Skocz do zawartości

Jutro dzień kobiet.


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, The Motha napisał:

Ale święta komusze, celebrują? 

Tyle że to święto ma tyle z komuchami wspólnego, co PiS ze zdrowym rozsądkiem : ) Geneza jest istotnie lewicowa, ale zza wielkiej wody, od amerykańskich socjalistów z początku XX wieku. Faktycznie, czerwoni mocno je spopularyzowali, ale trzymajmy się faktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, absolutnie nie powinno się żadnych życzeń kobietom składać w tym dniu, ani żadnych kwiatków, czekoladek kupować. My mężczyźni jesteśmy już i tak najbardziej prześladowaną grupą w polsce, głównie przez kobiety. Ilość praw i przywilei jakie one czerpią naszym kosztem jest przeogromna i to w zupełności powinno wystarczyć.

 

Osobiście uważam, że to panie powinny nam życzenia składać, bo ciężej pracujemy, krócej żyjemy i wykonujemy najbardziej niebezpieczne prace w polsce i nikt nam za to kurła nie dziękuje! Może najwyższy czas to zmienić?!

 

Założę się że i tak większość z pań ma wye ane na ten dzień ze sztucznymi, wymuszonymi życzeniami od podległych im białych rycerzy.

 

Pragnę przypomnieć, że dzień ten wprowadził Stalin największy zbrodniarz świata.  

Edytowane przez LiderMen
  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Obliteraror napisał:

Tyle że to święto ma tyle z komuchami wspólnego, co PiS ze zdrowym rozsądkiem : ) Geneza jest istotnie lewicowa

Sam sobie zaprzeczyłeś stary :)

 

Owszem, zaczęło się od strajku robotnic w 1857 roku w USA, a w 1910 r. II Międzynarodówka Socjalistyczna - zrzeszenie światowych partii walczących o "międzynarodowy socjalizm", na wniosek niemieckiej socjalistki Clary Zetkin ustanowiła 8 marca "Światowym Dniem Kobiet".

Pierwszy raz obchodzono go w Niemczech , zresztą, nie ważne jaki kraj, ważne z jakiej ideologii się wywodzi, lewactwo pochodne komunizmu, wszystko się zgadza :)

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext A można by wprowadzić dodatkową ikonkę do ocen postów?

Proponuję, żeby obok uśmieszków, pucharu itd. był rycerzyk lub zbroja. Wpłynełoby to, moim zdaniem, bardzo edukacyjnie i pozytywnie na treści publikowane na forum oraz (przede wszystkim w sumie) dałoby szansę uruchomić proces myślowy, który mógłby zaowocować bardzo pozytywnymi wynikami.  

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth co do idei to można rozważyć, choć osobiście jestem zwolennikiem zdrowego balansu między minimalizmem a nadmiarem "wodotrysków" w interfejsach. No i jednak udzielenie odpowiedzi w języku pisanym (nawet krótkiej, np. - "no i znów rycerzysz") jakieś takie elegantsze i bardziej wymowne od często wieloznacznej od ikonki. Bo spójrz - ikonka "smutny" - czasem nie wiadomo czy odnosi się do opisanego zdarzenia czy do treści bądź sposobu jego przedstawienia. Więc widzisz - dla mnie na przykład już o tą jest ździebko za dużo. 

 

Co do cukierków czy lizaków dla pań na Dzień Kobiet, to nie robił bym im "niedźwiedziej przysługi". No ewentualnie mógłbym wręczyć słodycze ze słowami - "te może w końcu w cycki pójdą". Albo - "poczęstuj się, chociaż powinnaś chyba ograniczyć". No to lepiej już nic nie dawać. Niech dają mili goście, którzy mają lepszy niż ja talent aktorski i poziom, nazwijmy to - dyplomacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano słuchałem rmf fm. Co ten Skowron tam pierdolił to jest dramat. Że kwiaty dla najcudowniejszych istot na ziemi, że bez kobiet nie było by niczego. Rmf to popularne radio, taki przekaz będzie miał niestety dużo odbiorców. Chłopy polecą po kwiatki a pańciom ego pójdzie w górę. 

