Skocz do zawartości

Panowie- czy to mógłby być powód dla którego kobieta przestałaby was pociagać?


Natii

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli trochę by schudła ( około 2 kg, ale u mnie każdy kg widać) i zmalał jej biust? Wiem, że jemu podoba się bardziej kiedy mam większy biust, teraz też nie jest malutki, ale spadł trochę tak z  rozmiaru C do B.

Nie było to nawet celowe chudnięcie, po prostu jakoś troche szchudłam ostatnio.
Jednak kiedys ważyłam tyle co teraz i w sumie tez mu się podobałam, ale powiedział mi kiedyś, że woli jak jak troche przybiorę na wadzę- bez przesady bo zawsze jestem szczupła, ale tak z te 2 kg.

Zmartwiło mnie to bo po tym jak ostatnio schułam nie komplementował mnie mnie w łóżku jak go podnieca moje ciało, a prawie zawze tak robii wydawąło mi się, że nie patrzył na nie aż tak pożądliwie.

Choć seks był ogólnie udany i sam to mówił.

Waszym zdaniem to jest ważny czynnik w seksie i przez zmalenie piersi o rozmiar bylibyście w stanie pomysleć, że partnerka juz was tak nie pociaga?

Edytowane przez Natii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Natii napisał:

Waszym zdaniem to jest ważny czynnik w seksie i przez zmalenie piersi o rozmiar bylibyście w stanie pomysleć, że partnerka juz was tak nie pociaga?

Dla mnie to nie ma większego znaczenia. Lubię piersi B-C i nie przeszkadzałoby mi jakby trochę zmalały. Liczy się wygląd n piersi dla mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profesor Lew Starowicz opowiadał już o tym jak wielu ma pacjentów mężczyzn, którzy skarżą się, że ona schudła/przytyła i już nie jest w jego oczach atrakcyjna.

 

Moja odpowiedź: tak, to może mieć istotny wpływ na związek i jego schyłek, jeśli nie zbliżymy się do pierwowzoru tj.początku związku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nieistotne. 

Bardziej wydaje mi się, że facet ma problem z natury psychicznej, a mianowicie to, że może mieć jakieś problemy, o których nie chce mówić.

Czy to w pracy/szkole/studiach/rodzinie, może to doprowadzić do tego, że zapomina o rzeczach na porządku dziennym.

 

W kwestii piersi, bez różnicy jak to jest. Mogą być małe i mogą być wielkie, facetowi i tak się spodobają. 

Mi było dane widzieć małe piersi, a jak dowiedziałem się, że będę miał możliwość zobaczenia o 2 rozmiary większe (u tej samej partnerki), 

jakoś mi się po prostu to nie spodobało. Nie z faktu, że piersi będą większe, a z faktu, że jest ingerowanie w naturalną rzecz, a mianowicie taką,

że powiększanie piersi dla mnie jest bezsensowne. Naturalne zawsze będę stawiał wyżej niżeli sztucznie powiększone piersi.

 

Koniec końców nie było mi dane tego zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.