Skocz do zawartości

Lecąc ku upadkowi. Ex żonka.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.03.2019 o 10:28, Still napisał:

. A jak tam u was bracia z ex żonkami po rozwodzie

Niedawno widziałem moją ex afrykańską żonę na sali sądowej (tę, która jak tylko dostała prawo pobytu to pozbyła się  męża oskarżając o handel ludźmi  a obecnie obwiniona o kradzież z mojej firmy).

 

Śmieć aż żal. 

 

Te same butki i spodnie, które jej jeszcze we wrześniu 2017 kupiłem. Zjechana bluza z lumpexu - po pełnej amortyzacji. Jakaś szmata na muzułmańskich włosach choć to nie był jeszcze Ramadan.

 

Przez chwilę myślałem, że to gra pod sąd na wzbudzenie litosci, bo wyrok skazujący ma raczej jak w banku. Ale nie, to nie gra. Z dużym zdziwieniem odkryłem na Whatsappie gdzieś około 18:00, że laska nie była aktywna od 6 rano, kiedy pewnie wsiadł w pociąg, żeby przyjechać na rozprawę. Chyba nawet na to nie ma kasy i korzysta z darmowego wifi u kogoś. 

 

Od ponad tygodnia mam natomiast festiwal telefonów od niej, jej ziomali z Afryki, matki itp. Hello my sweetheart the love of my life i inne bzdety. Czyli chyba dostała w końcu deport, ale 100% pewności nie mam.

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 14:55, Still napisał:

Pytanie, jak z władzą rodzicielska?

Witam.

 

 - Władza rodzicielska powierzona obojgu rodzicom, sąd nie orzeka o kontaktach pozostawiając je do decyzji między stronami.

 - Obowiązkiem alimentacyjnym obciąża obydwie strony ustalając i ż oboje ponoszą koszty utrzymania dziecka

 

Sędzina chciała mi od samego początku dowalić alimenty (stare babsko) mimo, że ex ich wcale nie chciała. Ale w skrócie napiszę, że chyba duży

wpływ miały zarobki ex (dycha brutto na m-c). No i bez adwokata chyba bym poległ.

 

A ex promienieje, uśmiechnięta, zadowolona, stara się - zupełnie jak nie moja była żona.
 

 

Edytowane przez Maximus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2019 o 22:19, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Niedawno widziałem moją ex afrykańską żonę na sali sądowej (tę, która jak tylko dostała prawo pobytu to pozbyła się  męża oskarżając o handel ludźmi  a obecnie obwiniona o kradzież z mojej firmy).

 

 

No to teraz wiadomo dlaczego taki nick. Jak to miło popatrzeć na ex ,gdy jej wszystko zawaliło się jak murzyńska chata z patyków.

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.