Skocz do zawartości

Co jest nie tak z polskimi facetami? Polki piszą dlaczego wychodzą za obcokrajowców. „Są wychowani na maminsynków”


Ren

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to nigdy nie jest wina kobiet według nich samych. Tego że rosnącą roszczeniowością, głupotą, wulgarnością, feminizmem, itp. zrażają do siebie rodaków.

Związek z obcokrajowcem tłumaczą sobie jako wybawienie choć są tam często traktowane jak szmaty.

 

1250778216_by_Jaromir1988_600.jpg

Edytowane przez Morfeusz
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Co masz na myśli? Jeżeli masz wiedzę na temat tamtejszych regionów, to bym prosił o podzielenie się nią.

O Brazylii wiem tylko z artykułów na tematy wolnościowo-prawicowe.

Za to mam znajomego w Indiach. Mówi że jest tam fajnie bo panuje duży szacunek do rodziny. Oraz niewielkie wtrącanie się państwa w rodziny.

Dodatkowo głowami rodzin są mężczyźni. Po tym zdaniu dalej chyba nie muszę tłumaczyć.

O szczegóły musiałbym dopytać.

Oczywiście też mało regulacji rynku, przez co łatwo prowadzić biznesy.

 

Niestety z innych źródeł (internet) wynika że Chiny jak i Indie, mimo ich odmienności wobec świata zachodu, opierały się dzielnie ale już zaczynają być zalewane przez lewacko-matrixowe spierdolenie. Tzn. Instagramy i te inne cuda psujące kobiety. O Chinach (Azjatkach) to już są tematy na forum. Natomiast podobno zaczyna to dotykać też Indii.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja lady, ze środkowej Azji powiedziała mi, że jak przyjechała do Nas to stwierdziła, że za nic w świecie nie zwiąże się z Polakiem. Mówiła, że dużo jest takich chłopaczków-cwaniaczków ale tylko w gębie mocnych co to nie oni i ogólnie, że z jakiegoś powodu są odpychający. To się tyczyło młodego pokolenia.

 

I faktycznie jest spizdowacenie tych chłoptasiów. A najbardziej śmiać mi się chce, jak wiedzę zajawkowicza co to na pakę chodzi z damską fryzurą w lajkrach. Jak na topie będą tańce, to tych samych typów tam ujrzymy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym tu się rozwodzić. Wiadomo, że kobiety racjonalizują wszystko na swój sposób. Na pewno w innych nacjach laski mówią o swoich to samo. Sam chętnie spróbowałbym związku z kobietą z innego kraju, a co tam. Co do rurek to każde pokolenie mówi o następnym, że to chujnia. Faktem jest, że wydają się być ci młodzi pizdowaci, ale może wcale tak być nie musi? A nawet jeśli, to chyba nawet dobrze, co? Łatwiej będzie dymać młode laski, skoro szukają kogoś "męskiego".

 

Co do feminizmu itd. to jak dla mnie kobieta zawsze będzie chciała móc mieć więcej praw od mężczyzny, im pasuje to jak jest. Teraz może sobie wybierać i jak jest ciężko to ona jest wtedy biedna i potrzebuje męskiego wsparcia a jak wszystko idzie z górki to wypierdalać, jest silna i niezależna. Nie ma co za bardzo zawracać sobie tym głowy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Morfeusz napisał:

Bo to nigdy nie jest wina kobiet według nich samych. Tego że rosnącą roszczeniowością, głupotą, wulgarnością, feminizmem, itp. zrażają do siebie rodaków.

Związek z obcokrajowcem tłumaczą sobie jako wybawienie choć są tam często traktowane jak szmaty.

 

Lubię twoje wpisy, jakże i twoją kluczową rolę w filmie Matrix, bracie.

Kobiety z natury są roszczeniowe, lecz tutaj poziom tej roszczeniowości sięgnął dziś apogeum.
Głupota, wulgarność również jest domeną, lecz ja bym rzekł, że dzisiejszego pokolenia.
Widuję mnóstwo paskudnie umalowanych karyn z petem w pysku oraz wulgarnym językiem.
Lecz także tępych gówniarzy co tylko jarają lub piją alko, popisują się(szczególnie przed karynami).

