Skocz do zawartości

Obalam forumowy mit: 40M + 20K = ?​​​​​​​


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, zabrowski napisał:

Statystyczna 33-letnia Szwedka (tyle ma kobieta w Szwecji gdy bierze ślub) ma SMV 5-6. Statystyczny żonkoś w Szwecji ma 36 lat. 36-letni przeciętny Szwed też ma SMV 5-6,

A ja tak abstrahując od tej ciekawej dyskusji... Szwecja jeszcze istnieje czy już przeszła na Islam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam, jeśli nie doczytałem dokładnie, ale czy "obaleniem mitu" nazywamy tutaj wrzucenie jednego filmiku wraz ze swoimi przemyśleniami? 

 

I (może przede wszystkim) na forum funkcjonuje taki mit? Czytałem forum dość dokładnie i nie widziałem zbyt często poglądu, żeby facet z wiekiem stawał się atrakcyjny fizycznie. Bo z tego co czytam, to głównie to jest "obalane". 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, imprudent_before_the_event napisał:

Ja cały unurany z narzędziami w ręku a ona stoi i ze mną gada

Miałem podobnie w pewnym sklepiku, kupowałem drobiazg za ok 30zł. Ekspedientka nie więcej niż 25l wygląd jak na małomiasteczkowe warunki sporo ponad przeciętny.

Mi bliżej już do 50 niż 40, lekki zarost z już siwymi włoskami, ubrany w stare nie modne ciuchy, rzekłbym po wieśniacku.

Natomiast nie potrafię opisać swojego stanu, który był inny niż zazwyczaj na co dzień, być może "emanowałem wtedy tą magiczną męskością".

Po zapłaceniu nawija, że świetny wybór bo oni w innym swoim sklepie używają tego bla bla. Ja zdziwiony, wręcz lekko zamurowany, weszła następna klientka z jakimś pytaniem i się skończyło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, The Motha napisał:
23 godziny temu, Ksanti napisał:

Co z tego, że dziewczyny się uśmiechają i są miłe,

jeśli żadna nie jest zainteresowana więcej niż płytką znajomością?

Skąd wiesz? odbiłeś z raz piłeczkę, czy spaliłeś się w progach?

I MAMY SEDNO jego lamentino!

 

WASZMOŚCIK  TRAFIA NA okazy z dużym jak na jego oczekiwania przebiegiem/doświadczeniem.

Mamy pojedynek pierzaka z kwoką.

Ko ko ko ....

Jeśli laski zdążyły Cię wepchnąć do friendzona to znakiem tego dużo czasu poświęciły tobie zanim klamka zapadła.

Widocznie/ewidentnie nie pchasz tego(znajomosci)do horyzontu zagęszczania ruchów posuwisto zwrotnych.

I wrota się zamykają gdyż zbyt długo zastanawiałeś się czy dać hyca do środka.

.......

40/20 faktycznie ciężko.

40/25-27 to już kwestia odpowiedniego marketingu, zazwyczaj słyszę" bo Ty jesteś inny", " co za typ" "ALE się dzisiaj ubrałam, anty gwałt".

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Ksanti napisał:

Arch przestań już z tymi statystykami bo nie potrafisz ich nawet poprawnie odczytać.

Owszem jest po równo ale kobiet po 30-stce wzwyż a w dużych miastach nie zawsze jest łatwo poznać odpowiednią osobę. Internet jako środek do poznawania się już skończył dla zwykłych chłopaków. Jednak to co jest najważniejsze to fakt, iż nawet jeśli jest po równo kobiet i mężczyzn to co z tego skoro tych jakie nas realnie interesują jest z tej puli zaledwie garstka.

Co to za paranoje? To, że Ty jesteś odrealnionym dzieckiem żyjącym w świecie bajek to gówno kogo obchodzi i jeśli chcesz dyskutować merytorycznie jak dorosły człowiek, to pisz MERYTORYCZNIE i na poziomie RZECZWISTYM a nie swoich UROJEŃ. To, że Ty chciałbyś mieć młodą i ładną laskę i oczekiwał, żeby ona nie szukała tylko była wierna Ci do końca to jest kwestia Twoich szowinistycznych urojonych życzeń które zakrawają o łamanie praw człowieka. Niestety kolego, kobiety CHCĄ MÓC WYBRAĆ i CHCĄ MÓC DECYDOWAĆ SAME z kim chcą być. Dlatego świadomy i zdrowy psychicznie mężczyzna bez ciągotek do krzywdzenia kobiet i łamania praw człowieka jakie masz Ty, zdaje sobie sprawę z prostej rzeczy - kobieta na siebie pracuje, kobieta goli sobie włosy na nogach bo jej rosną tak samo jak Tobie, kobieta to dorosła osoba i będzie starała się kupczyć sobą aby wycisnąć ile się da, znaleźć jak najlepszego faceta. Jest to zachowanie zdrowe i zdrowy psychicznie mężczyzna to rozumie, dlatego gdy ma 36 lat jak statystyczny Szwed, to wiąże się ze statystyczną 33-letnią Szwedką, ich SMV jest zbliżone, kobieta w końcu nauczyła się, że nikogo lepszego nie znajdzie - w końcu w tych negocjacjach obie strony spotykają się w środku.

TAK JEST BO MAMY WOLNOŚĆ OBYCZAJOWĄ KOLEGO PARANOIKU, czas się obudzić i żyć w RZECZYWISTOŚCI.

