Skocz do zawartości

Niby ok,ale nie do końca...


Rekomendowane odpowiedzi

[Mam nadzieję,że dział dobry].Witam.Bardzo proszę o radę.Byłem dzisiaj na spotkaniu z dziewczyną z pewnej grupy na fb. Sam do niej napisałem,zapytałem ją o pewną rzecz.Nie pisałem z nią za dużo przez fb,bo odpisywała z dużym opóźnieniem,co mnie irytowało,a oczekiwałem kultury komunikacji.Korzystając z forumowych rad ustawiłem z nią tylko spotkanie.Zgodziła się na "swoim terenie".Od niedzieli do czwartku nie kontaktowałem się z nią.W piątek potwierdziła i dzisiaj po południu się z nią widziałem.

Dziewczyna SMV wg mnie 6,5-7/10,żadna księżniczka,ale też nie pasztet.Szczupła,niższa ode mnie,taka w sam raz.Była dociekliwa,np.pytała co chce robić po studiach,czy pracowałem etc.

Jak dla mnie trochę to podchwytliwe pytania(badanie statusu,zasobów?).Gadało się z nią w miarę swobodnie na różne tematy,obydwoje studiujemy,ale na różnych uczelniach i jest między nami 3 lata różnicy wiekowo.Biega przed testami do woja,niby wszystko ok,ale...

Żółte światło

Mieszka w akademiku i mieszkają tam również erazmusy. Oczywiście stereotyp się potwierdza i są to głównie faceci,m in. Turki. Ponoć jeden z nich wysyłał jej znajomej na instagramie propozycje wiadomo czego.Od razu powiedziałem co sądzę o kolegach z południa,po co tu przyjeżdżają i kogo szukają.Z tego co powiedziała zrozumiałem,ze ma tego świadomość.Koniec końców zrobiło mi się niesmacznie,że mieszka i pewnie kojarzy Turasów.

Nie lubi ciągłych imprez,ale jednak wydaje się mieć większe doświadczenie od mojego,które jest niemal zerowe.Ma jakąś grupę znajomych,siostrę,która tez studiuje na jej uczelni 

i przyjaciółkę,która mieszka w jej rodzinnej wiosce.Ogólnie to jestem troszkę zawiedziony,bo wydaje się bardziej schematyczna od byłej.To co dotyczy jej życia towarzyskiego przyjmuję z ostrożnością,tak jak w temacie postu.

Czerwone światło(?)

Gadaliśmy chyba o jej znajomych i ona palnęła,że nie szuka chłopaka,bo jest niedojrzała.Udałem głupa i zapytałem czemu ten temat się pojawił.Coś przebąknęła.

Moja filozofia

Byłem w LTR z jedną dziewczyną,nawet do czegoś doszło.Ex jest trochę wyznacznikiem związku.Każda następna dziewczyna do LTR nie może mieć SMV<6(mnie dziewczyny wyceniają na 7/10,sam siebie na 6-7),odrzucam prymitywne karyny,te co robią męskie rzeczy(wszelkie prawniczki,feministki etc.) i księżniczki,bo z obserwacji i doświadczenia widać u dziewczyn z SMV>7 miesza się we łbach i po co mi taka co miała kilku czadów i zawsze w zanadrzu ma kilku orbiterów. Dziewczyna z dzisiejszego spotkania pod względem SMV jest ekwiwalentem byłej,ale wkurza mnie wspomniany większy współczynnik schematyczności u niej niż u byłej.Dodatkowo,cały czas z tyłu głowy mam kwestię tych turasów,większą od byłej ilość znajomych(w tym pewnie kilku orbiterów).

Suplement

Powiedziała,że jest nieśmiała i że otwiera się przed ludźmi dopiero jak ich pozna. Ja: "-A ze mną swobodnie gadasz,mimo,ze mnie nie znasz.Czemu?". Ona: "-Nie wiem". I uśmieszek.Jak się to ma do tego,że nie szuka chłopaka.

Chwała,że doczytaliście do końca.Wszelkie uwagi,nawet krytyczne,chętnie przyjmę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo analaizujesz. Pytania co będziesz chciał robić itp, normalna sprawa. Kobiety lubią facetów, którzy mają pasję, zainteresowania etc. 

Co do Turków i akademika. No sorry tam mieszka, to ma zmienić, bo masz o turasach inne zdanie? 

Z tym, że jest niedorzala.... Albo testuje cię, albo zwyczajnie wie sama po sobie, że woli FWB lub LTR. 

