Skocz do zawartości

Brafitting, bielizna.


Rekomendowane odpowiedzi

Najszybsze powiększanie piersi gwarantowane u brafiterki.

To tak pół żartem pół serio, bo dobieranie rozmiaru biustonosza okazało się dla mnie zupełnie nieznanym rewirem.

Uzbrojona we wskazówki, jak ma leżeć, gdzie ma leżeć, jaki obwód, gdzie to mierzyć, jak wiedzieć czy miseczka styka i jak w ogóle poprawnie zakładać to cudo na biust poszłam szukać (mając w ręku prototyp) kolejnej pary. 

I tu trafiłam na ścianę, bo po dwóch godzinach szukania w galerii wśród bieliznianych sieciowek nie było ani jednego (sic!) modelu, który by pasował jak ulał, był wygodny i spełniał kryteria estetyczne.

Jak sobie radzicie z tą kwestią? Gdzie ich szukacie i ile czasu Wam to zajmuje.

Próbuje się mentalnie przygotować do kolejnych poszukiwań ;)

 

Edytowane przez emrata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wrodzonej ciekawości spytam - czy biustionosze w sklepie się mierzy fizycznie na gołe ciało? A potem kolejne panie je mierzą dalej, wkładając w nie swoje nagie piersi? ?

Bo jeśli tak, to będąc np. jakimś bieliźnianym fetolem, co dzień chodziłbym po sklepach i kupował przymierzane eksponaty z całego dnia ???

Nie moge czytać tych Waszych babskich tematów, bo mnie kreatywność ponosi hahaha

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emrata polecam Ci mniejsze sklepy ale z usługą dobierania indywidualnego. Przy dość dużym biuscie jak u mnie to kłopot coś fajnego znaleźć ale tez i przy mniejszym żeby dobrze leżał jest sztuką. Brafitterki to wybawienie, poslalam tam moje dwie siostry po porodach karmiace i były zachwycone jak im dobrano staniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Exar napisał:

Z wrodzonej ciekawości spytam - czy biustionosze w sklepie się mierzy fizycznie na gołe ciało? A potem kolejne panie je mierzą dalej, wkładając w nie swoje nagie piersi? ?

Bo jeśli tak, to będąc np. jakimś bieliźnianym fetolem, co dzień chodziłbym po sklepach i kupował przymierzane eksponaty z całego dnia ???

Nie moge czytać tych Waszych babskich tematów, bo mnie kreatywność ponosi hahaha

No jasne, że na gołe ciało. Inaczej nie sposób dopasować.

4 godziny temu, Ella F. napisał:

@emrata polecam Ci mniejsze sklepy ale z usługą dobierania indywidualnego. Przy dość dużym biuscie jak u mnie to kłopot coś fajnego znaleźć ale tez i przy mniejszym żeby dobrze leżał jest sztuką. Brafitterki to wybawienie, poslalam tam moje dwie siostry po porodach karmiace i były zachwycone jak im dobrano staniki.

Też wolę mniejsze sklepiki, zwłaszcza z krajową bielizną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ella F. napisał:

jakieś ulubione wzory kolory? Ja lubię z dodatkami koronek kiedyś dużo czarnych a teraz różnie bo tyle jest ładnych byle nie babciny beżowy ?. A jak u Wa

Właśnie mam problem z tym, że te w małych sklepach z brafiterkami są super wygodne (kupiłam dwa bez fiszbin i jakbym nowe życie zaczęła ? ) i świetnie leżą, ale są całkiem gładkie. A chętnie widziałbym w swojej szafie więcej wzorów i koronek. Chociaż z tymi kominkami to różnie, bo też koronka koronce nie równa, niektóre są naprawdę słabo wykonane nawet w tych droższych modelach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, emrata napisał:

A chętnie widziałbym w swojej szafie więcej wzorów i koronek

Nie wiem jakie masz te sklepiki ale zazwyczaj jak brafitterce powiem co chcę to dopasuje do oczekiwań i poszuka czego chcę. Może inny salon z bielizną czas odwiedzić albo więcej czasu w przymierzalni?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biustonosze kupuję wyłącznie przez internet, w galeriach handlowych wybór jest do miseczki D (większych pojedyncze sztuki), ja noszę minimum F i wyłącznie czarne, więc stacjonarnie nie kupiłam biustonosza ani bikini od przeszło 10 lat. Inna sprawa, że można znać swój rozmiar a i tak od jednego producenta będzie wypadał większy a od innego mniejszy. Jak mam wątpliwości to kupuję w kilku rozmiarach i te które nie pasują odsyłam. 