 

Twój brak wykształcenia w dziedzinie nauk ścisłych i paranoiczne nierealne wymagania rodem z bajek wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z paranoikiem - tzw. humanistą.

 

58 minut temu, Ksanti napisał:

Kobiety obudzą się dopiero po rozlanym mleku jak już będzie za późno.

I znowu bajkowe paranoje kolegi humanisty o najwyraźniej słabym ilorazie inteligencji. Gdzie te 33-letnie Szwedki wchodzące w związek małżeński (statystyczny wiek Szwedki która zawiera związek małżeński) 'budzą się za późno, gdy mleko się rozlało'? HALO! ZIEMIA! RZECZYWISTOŚĆ DO PARANOIKA!

 

58 minut temu, Ksanti napisał:

Tak to oczywiste, ale myślę, że nikt tutaj nie rozważa związku z kobietą w takim wieku.

xD 

A Ci statystyczni Szwedzi którzy zawierają związek z kobietami w wieku 33 lat - STATYSTYCZNIE, ŚREDNIO, to znaczy, że część jest jeszcze starsza! to rozumiem, że się przywidziało badaczom xD

HALO!!! ZIEMIA!!
RZECZYWISTOŚĆ DO PARANOIKA!!!

 

58 minut temu, Ksanti napisał:

Chyba oszalałeś, owszem pociągają mnie ekstrawertyczki ale za żadne skarby niechciałbym do związku!!!

Uwaga - statystyki MBTI się mylą, bo @Ksanti stwierdził, że u niego jest inaczej xDDDD

Krzywa statystyczna na podstawie badań na setkach tysięcy ludzi się załamała, bo 1, słownie: JEDEN PRZYPADEK, @Ksanti z forum braciasamcy.pl twierdzi, że jest inaczej xDDDDDDDD

 

 

Kurwa, humanisto - HALO!! ZIEMIA!!! RZECZYWISTOŚĆ PIOTRUSIU PANIE!!!

39 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Chodziło mi o to ze w wieku 35 lat będę miał podobne SVM do tego teraz.

No tak - krzywa statystyczna związków małżeńskich w Szwecji się złamała, bo 1, słownie: JEDEN przypadek z forum braciasamcy.pl twierdzi, że to nieprawda, no bo u niego SMV jest zajebiste xDDDD

 

Rozmowa z Tobą czy z kolegą powyżej to jak dysputa z dzieckiem specjalnej troski - NIE! NIEPRAWDA, ŻE PRZECIĘTNY SZWED 36-LETNI MA SMV TAKIE JAK 33-LETNIA SZWEDKA (tak samo zresztą jak z resztą Europy) BO MOJE SMV JEST ZAJEBISTE!!!

XD

 

Ludzie, czy Wy się czytacie? JA PIERDOLĘ XD

Edytowane przez zabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz - wiele życiowej prawdy tu napisałeś i brawo Ci za to. 

@Ksanti - szukasz ideału, dopasowanego do swoich wyobrażeń plus z Twoich postów odnoszę wrażenie, że możesz mieć kompleksy i boisz się ewentualnych porównań z poprzednimi partnerami.

Kobieta, kótra miała kilku partnerów seksualnych to żadna prostytutka, a sam miałem do czynienia z kilkoma dziewicami i wcale poźniej w życiu święte nie były.

Drugiej osoby nie możesz posiadać na własność. Nie możesz kontrolować jej myśli, fantazji i uczuć. 

Przeciętny Polak jest jaki jest, ale jak sie ubierze jak należy, dba o sylwetkę i ma odpowiedni charakter to naprawdę może poznawać atrakcyjne kobiety i tworzyć z nimi relacje. Zresztą mam w zasięgu ręki przykłady, gdzie dziewczyna jest wizualnie bardziej atrakcyjna od swego faceta, a i tak tworzą w miarę udane związki.

Przeciętny Niemiec czy Francuz też wcale nie jest przystojniakiem i my tu wcale nie musimy wpadać w kompleksy,

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, zabrowski napisał:

To, że Ty chciałbyś mieć młodą i ładną laskę i oczekiwał, żeby ona nie szukała tylko była wierna Ci do końca to jest kwestia Twoich szowinistycznych urojonych życzeń które zakrawają o łamanie praw człowieka.

Młodej laski też trzeba się porządnie oszukać. Gdzie tu więc nierówność? Nikt też nie wymaga żeby była z nami na siłę. Chodzi tylko o wyprostowanie mindsetu jaki laski dzisiaj mają w głowach za sprawą feminizmu. Wtedy same, bez przymusu, by wchodziły w związki z odpowiednimi facetami. Wcześniej niż po uderzeniu w ścianę w wieku 30 lat.

 

14 minut temu, zabrowski napisał:

I znowu bajkowe paranoje kolegi humanisty o najwyraźniej słabym ilorazie inteligencji. Gdzie te 33-letnie Szwedki wchodzące w związek małżeński (statystyczny wiek Szwedki która zawiera związek małżeński) 'budzą się za późno, gdy mleko się rozlało'? HALO! ZIEMIA! RZECZYWISTOŚĆ DO PARANOIKA!

W wieku 30-kilku lat SVM może i jest równe, ale facetowi ono później wzrasta a kobiecie spada. Tak mówią statystyki.

A mimo tego, to kobieta wybrzydza i chce rozwodu. W Szwecji jest jakieś 40...50% rozwodów. Z czego większość w młodych małżeństwach czyli właśnie w tych zawartych w wieku 30-paru lat.