Nie każda dziewczyna jest ekstrawertyczka. Są panie, które są nieśmiałe. Taka ich natura. 

Wyluzj z tymi turasami, przede wszystkim! 

Nie jest tak, że na siłę szukasz związku? 

 

Ps: Rób spacje po przecinkach i kropce kończącej zdania.

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Still. Zmodyfikowałem filozofię po kilkumiesięcznej lekturze forum. Poszedłem na spotkanie, ale miałem podejście ryzyk-fizyk, nic na siłę.Nie zaczynałem żadnego tematu typu związek, to ona rzuciła z tym chłopakiem, gadaliśmy zapoznawczo na tematy różnorakie. Z tymi turasami mam problem, bo chłopaki pisali na forum o zaniżaniu przebiegu przez dziewczyny i żeby patrzeć na to co robi, a nie mówi. Opowiadała też o innym turasie,który niby niż "inny niż wszyscy" :D No i pierwszy shit-test(z jej strony), bardzo mi się to podoba... Nie będę się odzywał przez parę dni, bo i tak mam co robić. Mam nadzieję, że dobrze robię?

Edytowane przez Pogotowie Alfy Specjalnej
Błąd
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania odnośnie przyszłości to nie pytania o status zasobów tylko sprawdza Twój charakter, czy jesteś zdecydowany, czy wiesz czego chcesz, czy to co robisz daje Ci szczęście i przynosi samorealizację. Laski głównie tego szukają jeżeli chodzi o charakter.

Jak sama mówi, że nie szuka chłopaka to klasyczny shit test. Odpowiedz wtedy - nie szukam dziewczyny, po prostu chcę się dobrze bawić. Laska dostaje bombę na mózg i ona staje się needy haha :D  Chorągiewka po Twojej stronie.

A co do imprez, przejdź się ze znajomymi do klubów i pubów, bez niej. Dobrze Ci to zrobi i pozwoli inaczej patrzeć na niektóre sprawy.

To wszystko co napisałem jest z mojego własnego doświadczenia - sprawdzone.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

No i pierwszy shit-test(z jej strony), bardzo mi się to podoba... 

Było odpowiedzieć, że również lubisz poznawać osoby z innych krajów. Ostatnio np. poznałem Oksane z Ukrainy. Bardzo sympatyczna dziewczyna ;)

24 minuty temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

żeby patrzeć na to co robi, a nie mów

Dokładnie. Kobietę ocenia się po tym co robi a nie gada. Kobieta mówi jedno, myśli drugie, robi trzecie. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

bla bla bla

Mało istotne. Choć dostrzegam nutkę ironii w nicku ;)

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Była dociekliwa,np.pytała co chce robić po studiach,czy pracowałem etc. 

Gość na studiach nie ma najczęściej żadnych zasobów (chyba, że tatusia), toteż panna badała czy jesteś "perspektywiczny". W sensie czy masz wyższe ambicje niż żreć, srać, spać - czyli czy w przyszłości zarobisz na królewnę i będziesz sypał cebulianami wożąc jej dupę po świecie (na twój koszt rzecz jasna).

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Żółte światło

Mieszka w akademiku i mieszkają tam również erazmusy.

No i? Jak się sypie to dała, jak się nie sypie to nie dała. Tu nie chodzi o to kto tam mieszka tylko o jej mózg i skłonności :)

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Od razu powiedziałem co sądzę o kolegach z południa,po co tu przyjeżdżają i kogo szukają.

Od razu pokazałeś, że jesteś ciasnomózgim chamem :DTo co uważasz to jedno, pokazując pogardę wobec kogokolwiek odsłaniasz swoją słabość / czuły punkt. Ona już teraz wie dzięki Tobie, że jeśli kiedyś ją zranisz to musi dać dupy Ahmedowi i wysłać Ci fotkę jak ten zapina ją w dupę. Czaisz? :)

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

wydaje się mieć większe doświadczenie od mojego

W większym mieście, jak panna ma zdjętego sim-lock'a to bądź pewien, że z niejednej rurki krem wysysała ;) I nic w tym złego - no chyba, że zębów nie myje a ostatniego ssała przed spotkaniem z Tobą.

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

wydaje się bardziej schematyczna od byłej

Ojej, ale problem. Większa schematyczność czyli łatwiej przewidywać jej ruchy i reakcje... Łatwiej ją zaskoczyć, łatwiej nią "zarządzać". Faktycznie tragedia ;) Chyba, że wolisz jak Ci despotyczne dupy życie układają i marszczą nosek jak nie słuchasz...