Natomiast jeżeli mówimy o obcokrajowcach heheh...
Tutaj puszczają się jak leci, nie ma zahamowań.
Polaczek ma zapracować, a Rodrigo dostanie już pierwszego dnia ciepłą cipkę na talerzu :) 
Fakt, że ja miałem tak, że laski już po paru dniach znajomości wskakiwały do łóżka, lecz to było w ramach "kredytu gotówkowo-emocjonalnego" - bardzo potem cierpiałem :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojkr napisał:

Jednak mimo wszystko, uważam że półki wolą wybierać facetów z zagranicy, głównie z powodu kompleksu "środkowo europejskiego kraju postkomunistycznego"

Dokładnie to samo myślę. Byłem naście lat zagranicą, tam młodzież jest zupełnie inna. Ale też zupełnie inaczej chowana niż nasza, która z punktu widzenia zarówno nieoswojenia się z dostatkiem, nie mówiąc o bogactwie, i dużo mniej pozytywnej, sympatycznej zamiast agresywnej i niegrzecznej, prostackiej arogancji/nonszalancji. Brak przebojowości popartej wiarą we własne siły wyniesioną z domu...Do tego kwestie religii, której doktryna również robi swoje. Poczucie winy, wstyd lub odwrotność, czyli drwienie z zasad. A przecież jest jeszcze roztropne wybieranie własnych wartości, popartych własnymi przemyśleniami, które sprawiają, że człowiek potrafi w prosty i elokwentny sposób przekazywać to co myśli. Tego naszej młodzieży brak. Ale i szkoła nie przygotowuje do tego. Być może przyszłe pokolenia będą inne, jeśli nieco więcej dostatku nie będzie wzbudzało takiego poczucia niższości w porównaniu z nacjami zachodnimi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci mityczni Hiszpanie i Włosi :) 

 

Eee Panowie. Polki ( w większości) dobrze nie znają angielskiego, a gdzie dalej... 

Mam kumpla Hiszpana. Poznał dziewczynę z ... Włoch. Serduszko szybciej zabiło i co zrobił? Wziął urlop w robocie i poleciał do niej na kilka dni. Wrócił smutny. Okazało się, że wybranka odrzuciła jego zaloty. Był u niej 4 dni, cipki nie powąchał. Kasa na samolot, hotel i kolację wydana. 

 

Właśnie za to baby kochają południowców. Za temperament i pewną dozę szaleństwa, którą mają we krwi. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piękny baitowy artykuł. Łykacie jak goje. Polakom się wmawia zawsze, że są najgorszym sortem pod każdym względem. 

Ziemkiewicz kiedyś pisał w książce o murzynowie. Ot taka zakompleksiona kolonia. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 % tych artykułów to wyssane z brudnego palucha opowieści, stek andronów i banialuków, nagryzmolone wieczorem przez redaktorka na poranne wydanie gniota. Zawsze w nich wypowiada się jakaś Iwona, Marysia, Jakub itp. Ludzie uwierzą, bo napisane czarno na białym.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, giorgio napisał:

Właśnie za to baby kochają południowców. Za temperament i pewną dozę szaleństwa, którą mają we krwi. 

Też, ale również, jak widać za latanie za cipą ;)
Szanujący się mężczyzna nie odwala takich akcji, jeżeli wcześniej nie przekalkuluje, czy pańcia zasłużyła na taki poziom zaangażowania.
Jak mam tyle lecieć, to chociaż lodzik jest obowiązkiem pańci.
Inna sprawa, że oni mają więcej hajsu od nas, to sobie mogą pozwolić na troszkę więcej i takie podróże nie są nie wiadomo jak kosztowne.
Mówię troszkę, bo to też nie jest UK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym po pierwsze zobaczyć, jak wyglądają owe Panie.

 

Po drugie, czy artykuł nie jest wyssany z palca, a z dużym prawdopodobieństwem jest, bo sam pracowałem w tej branży. Nie wierzę, że ktokolwiek jakiś wywiad prowadził.

 

Własne myśli obecnie ustawia się w artykułach sponsorowanych i wywiadach jako cytaty ekspertów. To jest współczesne dziennikarstwo.