 

@Ksanti Mam podobne do Ciebie odczucia do kobiet. Też bym chciał dziewicę, nieśmiałą, do LTR.

Ale powiem Ci jedno. Przemyślałem to i jest coś ważniejszego. Bardziej niż niedziewicy nie chciał bym lodziary. No bo ona mi powie że jest dziewicą. I nawet niby jest. Ale jak ja bym miał ja pocałować? Albo "dziewica analna". Niby dziewica ale wyprawiała różne obrzydliwe rzeczy.

Krótko mówiąc mindset i tak zryty.

Jest taka ilość rzeczy jaką dziewczyna może zrobić które jej zryją beret że utrata dziewictwa staje się mało ważna.

Co najwyżej rozwiązłość bym traktował jako wadę.

Samą utratę dziewictwa, jeżeli potem nie kontynuowała puszczania się z wieloma facetami, to bym przebolał.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Ale powiem Ci jedno. Przemyślałem to i jest coś ważniejszego. Bardziej niż niedziewicy nie chciał bym lodziary. No bo ona mi powie że jest dziewicą. I nawet niby jest. Ale jak ja bym miał ja pocałować? Albo "dziewica analna". Niby dziewica ale wyprawiała różne obrzydliwe rzeczy. Krótko mówiąc mindset i tak zryty.

Ale tutaj hipokryzji w nas wychodzi. 

Jak panna z dużym przebiegiem to źle, a jak nasze wacki w nie jednej dziurze lądowały, to już dobrze ?. Litości. 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Nikt też nie wymaga żeby była z nami na siłę.

Bzdura, właśnie z Twoich poglądów wynika takie wymaganie. Nie chcesz się pogodzić z normalnym zdrowym wynikiem negocjacji damsko męskich. W wolnych obyczajowo krajach negocjacje są proste - kobieta szuka do samego końca jak najlepszego faceta, nie sprzedaje się za szybko byle komu - facet też szuka i szuka, w końcu, po ciężkich negocjacjach spotykają się przy stole, ona ma 33 lata, SMV 5-6, on ma 36 lat, SMV 5-6 - i biorą ślub. Ty nie chcesz się z tym pogodzić bo wolałbyś młodszą, ładną. Czyli nie chcesz się tak naprawdę pogodzić z WOLNOŚCIĄ WYBORU KOBIET!

Twoje poglądy zakrawają o chęć łamania praw człowieka, kolego.

Pogódź się, że kobiety będą twardo negocjować bo są wolnymi ludźmi. Dlatego taki właśnie tego jest wynik w wolnych obyczajowo krajach - 33 latka + 36 latek biorą statystycznie swój pierwszy ślub. Wiem, że ślub kojarzy się z młodą, śliczną żoną, jednak aby tak było musiałbyś złamać prawa człowieka i wolność wyboru kobiet. Widzę, że tego byś chciał - brzydkie oczekiwania, bardzo brzydkie.

12 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

W wieku 30-kilku lat SVM może i jest równe, ale facetowi ono później wzrasta a kobiecie spada.

Nie tak szybko i wyraźnie jak to sugerujesz. Jest to proces powolny i akurat tutaj te dysproporcje w spadku SMV są dużo niższe niż się tu próbuje wmówić. Niestety, przeciętny facet nie jest żadnym Seanem Connery.

@StillZgadza się, ogromna hipokryzja zakrawająca o chęć łamania praw człowieka i brak zgody na WOLNOŚĆ WYBORU KOBIETY.

 

Edytowane przez zabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Stary_Niedzwiedz said:

 

NATOMIAST - jeżeli popatrzymy na temat SZERZEJ, to PRZECIĘTNY facet 30/40+ ma dużo większe szanse niż on sam

miał w wieku lat 20. W odróżnieniu od przeciętnej 30/40 latki, gdy się ją zestawi z nią samą w wieku lat 20.

Bo - poza CZYSTO biologicznymi imperatywami jest też imperatyw społeczny. Na urodę nie masz żadnego wpływu. Loteria genetyczna. Ale na swój wygląd po latach, to jak się starzejesz i to, jaką masz pozycję społeczną - jak najbardziej. I tu szanse przeciętniaków ROSNĄ.

Facet 30/40+ zazwyczaj już ma ustabilizowaną sytuację ekonomiczną, ogarnięty mózg i życie.

A to się dla pań - uwaga - LICZY.

Analogicznie z urodą: większość panów 30/40+ urodowo osuwa się w przepaść. Niewiele trzeba, żeby błysnąć na tak marnym tle.

A to oznacza, że z bycia 5/10 przesunąłem się na 7/10. ZUPEŁNIE inne możliwości łowienia foczek ?

 

Przeciętniak w wieku 40 lat nie będzie miał łatwiej niż on sam wieku 20 lat. Cóż z tego, że dorobi się mieszkania czy samochodu skoro większość przeciętniaków też to osiągnie. W swojej grupie dalej pozostanie przeciętniakiem. Kobiety też wiedzą, że w młodszym wieku liczą się perspektywy a 40 latek który niczego specjalnego nie osiągnął to już raczej nie ma szans później. Aby znacząco podnieść swoje SMV po 40 trzeba już naprawdę się czymś wyróżnić, zostać celebrytą czy politykiem - zawody, które kojarzą się kobietom z popularnością czy władzą. Co do statusu finansowego to pewnie pozycja właściciela dużej firmy czy bankiera mogłaby dorzucić parę punktów.

