Skocz do zawartości

Z Chaty Pustelnicy - Flora


Ignac

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś słucha tej przemiłej Krakowianki ? Sama określa się jako Flora - na cześć pieszczotliwego jej określania przez członkinię swej rodziny. Dziewczyna mówi do rzeczy i dostrzega problem matriarchatu w naszym kraju, choć tak tego nie nazywa. Polecam posłuchać w wolnym czasie. 

 

Link do kanału

https://www.youtube.com/channel/UCVRiwFGo9sxfCjtNtqycb1Q

 

Oraz link do audycji pokazującej jak wiele złego wyrządza 500+ w naszym społeczeństwie

Nie byłbym sobą gdybym nie zachęcił owej Pani do zaglądnięcia na nasze forum :-)

Podrowienia dla Flory !

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Ignac napisał:

Polecam posłuchać w wolnym czasie.

Straszliwie przegadana ta twórczość.
I coś mi się w tym nie klei - mam wrażenie, że pani wychodzi z założenia "feminizm/matriarchat a contrario".

Wnioski niby słuszne, ale jakoś nie widzę nic odkrywczego...

 

Nie ma myszek innych, niż wszystkie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Stary_Niedzwiedz napisał:

Straszliwie przegadana ta twórczość.
I coś mi się w tym nie klei - mam wrażenie, że pani wychodzi z założenia "feminizm/matriarchat a contrario".

Wnioski niby słuszne, ale jakoś nie widzę nic odkrywczego...

 

Nie ma myszek innych, niż wszystkie...

Pewne rzeczy też uważam za trochę za nie spójne. Np. Mówi że za największy sukces uważa wydanie na świat potomstwa. A potem mówi że ono nas chamuje w rozwoju. Jednak warto posłuchać całości. Dziewczyna młoda - 29 lat. Więc wiele w niej sprzeczności, co nie dziwi. Jednak jak na swój wiek uważam że dorosła.

Drodzy Państwo, proponuje tagujmy swoje posty choćby nawą youtubera, Łatwiej będzie naleźć odwołania do postów na jego/jej temat 

Po wpisaniu w wysukiwarce Z Chaty Pustelnicy ukazuje się tylko mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Stradi napisał:


To był ciekawy odcinek. Dziewczyna, mimo że określa się jako wierząca ma dość otwarty umysł i nie boi się poruszać tematów "tabu". A głos, przyjemny. Aparycja pewnie również, ale nie namierzyłem jeszcze ;)

Jak namierzysz daj cynk ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.