Skocz do zawartości

Lalka miłości


Quizas Jeremi

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Consetem napisał:

Najzabawniejsze jest to jak PUA myślą, że rzondzą, bo ruchają co się da

dobrze napisane "co sie da" bo najcześciej jest to zasada potwór nie potwór byle miał otwór.kiedyś gdy jeszcze nie byłem pół bogiem ziomek przed slubem powiedział mi ze spał z 40ilomas babami(nie był to kit bo znałem go bardzo dobrze.tylko ze wzgledu odległosc no jakoś żadnej nie widziałem)zrozumiałem pewnego razu dla czego było ich ponad 40.ja bym tych cosów długim kijem nie tknął%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2015 at 00:11, Quizas napisał:

Ciekawe jak zareagowaliby rodzice, gdybym przyprowadził taką dosłownie "lalę" i przedstawił im jako ich przyszłą synową  :lol: Chociaż ja tutaj sobie żarty robię, a w przyszłości kto wie czy mnie taka synowa nie zostanie przyprowadzona  :huh:

 

Powstał film o czymś takim już chwilę temu - "Miłość Larsa". Co prawda gościu miał za "partnerkę" prostą, nieruszającą się lalkę, bez żadnych mechanizmów i elektroniki, ale i tak.
A co do samego tematu - Lew-Starowicz niejednokrotnie w swoich książkach jako główne zagrożenie dla seksualności człowieka w przyszłości, przytaczał właśnie cyber seks i ogólnie seks z robotami. Przewiduje on z tego powodu cholernie duży bałagan i wręcz kolejną rewolucję seksualno-obyczajową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Rafelson napisał:

 

Powstał film o czymś takim już chwilę temu - "Miłość Larsa". Co prawda gościu miał za "partnerkę" prostą, nieruszającą się lalkę, bez żadnych mechanizmów i elektroniki, ale i tak.
A co do samego tematu - Lew-Starowicz niejednokrotnie w swoich książkach jako główne zagrożenie dla seksualności człowieka w przyszłości, przytaczał właśnie cyber seks i ogólnie seks z robotami. Przewiduje on z tego powodu cholernie duży bałagan i wręcz kolejną rewolucję seksualno-obyczajową.

 

38afb081189596ba0890de100a31d9f69952.jpe

 

Lalki będą dla romantyków, bo prawdziwa baba romantyka nie docenia   :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
On 5.07.2015 at 1:22 AM, Brzytwa said:

Plus taki robot by elegancko ogarnął chatę, zrobił zakupy i opcjonalnie ugotował paszę, i to bez marudzenia :)

Arduino/Orange pi to protip ;)

 

W sumie to dobrze, alfy będą ruchać, bety zostaną z robotami i tym samym tylko lepsze geny będą powielane :D 

Inteligenckie geny mogą jednak mieć poważny problem...

Edytowane przez SnqGrqDs1A
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.