Edytowane przez Meg4tron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie chcę być niegrzeczny, ale przeczuwam, że od niektórych wylewa się chyba jakaś frustracja...
Własnej matce też nie dacie po cukierku, bo jest kobietą...?

Tu nie chodzi o włażenie w dupę, a po prostu zrobienie czegoś miłego dla drugiego człowieka, jak to ujął @Profesor Zak
Nikt nie mówi o łażeniu po mieście i rozdawaniu kwiatków nieznajomym czy podbijaniu ego karynowskim księżniczkom i kupować zaraz bukiet kwiatków...

Jeżeli chociażby te koleżanki w pracy są wredne, "wyzwolone", roszczeniowe, gdzie tym samym olewają święto nas mężczyzn - wtedy odpłacamy się tym samym.
Natomiast gdy potrafią coś dać od siebie podczas święta dla mężczyzn, to nie widzę problemu, by również przynieść jakieś czekoladki.

Dla przykładu:
W mojej klasie w liceum przez całe 3 lata dziewczyny zawsze się starały i nam sprezentowały jakieś prezenciki.
Ba! Bywało nawet tak, że to my chłopy daliśmy dupy w dzień kobiet i wtedy nadrabialiśmy w inny :) 
Inna sprawa, że nas było raptem 7, a ich z 20-kilka, więc trzeba było zrobić zbiórkę, a że byłem w "artystycznej klasie", to faceci byli roztrzepani, nieterminowi ?
A samemu nie będę płacił za wszystko :) 

 

11 minut temu, Meg4tron napisał:

Że kwiaty dla najcudowniejszych istot na ziemi, że bez kobiet nie było by niczego.

Dobra.
TO już jest białorycerska PRZESADA i włażenie W DUPĘ i to bez wazeliny na sucho.

11 minut temu, Meg4tron napisał:

Chłopy polecą po kwiatki a pańciom ego pójdzie w górę. 

I wciąż polskie średniej jakości karyny będą myślały, że są najpiękniejsze...
Podczas gdy nawet nie mieszczą się w pierwszej 20-stce w skali światowej.

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Własnej matce też nie dacie po cukierku, bo jest kobietą.

Nie dam, bo i tak ma nadwagę.

Browara też nie kupię. Kupowanie rzeczy szkodliwych dla zdrowia nie jest przejawem wyższego szacunku do człowieka, tylko skomercjalizowanym wymysłem dla zwiększenia konsupcjonizmu.

 

Pomijam już kwestię kupowania szacunku w zamian za coś. Szacunek się zdobywa a nie inwestuje kupując różne rzeczy ustalone społecznie.

 

34 minuty temu, Ragnar1777 napisał:

Tu nie chodzi o włażenie w dupę, a po prostu zrobienie czeg miłego dla drugiego człowieka

To jest sugerowanie, że jest się na co dzień nie miłym dla tego człowieka i w tym dniu trzeba raz nim być? Sorry ja tego nie kupuję. Jestem z natury miły i życzliwy i nie potrzebuję żadnego odgórnie ustalonego dnia do robienia czegoś dobrego. 

 

Pozdrawia cieplutko.

Edytowane przez LiderMen
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Motha napisał:

Dlaczego PiS, wielki dekomunizator nie reaguję na takie święta?

Dekomunizacja sądów, wyrzucenie z nazw ulic komunistycznych parchów

Ale święta komusze, celebrują?

 

Tak właśnie funkcjonuję nasz kraj, noga na miejscu głowy, głowa na miejscu dupy, prawa ręką na miejscu lewej i wyruszamy w podróż.

Dlatego,że tamten ustrój jest idealny dla systemu. Feminizacja zaczęła  się właśnie wtedy. 

