Skocz do zawartości

Dlaczego bracia Kaczyńscy nigdy nie wspominali o ojcu?


Rekomendowane odpowiedzi

 

Bardzo dziwna rodzina.

Rajmund Kaczyński, ojciec Lecha i Jarosława brał udział w powstaniu, był żołnierzem AK, inżynierem i wykładowcą uniwersyteckim. Można by sądzić, że takim ojcem wypadałoby się pochwalić. A jednak ten człowiek tak jak za życia został przemilczany, tak i zmarł w kompletnej ciszy w 2005 roku. Przeciwnie do matki Kaczyńskich, która aktywnie, od lat udzielała wywiadów i publicznie stała u boku synów a jej śmierć, kilka lat temu, była głośnym wydarzeniem. Nawet mszę świętą na jej cześć transmitowano niedawno w TVP...

 

Poszukałem trochę i trafiłem na ciekawy artykuł (polecam):

https://pikio.pl/jaroslaw-kaczynski-matka-jadwiga/

"Ujawniono wielką tajemnicę matki Kaczyńskich. Wbija w fotel"

No dobra, co więc się stało? Historia nagle robi się dziwnie znajoma (jak z forumowej "świeżakowni"...). Jadwiga Kaczyńska przeżyła kiedyś wielką miłość... ale nie był to jej mąż Rajmund (co sama przyznała) a mężczyzna znany jako Leszek Jastrzębski. Po nim to imię odziedziczył imię jeden z jej synów. Sama Kaczyńska określa swój związek jako "burzliwy i dość skomplikowany".

 

Teraz, dla eksperymentu myślowego (dla dobra nauki...) dodajmy do tych tych wszystkich informacji wiedzę z forum opierając się o najbardziej popularne, banalne scenariusze które wszyscy znamy... i nagle zaczynam rozumieć skąd u braci Kaczyńskich mogło się pojawić tak silne czczenie matki przy jednoczesnym "pominięciu" ojca.

 

Co myślicie? Bo mi w głowie gdzieś zadźwięczało słowo "matriarchat".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

był to jej mąż Rajmund

Beta provider. Znany również jako uczestnik powstania warszawskiego.

 

20 minut temu, SzejkNaftowy napisał:

Leszek Jastrzębski.

Byk rozpłodowy. Jebany. Mistyczny "Alfa" To on spłodził nam dzisiejszych "inżynierów gospodarki" Nie zdziwiłbym się, gdyby dzieciaki (dzisiaj dziecko) utrzymywało z nim kontakt i wiedziało kim jest, 

 

Jarek, wychowany jeszcze w tamtych latach i wpajane miał te pierdoły na tematy rodzinne. A dzisiaj? 500+, mieszkanie dla młodych itd, tylko jak to się ma, do tego, że sam nie ma baby i się nigdy nie ożenił? No taki, że z WSI jest i się z Leszkiem Wałęsą znają, a i nawet z innymi panami co na liście 100 najbogatszych zapełniają nazwiska. 

 

Kurwa. Panowie, mi już się nie chce wierzyć w tę politykę. Im dalej węszę i bliżej kłębka dochodzę, tym bardziej wiem, że tylko biznesmeni z milionami mają na to wpływ (w sensie mogą przeforsować jakąś ustawę korzystną dla nich) albo ludzie ze służb, albo wysoko postawieni agenci, lub inne kraje. I mi się po prostu nie chce tracić nerwów, na słuchanie takiego gówna w wiadomościach, że stało się to, albo tamto, bo to mnie niesamowicie wkurwiało. Naprawdę. 

 

Kiedyś oglądałem napływ uchodźców i miałem wrażenie, że to się dzieje pod wpływem tamtejszej wojny. 

Dzisiaj obserwuję jak USA rozmieszcza wojska na naszym terenie. Rosja rozmieszcza Iscandery przy naszej granicy. O wojnie w Syrii i na Ukrainie już dawno świat zapomniał. Nie ma się czym martwić. Rosja to dobry "somsiad" Nikt mi teraz nie wmówi, że to nie jest przypadek. USA chcę wywołać wojnę w Europie i spierdolić (a przy okazji broń sprzedawać)

 

Pomijając już całkowicie konflikt Izrael-Palestyna. 

 

Przepraszam bardzo. Zapomniałem o ostatnim rozpierdolu, który wybuch między Indiami a Pakistanem? eee tam :P taka mała wojenka. Co prawda oba państwa mają głowicę nuklearne, ale chuj. Nie zapomnijmy dodatkowo o wojnie domowej we Francji:

https://jarek-kefir.org/2019/02/18/co-dzieje-sie-we-francji-to-wojna-domowa-video-18/#more-40296

 

Teraz spójrzmy na mapę tego świata i zaznaczmy tę wszystkie punkty na czerwono. 

 

A teraz wracając do głównego tematu, spójrzmy, kto wychował naszego Piłsudskiego XXI wieku. Mamy pozamiatane. Pomijając już całkowicie kto go spłodził, to ten człowiek nawet prawa jazy nie zdał itd. a trzęsie całym krajem. Typowy człowiek służb.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 6.03.2019 o 05:38, Champion napisał:

Beta provider. Znany również jako uczestnik powstania warszawskiego.

 

Byk rozpłodowy. Jebany. Mistyczny "Alfa" To on spłodził nam dzisiejszych "inżynierów gospodarki" Nie zdziwiłbym się, gdyby dzieciaki (dzisiaj dziecko) utrzymywało z nim kontakt i

 

 

 

Nie wydaje mi się. Na mój gust, Rajmund jest z twarzy bardzo podobny do bliźniaków.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Dlaczego bracia Kaczyńscy nigdy nie wspominali o ojcu?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.