Skocz do zawartości

Potrzeba oceny


Rekomendowane odpowiedzi

Moja historia jeszcze aktualna, a przynajmniej tak mi się wydaje. Potrzebuję spojrzenia trzeźwym okiem na ostatnią moją sytuację.

Jestem w pracy i wpada do mnie podchmielona koleżanka swoją drogą całkiem atrakcyjna i starsza ode mnie. Neutralna rozmowa przybiera kształt flirtu (podobno dobrze nawijam makaron na uszy) jeszcze jedno piwko dotyk, całowanie bez problemu, ale co chwila ktoś przeszkadzał. Koniec pracy zostajemy sami a koleżanka z tekstem że musi się zbierać do domu. Myślę nie tak szybko, pewny uścisk, przyparcie do ściany i dobrałem się do cycków i cipki chociaż z oporami . Jestem przekonany, że wie po co przyszła także jadę dalej ale opór, za chwilę znowu opór myślę dość kończymy zabawę otwieram drzwi i out. Za chwilę dzwoni, odrzucam. Teraz pytania :

Czy trzeba było męczyć dalej?

Zjebałem ją następnego dnia za to, czy słusznie?

Gdzie jest mój błąd?

Jak sprawdzić czy robię za frajera, a ona podbudowuje swoje ego ?

Na związek się nie nadaje, chcę od niej tylko sexu. Pomóżcie

  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, że pani chciała, pozwoliła sobie na to, żeby przez chwilę zachować się frywolnie, co nie znaczy, że spodziewała się, tego, że ty ją jak frywolną potraktujesz, rzucisz o ścianę i zaczniesz bezceremonialnie macać. Różne kobiety chodzą po świecie, ta widocznie jest z tych, co są chętne bardzo, ale chcą trochę brzydko, choć jednak ładnie ;)   

Rozumiesz? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy byłem nachalny? Pewnie tak, ale skoro mnie rozgrzała to powinienem jak cipa nie atakować? Trochę przesada że w pracy, ale były rady w innym temacie żeby nie odpuszczać ( dotyczyło skoczenia po gumki na stację) a wiem że gdyby wyszła to by już nie wróciła. Czy teraz powinenem być obrażony czy zachowywać się normalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 hours ago, wladymir said:

Myślę nie tak szybko, pewny uścisk, przyparcie do ściany i dobrałem się do cycków i cipki chociaż z oporami .

Jesteś perfekcyjnym przykładem gościa, który się aż prosi o proces za molestowanie w miejscu pracy.

 

Pani wygrała by odszkodowanie i od Ciebie i od pracodawcy, po czym pracodawca pozwał by Cię za szkodę na wizerunku przedsiębiorstwa i zażądał rekompensaty więc zapłacił byś dwa razy. Mógłbyś też dostać w promocji wpis na listę przestępców seksualnych. 

 

Do niczego nie doszło? Jesteś niewinny? Pana policjanta na komendzie będzie to gówno obchodziło. Papier wszystko przyjmie.

 

A wszystko przez starszą od Ciebie cipę, wartą nie więcej niż 200zł na wolnym rynku.

 

Chcesz rżnąć dupy z pracy? RŻNIJ - poza pracą, miej choć trochę instynktu samozachowawczego i nie myśl tylko fiutem.

Jeśli najebana dupa przychodzi sama i się łasi w takich okolicznościach to ja węszył bym wpierdalanie mnie na minę i szukał ukrytej kamery. (Polecam aliexpress, strasznie staniały pinhole 1080p@25fps już za ~32gbp)

 

Pomijając już, że dla zasady jak dupa przychodzi się łasić to ją odbijam, by musiała się trochę wysilić :) 

 

Mniej fiuta więcej mózgu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję że nie pracujemy razem, to moja znajoma, która jak trochę wypije to się klei. Do tej pory jej starania były bardziej subtelne i nic z nich nie wynikało. Z tym oporem to już bez przesady, wiadomo że dziewczyna lubi się pozornie opierać. Jak się przedłużyło to dałem spokój. Jakaś obrażona nie jest przychodzi, zagaduje z uśmiechem także myślę że nie przesadziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, wladymir napisał:

Moja historia jeszcze aktualna, a przynajmniej tak mi się wydaje. Potrzebuję spojrzenia trzeźwym okiem na ostatnią moją sytuację.

Jestem w pracy i wpada do mnie podchmielona koleżanka swoją drogą całkiem atrakcyjna i starsza ode mnie. Neutralna rozmowa przybiera kształt flirtu (podobno dobrze nawijam makaron na uszy) jeszcze jedno piwko dotyk, całowanie bez problemu, ale co chwila ktoś przeszkadzał. Koniec pracy zostajemy sami a koleżanka z tekstem że musi się zbierać do domu. Myślę nie tak szybko, pewny uścisk, przyparcie do ściany i dobrałem się do cycków i cipki chociaż z oporami . Jestem przekonany, że wie po co przyszła także jadę dalej ale opór, za chwilę znowu opór myślę dość kończymy zabawę otwieram drzwi i out. Za chwilę dzwoni, odrzucam. Teraz pytania :

Czy trzeba było męczyć dalej?

Zjebałem ją następnego dnia za to, czy słusznie?

Gdzie jest mój błąd?

Jak sprawdzić czy robię za frajera, a ona podbudowuje swoje ego ?

Na związek się nie nadaje, chcę od niej tylko sexu. Pomóżcie

 

Za taki numer można by Ci bez problemu udowodnić gwałt. I ciesz się, że po pierwsze się to tak nie skończyło, a po drugie, że nie pracujemy w tej samej firmie, bo na pewno nie zeznawałbym (w razie konieczności) na twoją korzyść.

 

Piszę to najzupełniej poważnie, ja, co MGTOW byłem zanim stało się to modne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wladymir said:

to moja znajoma

Niewiele to zmienia, mogła by Cię urządzić bez problemu. Dyscyplinarka, pomówienie o gwałt. Wykorzystałeś, że jest wypita... Stary w sądzie by Cię zjedli.

 

Też robiłem głupie akcje gdy pracowałem w klubach, ale ja wynosiłem dupy do auta i opuszczałem lokal ;) 

 

Pomijając już całkowicie meandry związane z tym, że żeby mnie zwolnić to musieli by mnie najpierw oficjalnie zatrudnić... :) 

Kto pracował w rozrywce wie jak to działa :) 

 

1 hour ago, wladymir said:

jak trochę wypije to się klei. Do tej pory jej starania były bardziej subtelne i nic z nich nie wynikało

Starsza dupa, klei się, nie szuka przypadkiem dawcy nasienia? :) Nic? Żadnej lampki ostrzegawczej? :) Zero refleksji?

 

1 hour ago, wladymir said:

Z tym oporem to już bez przesady, wiadomo że dziewczyna lubi się pozornie opierać. Jak się przedłużyło to dałem spokój. Jakaś obrażona nie jest przychodzi, zagaduje z uśmiechem także myślę że nie przesadziłem.

Atakuj! Na pewno jest tego warta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.