Skocz do zawartości

Potrzebna porada


Rekomendowane odpowiedzi

Coś mi się wydaje, że trzeba uważać z tymi wiadomościami prywatnymi. Nie po to jest limit min. 250 komentarzy.

A zresztą co chcesz wiedzieć o randkowaniu? Śmiało pytaj, albo poczytaj forum, takich tematów jest masa.

Edytowane przez Vstorm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 zł netto za godzinę zwykle biorę jeśli sprawa dotyczy spraw błahych.

 

Źle zacząłeś, to jest forum, które już swą nazwą informuje: wyrzucamy wszystko na zewnątrz, tak aby wszyscy widzieli...na forum.

 

Nasze wypowiedzi to też terapia dla wszystkich. To założenie Marka, żeby pomagać również tym, którzy nie mają pieniędzy.

Nie próbuj świadomie lub nieświadomie tego omijać.

 

Pytaj, odpowiemy.

Edytowane przez Pozytywniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,powinienem poprosić jeśli o to chodzi.Więc proszę o pomoc

1 godzinę temu, Vstorm napisał:

Coś mi się wydaje, że trzeba uważać z tymi wiadomościami prywatnymi. Nie po to jest limit min. 250 komentarzy.

A zresztą co chcesz wiedzieć o randkowaniu? Śmiało pytaj, albo poczytaj forum, takich tematów jest masa.

Właśnie nie mogę pisać wiadomości prywatnych.Nwm dlaczego.Jeśli mógłbyś podaj mi swojego meila,będe wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Brat Jan napisał:

Postów?

Tak.

Musisz mieć minimum 250 postów, aby móc wysyłać wiadomości prywatne. :) Jak się nie mylę z powodu ataków hakerskich. Wiesz łatwo komuś coś podesłać zakładając tylko konto. Czat chyba też jest dostępny od 250 komentarzy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WuJomucha20, zapytam, a wyznawcy PUA nie mają swojego forum?

 

   Tutaj nie o tym jak zdobyć kobietę, ale jak ją przy sobie zatrzymać i z nią żyć nie ponosząc zbyt wielkich kosztów i strat

względem siebie. Doczytaj chłopaku bo jedzie desperacją.

 

Pozdro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.