Wygląd też będzie się pogarszał a z moich doświadczeń wynika, że jest on jednak nr 1. Mamy na niego pewien wpływ ale też niewielki. Moim problemem jest głównie niski wzrost, którego nie da się zmienić.

Złudzenie zwiększonego powodzenia może się brać z faktu, że jest sporo samotnych matek w okolicach 40-stki. Do mnie też piszą ale szybko rezygnują bo nawet dla nich nie jestem zbyt atrakcyjny. Może zresztą trochę je nawet celowo odstraszam bo wcale nie mam ochoty na bliższą znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

No ale można być męsko wyglądającym "łysolem"... Wtedy Twój przykład jest z dupy.

W dzisiejszych czasach twarzowe nawet samiec może sobie "uplastycznić" za odpowiednią gotówkę.

 

Celujesz w dziewice to nie szukaj na studiach tylko w młodszych rocznikach. Mając auto, portfel i image dla licealistki będziesz wyżej niż jej rówieśnicy.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zabrowski napisał:

Bzdura, właśnie z Twoich poglądów wynika takie wymaganie. Nie chcesz się pogodzić z normalnym zdrowym wynikiem negocjacji damsko męskich. W wolnych obyczajowo krajach negocjacje są proste - kobieta szuka do samego końca jak najlepszego faceta, nie sprzedaje się za szybko byle komu - facet też szuka i szuka, w końcu, po ciężkich negocjacjach spotykają się przy stole, ona ma 33 lata, SMV 5-6, on ma 36 lat, SMV 5-6 - i biorą ślub. Ty nie chcesz się z tym pogodzić bo wolałbyś młodszą, ładną. Czyli nie chcesz się tak naprawdę pogodzić z WOLNOŚCIĄ WYBORU KOBIET! 

Twoje poglądy zakrawają o chęć łamania praw człowieka, kolego.

To nie są negocjacje wolnych ludzi.

To co opisałeś to moment sprzedaży srebra w momencie gdy przestaje ono pełnić rolę środka płatniczego i jego wartość od tej pory już tylko spada.

Po prostu ktoś ma kilogram srebra, a ktoś kto ma 35 lat ma kasę (ale za mało). A za rok wartość srebra spadła i tego kogoś (mając 36 lat, analogia faceta biorącego ślub) już na to srebro stać. Może je więc kupić. I Ty zakup nazywasz wolnym wyborem i dobrym zakupem bo cena sprzedaży równa się cenie towaru.

A tak nie jest. Bo liczy się też to co będzie w przyszłości. Skoro srebro przestało być środkiem płatniczym to jego wartość ciągle spada. Kolejne dni po zakupie to już ciągle straty dla tego kto to srebro zakupił.

Użyłem przykładu srebra bo przestało ono byś stabilnym środkiem płatniczym. Jego wartość od wielu lat ciągle spada bo są otwierane kolejne kopalnie.

Tak samo ze związkami. To że w momencie ślubu SMV kobiety i mężczyzny było takie samo, to nie znaczy że to dobry biznes.

To jest dobry biznes wyłącznie dla kobiety, bo od tej pory jej SMV spada. A SMV mężczyzny rośnie. A więc ślub dał jej faceta (nie takiego jak chciała, ale przynajmniej mu się bardziej nie pogarsza), a jej samej SMV spada. Czyli ona coraz mniej facetowi daje a facet jej daje dużo. I facet nie ma na to bata bo przecież "ślub" (konieczność życia razem co by się nie działo). I mówię tylko o SMV. A dochodzi jeszcze finansowe wykorzystywanie faceta, nierówność w sądach, divorce rape, itp.

I Ty to nazywasz wolnym wyborem.

Błąd.

Wolny wybór to by mieli redpilowcy. Faceci uświadomieni.

Tacy wiedząc że ich SVM będzie wysokie mimo wpływu lat nie wejdą w związek z kobietą o podobnym do siebie SVM. Będą celować w wyższe żeby po latach średnie się wyrównało (trochę czasu było wyższe, a potem trochę czasu niższe).

To co masz w Szwecji to nie żadna wolność, tylko nierówność płciowa w małżeństwach. Żerująca na niewiedzy facetów (na trzymaniu ich w matrixie).

Wmawiająca im że branie kobiety zgodnej z nimi (np. w sensie SMV) jest dobrym interesem.

 

12 minut temu, zabrowski napisał:

Nie tak szybko i wyraźnie jak to sugerujesz. Jest to proces powolny i akurat tutaj te dysproporcje w spadku SMV są dużo niższe niż się tu próbuje wmówić. Niestety, przeciętny facet nie jest żadnym Seanem Connery.

Statystyka które tak lubisz:

https://rationalmale.files.wordpress.com/2012/05/smv_curve1.jpg

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że dyskutujecie tu z multikontem, które mam nadzieję dzięki działaniom moderatorów wkrótce będzie można uznać za niebyłe, to jeszcze człek ten o statystyce, zwłaszcza opisowej wie kompromitująco mało, co zostało mu w jego innych wcieleniach wielokrotnie udowodnione przeze mnie i między innymi brata @Krugerrand. Także nim zmarnujecie czas na rzeczową (z waszej strony) polemikę, polecam dobrze i bez przesadnej ufności weryfikować dane, którymi broni swoich karkołomnych tez.

