Skocz do zawartości

Dziewczyna z jednym zdjęciem.


Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, wolnystrzelec napisał:

podrzucisz jakiś link na temat tej otyłości z metabolizmu?

Nie, gdzies to kiedys przeczytalem, a teraz tego szukac nie bede. Wiem po sobie ,bo bylem chudy, spasiony jak swinia ,a teraz normalny. Mam 46 lat i widze ze mniej sie ruszasz , mniej zrej byle czego. Jakos w Oswiecimiu nie bylo z otyloscia problemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest dość zaskakująca. Jestem z nią umówiony dopiero na poniedziałek , gdyz panienka ma caly tydzień i weekend zawalony robotą itp. Pobawilem sie trochę w szpiega i znalazłem jej zdjęcie na i moje obawy sie nie sprawdziły. Laska jest normalna, ni gruba ani jakas specjalnie chuda. Także mi odpowiada. Pisze nam sie w dalszym ciągu dość fajnie i dalej jest mną zainteresowana, bo pisze mi dość szczegółowo o sobie i to co sie dowiedzialem jest bardzo zaskakujące... Otóż oznajmila mi ze nie byla jeszcze w poważnym związku, bo jest nieśmiała i mało towarzyska, jest w dodatku religijna, więc prawdopodobnie dziewica... az mnie zamurowalo ze w tym wieku mogą być jeszcze takie okazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, Wolverine1993 said:

więc prawdopodobnie dziewica

Zapewne bierze tylko w kakao albo oral.. :)

 

28 minutes ago, Wolverine1993 said:

Pisze nam sie w dalszym ciągu dość fajnie i dalej jest mną zainteresowana, bo pisze mi dość szczegółowo o sobie i to co sie dowiedzialem jest bardzo zaskakujące

Nie przesadzaj z pisaniem bo wpadniesz w friendzona. Nie pisz laboratów - krótko zwiezle.

 

On ‎3‎/‎3‎/‎2019 at 9:30 AM, karhu said:

Mam 46 lat i widze ze mniej sie ruszasz , mniej zrej byle czego. Jakos w Oswiecimiu nie bylo z otyloscia problemu.

Mocne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Wolverine1993 napisał:

Otóż oznajmila mi ze nie byla jeszcze w poważnym związku, bo jest nieśmiała i mało towarzyska, jest w dodatku religijna, więc prawdopodobnie dziewica...

Może miała na myśli małżeństwo :)

? Taaa kiedyś miałem taką jedną z oazy :D

Matko bosko, co ona nie wyczyniala :D

Odpowiednie podejscie i masz dobry materiał na łóżko. Czy coś więcej, nie wiem. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero po spotkaniu będę mógł cokolwiek powiedziec, bo tak to wróżenie z fusów i są to jedynie moje domysly ? Z tym pisaniem to nie tak ze piszemy na okrągło bez przerwy, tylko raz na pare godzin po kilka wiadomości,  także spokojnie. Nie bede też odpisywal jej zdawkowo, skoro dziewczyna sie rozpisuje,  a że dopiero spotkanie w poniedziałek to tez trzeba jakos tą '' znajomość'' podtrzymywać 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po spotkaniu z nią. Dziewczyna jak dla mnie bardzo ładna i szczupła, ale... okazało się że ma wrodzony problem ze słuchałem i nosi aparaty słuchowe, czego mi nie napisala na fb. Nie to żebym był nietolerancyjny, ale przez ten fakt strasznie ciężko się z nią rozmawia i chyba temu dziewcze nie ma powodzenia u facetów i jest raczej nieśmiała. Raczej spotkanie oceniam średnio na jeża i chyba na tym nasza znajomość się zakończy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa skoro tak.

Aczkolwiek mam kumpla, który nosi aparaty słuchowe. Bardzo spoko gość. Jak gadamy to narzeka na samotność, na to że tą barierę aparatów kobiety nie przechodzą. 

Rozumiem w tym wypadku obie strony. Komfort musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Azizi napisał:

Trochę lipa skoro tak.

Aczkolwiek mam kumpla, który nosi aparaty słuchowe. Bardzo spoko gość. Jak gadamy to narzeka na samotność, na to że tą barierę aparatów kobiety nie przechodzą. 

Rozumiem w tym wypadku obie strony. Komfort musi być.

Nie chce też jej przekreślac z tego powodu, bo ogólnie rozmawiało się spoko i tematy były, tylko ciężko bylo czasami ją zrozumieć i często prosila zebym powtórzył co mowie mimo ze starałem sie mówić jak najgłośniej potrafię. Moze jeszcze będzie okazja, ale zazwyczaj jak pierwsze spotkanie było średnie to nie rokuje to na nic więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Azizi napisał:

Nie wiem w jakim stopniu nie słyszy, natomiast z kontaktu z moim znajomym mogę doradzić jedno - często kumpel patrzy na mój ruch warg i tak stara się "doczytywać" to co nie zrozumiał ze słuchu.

 

No u niej było podobnie z tego co mówiła to tez tak często robi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia ze zdjeciami. Pytaj o zdjęcie nie dziewczyny ale jej matki.

Zobaczysz z czym będziesz musiał żyć jak już urodzi dziecko,sflaczeje,rozleniwi się itp. Żaden cudowny charakter nie zamieni kaszalota w Księżniczke.

Ja byłem głupi bo WIDZIAŁEM matki ale myślałem że moja Myszka to nie, będzie piękna i kochana...

Akurat! Klon jebany.

Edytowane przez ntech
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ntech napisał:

Z mojego doświadczenia ze zdjeciami. Pytaj o zdjęcie nie dziewczyny ale jej matki.

Zobaczysz z czym będziesz musiał żyć jak już urodzi dziecko,sflaczeje,rozleniwi się itp. Żaden cudowny charakter nie zamieni kaszalota w Księżniczke.

Ja byłem głupi bo WIDZIAŁEM matki ale myślałem że moja Myszka to nie, będzie piękna i kochana...

Akurat! Klon jebany.

A to nie ma z tym reguły, np moja ex odziedziczyła urode po ojcu i wgl nie jest podobna do matki ?

 

A po drugie jak pisałem raczej z tą panienka nie będzie nic więcej i mam prosić o zdjecia matki?  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

A po drugie jak pisałem raczej z tą panienka nie będzie nic więcej i mam prosić o zdjecia matki?  ?

Ja z drugą żoną umówiłem się TYLKO na kawę bo mnie nie interesowała ,wyjeżdżałem z kraju , a ze zdjęcia nie podobała mi się wcale.

A potem wylądowałem w łożku i małżeństwie na 12 lat.

Gdzie drwa rąbią tam wióry lecą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Nie chodzi o sam wygląd ale o sposób starzenia.

Tylko jest tu pewien haczyk. Matka pewnie nie stosowała mocnego makijażu.

A córka może się tapetować, pić, palić.

Więc ocenianie po wyglądzie matki ma sens tylko w przypadku gdy córka dba o siebie (tak naprawdę, a nie za pomocą nakładania tapety).

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, imprudent_before_the_event napisał:

@Wolverine1993 Nie chodzi o sam wygląd ale o sposób starzenia.

Tylko jest tu pewien haczyk. Matka pewnie nie stosowała mocnego makijażu.

A córka może się tapetować, pić, palić.

Więc ocenianie po wyglądzie matki ma sens tylko w przypadku gdy córka dba o siebie (tak naprawdę, a nie za pomocą nakładania tapety).

Nie masz racji, zupełnie inny typ urody. Widziałem zdjęcia matki z młodości i tez nie za bardzo podobna. Także nie zawsze to jest reguła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.