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Czerwone światło(?)

Gadaliśmy chyba o jej znajomych i ona palnęła,że nie szuka chłopaka,bo jest niedojrzała.

Pani powiedziała Ci wprost, że szuka ONS lub FF ;) Już bardziej "miękkiej piłki" dostać nie mogłeś... To było wręcz otwarte zaproszenie do pieprzenia się bez zobowiązań.

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Moja filozofia

Byłem w LTR z jedną dziewczyną,nawet do czegoś doszło.Ex jest trochę wyznacznikiem związku.Każda następna dziewczyna do LTR nie może mieć SMV<6

No właśnie podstawowe pytanie to czego ty od niej chcesz. Jak LTR to zły adres. Ona posmakowała już kompulsywnego sexu z przypadkowymi ludźmi i lubi ten sport ;)

 

A to, że ty sobie masz jakieś zasady itp itd... Ja ci powiem tak: kto wybrzydza, ten nie rucha ;)

 

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Dodatkowo,cały czas z tyłu głowy mam kwestię tych turasów,większą od byłej ilość znajomych(w tym pewnie kilku orbiterów).

Szkoda, że nie martwisz się o głód w Afryce, brak wody pitnej, przeludnienie, produkcję śmieci, eksploatacje planety i to wszystko w tym samym czasie.

 

Na chuj przejmujesz się rzeczami, na które nie masz żadnego wpływu?

Bierzesz co ma w ofercie albo nie. Nie ma tu się nad czym zastanawiać.

 

Szukasz LTR? To wybrałeś złą dupę. Ta będzie gotowa się "ustatkować" co najmniej 10 kutasów później.

Nie wiesz czego szukasz? To zabawa z tą dupą może Ci pomoże ;)

 

Tym bardziej, że:

2 hours ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Suplement

Powiedziała,że jest nieśmiała i że otwiera się przed ludźmi dopiero jak ich pozna. Ja: "-A ze mną swobodnie gadasz,mimo,ze mnie nie znasz.Czemu?". Ona: "-Nie wiem". I uśmieszek.Jak się to ma do tego,że nie szuka chłopaka. 

Otwarcie z Tobą kokietuje ;)

 

Masz pannę wygraną jeśli tylko podejdziesz do niej stanowczo :)

 

Skoro masz doświadczenie o poziomie - żadne - to poćwicz zanim władujesz się w kolejny LTR, a ona chce by ją ćwiczyć.

 

1 hour ago, Pogotowie Alfy Specjalnej said:

Z tymi turasami mam problem, bo chłopaki pisali na forum o zaniżaniu przebiegu przez dziewczyny i żeby patrzeć na to co robi, a nie mówi.

I dobrze chłopaki pisali, ale wyniosłeś z tego nie to co trzeba ;) Dupy oszukują co do przebiegu. Praktycznie wszystkie. Wyjątki to te z naprawdę małym przebiegiem. A i tak prawdy się nigdy nie dowiesz więc... po co o tym myśleć? ;) Wole dupę z przebiegiem, która pozwalała się rżnąć tylko w gumie niż taką co to z każdym jechała bez ;)

 

A jak tak bardzo chcesz wiedzieć to zapytaj jej w twarz czy rżnęła się z piaskowymi czarodziejami bo po takich nie ruchasz. Jak się skwasi nadmiernie to coś na rzeczy ;)

 

Tylko co Ci ta wiedza da, guma i jechać. Ona nie chce byś jej życie układał.

To typ, który się może zakochać od pierwszego włożenia a nie spojrzenia ;)

 

Podsumowując:

- Panna Ci otwarcie oferuje ONS/FF.

- Naucz się odczytywać te sygnały bo nawet z tego co napisałeś wynika, że dostałeś ich mnóstwo.

- Zapomnij o swoich regułkach SMV, albo panna na Ciebie leci i ty na nią albo nie. Co z tego, że będziesz miał ładniejszą dupę jak nie będzie chemii i sex chujnia ;)

- Nie zaprzątaj sobie głowy rzeczami, na które nie masz wpływu (jej historia, przebieg, cokolwiek) :) Nie zmienisz tego, po co się tym zadręczać?

