Skocz do zawartości

Jutro dzień kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bracia samcy  jutro jak wiecie jest święto naszych drogich Kobiet.

Opowiem wam moją małą kłótnię z moją mamą.A więc przychodzę z roboty siedzę przed komputerem moja mama wchodzi do pokoju i zaczyna gadać czybyś nie poszedł jutro do sklepu nie kupił jakiś róż bo jutro dzień kobiet i jak jutro idziesz do pracy do byś z okazji dnia kobiet wręczył każdej po kwiatku.A ja nie po co bez przesady złożę tylko życzenia i tyle.Nit z facetów założę się nie przyniesie bukietu róż chyba a ona do mnie co z ciebie za facet i się zaczyna to może chociaż cukierki.W myślach sobie pomyślałem co jest z wami kobiety czemu wy tak wariujecie na punkcie tego dnia ja nawet nie wiem którego jest dzień mężczyzny czy tam faceta.Powiecie mi czy mam faktycznie jak biały rycerz przynieś do pracy te róże czy nie wyjdę na jakiegoś głupka. Co sądzicie o tym wszystkim i o tym święcie czy wy dajecie kobietą w ten dzień kwiaty bo ja bym dał ale tylko mamie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byly walentynki, jutro dzien kobiet, pod koniec marca moja ma irodziny, 21 kwietnia babcia ma 80 wiec kroi sie niezla impreza, pozniej wielkanoc, do tego mam  jeszcze druga babcie, 2 dziadkow, rodzicow i 3 rodzenstwa. Od  strony myszki jeszcze jepej.

Reasumujac, gdybysmy mieli wszystkie wymyslne dni obchodzic, obdarowywac wszystkich prezentami itd to nie wiem  czy nie musielibysmy brac porzyczki.

Mieszkamy za granica, ustalilismy ze dajemy znac ze pamietamy, zjerzdzamy na jakies wazne okazje, reszta albo wysylamy paczke, albo dzwonimy.

W nasze swieta ewentualnie jakies wino/ pizza ze sklepu w domu na weekend.

 

Nie daj sie zwariowac z tymi wymyslami, odnosze wrarzenie, ze to wszystko jest wymyslone zeby napedzac gospodarke.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pamiętacie, aby one nam składały na dzień mężczyzn? Coś nie bardzo pamiętam, sporadycznie, jednostkowe przypadki. Skoro tak, to i my sporadycznie im składajmy :)

Przy okazji, Panie @Marek Kotoński jeśli mógłbym zaproponować, moim zdaniem świetnym pomysłem na audycję jest przypadek Keith Flinta, o którego samobójstwie jest ostatnio bardzo głośno. To znany wokalista The Prodigy. Okazuje się, że zabił się przez kobietę, wydzwaniał do niej aby wróciła, była to piękna młoda Japonka. Ciekawe są też aspekty jego wartej 1,5 mln funtów rezydencji na której sprzedaż owa Himalajka, wróć: Japonka, naciskała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z różami bym się nie wygłupiał, ale jakieś słodycze mógłbyś. Coś niezobowiązującego i łatwo podzielnego, choćby cukierki. Miły gest, a nie trąci białorycerstwem.

U mnie w pracy to się zdarza i to z obu stron, niezależnie od płci. Ostatnio kilka osób (głównie panie) przyniosło bombonierki z okazji ostatków.

I jeśli zrobisz taki gest, patrz uważnie, czy pojawi się jakaś wdzięczność z drugiej strony - na Dzień Mężczyzny lub Dzień Chłopaka. Jeśli nic - odpuściłbym w kolejnym roku.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochujaliscie z tymi dniami.Troche mi to przypomina odcinek świata według kiepskich "imieniny".Nagle się okazuje że codziennie znajduje się dobra okazja do picia,gdyż trzeba wypić za wszystkich.

 

Dla mnie to zwykły dzień i denerwuje mnie to że kobiety są obrażone i oczekują hu* wie czego.

 

Kobieta z himalajow wie że jej misio nie musi czekać na specjalne okazje żeby zrobić coś extra.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy was już kurwa do reszty pojebało?

Co taki temat robi na forum?