 

Just saying. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still słusznie bracie napisałeś. Tutaj sobie trzeba przestawić nasze tory myślenia. Kobiety też lubią seks, też mają swoje fantazje i to trzeba przyjąć i zrozumieć. Natomiast jak będziesz konkretnym facetem, to sama kobieta będzie dążyła do związku z Tobą i będzie się sama pilnowała. 

Natomiast co do Szwecji to akurat tu jest kilka róznych czynników - totalny feminizm, lewactwo wszędzie i co najważniejsze to tutejsi faceci choć często zadbani, przystojni i ogarnięci, to całkiem bez jaj i strasznie białorycerzą. Aż oczy czasem bolą jak widzę och zachowanie i uleganie kobietom na każdym kroku. Szwedki, które wyszły za Arabów, imigrantów z Ameryki  czy nawet Polaków o wiele rzadziej się rozwodzą niż te, które wyszły za rodowitych Szwedów. 

Ogólnie kobiety w Szwecji mają strasznie wyprane mózgi, ale co gorsze męska część społeczeństwa wcale nie jest lepsza. Ostatnio miałem spotkanie z dwoma Arabami, którzy mają żony Szwedki i zachowują sie one normalnie w domu. Gotują, sprzatają i wychowują dzieci. Faceci są ogarnieci i zwyczajnie trzymają ramę. Mam znajomego Polaka, który ma żonę Szwedkę, ktora pracuje na część etatu z domu i wychowuje dzieci, ale facet jest konkretny i daje sobie wejść na głowę.

Naprawdę dużo zależy od nas samych, ale jak kobieta chce odejść to i tak na siłę jej nie zatrzymasz ani nie uszczęśliwisz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, imprudent_before_the_event napisał:

To nie są negocjacje wolnych ludzi.

To co opisałeś to moment sprzedaży srebra w momencie gdy przestaje ono pełnić rolę środka płatniczego i jego wartość od tej pory już tylko spada.

Po prostu ktoś ma kilogram srebra, a ktoś kasę (ale za mało). A za rok wartość srebra spadła i tego kogoś już na to srebro stać.

Może je więc kupić. I Ty zakup nazywasz wolnym wyborem i dobrym zakupem go cena sprzedaży równa się cenie towaru.

To są negocjacje wolnych ludzi, a przysłowiowego srebra nikt nie każe Ci kupować. Przykład zupełnie nieudany. Nikt Ci nie każe godzić się na branie tej 33-latki skoro tak się sprzeciwiasz, ale twierdzenie, że to nie są wolne negocjacje pokazuje tylko ogromną agresję i chęć zabicia w zarodku WOLNEGO WYBORU KOBIET. To jest kolego psychopatia, to się leczy.

 

3 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Tak samo ze związkami. To że w momencie ślubu SVM kobiety i mężczyzny było takie samo, to nie znaczy że to dobry biznes.

To jest dobry biznes wyłącznie dla kobiety, bo od tej pory jej SVM spada. A SVM mężczyzny rośnie.

Bzdura, kobiety SMV spada porównywalnie do spadku mężczyzny, którego SMV nie rośnie, nie opowiadaj patriarchalnych bajeczek z krajów trzeciego świata. NIE - SMV statystycznego 35+letniego Europejskiego mężczyzny wraz z wiekiem, w dzisiejszych wolnych obyczajowo czasach NIE ROŚNIE a SPADA. To nie bajka, nie mówimy tu o Seanie Connery tylko o zwykłych łysiejących facetach po 40-tce.

Przestań pierdolić te urojone bajeczki Piotrusia Pana.

 

5 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

A więc ślub dał jej faceta

A jemu kobietę

5 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

a ona sama nic nie daje i do tego SVM jej spada.

Ona daje siebie - najlepszą kobietę na jaką on mógł w tym momencie liczyć, natomiast SMV spada im obojgu. Być może jej troszeczkę szybciej, ale na tyle niewielkie są to różnice, że świata chujem ten facet nie zwojuje. To nie film, a to nie Sean Connery tylko zwykły łysiejący, siwiejący John Smith.

6 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Wolny wybór to redpilowcy. Faceci uświadomieni.

Faceci uświadomieni - czyli tacy jak tu? Bo ja widzę, że tu jest narzekactwo na zastałą sytuację i jakoś nie widzę aby uświadomienie coś dało w sensie zdobywania kobiet. Bo uświadomienie to jedno, ale brutalność rzeczywistość która jest taka, że mężczyźnie starzejącemu żadne SMV nie wzrasta - to drugie. I żadne Red Pill nie zmieni faktów. 

 

To co wysłałeś to urojenia a nie statystyka, bo tzw. SMV to subiektywna, niemierzalna żadnym obiektywnym wskaźnikiem cecha. To co natomiast ja podaję, to realne dane MIERZALNE, takie jak wiek wejścia w związek małżeński.

SMV mogłoby być mierzalne w przypadku gdyby sprawdzać je nie w oparciu o urojenia i paranoje takie jak przedstawiają tu niektórzy, ale KONKRETNE STATYSTYKI przeprowadzone badania np. na tinderze. Niestety, zapewniam Cię, że srogo byś się zdziwił, żadni 40-latkowie tam nie są żadnymi rozchwytywanymi Adonisami :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zabrowski napisał:

To są negocjacje wolnych ludzi, a przysłowiowego srebra nikt nie każe Ci kupować. Przykład zupełnie nieudany. Nikt Ci nie każe godzić się na branie tej 33-latki skoro tak się sprzeciwiasz, ale twierdzenie, że to nie są wolne negocjacje pokazuje tylko ogromną agresję i chęć zabicia w zarodku WOLNEGO WYBORU KOBIET. To jest kolego psychopatia, to się leczy.