- Te gierki w nieodzywanie się to też dziecinada dla mnie, odezwij się ale nie schlapuj się werbalnie nad jej urodą ;)

- Zaakceptuj rzeczywistość i bierz ją jaka jest. Jeśli coś Ci nie odpowiada spoko, ale nie łudź się, że coś a zwłaszcza KOGOŚ "zmienisz".

 

Kobietopedia przeczytana?

No More Mr Nice Guy ogarnięty?

 

Mniej ciśnienia na jajach i nie idealizuj partnerek bo akurat wydaje Ci się, że szukasz LTR :)

 

Peace.

  • Like 14
  • Dzięki 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BlackJack96 napisał:

Pytania odnośnie przyszłości to nie pytania o status zasobów tylko sprawdza Twój charakter, czy jesteś zdecydowany, czy wiesz czego chcesz, czy to co robisz daje Ci szczęście i przynosi samorealizację. Laski głównie tego szukają jeżeli chodzi o charakter.

Jak sama mówi, że nie szuka chłopaka to klasyczny shit test. Odpowiedz wtedy - nie szukam dziewczyny, po prostu chcę się dobrze bawić. Laska dostaje bombę na mózg i ona staje się needy haha :D  Chorągiewka po Twojej stronie.

A co do imprez, przejdź się ze znajomymi do klubów i pubów, bez niej. Dobrze Ci to zrobi i pozwoli inaczej patrzeć na niektóre sprawy.

To wszystko co napisałem jest z mojego własnego doświadczenia - sprawdzone.

Żadna się mnie o to nie pytała, ale także i to odczuwam jako pierwszy shit-test.Laska jest pragmatyczna i kalkuluje. Będę miał na uwadze te sposoby zwalczania shit-testów, ale na imprezy i do klubu nie pójdę, bo nie ma z kim. Byłem kiedyś sam i to była porażka, poza tym nie kręci mnie to. I znowu ciekawostka dziewczyny tam były dziwne, a jak chciałem pewną pomoc, to z kolei chłopaki mi bez problemu.  

12 godzin temu, Still napisał:

Było odpowiedzieć, że również lubisz poznawać osoby z innych krajów. Ostatnio np. poznałem Oksane z Ukrainy. Bardzo sympatyczna dziewczyna ;)

Dokładnie. Kobietę ocenia się po tym co robi a nie gada. Kobieta mówi jedno, myśli drugie, robi trzecie. 

Jeżeli to jest odpowiedź na shit-test to spoko, ale jeśli opowiadasz z własnego doświadczenia to ma badania ta Ukrainka? xd

12 godzin temu, nieidealny świat napisał:

Mało istotne. Choć dostrzegam nutkę ironii w nicku ;)

 

Gość na studiach nie ma najczęściej żadnych zasobów (chyba, że tatusia), toteż panna badała czy jesteś "perspektywiczny". W sensie czy masz wyższe ambicje niż żreć, srać, spać - czyli czy w przyszłości zarobisz na królewnę i będziesz sypał cebulianami wożąc jej dupę po świecie (na twój koszt rzecz jasna).

 

No i? Jak się sypie to dała, jak się nie sypie to nie dała. Tu nie chodzi o to kto tam mieszka tylko o jej mózg i skłonności :)

 

Od razu pokazałeś, że jesteś ciasnomózgim chamem :DTo co uważasz to jedno, pokazując pogardę wobec kogokolwiek odsłaniasz swoją słabość / czuły punkt. Ona już teraz wie dzięki Tobie, że jeśli kiedyś ją zranisz to musi dać dupy Ahmedowi i wysłać Ci fotkę jak ten zapina ją w dupę. Czaisz? :)

 

W większym mieście, jak panna ma zdjętego sim-lock'a to bądź pewien, że z niejednej rurki krem wysysała ;) I nic w tym złego - no chyba, że zębów nie myje a ostatniego ssała przed spotkaniem z Tobą.

 

Ojej, ale problem. Większa schematyczność czyli łatwiej przewidywać jej ruchy i reakcje... Łatwiej ją zaskoczyć, łatwiej nią "zarządzać". Faktycznie tragedia ;) Chyba, że wolisz jak Ci despotyczne dupy życie układają i marszczą nosek jak nie słuchasz...

 

Pani powiedziała Ci wprost, że szuka ONS lub FF ;) Już bardziej "miękkiej piłki" dostać nie mogłeś... To było wręcz otwarte zaproszenie do pieprzenia się bez zobowiązań.