 

Od samego rana widzę tych wypierdków biegającymi z kwiatami po mieście, którzy w nadzieje na dostęp do dupy, celebrują to komunistyczne święto, a ego Pań rośnie, oj rośnie jak pączki w tłusty czwartek.

Wchodzę na fejsbuk, wiersz za wierszykiem, życzenia za życzeniami, królowie paranoi...:P

Jakieś czekoladki do pracy, kolejny chce różę zafundować, niesamowite, dołączam się do pytania @azagoth ile kobiet wam dało czekoladki albo coś kupiło na tzw dzień mężczyzn??

 

Wszystko wynika ze strachu, bo jeden baran z drugim boją się odłączyć od stada, które dumnie podąża we wskazanym przez inżynierów (nie tych z Afryki) kierunku :)

Ale przecież Paniom, trzeba zrobić niespodziankę, żeby było im przyjemnie, tak? one w tym kraju mają jak pączki w maśle, najbezpieczniejszy kraj w Europie dla kobiet a Wy jeszcze tej przyjemności chcecie dać więcej, bo się księżniczka na was obrazi, o to siła cipy w pełnej okazałości :)

 

Takimi metodami, sami sobie w stopę strzelamy, co mnie obchodzi że tak trzeba??

 

Precz z komuną!

 

p.s nie wiem co gorsze, ten temat czy @arch w tym temacie :P

Edytowane przez The Motha
  • Like 10
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, The Motha napisał:

Czy was już kurwa do reszty pojebało?

Jesli juz to najwyzej matce mogę dać ale obcym nie.

 

5 minut temu, The Motha napisał:

szystko wynika ze strachu, bo jeden baran z drugim boją się odłączyć od stada

Ja się nie boję.

 

7 minut temu, The Motha napisał:

bo się księżniczka na was obrazi,

Mam to gdzieś, niech się obrażają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje w parcy po tulipanie paru, ktorym lubie. Dodatkowo robie to ostentacjnie, aby te ktorych nie lubie (wyzwolone), widzialy. Jak leca komentarze, ze dlaczego my nie, to rzucam lekkie, ze dla tych co dla mnie sa mile i nie zyja wg sztucznej feministycznej nuty. Te drugie maja swoje rownouprawnienie, a prawdziwe kobiety maja dzien kobiet. Bol dupy taki beda mialy, ze nie usiada. Dzisiaj poslucham jakie komentarze mialy i bede boki zrywal. To jedne  z lepiej wydanych groszy na kwiatek. Szczegolnie, ze pez podtekstow, bo w robocie nie sram na wlasny talerz.

Jak ktoras rzuca komentarz, ze dzentelman, to odpowiadam, ze raz w roku zdarza mi sie chwila slabosci i niech nikomu nie mowi, bo to "tajemnica dla wybranych". :D

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie rozumiem spuszczania się nad tym świętem. W biurze jak przed chwilą przyszedłem podałem rękę dwóm koleżankom i życzyłem wszystkiego najlepszego, tyle. Jedynie mamie i siostrom poświęcę trochę więcej czasu.

 

No i koleżanka dostanie dziś wielokrotny prezent ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wpadam z rana do biura i od progu witam się ze wszystkimi, a kolegom z zespołu i siedzących nieopodal uściskając rękę życzę wszystkiego dobrego z okazji niedzielnego dnia mężczyzn:)

Dzień mężczzn z tego co wiem to takie ruchome święto w zależności od kraju inna data, u nas próbuje się to wprowadzić na 10 marca, a tradycja światowa to 19 listopada.

 

Jakiś tydzień temu w robocie na zebraniu ktoś tam mówił co będzie robione w firmie z okazji dnia kobiet. Jak już skończono, Krugerrand zabrał głos i zapytał się jakie firma przewiduje atrakcje z okazji dnia mężczyzny 10 marca? To się zaczęło...Ubaw pierwszorzędny:D

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego PiS, wielki dekomunizator nie reaguję na takie święta?

Dekomunizacja sądów, wyrzucenie z nazw ulic komunistycznych parchów

Ale święta komusze, celebrują?

 

Tak właśnie funkcjonuję nasz kraj, noga na miejscu głowy, głowa na miejscu dupy, prawa ręką na miejscu lewej i wyruszamy w podróż.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.