Nie. Widać że nie znasz zasad idealnego wolnego rynku. Jedna z nich to taka że obie strony transakcji posiadają pełną wiedzę o przedmiocie transakcji.

A tutaj tak nie jest. Faceci są okłamani przez matrixa w sprawie tego co daje ślub. Gdyby wiedzieli to by ślubu nie brali. A jak już to na innych warunkach.

 

19 minut temu, zabrowski napisał:

Ona daje siebie - najlepszą kobietę na jaką on mógł w tym momencie liczyć

No właśnie, w tym momencie. Ale w każdym następnym to już nie będzie najlepsza kobieta dla niego, bo jej SMV spada bardzo szybko (wbrew temu co piszesz).

Gdyby był wolny rynek, to tak jak kobieta wybrzydzała przez 10 lat, tak teraz facet nie brał by ślubu bo by wiedział że z żadną 30+ latką nie ma to sensu (ciągle spadające jej SMV + możliwość okłamania faceta w sensie miłości (wcześniej tego samego faceta nie chciała, więc teraz może lecieć na kasę a facet nadal się jej nie podoba)).

Gdyby było inaczej to ślub by nie był potrzebny. Bo tacy ludzie byli by ze sobą trwale i bez ślubu. Ślub jest dla zagwarantowania związku mimo zmian na gorsze. I tutaj kobiety to wykorzystują. Biorą ten ślub w ostatnim opłacalnym dla nich momencie (gdy już zderzyły się ze ścianą), a potem biorą z tego śluby same profity. Gwarancję związku gdy im to na rękę, ale i możliwość rozwodu gdy im to na rękę.

Nie znam przypadków żeby to facet wiązał kobietę ślubem.

 

19 minut temu, zabrowski napisał:

Bzdura, kobiety SMV spada porównywalnie do spadku mężczyzny, którego SMV nie rośnie, nie opowiadaj patriarchalnych bajeczek z krajów trzeciego świata. NIE - SMV statystycznego 35+letniego Europejskiego mężczyzny wraz z wiekiem, w dzisiejszych wolnych obyczajowo czasach NIE ROŚNIE a SPADA. To nie bajka, nie mówimy tu o Seanie Connery tylko o zwykłych łysiejących facetach po 40-tce.

Przestań pierdolić te urojone bajeczki Piotrusia Pana.

 

Podałem Ci wykres ze statystyką. Uważasz że jest błędny, to podaj swój poprawny.

 

19 minut temu, zabrowski napisał:

bo tzw. SMV to subiektywna, niemierzalna żadnym obiektywnym wskaźnikiem cecha. To co natomiast ja podaję, to realne dane MIERZALNE, takie jak wiek wejścia w związek małżeński.

Ale jednak podałeś SMV osób które w tej Szwecji biorą śluby.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, imprudent_before_the_event napisał:

Nie. Widać że nie znasz zasad idealnego wolnego rynku. Jedna z nich to taka że obie strony transakcji posiadają pełną wiedzę o przedmiocie transakcji.

A tutaj tak nie jest. Faceci są okłamani przez matrixa w sprawie tego co daje ślub.

Sprytnie uciekłeś z konkretnej rozmowy odwracając kota ogonem. Nie rozmawialiśmy wcześniej o żadnej rzekomej 'świadomości', to jest już bajanie w paranoi. Ci faceci tak samo jak te kobiety mają swój mózg aby nim myśleć, więc szanse są RÓWNE!

Nikt ich do niczego nie zmusza, każdy decyduje SAM ZA SIEBIE! Kobiety też niekoniecznie są uświadomione co da im ślub, dopiero mamusie to tłumaczą swoim córkom, nierzadko dużo później a nie od razu. SZANSE SĄ PO RÓWNO, A WIĘC JEST TO ZASADA WOLNEGO RYNKU!!!

To, że strona X nie chciała się zaznajomić dokładnie z umową nie zmienia faktu, że wszystko odbywa się na WOLNYCH ZASADACH więc NIE ŁŻYJ!!!
 

5 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

No właśnie, w tym momencie. Ale w każdym następnym to już nie będzie najlepsza kobieta dla niego, bo jej SMV spada bardzo szybko

Będzie najlepsza, bo ich SMV spada w bardzo podobny sposób, a bywa, że i mężczyzny szybciej, jeśli ma np. tendencje do łysienia.

 

6 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Podałem Ci wykres ze statystyką. Uważasz że jest błędny, to podaj swój poprawny.

Nic nie uważam, ja WIEM, a nie uważam. SMV to coś NIEMIERZALNEGO, w odróżnieniu od wieku. To nie jest 'uważanie', to są FAKTY, a nie żadna opinia!

7 minut temu, imprudent_before_the_event napisał:

Ale jednak podałeś SMV osób które w tej Szwecji biorą śluby.

Ale nie twierdziłem, że moje zdanie na temat ich SMV jest w jakikolwiek sposób wyrocznią. Podałem pi razy drzwi, na oko i jeśli pamiętam nawet się ze mną zgodziłeś. Masz rację - to nie jest fakt, a ja podałem opinię o ich SMV, jednak dążymy do jakiegoś consensusu w rozmowie, czyż nie? jeśli tak, to musimy dojść do porozumienia w niektórych sprawach. Czy zgodzisz się ze mną,  patrząc czysto obiektywnie, że SMV 36-letniego PRZECIĘTNEGO MĘŻCZYZNY (bierzemy pod uwagę wielu facetów ze skłonnościami do łysienia, tycia, etc) jest porównywalne do SMV 33-letniej kobiety w DZISIEJSZYCH, realnych czasach, czasach badoo, tindera, bez opowiastek z cyklu: 'jak będę miał 45 lat to będę ruchał 20-tki'?