 

No właśnie podstawowe pytanie to czego ty od niej chcesz. Jak LTR to zły adres. Ona posmakowała już kompulsywnego sexu z przypadkowymi ludźmi i lubi ten sport ;)

 

A to, że ty sobie masz jakieś zasady itp itd... Ja ci powiem tak: kto wybrzydza, ten nie rucha ;)

 

Szkoda, że nie martwisz się o głód w Afryce, brak wody pitnej, przeludnienie, produkcję śmieci, eksploatacje planety i to wszystko w tym samym czasie.

 

Na chuj przejmujesz się rzeczami, na które nie masz żadnego wpływu?

Bierzesz co ma w ofercie albo nie. Nie ma tu się nad czym zastanawiać.

 

Szukasz LTR? To wybrałeś złą dupę. Ta będzie gotowa się "ustatkować" co najmniej 10 kutasów później.

Nie wiesz czego szukasz? To zabawa z tą dupą może Ci pomoże ;)

 

Tym bardziej, że:

Otwarcie z Tobą kokietuje ;)

 

Masz pannę wygraną jeśli tylko podejdziesz do niej stanowczo :)

 

Skoro masz doświadczenie o poziomie - żadne - to poćwicz zanim władujesz się w kolejny LTR, a ona chce by ją ćwiczyć.

 

I dobrze chłopaki pisali, ale wyniosłeś z tego nie to co trzeba ;) Dupy oszukują co do przebiegu. Praktycznie wszystkie. Wyjątki to te z naprawdę małym przebiegiem. A i tak prawdy się nigdy nie dowiesz więc... po co o tym myśleć? ;) Wole dupę z przebiegiem, która pozwalała się rżnąć tylko w gumie niż taką co to z każdym jechała bez ;)

 

A jak tak bardzo chcesz wiedzieć to zapytaj jej w twarz czy rżnęła się z piaskowymi czarodziejami bo po takich nie ruchasz. Jak się skwasi nadmiernie to coś na rzeczy ;)

 

Tylko co Ci ta wiedza da, guma i jechać. Ona nie chce byś jej życie układał.

To typ, który się może zakochać od pierwszego włożenia a nie spojrzenia ;)

 

Podsumowując:

- Panna Ci otwarcie oferuje ONS/FF.

- Naucz się odczytywać te sygnały bo nawet z tego co napisałeś wynika, że dostałeś ich mnóstwo.

- Zapomnij o swoich regułkach SMV, albo panna na Ciebie leci i ty na nią albo nie. Co z tego, że będziesz miał ładniejszą dupę jak nie będzie chemii i sex chujnia ;)

- Nie zaprzątaj sobie głowy rzeczami, na które nie masz wpływu (jej historia, przebieg, cokolwiek) :) Nie zmienisz tego, po co się tym zadręczać?

- Te gierki w nieodzywanie się to też dziecinada dla mnie, odezwij się ale nie schlapuj się werbalnie nad jej urodą ;)

- Zaakceptuj rzeczywistość i bierz ją jaka jest. Jeśli coś Ci nie odpowiada spoko, ale nie łudź się, że coś a zwłaszcza KOGOŚ "zmienisz".

 

Kobietopedia przeczytana?

No More Mr Nice Guy ogarnięty?

 

Mniej ciśnienia na jajach i nie idealizuj partnerek bo akurat wydaje Ci się, że szukasz LTR :)

 

Peace.

Ad.1. Nazwę nicku wymyśliłem kiedyś podczas rozmowy z kolegą i faktycznie jest ironiczna :D

Ad.2. Właśnie dlatego zdziwiło mnie to, bo chyba może mniej więcej zdawać sobie sprawę z moich zasobów. Zarówno ty i jak blackjack możecie mieć rację.Tak czy inaczej,badała co mogę jej zaoferować od strony związkowo-ekonomicznej, ja to tak odebrałem.

Ad.3. Sypie znaczy chwali się? O co chodzi?

Ad.4. Jakby mi wysłała takie zdjęcie to bym ją pozdrowił cytatem Piłsudskiego: raz się s**rwisz, k**wą pozostaniesz.Ale będę się starał być bardziej powściągliwy w wyrażaniu opinii,żeby jej wytrącić ten argument z ręki.

Ad.5. Nie, dzięki. Przerobionej przez kilku turasów nie chce. Ex przynajmniej była dziewicą.