 

Ten artykuł to jedna wielka bzdura opublikowana po to, aby wywołać kontrowersyjną dyskusję. Chodzi o przyciągnięcie reklamodawców. Tyle.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za wspaniała dyskusja.  Moja koleżanka ze studiów, ma zamiar złapać Amerykanina albo Niemca za Małżonka , ponieważ dla Niej kandydaci

Polacy są za biedni. Sama mi to powiedziała. Przyjaźnimy się wiele lat ma do mnie zaufanie.

Wywodzi się z bogatej Rodziny i przebywa aktualnie za granicą, gdzie pracuje.  Wiem, że dopnie do swego.

 

Moim zdaniem  pogląd, że nasze Rodaczki lecą centralnie na obcokrajowców- pasuje nie do całej populacji Kobiet z Polski tylko do pewnej grupy w tej populacji, która ma już w głowie inną mentalność, inny system operacyjny, którego jądrem systemu jest kod programisty: "Dobrze się sprzedać zagranicą", ale niekoniecznie za Pana innego koloru skóry.

Taki obcokrajowiec może być nawet 20 lat starszy, ustawiony.

 

 

 

Edytowane przez Legionista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Legionista napisał:

Moja koleżanka ze studiów, ma zamiar złapać Amerykanina albo Niemca za Małżonka , ponieważ dla Niej kandydaci

Polacy są za biedni. Sama mi to powiedziała.

Z kolei dla mnie Polki są za brzydkie, za chude, niesymetryczne, a już zwłaszcza księżniczkowate, co tym bardziej prezentuje się groteskowo w połączeniu z ich urodą.
Ja nie patrzę na to, czy kobieta jest biedna czy nie.
Dla mnie ważne jakie ma wartości oraz wzorce w rodzinie.
 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy zdarza mi się brać korepetycje z hiszpańskiego u Hiszpana mieszkającego od kilku lat w Polsce. Co raz zaszczyca mnie jakąś opowieścią o ruchaniu zaczerpniętą ze swojego życia. Gość nie jest wcale mega przystojny, do tego ma lekkiego zeza. Nie mniej jednak sądzę, że mówi prawdę. Tak jak było wcześniej wspomniane, Polki lecą na obcokrajowców, gdyż taki związek jest dla nich obietnicą lepszego życia i poprawy statusu. Akcje panny związanej z takim Hiszpanem lecą automatycznie w górę. Jest podziwiana przez koleżanki i uznawana za lepszą. Staram się jednak tego nie negować, gdyż mając do wyboru związek z Polką lub Japonką bez namysłu wybrałbym tą drugą. Znam dość dobrze kulturę hiszpańską, jak i włoską, pracowałem z każdym w tych krajów po parę miesięcy. Ichniejsi faceci nie mają kija w dupie tak jak my, są bezpośredni w stosunku do kobiet, co podoba się naszym rodaczkom. Oczywiście, w tych krajach zdarzają się jak to mówicie "cioty", jednak z drugiej strony u nas pełno jest sebiksów i innych prostaków z nizin społecznych.

 

Co do różnic między Polkami i Hiszpankami - uważam, że Hiszpanki to wspaniałe kobiety, otwarte na poznawanie nowych ludzi i nie mające kompleksów. Hiszpanka nie ma problemu, żeby od czasu do czasu sama zapłacić za mężczyznę, np. w ramach jakiegoś podziękowania. Nie jest to dla niej uwłaczające, bo traktuje faceta jako człowieka równego sobie. Nie będzie też miała problemu, aby pogadać z nieznajomym. Do dziś pamiętam, gdy przy poznaniu koleżanki z zespołu (Hiszpanki) zostałem pocałowany w oba policzki. Taka kultura. Dla zachowania zdrowia psychicznego, polecam raz na jakiś czas wybrać się na półwysep Iberyjski, a pannom znad Wisły pokazać środkowy palec.

Edytowane przez Atlantis
  • Like 1
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest element szerokiej kampanii wstydu - "wstydźcie się bardziej, więcej nam wówczas dacie", połączonej z "bądź grzecznym chłopcem i rób co mówię".