Możesz się nie zgodzić, jednak naprawdę myślę, że zwyczajnie okłamiesz sam siebie. Obaj wiemy, że SMV 36-latka to mniej więcej ten sam poziom co SMV 33-latki w dzisiejszych wolnych obyczajowo czasach.

 

 

Jeszcze jedna rzecz, bo mam już dość tego PIERDOLENIA jakie tu się niestety często odbywa.

Dziś byłem w jednej z galerii handlowych w Warszawie.

Co zobaczyłem? Masę ślicznych dziewczyn z różnymi facetami, często nie byli żadnymi przystojniakami. Nie o to jednak chodzi. Często SMV tych lasek było znacznie wyższe niż SMV tych gości. Dało się jednak zauważyć jedną tendencję. MŁODOŚĆ. Choć niejeden z tych facetów piękny nie był, to był MŁODY. Tam po prostu wylewała się młodość. Na oko, różnica wieku jaką zarejestrowałem, to było z 1-2 lata, góra 3. Dziewczyny z 22-23 lata, kolesie 24, 25, naprawdę bardzo zbliżeni wiekowo patrząc po twarzach. Młodzi roześmiani kolesie, młode roześmiane dziewczyny. Żadnego 30-paroletniego faceta z taką 23-letnią dziewczyną nie widziałem. Cyknę Wam kiedyś kilka zdjęć i może tu dam bo mnie już wkurwia to PIERDOLENIE, może w końcu będzie tu jakieś spojrzenie na RZECZYWISTOŚĆ KTÓRA NAS OTACZA, a nie te PARANOJE!

 

Owszem, 30-latek też może mieć młode laski, ale nie jest to tak naturalne jak faceci w ich wieku, dużo mniej zdarzalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, tytuschrypus napisał:

Z góry przepraszam, jeśli nie doczytałem dokładnie, ale czy "obaleniem mitu" nazywamy tutaj wrzucenie jednego filmiku wraz ze swoimi przemyśleniami? 

Nie, temat miał być po prostu chwytliwy a miało to na celu wywołać dyskusje. Mam wrażenie, że tylko Ty nie ogarnąłeś :)

Jeśli chcesz być super dokładny to chciałbym widzieć jak w każdym wątku zwracasz uwagę na takie sprawy.

 

55 minut temu, tytuschrypus napisał:

I (może przede wszystkim) na forum funkcjonuje taki mit? Czytałem forum dość dokładnie i nie widziałem zbyt często poglądu, żeby facet z wiekiem stawał się atrakcyjny fizycznie. Bo z tego co czytam, to głównie to jest "obalane". 

Widocznie nie czytałeś dokładnie, bo podobne tezy przewijają się co chwila w różnych wątkach. Do tego nawet tutaj widać, że niektórzy podtrzymują ten kurs.

 

 

47 minut temu, Tornado napisał:

Jeśli laski zdążyły Cię wepchnąć do friendzona to znakiem tego dużo czasu poświęciły tobie zanim klamka zapadła.

Widocznie/ewidentnie nie pchasz tego(znajomosci)do horyzontu zagęszczania ruchów posuwisto zwrotnych.

I wrota się zamykają gdyż zbyt długo zastanawiałeś się czy dać hyca do środka.

Jesteś w błędzie. Nie zdążyły wepchnąć do friendzona bo po pierwsze nie bawię się w jakieś przyjaźnie z nikim.

Co najwyżej krótkotrwałe sojusze w celu poradzenia sobie w trudniejszych sytuacjach.

Po drugie nie może mnie zfriendzonować laska, która już kogoś ma. 

 

Właściwie to nie spotykam samic, które by mnie interesowały.

A jeśli już to przeważnie są zajęte jak już wspomniałem.

 

47 minut temu, Tornado napisał:

.......

40/20 faktycznie ciężko.

40/25-27 to już kwestia odpowiedniego marketingu, zazwyczaj słyszę" bo Ty jesteś inny", " co za typ" "ALE się dzisiaj ubrałam, anty gwałt".

Ja nie mówię, że 40-sto latek nie może poderwać 30-stki. Tylko stwierdziłem, że statystyczny Polak po prostu się starzeje, w rezultacie brzydnie i jego SMV spada. Tylko nieliczni bedą zakonserwowani lub zyskają dodatkowe SMV. Samotne kobiety po 30-stce zazwyczaj są już zdesperowane i przebolcowane, więc jeśli nie jest przesiąknięta feminizmem (a teraz o to coraz trudniej) to sama zacznie się narzucać.

 

 

54 minuty temu, zabrowski napisał:

o, że Ty chciałbyś mieć młodą i ładną laskę i oczekiwał, żeby ona nie szukała tylko była wierna Ci do końca to jest kwestia Twoich szowinistycznych urojonych życzeń które zakrawają o łamanie praw człowieka.

Co ty pierdolisz człowieku? Skąd ty żeś się urwał/a? Szwedzi, prawa człowieka, szowinizm... xD A może arch to kryptofeministka?

