Skocz do zawartości

"Związek" z samotną matką- "jechać" po mnie Panowie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie!

 

Poczytałem forum, wiele tutaj Mądrych i Doświadczonych Głów, wobec tego proszę Was konkretnie i na temat, bo mam chyba źle z głową.

 

Mam 32 lata, jestem po rozwodzie, nie mam dzieci, miałem kilka kobiet w swoim życiu.

Mam dobrą pracę, mieszkanie, kilka hobby i pasji, brzydki nie jestem, ale mądry wcale, komunikatywny.

I tutaj zaczyna się historia:

Poznałem w pracy (korporacja) o 5 lat starszą kobietę (37 lat). 7/10, ale zmarszczki już widać.

Fajnie się nam gadało itd. itp. Kobiecina od samego początku "przychylnie na mnie patrzył"

Po kilku tygodniach niezobowiązujących rozmów powiedziała mi o swoim 7 letnim dziecku, że chłopaczek pełen życia itd- no fajnie.

Potem był seks- oczywiście NA POCZĄTKU w ramach przygody i takie tam chujowiny.

Zresztą zajebiście się rucha. I niestety po kilku miesiącach bzykanka bez zobowiązań ZAYBAŁEM się w niej w niej jak w żądnej innej.

Pokrewieństwo dusz, ciepło na sercu- chłopaki to jest śmieszne, ale czuję (tak się mi wydaje, albo mojej rozregulowanej przysadce mózgowej) tak pierwszy raz.

Długie i nie kończące się rozmowy, przeplatane seksem, gdzie jej synek smacznie spał w drugim pokoju. 

Naprawdę świetnie się mi z nią gadało itd, i zacząłem (po 9 miesiąca od pierwszego seksu) myśleć poważnie o związku nią. Skąd to mi przyszło do głowy?

Bo sprytnie wplatała tematy o jej dziecku, życiu w rodzinie w nasze "urocze" rozmowy i pełne namiętności pocałunki. Powiedziała, że chce ze mną dziecko (tak nagle, tak znikąd o ja szczęśliwy i zaskoczony byłem, że "ona chce ze mną dziecko! woooow!". Oczywiście z biegiem miesięcy mniej seksu, więcej "rozmów", bardziej zmęczona, jakaś zamyślona, że trzeba jakoś synkowi" powiedzieć, że nie jestem taki "zwykły" wujek itd. 

Coś więcej o niej:

- pochodzi z rodziny, gdzie ojciec był despotą- alkoholikiem

- wyszła za mąż w wieku około 22 lat, potem rozwód po kilku latach

- przespała się z gościem poznanym na dyskotece- "bo każdy ma fantazje"

- weszła w kilkuletni związek partnerski, gdzie gość zrobił jej dzieciaka i kopnął ją w dupę

- między czasie miała ze 2,3 bolce co w sumie (mi wiadomej tylko oczywiście) miała z 6 popychaczy.

 

Dzieciak ( potem jak się okazało)

- ADHD, Neurotycznosć (żaden specjalista nie chce się podjąć, aby go wyprowadzić)

- problemy z utrzymaniem koncetracji itd itp, moczy się za dnia, zasypia u siebie, budzi się po kilku godzinach i reszte śpi z matką.

 

Chłopaki pomóżcie mi. Nie chce się w nic wyebać. Potrzebuje kubeł zimnej wody. Obrzućcie mnie gnojem, doradźcie jakąś książkę czy coś. 

Moim problem jest to, że się bardzo w niej zauroczyłem.

Mam jakiś dziwną przypadłość ( wiem dziwne to w chuy), że JAK ODEJDZIE ODE MNIE, TO BĘDZIE INNEMU DAWAŁA, A NIE MI. 

Bo tak się mi z nią fajnie gada, i och i ach.

 

Nadmieniam, iż swoje życie seksualne zacząłem w wieku 20 lat, byłem wstydliwym chłopakiem, czasami baby same za mną goniły, ale się "bałem" mając kilkanaście lat.

 

pozdrawiam Was serdecznie....

pomóżcie.

 

 

 

Edytowane przez kris87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin, a potem chociażby ten temat.

Tak to może później wyglądać.

 

Kobieta z pracy, do tego starsza, po przejściach z problematycznym dzieckiem nic dobrego nie wróży.

 

Będziesz chciał pomóc z dzieckiem, wyrazisz swoją opinię na jego temat i dostaniesz od niej po dupie, że to nie twoje dziecko, abyś się nie wtrącał.

