Skocz do zawartości

Historia Ani z naszego forum, która stała się ofiarą stalkingu. Ku przestrodze.


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś część pierwsza historii. Jutro albo pojutrze druga. Szczerze liczę, że Ania dostanie od was wsparcie, ten artykuł w małym procencie nie pokazuje koszmaru, przez który musiała przejść - i ten koszmar ma płeć i imię - Paweł.

 

https://samiecnews.life/2019/03/07/historia-ani-czyli-pieklo-stalkingu-cz-1/

 

 

 

---------------------------------------

 

Artykuł wkleiłem też na samiecweb - https://www.samiecweb.pl/post/8718/historia-ani-z-naszego-forum-ofiary-stalkera-warto-przeczytac-ku-przestrodze

  • Like 10
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Historia Ani z naszego forum, która stała się ofiarą stalkingu. Ku przestrodze.

To wspaniała terapia dla Pani Ani by w końcu nie jako rozprawić się z przeszłością. Pisanie na forum i uzewnętrznienie to pozytywny znak w uzdrowieniu.

Ja życzę Pani Ani wielkiej wytrwałości i najważniejsze, że się nie poddała Panu Pawłowi.

Pan Paweł z tego co wygląda jest bardzo zagubionym człowiekiem, każdy atak to wołanie o pomoc, pamiętajmy o tym a wygląda na to, że Pan Paweł jej potrzebuję.

 

Nie znam całej historii ale będę śledził na bieżąco wątek

 

Pozdrawiam Panią Anię i życzę wszystkiego dobrego.

 

Jeżeli Pani Anna będzie gotowa to zapraszamy na forum.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem emocje autorki, to w jakim momencie się znalazła, może to właśnie kupiło jej czujność.

Uważam jednak, że Internet nigdy nie powinien być głównym sposobem na poprawienie wglądu, może być pomocą.

Jeżeli masz rozpoznanie depresji lub ją u siebie podejrzewasz to warto się zwrócić do psychologa. Niekoniecznie psychiatry, bo nie wszyscy są również terapeutami, zresztą widać jak działa, a raczej jak nie działa opieka w tym zakresie (na wizytę z nfz czeka się miesiącami). Psycholog prywatnie, ale naprawdę to najbezpieczniejszy sposób na poznanie siebie pod okiem specjalisty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślności Anka ?, mam nadzieję, że istniejesz na Markowym forum, pod całkiem inną tożsamością i masz wsparcie użytkowników. Mi osobiście bardzo pomogło paru chłopaków stąd i darzę ich dużą sympatią i uznaniem. Twoja sytuacja jest lekcją dla nas wszystkich, aby nie zdradzać swoich sekretów i myśli nieznanym bliżej osobom, a jeżeli to robimy to pod całkiem inną tożsamością. 

Głowa do góry i mam nadzieję, że ci patole poniosą dotkliwą karę od polskiego wymiaru sprawiedliwości. 

Z wyrazami szacunku Perun

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, emrata napisał:

Jeżeli masz rozpoznanie depresji lub ją u siebie podejrzewasz to warto się zwrócić do psychologa

Dobra pomoc psychologiczna tak jak pisze @emrata wydaje się być dla Ciebie potrzebna. Mam nadzieję że takiej poszukasz dla siebie. Dodam od siebie trzymaj się ciepło Aniu tutaj na forum jest wiele życzliwych osób ale to nie zastąpi Ci kontaktu z żywym człowiekiem. Psychologiem terapeutą lub kimś bardzo bliskim kto będzie chciał i potrafił pomóc wyjść Ci  zapomnieć o stalkerze i wzmocnić na przyszłość . Powodzenia Aniu?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jest łatwo znaleźć odpowiednie słowa, które przyniosą ulgę cierpiącej osobie. 

Aniu, życzę jak najlepiej i byś wróciła jak najszybciej do formy z koszmaru.

 52777720_1225100654324962_781294507223154688_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_ht=scontent.fmuc3-1.fna&oh=c92d2dd77ddc1bf4d6011524c219c5c0&oe=5D09A5CD

 

 

Taka odrobina, ale może doda Ci więcej sił.

Miałam podobnie, ale nie identycznie, nie na taką skalę.

 Uczucie bezsilności i spustoszenie.  

Słowa otuchy: "będzie dobrze", "daj spokój - to nic takiego" itd, a jednak nie do końca pomogły. 

Wystąpiłam na drogę prawną. Teraz jest cisza, nic nie słyszę, ale czy na pewno? 