 

No i kto tak naprawdę jest w takiej sytuacji "niedojrzałym maminsynkiem"? Alvaro kapitulujący przed kobietą, która narzuca mu swoje warunki (np. ślub i podzielenie się zasobami i statusem w zamian za kawałek skórki) czy może "koleś w rurkach", który nie godzi się na żaden dyktat małżeński? Okrzyknięty niedojrzałym, bo nie zamierza być "odpowiedzialnym", czyli tłumacząc z języka kobiet - ich niewolnikiem? I tak nim będzie, bo aparat państwowy transferujący bez jego zgody dobra w kierunku pań i narzucający wyrzeczenia i pracę na ich rzecz już o to zadba. I to bez żadnych dla niego korzyści choćby w postaci poruchania od święta czy posprzątania jaskini.

Jedyny wybór jaki daje państwo - albo pracujesz na kobiety i nic z tego nie masz, albo na nie tyrasz (bo wsparcia dla obcych kobiet nie ma i tak możliwości odmówić a dochodzi jeszcze "własna") i jesteś w formalnej, jeszcze gorszej sytuacji ekonomiczno-prawnej. 

 

Jeśli drogie panie, będą tak wciąż skomleć, próbując w ten sposób tyranizować mężczyzn pod pozorem biadolenia z troski, to w końcu powszechnie zdemaskują własną pozycję społeczną złodzieja, histeryzującego, że już nikt nie chce dać się okraść.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, Atlantis said:

Nie mniej jednak sądzę, że mówi prawdę.

Skoro tak sądzisz to to sprawdź. Są dobre książki Paula Ekmana o mikrookspresjach (u mnie w bibliotece są trzy), filmy na yt a nawet serial/e i to jest klucz do tej wiedzy. A mówię to bo rozpoznawanie czy ktoś kłamie się w życiu przydaje. Nie wiem czy znasz angielski ale jest też z polskimi napisami itd. To co uznaję za wartościowe: #1, #2, #3, #4.

 

Tak mi się przypomniało, sorki za OT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Atlantis napisał:

uważam, że Hiszpanki to wspaniałe kobiety, otwarte na poznawanie nowych ludzi i nie mające kompleksów

Haha :D oczywiście. Tylko każdy kij ma dwa końce i ten ich brak kompleksów i otwartość również działa w drugą stronę i jeśli nie masz charakteru Hiszpana, to w sytuacjach, w których Hiszpanka uzna, że jej racja jest racjejsza, to już mi cię żal, wszystko będzie fruwać pod sufit, łącznie z dzieckiem.  Nasze panie wypadną przy niej anielsko ;) Zwłaszcza, jeśli ma inne chętne do okazania jej wsparcia Hiszpanki. Ostrzegałem :D

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.03.2019 o 22:36, Atlantis napisał:

Dla zachowania zdrowia psychicznego, polecam raz na jakiś czas wybrać się na półwysep Iberyjski, a pannom znad Wisły pokazać środkowy palec.

Złota myśl bro! :D 
Choć tu już nawet nie chodzi o nasze polskie karyny, lecz o panujący w Hiszpanii klimat.
Wyczytałem gdzieś na blogu, że w Hiszpanii może nie zarobisz tyle co w UK, lecz panuje tam tak luźna atmosfera(pogoda, ludzie, piękne widoczki), że będziesz czuł się bardziej bogatszy niż w deszczowej Anglii :) 


 

Dnia 8.03.2019 o 12:43, Stradi napisał:

jeśli nie masz charakteru Hiszpana, to w sytuacjach, w których Hiszpanka uzna, że jej racja jest racjejsza, to już mi cię żal, wszystko będzie fruwać

Mówisz, że trzeba być maczo i pokazać babie gdzie jej miejsce? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Polacy są maminsynkami to nie wiem co sądzić o Włochach czy Hiszpanach pomieszkujących z rodzicami do 40 tki. Nie żebym to krytykował, bo każdy żyje jak chce, ale tutaj dorabianie ideologii do zwykłego pociągu do latino kochanka czy jego kasy jest żenujące. Zaś opowieści o Polkach słucham od momentu, kiedy zacząłem mieszkać za granicą. Takie brednie można wciskać tylko ludziom, którzy nigdy nie mieszkali za granicą i nie wiedzą co się wokół nich dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.03.2019 o 14:43, Ren napisał:

Coraz więcej młodych Polaków nie ma szans na znalezienie partnerki, bo miliony imigrantów, w zdecydowanej większości młodych mężczyzn, wypierają ich z matrymonialnego rynku. Efektem są nawet samobójstwa młodych Polaków – zdarzające się pięć razy częściej niż u młodych kobiet. Tymczasem młode Polski wychodzące za cudzoziemców, po naszym wczorajszym tekście o tym problemie, tłumaczą się, dlaczego to robią.

Hahaha. A niby charakter ma znaczenie u kobiet XD. 

One niby chcą wrażliwych romantyków - tak bardzo, że oni się wieszają z samotności... ponad 5 razy częściej od kobiet! To straszne!?

Tak matrix wyprał mózg kobietom i facetom...

 

Fakt jest taki - niestety nie każdy młody polak będzie miał szansę na młodą polkę - piramida jest niemiłosierna - brakuje młodych kobiet - więc rycerze muszą walczyć, by pani zwróciła na kogoś uwagę - a one są tak rozpieszczone w tej sytuacji, że chcą czegoś więcej - więc szuka... obcokrajowca - obniżając szansę innym polakom na stworzenie związku - a ci nie widząc szansy na związek (w ich miewaniu na szczęście) - się wieszają.....

 

Wiadomo że kobieta wybierze obcokrajowca - bo sam fakt, że jest obcokrajowcem jest jak obietnica ,,bogactwa", "nowych wrażeń" - doznań, których (w jej miewaniu) nie da żaden jej rodak. 

Ale ich wybór jest raczej (jeszcze) krytykowany przez społeczeństwo.... 

No to teraz będziemy oglądać racjonalizację ich decyzji:

 

Cytat

„Żona Brazylijczyka, matka jego dziecka (póki co jednego, jesteśmy w trakcie budowania rodziny wielodzietnej). Nie wybrałam męża ze względu na to że jest przystojnym latynosem z ciemną karnacją.

Nie, wcale XD Kogo chce ona oszukać? Inne kobiety? Rycerzy? Bo nas raczej nie oszuka, ani innych zdrowo myślących ludzi.... :)

Cytat

Byłam w 2 związkach z Polakami i miałam kilka relacji, w których coś między nami się zaczynało, ale nie wyszło. To nie moja wina, że Polacy nie potrafią podjąć decyzji czy przejąć inicjatywy.

Bo tak, pani rozwalała związek swoim niezadowoleniem, a chłopy uciekały od pani.

Pani z pewnością nie zwracała uwagi na ,,szare myszki" tylko celowała wysoko z badboyami.

Kilka relacji - czyli pani sobie nie żałowała. Pani z pewnością jest święta. 

Cytat

Wolę jak w związku facet nosi spodnie, a że nasi mężczyźni to city, no cóż nie będę czekała do 40 na ślub. Jedyny minus to życie za granicą, ale nawet w kraju trzeciego świata mamy lepsze perspektywy niż w Polsce.”

Pani chce władczego samca, problem jest taki, że pani brzydnieje, a wymogi stoją.

Ma parcie na ślub - z takim podejściem jestem pewny, że jest toksyczną osobą. 

Pani dodała argument z pieniędzmi - to tylko do dopełnienia racjonalizacji.

 

TLDR; Czyli: brzydnąca pani mająca ,,charakterek" korzystała z życia, pewnego dnia chciała ślubu, to każdy uciekał. Pani się zdenerwowała, wiedziała że jej atuty znikają postanowiła zrobić na złość polakom, i wybrała nieświadomego obcokrajowca. Jemu więcej wybaczy bo jest egzotyczny - dla nas była wymagająca.

Cytat

„Żona Hiszpana i matka 3 córek. Nie wybrałam męża że względu na paszport.

Wcale. XD

Cytat

Wcześniej byłam zaręczona z Polakiem… Ale cóż on się okazała lekko obyczajny…

Ten tekst nie przeszedł korekty. Brawo wydawnictwu.

