Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
adik87

Paniczny strach przed atakiem innych ludzi

Recommended Posts

Witam,  to mój pierwszy post na forum. Mam 31 lat i od 10 roku życia boję się konfrontacji z atakującymi mnie ludźmi. W szkole byłem wyśmiewany i bity przez swoich rówieśników bo bałem się odezwać slowem i nie umiałem się bronić. Podobnie jest dzisiaj, w każdej pracy byłem atakowany słownie, poniżany i wysmiewany przez innych ludzi. Gdy ktoś ,,silniejszy" na mnie nakrzyczy i mi nada ja nie potrafię się postawić. Mam już 31 lat ale już nie mogę na to patrzeć jak ktoś mnie zgnoi a inni się śmieją że jestem wystraszoną piz..dą... Powiedzcie mi proszę co mogę w moimiżyciu zrobić aby się nie bać?? Pozdrawiam. 

@adik87 wstaw avatar, przywitaj się w odpowiednim dziale, zapoznaj z regulaminem. 

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.