Lubię i gładkie i koronkowe, szczególnie bardotki, wszystko zależy od reszty stroju. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2019 o 22:03, emrata napisał:

Jak sobie radzicie z tą kwestią? Gdzie ich szukacie i ile czasu Wam to zajmuje.

Próbuje się mentalnie przygotować do kolejnych poszukiwań

W galeriach handlowych także są profesjonalne sklepy z kobiecą bielizną. Kupuję w takich głównie.

Ogólnie, to ja nie znoszę chodzić w stanikach tak swoją drogą. Gdybym mogła, to wszędzie chodziłabym bez.  Czasami, jak wybieram się na zakupy w luźniejszym dresie to wychodzę bez, albo w podróży; wygodne dżinsy, wygodna bluza i adidaski.

A lubię koronki, bez zbędnych wypychaczy. ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
W dniu 4.03.2019 o 22:03, emrata napisał:

Jak sobie radzicie z tą kwestią? Gdzie ich szukacie i ile czasu Wam to zajmuje.

Próbuje się mentalnie przygotować do kolejnych poszukiwań

Chodzę do Triumpha.  

Nie wybieram sama, tylko mówię brafitterce czego potrzebuję. 

Mierzy mnie za każdym razem, zawsze mi ładnie układa piersi (pchając tam ręce), żeby sprawdzić, czy rzeczywiście dobrze leży.  

Za każdym razem jeszcze dobiera mi do tego ładną bieliznę. 

Niebywałe, jakie cuda może czynić idealnie dobrany stanik.  

To niesamowite, że ona potrafi od razu, za pierwszym razem dopasować do mnie stanik, a ja się gubię w tych rozmiarach, w ogóle tego nie ogarniam.  

Kiedy sama próbowałam, to zawsze mi nie wychodziło.  

A ona z tym swoim metrem na szyi, po prostu cudotwórczyni! 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

że jestem facetem bo mi wystarczą tylko gacie do szczęścia i nikt nie musi mi smyrać Jacksona by dopasować majtochy do mnie. 

 

Ja nie mam żadnych oporów przed kobietami, kiedy mnie dotykają albo widzą mnie bez bielizny.  

Ale przed mężczyznami już tak.  Nie znoszę się rozbierać u lekarza, kiedy mnie bada, a zawsze każą mi ściągać bluzkę. 

Mam z tym złe doświadczenia. Ostatnio, kiedy robiłam badania do pracy, to mi kazał lekarz zdjąć bluzkę, choć zastanawiałam się po co, spokojnie mógł mnie zbadać w bluzce. 

Naprawdę powstała między nami napięta atmosfera, mu przyspieszył nagle oddech (autentycznie znam się na tym i wiem, kiedy facet jest podniecony), a ja poczułam się automatycznie spłoszona, że serce zaczęło mi walić jak oszalałe, co później skomentował oczywiście czymś w stylu: przecież nie zrobię pani krzywdy, a serce to pani zaraz z tych piersi wyskoczy.

Dlatego do kobiet zawsze chodzę. Choć zwłaszcza te młode są szczególnie niedelikatne. Na jedną ostatnio złożyłam skargę, gdyż niedelikatnie włożyła mi wziernik, aż zaczęłam krwawić, a ona z sadystycznym uśmieszkiem na twarzy mówi mi: może pani teraz lekko krwawić przez kilka dni. 

Ot tak sobie, jakby to była jakaś błahostka.  

A przecież mam porównanie i wiem, jak to powinno wyglądać.  

Normalnie bym tej skargi nie składała, ale pomyślałam sobie o dziewczynach, które do niej się wybiorą. Mam nadzieję, że nie wyrzucą jej z pracy. 

Naprawdę mam jakieś do siebie mieszane uczucia, czy dobrze zrobiłam. 

Ale sobie teraz zerknęłam do wyników badania, i mam napisane, że źle został materiał pobrany. Czyli dobrze jednak zrobiłam.  

 

 

 

 

Edytowane przez JudgeMe
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Biustonosze kupuję tylko w największym sklepie internetowym z bielizną, gdzie bez problemu można zwrócić bez żadnych opłat - paczkomatem. 

Jest to dla mnie najlepsza i najwygodniejsza opcja zakupów. Mogę sobie przymierzać do woli w zaciszu mieszkania różne modele i fasony. Piersi mam niestety z tych większych, więc nie każdy stanik dobrze na nich leży. Albo je spłaszcza, albo zanadto eksponuje...  Dlatego oglądam się w lustrze z każdej strony, przymierzam jak pod bluzką leżą itp. i wtedy decyduję, który zostawiam a który odsyłam. 

Chodzenia po sklepach i przymierzania od dawna nie praktykuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.