Ad.6  Trochę nie o taką schematyczność mi chodziło.W takim kontekście to bym określił ex. A ta obecna jest schematyczna w sensie: psiapsie,imprezy,mało zainteresowań albo jakieś dziwne, mi nie pasujące. Bardziej o taką schematyczność mi chodziło.Choć biorąc pod uwagę jej szit-testy, o których na tym forum rozpisywano się całymi dniami i nocami,to jest jak większość kobiet. Z Himalajów na pewno nie jest xd.

Ad.7. Ja nie chce ONS ani FF tylko właśnie LTR, taki już jestem i moje doświadczenie mnie do tego skłania.Nie wiemy czy uprawiała kompulsywny seks z kilkoma po kolei,może nawet mógłbym się upewnić czy tak było.

Ad.8. Już mniej więcej wiem,co będę dalej robił w tej kwestii.

Ad.9. Doświadczenie mam żadne,ale w imprezach etc. O to mi chodziło.

Ad,10. Z tymi piaskowymi czarodziejami to dobry pomysł.

Ad.11. Nie rozchlapuję się nad jej urodą.Gadaliśmy o otyłości i powiedziałem,że akurat ona ma figurę w porządku. To było typowe zdanie oznajmujące,a nie egzaltacja i podbijanie atencji, spokojnie :) 

Ad.12. Do tego jeszcze nie zajrzałem, ale dzięki ;)

Ad.13. Naprawdę wierz mi,że nie mam.Byłem lekko spięty przed spotkaniem,ale na pewno nie w znaczeniu seksualnym.Poszedłem tam na zasadzie ryzyk-fizyk,nie dostosowywałem się,tylko zachowywałem po swojemu. Napisałem o tym, co mi się w niej nie podoba,o schematach etc, więc z której strony ją idealizuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ehh młody...

2. Mniej więcej o to chodziło, chciała się dowiedzieć czy przekraczasz status gołodupca, bo może poczuła by $ię bardziej zaintere$owana gdyby $ię okazało że ma$z jaki$ haj$.

3. Sypie czyli: popuszcza szpary, wypina dupy, rucha się i nie trzeba z nią chodzić :) Jaśniej?

4. Jakbyś coś do niej czuł to mógłbyś jej napisać co tylko chcesz, ale trafiła by Cię taką akcją bezbłędnie bo sam pokazałeś, że tu Cię zaboli :) 

5. A co, przez kilku polskich sebixów wyruchaną już chcesz? Jaka jest różnica? :) Po polskim sebixie-patriocie to nie boli twojej podświadomości czy jak? :) 

6. Trochę zatem nie rozumiesz znaczenia słowa "schematyczność". To czy to jest taka czy inna to nie ma znaczenia, jeśli "ogarniasz" jej świat i przewidujesz ruchy i zachowania to możesz go skutecznie kontrolować, nie musisz go lubić ;) 

7. Błąd. Wiesz czemu? Bo na LTR najczęściej znajdziesz w tym wieku dupy szukające jelenia na zostanie ojcem. To taki problem korzystać z sytuacji bez żadnej definicji i zobaczyć czy coś z tego wyjdzie? :) To tak jakbyś miał kupić auto i powiedział, że kategorycznie nie chcesz jazdy próbnej :D :D :D A nóż jej włożysz i się zakocha - i ona szczęśliwa i ty osiągniesz cel ;) A jak nie to bez żalu..

8. Jak mawiał mój "przyszywany" śp. dziadek "masz łeb i chuj - kombinuj".

9. Dobra dobra. Przy niektórych zawodnikach na tym forum to ty jeszcze od ziemi nie odrosłeś.

10. Dobry jak nie chcesz od niej nic i lubisz dostawać po ryju z otwartej ;) Przeczytaj jeszcze raz co napisałem PO tym ;) 

11. Gardę trzymaj! Trzymaj gardę!

12. To zajrzyj czym prędzej. Kasa wydana na Kobietopedię arcykapłana i mistrza ceremonii tej sekty porywaczy ciał Marka K. to będzie najlepiej wydana kasa w Twoim życiu.

13. Masz ciśnienie. Bycie spiętym w każdym znaczeniu gra na Twoją niekorzyść. Dupy to odczytują, że jesteś "potrzebujący". Panna powiedziała Ci otwartym tekstem byś niczego nie oczekiwał a ty masz wydumane, że to musi być LTR albo wcale... (taka podpowiedź - to w tym momencie oszukujesz sam siebie, że jej podświadomie nie idealizujesz, bo ty chcesz by to był LTR z nią).

