Skocz do zawartości

Pieszczoty na każdym spotkaniu w związku na odległość


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów, postanowiłem założyć ten temat, ponieważ jestem w związku na odległość z pewną samicą, która narzeka, że co spotkanie dążę do pieszczot, jako że ona jest dziewicą, a z seksem zgodziłem się poczekać jeszcze około 2 miesięcy bo stwierdziła że wtedy będzie gotowa.

 

Spotykamy się co dwa tygodnie, bo oboje się jeszcze uczymy, mi pasuje taki rodzaj związku bo mam czas dla siebie na gierki, siedzenie w garażu i treningi. Ale jak każdy facet mam swoje potrzeby, jednak mojej samicy zaczęło przeszkadzać, że robimy to na każdym spotkaniu, i zaproponowała żebyśmy zrobili jedno spotkanie bez tego, lecz nie zgodziłem się, mówiąc że po prostu tego potrzebuje. 

 

Przed ostatnim spotkaniem pokłóciliśmy się (podczas kłótni napisałem jej że jest tylko do jednego, przez co później dręczyło mnie sumienie). Miałem wtedy jechać do niej na noc i poznać jej rodziców. Początkowo chciała odwołać spotkanie, lecz powiedziałem że albo widzimy się jak było ustalone (bo zaplanowałem sobie ten wyjazd, powiadomiłem każdego że mnie nie będzie) albo kończymy. No i spotkaliśmy się.

 

Na spotkaniu poszliśmy na spacer, na plażę miejską. Nie gadaliśmy zbytnio (czekałem aż ona wyjdzie z inicjatywą i jakimś tematem), jednak przez dłuższy czas tak się nie stało, więc założyłem słuchawki i powiedziałem że tak będę szedł do umówionego miejsca, a ona w ryk. No ale nic, doszliśmy na plażę, ona dalej nic nie mówi, to zacząłem oglądać kaczki i inne zwierzątka. Później poszliśmy się usiąść, widziałem że nadal ma wspólne zdjęcie na tapecie, widząc to zacząłem się śmiać, później ona coś powiedziała i rozmowa się kleiła. Idąc po plaży znaleźliśmy fajne miejsce na pieszczoty w plenerze (mimo że było zimno). Każdemu się podobało, laska nawet dostała ode mnie z liścia, ale była zachwycona. 

 

I teraz pytanie do was bracia, co sądzicie, powinienem odpuścić sobie pieszczoty na chociaż jedno spotkanie czy może kontynuować swój plan? Pozdrawiam! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilczek

Przede wszystkim jesteś jeszcze bardzo młody, a co za tym idzie masz dużo czasu na naukę.

 

Pierwsze co zrób to zamów u @Marek Kotoński "Kobietopedie" Dowiesz się jakie mechanizmy tym wszystkim rządzą.

 

I rzecz bardzo ważna. Wpisz w wyszukiwarkę to co Tytus Ci piszę oraz słowo "shit test" :) 

 

To na początek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiejesz się z laski, dlatego ze ma Ciebie i siebie na tapecie? No gratulacje, laska najwyraźniej zabujana skoro co 2 tygodnie sie spotyka i na twoich warunkach ?. A tak poważnie, trafiłeś moim zdaniem na to co piszesz, na ogarniętą dziewczynę, która jest kiepska w gry damsko męskie i to wykorzystujesz i cos wydaje mi sie, ze ja olejesz jak ci da i znajdzie sie inna :)

 

Wnioskuję ze robisz jej krzywdę, bo lasce najwyraźniej zalezy na związku (tym bardziej ze ty to jej 1 milosc etc...) skrzywdzisz ja i tyle, bedzie skrzydzwona w przyszłości odbic sie bedzie chciała na kims innym i tak w kółko... 

 

 

A jesli chodzi o to czy masz ją dalej pięścić? To myślę, ze tak, mysle rowniez ze powinieneś ja zabrac gdzies moze do restauracji, czy cos, aby poczula sie milo i moze zapomniała, ze nazwałes ją workiem na spermę.

 

Chyba ze jest głupiutka bez zasad i wartości, pewnosci siebie, to wtedy wykorzystuj jak możesz, teraz pieść a potem ruchaj ile mozesz i jedz za free obiadki ktore gotuje i smiej sie ze ma Was na tapecie, oraz nie inicjuj rozmowy bo to ona musi. 

 

Śmierdzi mi ten związek królem i podwładną. 

 

 

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Levis bracie, nie śmieje się z niej bo ma nas na tapecie, tylko z tego że mimo kłótni, mówienia że jestem podły itp ona dalej nie zmieniła tła na telefonie. Ale może masz rację, więc wezmę twoją radę do serca, tak jak i rady pozostałych braci. 

