Skocz do zawartości

Nagranie z wesela.


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Obliteraror napisał:

takie filmiki tutaj to IMO "woda na młyn odwetowców z Bonn", czyli wrogów zarówno forum jak i ważnej idei tutaj propagowanej

Podpisuję się.

 

Serio, Panowie? Cieszycie się z uderzenia kobiety praktycznie za nic? Reakcja mężczyzny z filmu mocno niewspółmierna do zachowania panny młodej. Nie propagujcie tu przemocy. Nie na tym polega bycie „samcem” i idea MGTOW.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja jak najbardziej zbyt stanowcza.

Tyle że to inna kultura , niż w tej co żyjemy, a i pancia po wyrazie twarzy wie, że zle zrobiła.

 

Dokładnie @karhu

 U mnie z narzeczoną trzymałem ją krótko głupie odzywki i inne takie nie tolerowalem wiedziała jak zle zrobila kara była czy przez kolano czy inaczej, raz popuscilem, bo sam nie wiem chyba uczucie mi się zapaliło i co rogi i pogardę w nagrodę dostałem.

 

Kiedyś u mnie po wsi chodziło motto jak nie bije to nie kocha i pomyśleć, że te babeczki z tymi tyranami zostały i wychowują mu dzieci.

 

Dziaiaj się nagłasnia takie sprawy, tylko nigdy baba nie postawi się w roli sprawcy tylko ofiary, niektóre już tak sprawdzają facetów czy jej wleje.

 

Sam miałem taki przypadek dziewczyna 18 lat, a lubiała jak jej się dało w mordę, ktoś powie patologia, a potem chodziła jak w zegarku do ramy przełóż kochana kobieta.

 

 

Nikogo nie zachęcam do stosowania przemocy.

 

Widziałem już tyle razy na oczy jak te kobitki ponoć trzymane krótko ,bite poniżane , a chodziły zadowolone.

 

Na komisariacie widziałem, kobietę pobitą twarz miała jak pomidor i wiecie co do policjanta mówi, że on taki jest jak się zdenerwuje ja go zdenerwowałam.

Wszystko wycofała i wróciła do domu grzeczniutka.

 

 

 

 

 

 

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcja trochę przesadzona, rozumiem że kultura inna itd ale nie popadajmy w skrajności. Jak nie dociera werbalnie, to paszoł won. Jak kobieta jest rozumna to wystarczy się adekwatnie spojrzeć i dać te 3-5s na przemyślenie. Jak nie jest rozumna, to po co się z kimś takim męczyć?

@PatZz

Ah ten gadzi mózg, to już skrajny przypadek zezwierzęcenie ośrodkowego układu nerwowego.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa, co wy piszecie? Wy jestescie jacys jebnieci? Serio "trzymac krotko" bo sie laska chciala troche poprzekomarzac? Pomijam juz mowe ciala bo za kulisami wyczuwam tu ladne napiecie u laski. Pewnie regularnie dostaje i jest patola. 

Dramat te komentarze tutaj. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Imiennik napisał:

Jak kobieta jest rozumna to wystarczy się adekwatnie spojrzeć

Jaka?

 

2 minuty temu, Tomko napisał:

Pewnie regularnie dostaje i jest patola. 

A z kad ty masz taka pewnosc? A ja mysle ze mu tak dala jak zadna kiedykolwiek nam. 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wolnystrzelec napisał:

Cieszycie się z uderzenia kobiety praktycznie za nic? 

Napomknę tylko, że na filmie jest jedna sytuacja. Nie wiadomo czy podobne nie miały miejsca wcześniej a to była "zbiorcza" reakcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, dyletant napisał:

Jak będziecie walić laskę w chapę to nie wróżę przyszłości... a przecież bijący taki mają zamysł.

W odległych krajach bezprawia, może i ma to jeszcze sens, ale w Europie już od dawna nie.

To samobój.

Czytasz chociaż co napiszesz?

 

Bezprawie to jest u nas gdzie bandyta napada uczciwego człowieka, człowiek mu jebnie zabije i idzie pierdzieć w pasiaki, życie w Europie gdzie prawo stanowione wpierdala się w naturalne i obyczajowe to jest dopiero barbarzyństwo i bezprawie.

4 minuty temu, Ignac napisał:

Nie rozumiem zjawiska bicia kobiet.

Większość  kobiet nie rozumie one prowokują doświadczenia. A są tacy co pozwalają im tą szkółkę przejść. Kabaret.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, karhu napisał:

A bicia mezczyzn?

Domniemam że pytasz o mężczyzn?

Przykład:

https://www.se.pl/wiadomosci/gwiazdy/sobota-padl-ofiara-przemocy-domowej-raper-wezwal-policje-aa-tA7G-EeRZ-cWZK.html

 

O jakim biciu mówisz? Przecież facet gdyby chciał to by jednym strzałem, albo chwytem obezwładniającym unieszkodliwił babę. Chodzi o sprowokowanie, tak jak one to robią czy o co?

Facet może przyjebać ale co to da? Mądra nie leci w chuja więc nie ma jej za co lać, głupiej ani klasztor ani cios Gołoty nie nawróci.

Proste.

 

@Maszracius_Iustus Nie irytuj się bo ktoś się nie zgadza z twoim zdaniem. Ma  do tego prawo.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie popadajmy ze skrajności w skrajność. Ciekawe czy w realu też z Was takie "alfy" i lejecie w twarz kobietą za byle przekomarzanki. Tak popatrzeć co tu się zaczyna wyprawiać na tym forum w ciągu ostatniego pół roku, to naprawdę nie idzie to w dobrym kierunku.

Edytowane przez Amnesia Haze
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granica między shit testem a żartem jest cieniutka.

3 godziny temu, Tomko napisał:

Kurwa, co wy piszecie? Wy jestescie jacys jebnieci? Serio "trzymac krotko" bo sie laska chciala troche poprzekomarzac?

Nie jedna z forum by Cie nazwała białorycerzem bo stajesz w ich obronie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, Lethys said:

Widać chciała sobie jakiś żarcik delikatny zrobić

Zawsze sie zaczyna od delikatnego żarciku. To sie nazywa badanie gruntu albo rozpoznanie. Gość przesadził, ale w sumie sprawa jest jasna. Jeśli w takim dniu i przy tak domyślam się tradycyjnej czynności pani sobie pozwala na takie gesty to jest to jest to jasny objaw testowania granic właśnie takimi żarcikami, które poza tym dniem byłyby nawet ok. 

3 hours ago, PatZz said:

Na komisariacie widziałem, kobietę pobitą twarz miała jak pomidor i wiecie co do policjanta mówi, że on taki jest jak się zdenerwuje ja go zdenerwowałam.

Wszystko wycofała i wróciła do domu grzeczniutka.

To nie jest normalne. To jest klasyczny przykłąd syndromu sztokholmskiego w najbardziej patologicznej formie. Jesli uważasz ze to jest ok to współczuję. Robienie z kobiety swojej niewolnicy to dno którym gardzę. Szacunek powinna mieć, ale jeśli jest to wymuszane przemocą to nie jest to wporządku. 

Edytowane przez Trevor
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.