Skocz do zawartości

Marek Podlecki - Wojna światów (WOJOWNIK PRZYSZŁOŚCI)


nefi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wolę o tym nie myśleć, dziś trafiłem na materiały tego pana i jestem przerażony, że ŻADNE służby jeszcze nie złapały człowieka z omami psychotycznymi i zespołem urojeniowym, który stanowi realne zagrożenie dla otoczenia i siebie. Żal mi jego matki, z którą oglądałem wywiad i wydaje się być bardzo bystrą starszą panią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariat .... ? Strasznie sam się nakręca, ... Ale tak czysto teoretycznie... a jeżeli ma rację ?

 

Nikt się nim nie zainteresuje, do czasu aż nie będzie stwarzać zagrożenia.

Uwierzcie mi na słowo, nie jeden patrol Policji jak go przy zatrzymaniu usłyszy to się rozejrzy dookoła czy nikogo nie ma i każe mu spierdalać. Taki gość to mina, będzie problem z zatrzymaniem, weryfikacją, czy choćby osadzeniem gościa do wyjaśnienia - policyjna izba zatrzymań odpada - nikt go tam nie przyjmie - lekarz nie wyda zgody na osadzenie, pozostaje bujanie się po szpitalach, które też nie są chętne - musiałbym siedzieć przy nim przynajmniej jeden policjant. 

Teraz jeszcze kwestia bujania się po sądach jak gość zacznie skarżyć, zasadność zatrzymania, zasadność zastosowania środków przymusu, traktowanie.

Powiem brutalnie - wariat bez prawka to żaden wynik, za to bujania się z nim będzie przez dwa - trzy dni, potem skargi - przełożony będzie wściekły że sobie zwykłego pijaka nie znaleźli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Marek Podlecki - Wojna światów (WOJOWNIK PRZYSZŁOŚCI)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.