 

@trop w teorii wiem co to shit testy, sporo o tym czytałem, o odbijaniu ich, o tym że samica powinna mieć twardego samca itp, ale myślę, że za krótko żyje żeby sprawdzić to sam na własnej skórze, i stąd te moje problemy z tym wszystkim. A moim zdaniem człowiek może dużo czytać, ale jeśli nie doświadczy czegoś na własnej skórze to i tak ciężko mu będzie to zrozumieć. 

 

Byłbym również wdzięczny za opinie brata @Ksanti bo z tego co czytałem on ma spore doświadczenie z dziewicami:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebałeś drugiemu człowiekowi z liścia i się jeszcze tym chwalisz, że się jej podobało? 

 

Laska młoda i pewnie zabujana, a Ty się zachowujesz jak typowy debil.

 

Chłopczyku, naucz się szacunku do drugiego człowieka najpierw, a potem spytaj mamy, czy możesz wyjść na zewnątrz do ludzi.

 

Jak dla mnie, dno i sto metrów mułu.

  • Like 17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Wilczek napisał:

która narzeka, że co spotkanie dążę do pieszczot, jako że ona jest dziewicą, a z seksem zgodziłem się poczekać 

 

45 minut temu, Wilczek napisał:

zaproponowała żebyśmy zrobili jedno spotkanie bez tego,

Robisz sam sobie kuku, jej też.

Frustrujesz się wąchając i nie mogąc ugryźć. Ją też, bo dziewczę najwyraźniej się zmusza, a zależy jej na Tobie.

 

Czego Ty od niej chcesz?

Bo do samego seksu powinieneś szukać gdzie indziej.

A jeśli czegoś więcej, korona Ci z głowy nie spadnie jak pójdziesz jej czasem na rękę.

Przy okazji, sprawdzisz czy oprócz dotykania jest w niej coś, co Cię interesuje.

 

No i największa korzyść- jeśli taka młoda dziewczyna otworzy się sama, możesz dostać w prezencie wulkan.

Jeśli będzie pod presją non stop, kiepsko to widzę.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo czyli twoim zdaniem następne spotkanie odpuścić sobie te rzeczy i przeprowadzić je normalnie i pójść dziewczynie na rękę? Może faktycznie czasami za bardzo cisnę, a dziewczyna zakochana. 

 

@Ważniak dziękuję za ten kubeł zimnej wody na głowę, czytając forum zawsze widziałem że twoje wypowiedzi były cenione przez innych braci, więc twoją radę wezmę również do serca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wilczek napisał:

@Yolo czyli twoim zdaniem następne spotkanie odpuścić sobie te rzeczy i przeprowadzić je normalnie i pójść dziewczynie na rękę? Może faktycznie czasami za bardzo cisnę, a dziewczyna zakochana. 

Daj jej czasem czego chce, po prostu. To też człowiek.

Dając, obserwuj czy nie robi się roszczeniowa, czy umie być wdzięczna.

To dotyczy też Ciebie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Zaczyna się kupczenie dupką

Zaczyna się, bo @Wilczek ma ciśnienie, u kobiet to jest normalne, widać nawet u dziewic. Niech autor postu wrzuci na luz i da temu wszystkiemu czas. @Wilczek jak masz takie ciśnienie że nie potrafisz wyrobić to zostaw ją i znajdź sobie taką co Cię zajedzie, wszyscy zyskają na tym. Albo zrób tak jak @Yolo radzi, ale nie sądzę byś lepami na twarz coś fajnego uzyskał, to akurat jest słabe.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yolo dobrze, następne spotkanie zorganizuję trochę inaczej niż zwykle, i zobaczę jakie będą efekty

 

@Taboo na następnym spotkaniu nie będę cisnął na te sprawy, a jeśli chodzi o tego liścia to nie był taki, że podszedłem i dostała, tylko lekki podczas pieszczot. Jednak kubeł zimnej wody zawsze traktuje z pokorą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wilczek Ja tylko powiem, że wyciąganie rąk do osoby słabszej bez wyraźnego powodu, czy też w akcie agresji (a nie obrony), jest obrzydliwe, prostackie i żenujące.

Wiemy, że kobiety święte nie są i niejednokrotnie one dopuszczają się również słabych zagrywek ale to nie jest powód by kogokolwiek bić.

Zwłaszcza, że w tym wypadku nie widzę absolutnie żadnego powodu do tego, by kogoś uderzyć.

 

Nie broniłeś się, nie atakowała Cię. Po prostu jej zajebałeś lepę. Spoko. Ja lecę z tego tematu.

Miłego.

1 minutę temu, Wilczek napisał:

jeśli chodzi o tego liścia to nie był taki, że podszedłem i dostała, tylko lekki podczas pieszczot. Jednak kubeł zimnej wody zawsze traktuje z pokorą.