Pytam się "dlaczego?" Nie rozumiem jak można być aż tak okrutnym :(.

Ale jedno jest pewne, nie można odpuścić by to uszło płazem. 

 

Dobrym jest wsparcie grupy, dobrych terapeutów by móc jak Feniks powstać po całkowitym zniszczeniu. 

Rany się zabliźnią i Pamiętaj, że przed Tobą jeszcze tyle Wspaniałych i Pięknych chwil :)

Ja się tym wspieram, to moja - mantra :)  

 

Obraz może zawieraÄ: co najmniej jedna osoba, drzewo i na zewnÄtrz

 

Daj znać jak Ci idzie i jak teraz się czujesz?

Jesteśmy z Tobą - wysłuchamy :)

 

PS. Obrazki też mi pomagają i pozwoliłam sobie je dla Ciebie zapodać. Wiem, rady od siedmiu boleści.

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Bruxa napisał:

Ja pierdzielę, że też ludziom w ogóle chce się tak kogoś niszczyć.

No trzeba mieć ewidentnie za dużo czasu, brak hobby i ostre zaburzenia psychiczne - taki koktajl daje później stalkera. Ciekawa sprawa, bo z rozmów z dziewczynami które dużo czasu spędzają w internecie praktycznie każda atrakcyjna miała stalkera czyli nie jest to jakieś super rzadkie zjawisko. 

 

Według mnie taki stalker wyradza się z kłamstwa. Typek jest brzydki i głupi, wie o tym bo seria niepowodzeń z kobietami to potwierdza ale nie potrafi sam siebie zaakceptować w takim układzie, więc zdobycie ładnej łani ma być wyjściem z tego dysonansu. Im bardziej poraniony przez kobiety był taki koleś tym bardziej będzie zdeterminowany, żeby udowodnić sobie że jest kimś więcej niż stulejem z piwnicy więc rozkręca karuzelę nękania na najwyższe obroty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wszystko brzmi jak wymyślone historię rodem z tanich filmów. Nie twierdzę, że to wszystko ściema, jednak mój mózg, nie potrafi ogarnąć tego jeśli to prawda. 

Jak dorośli ludzie mogą, o ile to prawda, zabawiać się w tak durny sposób? Życie jest tak bardzo ciekawe i interesujące a Oni, marnują czas by nic z tego nie mieć a dwa, mogą wyniknąć z tego spore problemy prawne bądź cielesne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Zgadzam się, ta historia brzmi jak wzięta ze scenariusza do taniej telenoweli. Między innymi dlatego tak długo zwlekałam z opowiedzeniem jej. Niestety każde słowo zawarte w artykule jest zgodne z prawdą.

 

@Nefertiti To ja dziękuję za wspaniałą wiadomość, przepiękne obrazki, bardzo mi pomogła, jesteś niesamowicie ciepłą osobą. ❤️ 

 

 

Edytowane przez crystal
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crystal- brak łapek - nadrobię - rozrzutna jestem. muszę popracować nad tym :D.

 

Dziękuję :). Zapłakana się zaczerwieniłam i i nie wiem co powiedzieć :).  Ale bardzo mnie cieszy, że jest promyczek i wspaniała tęcza - wybacza, ja już latam z radości i fajnie, że piszesz z nami :).  Dziękuję za komplement, ale w skrycie powiem nie lubię, wolę widzieć efekty, radość u innych, i to jest dla mnie szczęściem i bardzo się cieszę, że piszesz. :). Kurcze język mi się plącze ♥️.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtorze sie i w tym watku:

 

Pani Aniu,

zapraszamy na forum. Zdania na temat kobiet mamy tu specyficzne, ale na pewno nie tolerujemy takich historii jaka sie pani przytrafila. Tu moze czuc sie pani bezpieczna I ewentualnie poprosic o jakas porade.

 

Co do stalkingu. Ludzie ci to albo chorzy psychicznie albo po prostu ludzie ktorzy w zyciu nic nie osiagneli pozytecznego i swoja frustracje i brak normalnego zycia zamienili na zaszczuwanie innych ludzi w internecie. Traktowac jak odpady ludzkie I najlepiej ignorowac jesli sie da.

 

Glowa do gory.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crystal 

Witamy.

 

Wspaniale, że piekło się dla Pani skończyło no i witamy na forum! ?

 

Najważniejsze, że wyszłaś z tego cało a co do samej historii to faktycznie brzmi jak fantazja natomiast prawda często jest dziwniejsza od fikcji.

 

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.