Skocz do zawartości

Nagranie z wesela.


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, SzatanKrieger napisał:

Granica między shit testem a żartem jest cieniutka.

Nie jedna z forum by Cie nazwała białorycerzem bo stajesz w ich obronie.

 

Czlowieku, normalny facet kieruje sie swoimi zasadami i honorem i w dupie ma kto co o jego zachowaniu  pomysli bo wie, ze postepuje slusznue.

Ale kolega @SzatanKrieger nie postepuje wedlug wlasnych zasad i honoru, kolega robi wszystko zeby zadna samica nie nazwala go bialym rycerzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vladimir napisał:

Ale kolega @SzatanKrieger nie postepuje wedlug wlasnych zasad i honoru, kolega robi wszystko zeby zadna samica nie nazwala go bialym rycerzem.

Kolega postępował i postępuje według tego co uważa za słuszne. Jeżeli mnie tak nazywają to trudno nic złego się nie dzieje. Z drugiej strony może maja rację ale czym tu sie przejmować ?

Białyrycerz to tylko kolejna nakładka jaką społeczeństwo w tym wypadku cześć forum stara mi sie na siłę doczepić, nic wielkiego.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne niektóre te komentarze, Panowie. Zachowanie tego Pana to jak dla mnie podejście klasycznego furiata, który ma spory problem z reagowaniem i opanowaniem gniewu. Takie coś się leczy, nie chwali. To tak, jakbym komuś z samochodu groził bronią bo ktoś miał czelność wymusić mi pierwszeństwo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten mężczyzna to pan młody, cóż... nie wróżę dobrze takiemu związkowi.

Kurczę, początek tej słynnej „nowej drogi życia”, a ja między tymi dwiema osobami nie widzę żadnej chemii, wręcz wrogość.

Jeśli taka atmosfera panuje już na weselu, to co mówić o tym, co będzie później? I po cholerę ten ślub w ogóle brać? Małżeństwo z rozsądku? Wpadka? Strasznie dziwne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż za lawina komentarzy...

Na filmiku widzimy ceremonię ślubną, a dokładniej jej istotny fragment - podział ciasta weselnego. Od czego zaczyna się filmik? Pan młody dzieli się ciastem z panną młodą. Bez wydurniania się bierze kawałek i podaje jej do ust. Zachowuje się stosownie. Przychodzi kolej panny młodej. Powinna zrobić to samo, ale wpada na genialny pomysł - he he, pomacham mu tym ciastem przed twarzą, będzie zabawnie. Takie małe upokorzenie w dniu ślubu przecież mu nie zaszkodzi.

Pan młody stwierdza, że pannie młodej strzał z liścia też nie zaszkodzi.

Szok i niedowierzanie!

Czy obserwując to, jestem tym oburzony? Niespecjalnie. Tak działają prawa fizyki - gówniana akcja wywołuje gównianą reakcję.

Ech, wiele nam jeszcze brakuje do prawdziwego równouprawnienia...

Codziennie tysiące mężczyzn dostają w twarz od kobiet i wszyscy sądzą, że to zabawne.

Jedna kobieta dostaje w twarz od mężczyzny i wszyscy zaczynają wariować.

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trevor

Ja mówię, że lubie takie zachowania.

Jednak kobieta jak nie jesteś górą nad nią zaczyna Tobą gardzić.

 

Ja po takich akcjach już się nie bawię z takimi pannami od razu kontakt ucinam.

 

Niestety Panie w dzisiejszych czasach straciły jaki kolwiek poszanowanie dla facetów oraz stosowania do nich shit testów.

 

Przedstaw się jeden z drugim w takiej sytuacji jesteście na weselu ,a panna przy kamerach wszystkich twoich bliskich usiłuje z was żartować jeszcze ten uśmieszek jej.

Każdy to widzi na płycie zostanie.

Ale i tak każdy uważa , że takie zachowanie jest ok.