To pisz od razu kontekst, bo teraz to wygląda trochę tak jakbyś się próbował wybielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Quo Vadis? Następnym razem napiszę, po prostu pisząc posta nie myślałem że ktoś będzie się do tego liścia odnosił i dlatego nie opisywałem głębiej, ale faktycznie wyszło że biję ją bez powodu. A ten niesmak czuję i ja...

 

@Tomko czyli też radzisz żeby odpuścić sobie te sprawy. Okej następne spotkanie będzie bez tego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle na tym forum takich rad się nie dostaje, ale jesteś w specyficznej sytuacji.

Mianowicie jesteś bardzo młody i laska też. Prawie pewne że jest dziewicą. Do tego zakochana.

Masz zatem szansę na całkiem spoko związek LTR. Ciężko dzisiaj o coś takiego starszym braciom. Ty natomiast masz bardzo młodą laskę więc masz szansę ją wychować.

Dlatego na pewno nie należy tu stosować żadnych ostrych zagrywek typu "jak nie będzie pieszczot to zrywamy".

Zresztą ona taka niechętna bo jeszcze niedoświadczona. A Ty ciśniesz i ciśniesz.

Więc jak dla mnie wyjątkowo można tu trochę jej odpuścić na razie.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minutes ago, Wilczek said:

Byłbym również wdzięczny za opinie brata @Ksanti bo z tego co czytałem on ma spore doświadczenie z dziewicami:)

?

Szykuj sie na dlugi wyklad i analize funkcji trygonometrycznych.

 

.............................

Zacznij od tego co napisal Wazniak:

 

51 minutes ago, Ważniak said:

Zajebałeś drugiemu człowiekowi z liścia i się jeszcze tym chwalisz, że się jej podobało? 

 

Laska młoda i pewnie zabujana, a Ty się zachowujesz jak typowy debil.

 

Chłopczyku, naucz się szacunku do drugiego człowieka najpierw, a 

 

Mlodzi chyba jestescie a ona dziewica. Jesli cie interesuje cos powazniejszego z nia to tez sie nie dziw, ze pierwszmu lepszemu dupki nie chce dac. Nie zapominaj dla niej to “big deal”. Nie wiem czy to nie twoj pierwszy raz bo nie napisales.

Za moich czasow sie szanowalo takie dziewczyny.

 

Nie chcesz czekac 2 miesiace to nie czekaj i sie pozegnaj i szukaj nastepnej.

Chcesz czekac to czekaj jesli uwazasz, ze jest ona tego warta.

 

Traktuj z szacunkiem druga osobe ale i siebie i swoj czas i priorytety tez.

Na wyrobienie “alfy” w sobie jeszcze masz czas. 

 

 

Co wazniejsze, to nie pierwsza i ostatnia panna. Zbieraj doswiadczenia, czytaj forum, ksiazki Marka etc. Przerob wiecej kobiet aby sie “ograc”.

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wilczek napisał:

czyli co waszym zdaniem bracia powinienem zrobić?

 

Jak jest taka, jak piszesz, to się ciesz. Ale widać za mało emocji daje. A jak znajdziesz taką, co daje Tobie chętnie, ale przy okazji też kilku innym, to założysz kolejny temat, tylko o nieco innym wydźwięku...

 

Nie dogodzisz. Może po prostu Ty jesteś kilka kroków do tyłu za nią, jeśli chodzi o pierwotność swoich potrzeb?

 

Rzecz zrobi się zabawniejsza, gdy panna dojrzeje i zrozumie lepiej zjawisko, które wyczuwa instynktownie - że masz ciśnienie, i łatwo Cię dzięki niemu kontrolować popuszczając szparki wtedy, kiedy trzeba.

 

Zdefiniuj swoje PRAWDZIWE potrzeby. A potem, jeśli ta dziewczyna nie może ich spełnić, poszukaj innej. Albo żyj z tą dalej, jak już zrozumiesz bezkresną dziecinność swojego postępowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wilczek napisał:

czyli co waszym zdaniem bracia powinienem zrobić? Dodam, że ten związek po prostu mi pasuje, dziewczyna sama inicjuje kontakt, proponuje spotkania, gotuje mi. Jestem jej pierwszym chłopakiem (mam 18 lat) ona jest o rok młodsza.:)

Była mojego przyjaciela też miała 17.
Wydał 3k na nią wliczając benzynę, obiadziki, kolacyjki.
Jedyne co osiągnął to palcówkę w przeciągu 6-miesiącznego związku z dziewicą...
Fakt, że trochę zj*bał, ponieważ coraz mocniej go cisnęły jaja i laska zaczęła czuć presje.

