest czym, sami se poszukajcie, wszak dziećmi nie jesteśmy i błagam bez "a ty co wolisz piękną czy brzydką? - kochanie wolę kobietę kobiecą :) )

 

Edit:

Przepraszam nie mam lajków @dobryziomek  @Florence

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, deomi napisał:

Aha czyli to forum jest od tego żeby cisnąć po kobietach? 

Po tej wypowiedzi widać że ty tak uważasz.

 

25 minut temu, deomi napisał:

Napisałam "w sposób zawoalowany!" specjalnie to pominąłeś? 

Potrafię czytać między wierszami.

 

25 minut temu, deomi napisał:

ale jednak ja wyczuwam w Szatanie jakieś pretensje i frustracje OD JAKIEGOŚ CZASU. 

A ja zauważyłem u ciebie projekcję.

 

25 minut temu, deomi napisał:

Mnie się nie oszuka, jestem cholernie inteligenta emocjonalnie, 

Nikt ciebie nie oszuka ale najwyżej na wizazu. I już więcej nie będę pisał w tym wątku.

Edytowane przez Patton
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

Ten wątek i tak jest w zasadzie o mnie i moich wadach, sztucznych i prawdziwych, chyba trzeba będzie zmienić nazwę tematu ?

Jeżeli nawet jest o Twoich wadach itd, to mógłbyś to wykorzystać do pracy nad sobą i zobaczyć sprawę z innej perspektywy z korzyścią dla siebie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

@Bruxa

A z Tobą mam problem :D

Chcesz mi powiedzieć, że nie wiem jakiej płci jestem? 

Ja ci powiem jakiej ? ?????

Albo, nie nie powiem! ???.

 

A tak w ogóle to bardzo się uśmiałem z Twojego i byłego postów ?.

Masz w sobie dużo kobiecych cech, jesteś płci męskiej. Proszę. ?


Był kiedyś czas, że posty Lalki mnie tak denerwowały, że miałam ochotę się zmaterializować obok i jej zasunąć. I tak było przez długi czas! Aż w końcu, chociaż już od początku to przeczuwałam, w pełni do mnie dotarło, że Lalka pisze prawdę, a ja orbituję tak daleko od prawdy, a raczej od wyjścia na prostą, że musiałabym pokonać cholernie długą drogę, żeby w końcu poukładać sobie w bani i zacząć działać. I to właśnie mnie tak denerwowało, oczywiście nie tylko Lalka, tylko też wiele innych rzeczy. Chodziłam non stop wkurzona i tylko szukałam jak tu rozładować gniew, aż w końcu tak się zrobiło boleśnie, że ciężko było wytrzymać. To był tj. punkt przebicia się, kiedy wkurwienie przestało mnie przyciągać, a w końcu zaczęło wychodzenie na prostą. Nie wiem czy kapujecie o co chodzi, ja mam w głowie nawet rysunek jak to wygląda. ? No więc ustawiczne napierdalanie prawdą, nawet kłócenie się, nieważne, obojętne, w sumie to w Lalce najgorsze było, że napierdalała tą prawdą i to jeszcze z faktyczną troską o innych, gdzieś się tam odkłada i może przynieść skutek. Myślicie, że tylko nawalacie w te klawisze i nie ma żadnej reakcji. A uja prawda. Nigdy nie wiadomo co, na kogo i kiedy podziała w internecie, jaką to wywoła reakcję łańcuchową w dobrym kierunku. Kończąc już to kuwaaa, gdyż nienawidzę pisać długo, bo sama jestem najwyraźniej posiadaczką wielu męskich cech, chcę przekazać wniosek, że warto się ponapierdalać, zwłaszcza że to przecież nie żaden Jan Kowalski podpisany z imienia i nazwiska, tylko SzatanKrieger, uja wiem kto i możemy się nigdy nie spotkać, to co szkodzi pisać dokładnie to co się myśli. Właśnie po to jest internet.

 

PS. Posty Lalki nie wywołują już u mnie wkurwu, zgadzam się z nimi.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger  Jeden byłybiałyrycerze juz tutaj jest;)

Od jakiegoś czasu wyczuwam w Tobie frustracje co do ogółu czy do co poniektórych kobiet,( w tym do mnie) oczywiście pod przykrywką kultury i niewinnych pytanek :P 

 

Szczerze zastanów się czy tak nie jest.

Tyle. Już nic więcej nie chce dodawać ani upubliczniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext @Eleanor 

Możecie zamknąć nie dowiemy się niczego nowego oprócz moich wad, prawdziwych czy wyimaginowanych.

 

Dziękuję sie za wstawienie oraz @dobryziomek świetnie, że chociaż ktoś pamięta dawne zwyczaje, jakaś iskierka jest :)

Wielka szkoda, że tak zapomniano o tych uprzejmościach.

 

A więc mądrość i inteligencja, jakże dwa słowa sprawiły lawinę lamentu w moją stronę :)

 

Wątek bym zakończył muzyczką z archiwum X....i napisem to be continued.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, dobryziomek napisał:

Widzicie że kolega ma problem z czymś to nie robi się z jego problemu sprawy publicznej i nie analizuje sie

Przede wszystkim  Szatan o to nie prosił, temat jest o czymś innym i to mnie razi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat

Pozwólcie drodzy Moderatorzy, że i ja dorzucę kilka słów mimo zamkniętego wątku.

 

Szatan zapytał o coś, i dostał zupełnie co innego, jakieś analizy jego psychiki, co ma robić, gówniane i kpiarskie porady o KTÓRE NIE PROSIŁ.

 

Bardzo ale to bardzo mi się to nie podoba, jest mi nawet smutno, że NASZE forum zbliża się poziomem w tym wątku do kafeterii czy innych publicznych for, gdzie chamówa i przypierdalanie się stanowią normę. Sam byłem na takich forach poniżany, więc wczuwam się w sytuację.

 

Postaram się do tego nie dopuścić. W wolnej chwili przejrzę jeszcze raz na spokojnie dyskusje i winni zostaną DOTKLIWIE ukarani. Nie jest to obrona Szatana, a tylko i wyłącznie dbanie o jakość forum. Kilku szyderców nie zrobi z tego forum szamba.

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.