 

Co to za święta ze względu na płeć? Mam ochotę to robię mały prezencik kiedy chce, komu chce. Niestety nasze swołeczeństwo bez obrzędowości nie widzi swojej egzystencji. Urodziny, imieniny chrzest,komunia,bierzmowanie,wesele oraz pogrzeb. Obrządkowy krąg matrixa. 

 

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę - konsumpcja - kupować kupować. 

 

Ja proponuje dodać święto loda.

47 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Tu nie chodzi o włażenie w dupę, a po prostu zrobienie czegoś miłego dla drugiego człowieka,

Aha, potrzebujesz do tego odgórnego święta. Inaczej byś tego nie zrobił. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto sobie wziąć urlop na święto kobiet żeby nie oglądać kolegów w pracy poniżających się lataniem z kwiatkami. U mnie firma funduje kwiatki i masaże (poza godzinami pracy) dla wszystkich pań. Zrzutka na prezenty za 50PLN! wśród biurowców dla biurówek nie wypaliła mimo poparcia dyrektora :). Nie ma oczywiście żadnego okolicznościowego browara z okazji dnia mężczyzny :).

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meg4tron napisał:

Dzisiaj rano słuchałem rmf fm. Co ten Skowron tam pierdolił to jest dramat. Że kwiaty dla najcudowniejszych istot na ziemi, że bez kobiet nie było by niczego. Rmf to popularne radio, taki przekaz będzie miał niestety dużo odbiorców. Chłopy polecą po kwiatki a pańciom ego pójdzie w górę. 

Ja słucham Eski i zrobili nawet nie dzień kobiet , a tydzień ?.

Moja mamuska ma wyjebane na ten dzień, ale to starsze pokolenie.

Dla niej liczy się pamięć i gesty niezapowiedziane.

 

A teraz najlepsze na uczelni koleżanki, czemu nie złożyłem im życzeń , a ja czekam ,aż mi założycie na dzień męŻczyzn ?.

Zonk i wkurw jednocześnie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało,ale wczoraj już szykowali kubeczki z imionami dla samic. Ja się spytałem czemu jakiś śmiesznych tekstów w stylu "jestem gruba, ale szczęśliwa, cellulit to nie wróg, jestem brzydka ale mądra. Dziwnie się na mnie popatrzyli. 

3 minuty temu, PatZz napisał:

pamięć i gesty niezapowiedziane.

Wężykiem, wężykiem

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie słucham RMF FM - wolę Trójkę, bo ciągle słuchać ten sam komercyjny chłam to głowa boli. Ewentualnie kawałki z płyt/karty SD.

 

Słyszałem też że gdzieś, chyba u Szwabów, chcieli wprowadzić czy wprowadzili dzień wolny od pracy dla kobiet. Mam nadzieję, że to samo się stanie z dniem faceta i będzie można poświętować, w końcu też..

BOYS JUST WANT TO HAVE FUN..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Meg4tron said:

Dzisiaj rano słuchałem rmf fm. Co ten Skowron tam pierdolił to jest dramat. Że kwiaty dla najcudowniejszych istot na ziemi, że bez kobiet nie było by niczego. Rmf to popularne radio, taki przekaz będzie miał niestety dużo odbiorców. Chłopy polecą po kwiatki a pańciom ego pójdzie w górę. 

RMF ma set liste 100 utworów puszczanych w kółko, ryje psychikę. Jeśli możesz przerzuć na Trójkę/Antyradio zobaczysz różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orybazy napisał:

Jeśli możesz przerzuć na Trójkę/Antyradio zobaczysz różnice.

Antyradio słucham w pracy, ale jak słyszę Korwin-Piotrowską i jej gadaninę, to...yyyy..przemilczę jak na mnie wpływa jej głos i polemika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Perun82 napisał:

Oni też puszczają te same utwory po kilka razy dziennie.

Jesli chodzi o radio z tego typu muzyką to w pracy czasem słucham jedynie radia cas rock z Czech. I jakoś oni potrafią codziennie puszczać inne utwory. Ale jako że w wolnym czasie wolę słuchać audycji to po pracy slucham jedynie radia paranormalium.

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.