 

Czytaj to forum i analizuj. Sporo wiedzy Ci brakuje by nie zostać wyruchanym przez samiczkę z idealną, nieskazitelną i najsmaczniejszą na świecie cipką ❤️ 

  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam podskórnie, że nowy brat jeszcze próbuje lekko kozaczyć i nie do końca w smak mu rady zacnego brata @nieidealny świat

 

1 godzinę temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

To było typowe zdanie oznajmujące,a nie egzaltacja i podbijanie atencji, spokojnie :) 

Spokojnie, jeśli Ty rzucasz takie teksty:

 

16 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

Od razu powiedziałem co sądzę o kolegach z południa,po co tu przyjeżdżają i kogo szukają.Z tego co powiedziała zrozumiałem,ze ma tego świadomość.Koniec końców zrobiło mi się niesmacznie,że mieszka i pewnie kojarzy Turasów.

To więcej oznak atencji panna nie potrzebuje. Ja czuję, że masz na nią ciśnienie. Ona też czuje. Spokojna Twoja rozczochrana. Samo to, jak rozkminiasz kto tam ją obracał i jakiej narodowości jest wystarczająco wymowne. Zły początek. 

 

Zalecam więcej pokory. Czytaj forum i ucz się, analizuj, porównuj ze swoją sytuacją. Spójrz na siebie krytycznie. To jest skarbnica wiedzy, a ja X lat temu wiele bym dał za taki post, jak ten który dostałeś powyżej. Nie zmarnuj tego.

 

Jeżeli chcesz LTR, to dostałeś klarowne sygnały, że to nie jest dziewczyna dla Ciebie. Właściwie na tym temat powinien się dla Ciebie (dla Twojego własnego dobra zresztą) zakończyć, bo Ty pragniesz stabilnej, "normalnej" partnerki, a ona nie chce taką być). Co będzie powodować Twoją frustrację i ciągły lęk, kto ją tam teraz posuwa w tym akademiku. A odnośnie Twojego niezerowego doświadczenia z kobietami:

 

16 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

Powiedziała,że jest nieśmiała i że otwiera się przed ludźmi dopiero jak ich pozna.

To sam fakt, że wziąłeś to na poważnie i się nad tym zastanawiasz już wiele o tym doświadczeniu mówi. Każdy facet słyszy od niej ten bullshit, co najwyżej wydukany łamanym turkoangielskim. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

nie szuka chłopaka,bo jest niedojrzała

Kobiety są jak kwiaty. Muszą być podlewane różnymi mieszankami nawozów ;) 

Dojrzewają w miarę podlewania.

Najpiękniej rosną na kompoście i oborniku.

No i jak kwiaty, więdną po zapyleniu. 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

Biega przed testami do woja

+

16 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

odrzucam prymitywne karyny,te co robią męskie rzeczy(wszelkie prawniczki,feministki etc.)

Jak pcha się do wojska, to możesz ją dorzucić do tej samej grupy prymitywnych karyn.

Kobiety w wojsku nie życzę nawet wrogowi. Siedzę w tej instytucji trochę, daj sobie na luz z nią.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

Ja nie chce ONS ani FF tylko właśnie LTR, taki już jestem i moje doświadczenie mnie do tego skłania

Uwaga! Zimny prysznic dla brata na otrzeźwienie w sytuacji!

Kolego bracie przestań biało-pizdeo-rycerzowac...
Ile Ty masz lat? W moim wieku? 20, 21, 22? 
Po ch*j Ci związek w takim wieku?

Ucz się, a w wolnym czasie jak swędzą jaja, to spuść krzyża, jeśli masz gdzie.
A z tego co obserwuję, to masz ;) 
Zamiast korzystać z sytuacji, to Ty pizdeo-rycerzujesz i jakieś związki z puszczalską imprezowiczką Ci się marzą.
Ludzie, na związki mężczyzna ma czas nawet i do 40-stki na spokojnie.
To paniom się spieszy, nie nam :) 

 

 

18 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

.Od razu powiedziałem co sądzę o kolegach z południa,po co tu przyjeżdżają i kogo szukają

Od razu powiedziałeś i pokazałeś desperacją.
Myślisz, że ona nie wie, że oni przyjeżdżają tu na łatwe ruchanie? :) 

Mówiąc jej o tym, pokazałeś tylko, że masz o to wielki ból dupy.
Z jednej strony tym Turkom podświadomie zazdrościsz, a z drugiej boisz się, że Ci będą kraść dziewczyny(lub w tej przypadku dziewczynę).
Odsłoniłeś gardę i pokazałeś miejsce, w które przeciwnik może uderzyc.
Słabe to bardzo, bardzo słabe.
Gdybym był laską już bym Cię zaliczył do mendżajny(manginy) albo tampona emocjonalnego.