Zalatujesz kolego desperacją, jak mój przyjaciel, ale nie martw się, ja też w twoim wieku(a było to nie tak dawno temu) taki byłem.
Przekonwertujesz forum i zaraz desperacja Ci nieco opadnie :P 

Co bym zrobił?
Przede wszystkim miał inne koleżanki ;) 

Nie, że kochankę, tylko bardzo sympatyczne koleżaneczki, chętne wskoczyć na jej miejsce i które nie są dziewicami.
Ona musi wiedzieć, że jak zacznie Tobą grać, to masz gdzie pójść :) 
Paradoksalnie ona będzie bardziej szczęśliwa, bo podświadomość będzie wywoływać u niej wilgotność w ciepłych strefach, ponieważ jej facet jest tak rozchwytywany, a mimo wszystko jest z nią :)

Okazałbym jej też trochę zrozumienia - w końcu jest dziewicą.
Musisz się przygotować na walenie konia przez najbliższe miesiące :) 

 

 

49 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Ty natomiast masz bardzo młodą laskę więc masz szansę ją wychować.

Nie mogę się zgodzić.

No właśnie bardzo młodą laskę...
Ona jeszcze nie wie jak komunikować o swoich potrzebach, obawach, uczuciach.
W tym także seksualność jest dla niej czymś mitycznym.

Moim zdaniem nie ma co iść w skrajności.
Oznacza to nie celować w stare próchwy "oświecone" po 40-stce, ale także nie liczyć na coś poważnego z dzieciakiem...
Niejeden mój kolega umawia się z nastkami poniżej 18-stki i czasem po prostu ręce mu opadają...
Widać znaczącą różnicę nawet między tą 20-stką a 16-stką.

Pierwsze zastrzeżenie:
Jeżeli sam jest młodzieniaszkiem i jak widać, nie ma doświadczenia, to jej nie wychowa.
Poza tym nawet jeżeli bylby alfą, to po 4 latach związku(jak nie wcześniej) przychodzi monotonia...
W takim przypadku coś nowego wzbudza niesamowite uczucia i ekstazę.
Wystarczy, że zakręci się wokół niej starszy doświadczony facet, który wie o co toczy się gra, który przełącznik nacisnąć i sprzątnie mu pańcię sprzed nosa.

* Wiele razy było omawiane czy to w MGTOW, na forum, czy nawet ja sam to widziałem na własne oczy.
W liceum tworzą się pary, a gdy pani kończy 20, wychodzi ze szkółki, to "wskakuje na nowy etap życia".
Przyjeżdża w mercedesie 25-latek magister z perspektywami, gadką, lokalnym fejmem i nasz brat nowicjusz gołodupiec kończy na waleniu konia.

Drugie zastrzeżenie
Jeżeli ona jest w związku mając te 17 lat, to moim zdaniem, jest to stanowczo za wcześnie na coś bardzo poważnego.
Haj opada, przychodzi szara rzeczywistość, pani będzie miała inne oczekiwania w życiu, będzie widzieć wszystko inaczej niż gdy miała 17.
Przede wszystkim będzie przytłoczona tym związkiem, będzie uważała, że facet ją ograniczał i popsuł beztroskie czasy(jako nastolatek niczym się nie przejmujesz, bo i tak starzy za ciebie odpowiadają). 
Najgorsze są własnie związki, które ciągną się od liceum lub nawet gimnazjum.
Człowiek jeszcze nie do końca się w życiu odnalazł, nie wie czego chce i to nie jest czas na wchodzenie w związki, a przynajmniej nie należy ich traktować jako coś stałego.




Wychować można kobietę, gdy samemu jest się już ogarniętym i doświadczonym oraz nieco już zarobionym.
Myślę, że koło 30-stki, przed 30-stką, po 30-stce = kwestia indywidualna.
Wtedy dla takiej młodziutkiej 20-parolatki możesz być autorytetem.
Ona ma te 22 już nie jest taka nieogarnięta i dziecinna - zamiast tego ona studiuje, pracuje, uczy się życia.
To jest idealny moment, aby facet przyszedł takiej z "pomocą" i ją wychował.










 


 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, TheFlorator napisał:
1 godzinę temu, Wilczek napisał:

Byłbym również wdzięczny za opinie brata @Ksanti bo z tego co czytałem on ma spore doświadczenie z dziewicami:)

?

Szykuj sie na dlugi wyklad i analize funkcji trygonometrycznych.

Ksanti lepszy w tworzeniu backgroundu niz Finch :D.

https://www.youtube.com/watch?v=yewKTs-IJug

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytałem to wydaje mi się, że za bardzo się wczuwasz w to, żeby dominować i zamiast siły wychodzi z Ciebie chamstwo.

Wydaje mi się, że trzeba znać umiar we wszystkim, powinno się mieć wyczucie i umieć odpuścić w odpowiednim momencie, po prostu dostosować się do sytuacji i dobrać odpowiednią reakcję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.