 

Schemat jakich tu pełno.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spierdalaj! 

tylko tyle ci powiem. Jak laska w jej wieku mówi Ci że che mieć z Tobą dziecko to cię łowi. Byłem w związkach z kobietami co miały dzieci 1 czy 3. Ale zawsze było jasne powiedzianie. Nie chcemy mieć więcej dzieci. Mamy swoje. Tak bzykałem sie z laskami w salonie czy sypialni wiedząc że dieciak jest w swoim pokoju. Po prostu siedząc na kanapie laska podnosi kiecke i sieda na tobie. Czy na chwilę się zamykamy w sypialni, bo dorosły syn jest na górze. Ale to o czym mówisz to nie czerwona lampka, tylko taka wyjebanie fluorescencyjna!

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty @kris 87 daj na mszę aby to się dobrze dla Ciebie skończyło. Wdepniesz w bagienko i ciężko będzie się wydostać. Chory dzieciak , termin przydatności pańci już mija . Znajdz normalną kobietę a nie używkę.

Jesteś młody , stać Cię na lepszy egzemplarz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale Cie urobiła. Nie połknąłeś haczyka. Ty połknąłeś całą skrzynkę wędkarza.

 

Uciekaj, bo jedną nogą stoisz po uszy w gównie. Spieprzysz sobie życie albo kilka lat. Wiem, łatwo teraz mówić jak się zabujałeś. Ale wcześniej nie wiedziałeś czym to grozi.? Masz swoje lata przecież, chyba że trafiłeś tu niedawno a podręcznikowo się dałeś.


Pamiętaj że kobiety ma często tendencje do wybielania. Historia w punktach którą wymieniłeś może być wersją LIGHT szczególnie że jak mówisz zajebiście się rucha :) Wiesz doświadczenie nie przychodzi samo...

 

A może nawet wpadłeś w oneitis ? Idź poznawaj inne kobiety. Przelecieć 10 innych. Natychmiast zastosuj kurację bo będzie źle.

 

Run.

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio chłopaki mówią. Podłapałem kiedyś laskę z gówniakiem płci męskiej. Wdówka. Ruchała się na zawołanie. To co mnie po pierwsze uderzyło to że przy orgazmach miała straszne ssanie z pochwy. Teraz wierzę to o czym Marek mówił że ssanie z cipy może ściągnąć gumkę bo sam tego doświadczyłem. Gówniak jakiś nolife, tak z 10 lat na oko. Całe dnie i noce na kompie. Zawalone 2 lata w szkole. WTF?? wymiksowałem się szybko i jestem wdzięczny swojej intuicji

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suski dzięki za linka, podrzucony temat wyczerpuje wszystkie znamiona mojej sytuacji.

Pozostałym- dzięki za odzew chłopki.

Zakochałem się i zfrajerzyłem.

Jedyny problem, że pracujemy w jednej firmie i widujemy się sporadycznie, ale codziennie.

Ale jak to mówi ruskie przysłowie: "nie sra się, gdzie się je"

 

Dzięki raz jeszcze, temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jerry napisał:

 

Ale Cie urobiła. Nie połknąłeś haczyka. Ty połknąłeś całą skrzynkę wędkarza.

 

 


Pamiętaj że kobiety ma często tendencje do wybielania. Historia w punktach którą wymieniłeś może być wersją LIGHT szczególnie że jak mówisz zajebiście się rucha :) Wiesz doświadczenie nie przychodzi samo...

 

 

 

 

 

 

 

 

Może ona ma wrodzone zdolności a nie wyuczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jerry dzięki za wsparcie.

no po prostu chłopaki zayebałem się w niej, ale próbuje wyjść z tego gówna.

Pisze do mnie, że widocznie jej nie kochałem, że jeśli tak to miłość nie istnieje itd itp.

W momencie potrafi zrobić się zimną suką- twierdząc, że to przez chłopa, który zrobił jej dzieciaka i ją zostawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kris87 napisał:

Pisze do mnie, że widocznie jej nie kochałem, że jeśli tak to miłość nie istnieje itd itp.

W momencie potrafi zrobić się zimną suką- twierdząc, że to przez chłopa, który zrobił jej dzieciaka i ją zostawił. 

Teraz będziesz miał festiwal kobiecych gierek i manipulacji. Powinieneś zerwać kontakt ale masz trochę przejebane bo ztcw z nią pracujesz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kris87 napisał:

I niestety po kilku miesiącach bzykanka bez zobowiązań ZAYBAŁEM się w niej w niej jak w żądnej innej.

Mityczna "Ta jedyna" lub inaczej "Ideał" ;) Cytując klasyka- Niezdrowa, romantyczna obsesja na punkcie jednej osoby, zazwyczaj powiązana z nieodwzajemnionym uczuciem i kompletnie nierealnym wyidealizowaniem tej jednostki. 

 

Jesteś sparaliżowany! Ta jedyna to tylko mit! Za bardzo fantazjujesz i idealizujesz tą kobietę!

 

1 minutę temu, Morfeusz napisał:

Ban to całkowicie usunięcie z forum.

Przejęzyczyłem się :P Ale blokada nauczy ;) 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.