Skocz do zawartości

Nagranie z wesela.


Rekomendowane odpowiedzi

To jest islam, tam mają inne zwyczaje, babę trza trzymać krótko od samego początku!

Zauważcie że wielkiego oburzenia ze strony młodej nie było, kto wie może to nawet było wyreżyserowane.

Tylko mamusia młodej lekko się podkurwiła, ale nic do młodego.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma publicznego lżenia z męża. NIE MA! Grom natychmiastowy. :DWięcej się sytuacja nie powtórzy.

 

Panowie, brać przykład. Jak się nie da prać, bo zgłosi, to reakcja w inny sposób. Nie ma zgody.

Tak samo nie ma lżenia i upominania dziecka publicznie. Od razu kara ;)

Edytowane przez Stradi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiechem żartem Panowie, ale nie przesadzacie trochę z tym popieraniem uderzenia tej kobiety? Widać chciała sobie jakiś żarcik delikatny zrobić, a ten jej zajebał lepa z miną jakby co najmniej nakrył ją w łóżku ze swoim bratem, czy chuj wie co.

 

 Jakie lżenie męża? Jakby mi któraś zrobiła taki numer z ciastkiem, to sam bym się z tego zaśmiał. Nic strasznego się nie stało. Trochę więcej luzu Pany, bo mam wrażenie, że idzie to trochę w złym kierunku.

 

 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Lethys napisał:

Śmiechem żartem Panowie, ale nie przesadzacie trochę z tym popieraniem uderzenia tej kobiety? Widać chciała sobie jakiś żarcik delikatny zrobić, a ten jej zajebał lepa z miną jakby co najmniej nakrył ją w łóżku ze swoim bratem, czy chuj wie co.

Podobno jest kilka filmików z takimi scenami. Może to karmienie się ciastem ma jakieś głębsze znaczenie? Gdyby hipotetyczna żona zrobiła mi taki żarcik podczas zakładania obrączki, też bym się zdenerwował.

Przesadzają komentatorzy z youtube - mnóstwo osób pisze, że chciałoby pobić lub zabić pana młodego. Ktoś proponuje 1000 dolarów za podanie jego adresu - rozumiem, że w celu wysłania tam jakiegoś asasyna. Czy w odwrotnej sytuacji też by tak było? A podobno mamy równouprawnienie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, doler napisał:

Poprawiłeś mi humor :lol: Gość jest moim fanem. Wyjebał przy teściach, rodzinie, znajomych. W najważniejszym dniu dla myszki.

Znajdz jego adres i moze zrob mu loda skoro go tak wielbisz.

Bylo to bezpodstawne uzycie przemocy, takie cos powinno sie tepic jak zaraze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Vladimir napisał:

Znajdz jego adres i moze zrob mu loda skoro go tak wielbisz.

Bylo to bezpodstawne uzycie przemocy, takie cos powinno sie tepic jak zaraze.

Podaj swój adres to wyłapiesz jak ta myszka popierdoleńcu

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, doler napisał:

 Gość jest moim fanem. Wyjebał przy teściach, rodzinie, znajomych. W

Kim jest ten gość ? Twoim FANEM ? No to gratuluję, nie wiedziałem, że aż tak popularny jesteś ... ?
A może to ty jesteś jego idolem ?

Śmiechłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja trochę na wyrost ale jak można mieć szacunek do kobiety, która publicznie che go poniżać robiąc sobie takie jaja?

Taką trzeba krótko, mógł np. z tego kawałka tortu zrobić jej maseczkę.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@doler szkoda ze wysokosc rangi na forum nie idzie w parze z ilorazem inteligencji.  

 

@Lethys zgadzam sie w 100 proc.

Nie rozumiem dlaczego wiekszosc osob tak szydzi z tego zachowania i nie ukrywa swojegi zadowolenia.

Czytajac komentarze pod tym.postem czuje sie troche jakbym czytal czat podczas livea Daniela Magicala.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.