Ale wracając do tematu? A jaki był powód tego stanu rzeczy?

Może jednak pani zawiniła? Pani sama takiego pana (panią?) wybrała.

Cytat

Od 10 lat jestem w szczęśliwym związku, nie przygodzie.

Przygoda zmieniła się w związek. To normalne....

Cytat

Od żadnego ze znajomych obcokrajowców nie usłyszałam że Polki są nad wyraz „przyjazne”. To raczej doszywane metki od polskich chłopaków, którzy nie mają nic do zaoferowania. Dzięki takim „plotkom” już nie raz pijaczki pod sklepem wyzywały. A po moim mężu nie widać że jest obcokrajowcem. Usłyszą język obcy i wiązanki się zaczynają. Nie jest mi wstyd, że mam męża Hiszpana.”

No tak, Polacy zazdrośni o panią... ale chyba tylko w jej głowie.

Tak, Polki mają negatywną opinię, bo są łatwe dla obcokrajowców - taki jest skutek wychowywania przez całe życie w duchu ,,polak robak".

Przecież obcokrajowiec nie powie polce - co oni myślą o polce - oni chcą poruchać, a nie płoszyć ofiary. LOL.

Polska też nie ma za ciekawej polityki i nie robi nic, by żyło nam się lepiej.

Polacy nie mają nic do zaoferowania? Ha! A polki co mają? Poza ciałem?

A może pani ma chore wymagania, które się wyłączają u obcokrajowca?

Cytat

Żona Hindusa, wydaje się być jednak zdenerwowana sytuacją:

Złość piękności szkodzi.... XD

Cytat

„Jestem z Hindusem ponad 6 lat i to cudowny człowiek.

Jak każdy wybranek każdej zakochanej pani XD

Cytat

Jestem pewna, że gdybyś go poznał nie powiedziałbyś na niego złego słowa. Jak go poznałam to uczył za darmo po pracy biedne dzieci i był zaangażowany w wiele akcji społecznych. Wiele nas łączy i z nim jest mi dobrze.

Jeśli to prawda, to dobry człowiek - ciekawe tylko czy to prawda. W co jednak wątpię. Idealizacja swojego wyboru. Ciekawe jednak, że jednak wybrała jego, a nie jakiegoś Polaka, który także działa charytatywnie....

Za piękna ta historia. Może się zdarzyła może nie.

Cytat

Czy to jest jakieś forum komuch.pl gdzie poza tym na co idą moje podatki będzie dyskusja z kim mogę być a z kim nie?”

Skończyły się pomysły i argumenty? To po co się wypowiadasz? i dlaczego twoje pytanie jest tak sformułowane, że nie wiem co mają wspólnego podatki z dyskusją ,,kim mogę być" - próba obrotu kota ogonem.

Wybrałaś to wybrałaś. To jest dowód że gadzi mózg podjął wyboru, a nie rozum.

Cytat

Na koniec krótka, ale dosadna opinia Ukrainki (pisownia oryginalna):

„Nie chciałam wychodzić za Polaka za mąż. I się nie zdziwię jak on będzie w liczbie tych mężczyzn które popełniają samobójstwo.

Półki mniej wychodzą za mąż za Polaków, bo są wychowane na maminsynków.”

No i wyszła cała dobroczynność kobiet - nienawiść do słabości.

Najchętniej by zrobiła holocaust brzydkich i słabych mężczyzn.

Mężczyźni mają słuchać pani, ona ma leżeć i pachnieć - więc ich wyzywa....

Ale!

Co ona może tak gadać, jak Polak to przepustka do lepszego życia? Przecież nie pluje się na szansę!

Więc to z pewnością jest zmyślone. Niech pani wybierze swojego rodaka :)

Cytat

Polki, które wychodzą za mąż nie za Polaków a za obcokrajowców, przekonują więc, że wina leży przede wszystkim po stronie młodych mieszkańców naszego kraju. Bo są zniewieścieli, nie potrafią się zdecydować na poważny związek.

Mam pytanie: a kto ich tak wychował? Jak ojcowie musieli zapieprzać w PRLu prawie od świtu do nocy?

