Skocz do zawartości

Jak najskuteczniej się zareklamować w internecie?


Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej kasy na reklamie trzepią ludzie ładni i celebryci. Dobry wygląd jest w stanie sprzedać niemal wszystko.

Każda wpływowa instagramerka czy youtuberka ma nieraz przychody wielokrotnie większe niż grono zaradnych biznesmenów.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa wszyscy to żadna grupa docelowa. Jak rozumiem, to produkt fizyczny, nie elektroniczny? Zacznij od zdefiniowania avatara klienta, idealnego odbiorcy Twego produktu. Potem pomyślimy o kanałach dotarcia. W razie problemów skorzystaj z najlepszej, potężnej bazy wiedzy, czyli sieci, googlując frazy avatar klienta i buyer persona 

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bruxa napisał:

A Ty w czym siedzisz? 

W mojej niszowej (bardzo) branży prowadzę największy w PL portal jej poświęcony, który buduje markę moją, firmy jak i jest ważnym kanałem sprzedażowym. Tak w dużym, dużym skrócie. Ale jak obiecałem, napiszę Ci parę pomysłów w ciągu dzisiejszego dnia :).

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bruxa ok. Jest blog. Ale rozumiem, że ten blog ma być bramą, platformą sprzedażową produktów czy produktem samym w sobie, czego akurat nie łapię? Blog to fajny sposób na budowanie marki. Jeżeli ma być tym pierwszym, to pomysł o powolnym budowaniu społeczności wokół niego z wykorzystując newsletter i zbierając listę adresową. Zanim to się jednak zrobi, musisz zadbać o działania skupione na marketingu treści. W miarę regularnie dostarczać swoim odbiorcom wartościowych tekstow, analiz, materiałów czy co tam sobie planujesz. Posiadanie jakiejkolwiek swojej platformy (bloga, www) przypomina pracę mini redakcji. Na Tobie spoczywa obowiązek planowania częstotliwości publikacji , pomysłów na teksty i innego rodzaju przyciągające uwagę materiały. Gdy o to zadbasz i widzisz, że nie przeszła Ci pasją i chęć dalszego ciągnięcia tego projektu, ruszasz z budowaniem społeczności, która potem konwertujesz w swoich pierwszych klientów.

Edytowane przez Obliteraror
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.