 

Według mnie było by oki na przyjęciu jakimś spotkaniu ze znajomymi, ale nie na weselu jeszcze jak pani by dała Ci po tym buziaczka i ten wyraz twarzy oj kochanie żartowałem tylko.

 

 

Uderzenie jej w twarz też nie jest stosowne, ale widać poskutkowało.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wolnystrzelec napisał:

ja między tymi dwiema osobami nie widzę żadnej chemii, wręcz wrogość

No właśnie, też zwróciłęm na to uwagę. Wrogość to może za mocne słowo, ale jakaś taka jakby niechęć daje się zauważyć. Dziwna sytuacja.

Scena jest wyrwana z kontekstu, więc być może istnieją jakieś istotne okoliczości, o których nie wiemy. Na podstawie tego, co widzimy, można powiedzieć, że typ przesadził. Natomiast bardzo dziwny wydaje mi się fakt robienia sobie jaj podczas oficjalnej ceremonii. Wyobrażacie sobie, że w kościele panna młoda przekomarza się z panem młodym na zasadzie: może Ci tę obrączkę włożę na palec, a może nie? 

Może to w ogóle jakiś fejk, scena z jakiegoś serialu czy coś w tym stylu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Xellos napisał:

Codziennie tysiące mężczyzn dostają w twarz od kobiet i wszyscy sądzą, że to zabawne.

Zdecydowanie protestowałbym również widząc bicie mężczyzny. Bicie jest złe w każdym kontekście i płeć nie ma tu znaczenia. Mit o silniejszym mężczyźnie też. Znam przynajmniej kilka kobiet, które w razie czego mogłyby mi wyrządzić krzywdę ze względu na same dysproporcje w budowie ciała (jestem raczej drobny). Tępię więc wszelkie formy agresji.

Ale fakt - zanim społeczeństwo to dostrzeże, upłynie dużo wody w Wiśle.

Btw. jako dziecko opowiedziałem kiedyś mamie, że zostałem uderzony w twarz przez kolegę. Ja to zbagatelizowalem, a mama była oburzona. Wpoiła mi wtedy, że uderzenie w twarz jest upokarzające i nie powinno pozostać bezkarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co, to jak zobaczyłem nagranie to lekkie o co chodzi (w potocznym slangu wtf). Nie do końca oceniam, bo nagranie wyrwane z kontekstu.

Z jednej strony myślę że warto było jakiś dystans do sytuacji złapać ze strony faceta, z drugiej pokazanie takiej sceny w tak ważnym dniu, jakiś shit test nie był wskazany z jej strony. Możliwe, że przed samym weselem było na pieńku i dlatego sprawa potoczyła się rozwojowo aż tak. Ale jak wspomniałem, mamy tylko kontekst i ciężko cokolwiek czarno-biało powiedzieć. Sam lepa bym nie dał, ale zdecydowanie nie dał bym z siebie zrobić aktora dla heheszkowej publiczności.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga.Przykładadzie swoją mentalność i swój system wartości do odmiennej kultury i społeczeństwa. Podstawowy błąd ! To były zaślubiny , ceremonia,kluczowe wydarzenie.To nie jest miejsce do żartów. To tak jakby w kościele panna młoda nagle odłożyła obraczkę i powiedziała "zastanowię się , haha żartowałam". Ten gest z jej strony to był wyraz braku szacunku. To że gościu był pijany i zareagował tak jak w ich kulturze JEST dopuszczalne i akceptowalne to tylko jego sprawa. Gdyby Wam panna młoda np. napluła na buty to jakbyście zareagowali ?

Nie wiadomo jak to się skończyło. Widać że ceremonia została przerwana. Ale gdyby kontynuowali to zgodnie z Kobietopedią panna młoda dłuuugo będzie pamiętać ten moment , będzie starać się i pilnować , dzięki czemu ich małżeństwo będzie długie i szczęśliwe bo oparte na zdrowej relacji.

Taka bolesna prawda.

Edytowane przez ntech
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.