 

 

4 godziny temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

powiedziałem,że akurat ona ma figurę w porządku. To było typowe zdanie oznajmujące,a nie egzaltacja i podbijanie atencji, spokojnie :) 

Nie żadne spokojnie...
Choćbyś nawet mówił to z pokerowo-face'ową miną, to i tak pańcia zakodowała to jako atencję.
Natomiast Ciebie zakodowała znowu jako mendżajnę.

Jeśli mówisz komplementy, to tylko w taki sposób, aby wisiało w powietrzu napięcie seksualne.
Inaczej robisz za milusińskiego wazelizatora.
Nawet jeżeli nie to było twoją intencją, ale nie oszukujmy się..
Pańcia Ci się podoba i nie mogłeś powstrzymać się od przekazania jej swojej atencji ;) 

 

 

4 godziny temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

Napisałem o tym, co mi się w niej nie podoba,o schematach etc, więc z której strony ją idealizuję?

Podświadomie próbujesz idealizować, bo chcesz na chama mieć związek.
No dobrze załóżmy, że ten związek jest Ci już do tego życia potrzebny i chcesz zostać ojcem przed 30, a najlepiej już teraz za 9 miesięcy :) 
Pańcia ci wydeklarowała, że nie jest partnerką, która wpisuje się w twoje standardy :) 
Ona chce szaleć po kutasianej karuzeli :) 

Oby za 5 lat jej się nie ubzdurało małżeństwo...
Nikt o zdrowych zmysłach nie chciałby się żenić z kobietą, która miała stado bolców w cipce(w pupie też).
Tu chodzi o aspekty psychiczne - taka kobieta mentalnie jest również "wyruchana".
Im więcej partnerów, tym mniejsze przywiązanie do potencjalnego partnera, a nawet możliwość uzależnienia się od kosztowania co chwilę nowych kutasów.
Kiedyś nawet Marek o tym wspomniał.
U takiej kobiety mam wątpliwość czy utrzyma wierność... :) 

 

Edytowane przez Ragnar1777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Pogotowie Alfy Specjalnej napisał:

Mieszka w akademiku i mieszkają tam również erazmusy.

O panie. Zasada jest taka, ze jak erazmusy mieszkaja juz w tym samym miescie, to panna jest kurwiszczem. Bez dwoch zdan. Nie bral bym sie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co napisałeś można wywnioskować, że Panna jest chętna na niezobowiązujący seks, a Ty zamiast brać i się nie przywiązywać to szukasz dziury w całym. Większość facetów na siłę pcha się w ten LTR, kompletnie tego nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do turkow.

Wlasnie wrocilem z kolacji, kazdy naklada co chce. Stoi turek, wziol sobie dwie bulki i szynke wieprzowa, czego nie wiedzial. Siada do stolu, smaruje bulke, kladzie szynke i pierwszy kes.

Po chwili pyta sie jeden czy jest muzulmaninem, slabo u niego z niemieckim ale jakos sie dogadali, odpowiedz: tak

Niemiec: wlasnie zjadles wieprzowine.

Wina turka bezcenna, na poczatku zniesmaczenie wszystkich dookola, pozniej smiechy pod nosem.

Edytowane przez Vladimir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Still napisał:

Było odpowiedzieć, że również lubisz poznawać osoby z innych krajów. Ostatnio np. poznałem Oksane z Ukrainy. Bardzo sympatyczna dziewczyna ;)

Dokładnie. Kobietę ocenia się po tym co robi a nie gada. Kobieta mówi jedno, myśli drugie, robi trzecie. 

Still,skąd jesteś i ile ta Oksana ma lat? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jan III Wspaniały napisał:

+

Jak pcha się do wojska, to możesz ją dorzucić do tej samej grupy prymitywnych karyn.

Kobiety w wojsku nie życzę nawet wrogowi. Siedzę w tej instytucji trochę, daj sobie na luz z nią.

Moim zdaniem Jan III Wspaniały w tej odpowiedzi zapalił Ci największą, czerwoną lampkę. Ba, latarnię!! Trzymaj się od niej z daleka, bo panna szuka emocji, No chyba, że lubisz jazdy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.