A może ,,nasze" kobiety się nie nadają na poważne związki? Kobiety same wybierają swoich facetów.... więc widziały gały co brały....

Panie nie są święte - a chłopy muszą pośród szamba wybierać perełki... których prawie nie ma...

Cytat

A może jednak to kwestia kompleksów u Polek, które cudzoziemcowi są w stanie wybaczyć znacznie więcej niż Polakowi? Bo nawet biedne w istocie życie, ale z cudzoziemcem, daje im miraż większej szansy na szczęście i powodzenie w związku?

To jest bardziej prawdopodobna opcja.

Obcokrajowiec ma więcej praw od polaka, więc już na starcie ma handicapa.

Obcokrajowiec to egzotyczne geny, obietnica przygody....

Panie z samej ciekawości wolą spróbować z obcokrajowcem niż z Polakiem.

Polak w tej walce jest w przegranej pozycji.

 

Pani też potrafi więcej wybaczyć niż polakowi...

 

Ale bądźmy szczerzy: mając do wyboru ładną egzotyczkę a polką - my także byśmy wybrali tą opcję pierwszą...

 

A teraz co do całości: wygląda jak tekst napisany na zamówienie - w ogóle nie ma wad obcokrajowców, za to gnojenie polaków - polaku staraj się bardziej!

Ten tekst jest prowokacją - nie warty do brania go na poważnie.

Prawdopodobnie te wypowiedzi są zmyślone, tekst ma być ,,promocją" multi kulti.

Za sponsorowany przez jakieś lewackie gunwo, które chce całkowicie wymieszać społeczeństwo w jakimś chorym celu.

Jeśli te Polki są szczęśliwe - to niech sobie z nimi żyją.

Ciekawe kiedy ta bajka się skończy i będą w programie ,,sprawa dla reportera".

 

My Polacy nie musimy się nimi przyjmować, nie te to inne - a jak nie polka to Słowianka, Azjatka whatever...

To panie potrzebują nas, a nie my ich.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

Fakt jest taki - niestety nie każdy młody polak będzie miał szansę na młodą polkę - piramida jest niemiłosierna

Dlatego pozostaje Ukraina jeszcze i Białoruś :D 
Problem tylko w tym, jeżeli Chady i inne typki z powodzeniem mniejszym bądź większym(hehe :D) się za nie zabiorą wcześniej ?

 

 

10 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

No i wyszła cała dobroczynność kobiet - nienawiść do słabości.

Najchętniej by zrobiła holocaust brzydkich i słabych mężczyzn.

Coś czuję, że ktoś specjalnie ktoś napisał, że to Ukrainka, aby jeszcze bardziej dojebać Polakom, że nawet na Ukrainie nie mają czego szukać :D 
Tym czasem wiele widziałem opinii na forum czy na blogach, że Ukrainki czy Białoruski to zupełnie wyższa liga od polskich karyn pod względem jakości seksualnej jak i charakterologicznej :) 
Wstawiłem kiedyś jeden z tych blogów tutaj na forum, by pokazać wam, jak karynki reagują na konkurencję :D 
Ten artykuł na zamówienie jest tego pochodnią :) 


 

 

10 godzin temu, Zły_Człowiek napisał:

No tak, Polacy zazdrośni o panią... ale chyba tylko w jej głowie.

Tak, Polki mają negatywną opinię, bo są łatwe dla obcokrajowców - taki jest skutek wychowywania przez całe życie w duchu ,,polak robak".

Przecież obcokrajowiec nie powie polce - co oni myślą o polce - oni chcą poruchać, a nie płoszyć ofiary. LOL.

Popytam się z ciekawości ludzi na studiach czy te Hiszpany z wymiany wymieniają się także naszymi polskimi karynkami na zmianę :D 

Ta my zazdrośni... o co?
Za patyczane, krzywe nogi? Zwisające pupy? Niesymetryczne sylwetki i księżniczkowatość?
Ja podziękuję :) 
Wczoraj przechodziłem przez uniwerek i widziałem nawet tylko te 2 Hiszpanki z wymiany grające w kosza - może nie były wybitne 10/10, ale nawet pomimo tego, zupełnie wyższa liga :) 




 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.