 

54 minuty temu, zabrowski napisał:

Niestety kolego, kobiety CHCĄ MÓC WYBRAĆ i CHCĄ MÓC DECYDOWAĆ SAME z kim chcą być.

Hedonizmom, kurestwu i innym spierdolinom mówię nie... nie siej fermentu swoimi feminazistowskimi wywodami.

 

54 minuty temu, zabrowski napisał:

Dlatego świadomy i zdrowy psychicznie mężczyzna bez ciągotek do krzywdzenia kobiet i łamania praw człowieka jakie masz Ty

Jakie ja mam ciągotki do krzywdzenia kobiet? Zastanów się co piszesz.

 

54 minuty temu, zabrowski napisał:

Twój brak wykształcenia w dziedzinie nauk ścisłych i paranoiczne nierealne wymagania rodem z bajek wskazują jednoznacznie, że mamy do czynienia z paranoikiem - tzw. humanistą.

Mówisz tak bo stwierdziłem fakt, że nie potrafisz nawet poprawnie posługiwać się statystykami? Tak się składa, że mam bardzo szerokie i wszechstronne wykształcenie, więc oczywiście, że możesz mnie nazywać HUMANISTĄ. Jeśli masz tylko z przedmiotów ścisłych to być może to zawęża twoje pole widzenia. Miałeś chociaż taki przedmiot jak statystyka matematyczna?

 

54 minuty temu, zabrowski napisał:

I znowu bajkowe paranoje kolegi humanisty o najwyraźniej słabym ilorazie inteligencji. Gdzie te 33-letnie Szwedki wchodzące w związek małżeński (statystyczny wiek Szwedki która zawiera związek małżeński) 'budzą się za późno, gdy mleko się rozlało'? HALO! ZIEMIA! RZECZYWISTOŚĆ DO PARANOIKA!

Słoma ci z butów wychodzi

 

54 minuty temu, zabrowski napisał:

Uwaga - statystyki MBTI się mylą, bo @Ksanti stwierdził, że u niego jest inaczej xDDDD

Krzywa statystyczna na podstawie badań na setkach tysięcy ludzi się załamała, bo 1, słownie: JEDEN PRZYPADEK, @Ksanti z forum braciasamcy.pl twierdzi, że jest inaczej xDDDDDDDD

Statystyki są niemal zawsze słuszne jeśli mamy dane liczbowe. Jeśli chodzi o czynnik organiczny posłużę się cytatem: "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwo, bezczelne kłamstwo, statystyka".

Wybacz stary ale jesteś burakiem, bez wyobraźni i gdzieś twoja umiejętność logicznego myślenia ucieka na manowce. Czasem się nawet z tobą zgadzałem, ale tracisz kontakt z rzeczywistością. Szwedzi, prawa człowieka, szowinizm... 

 

 

1 godzinę temu, teddy1 napisał:

@Ksanti - szukasz ideału, dopasowanego do swoich wyobrażeń plus z Twoich postów odnoszę wrażenie, że możesz mieć kompleksy i boisz się ewentualnych porównań z poprzednimi partnerami.

Nie szukam ideału, szukam po prostu ciut lepszej partnerki niż miałem i tyle.

Mój pogląd ukształtował się po zakończonych związkach, poprzez PUA, interakcje w życiu, forum i wraz z nabyciem wiedzy Red Pill/ Black Pill.

Zacząłem analizować to wszystko (bez tego nie było by całej wiedzy, gdyby ktoś tego nie robił) i doszedłem do tego co mi sprawiało przykrość, było problemem, zagrożeniem a co pozwalało funkcjonować normalnie. To nie ja tutaj mówię, że kobieta jest zbędnym balastem mężczyzny. Odpowiednia na pewno nim nie jest. Miałem okazje się o tym przekonać.

 

1 godzinę temu, imprudent_before_the_event napisał:

@Ksanti Mam podobne do Ciebie odczucia do kobiet. Też bym chciał dziewicę, nieśmiałą, do LTR.

Ale powiem Ci jedno. Przemyślałem to i jest coś ważniejszego. Bardziej niż niedziewicy nie chciał bym lodziary. No bo ona mi powie że jest dziewicą. I nawet niby jest. Ale jak ja bym miał ja pocałować? Albo "dziewica analna". Niby dziewica ale wyprawiała różne obrzydliwe rzeczy. Krótko mówiąc mindset i tak zryty.

Pod dziewictwem też rozumiem ogólnie brak seksu, a może i nawet partnerów.

Dziewczyny, które świeżo przyjechały do miasta ze wsi na studia są takim targetem.

Jednak wiadomo, że trzeba "oddzielić ziarno od plewu".

 

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Ale tutaj hipokryzji w nas wychodzi. 

Jak panna z dużym przebiegiem to źle, a jak nasze wacki w nie jednej dziurze lądowały, to już dobrze ?. Litości. 

Nie oceniaj innych swoim wackiem (bez homoseksualnych podtekstów).

 

 

52 minuty temu, Brat Jan napisał:

Celujesz w dziewice to nie szukaj na studiach tylko w młodszych rocznikach. Mając auto, portfel i image dla licealistki będziesz wyżej niż jej rówieśnicy.

Nie mam podejścia do licealistek, a w klubie nie chciałbym poznawać.

 

 

3 minuty temu, lxdead napisał:

@Ksanti Koncerty i ogólnie na co dzień. Jak widzę że niunia daje sygnały, nawet się nie waham, w szczególności że młode tym łatwiej zagadać i wyrwać.

Chodzi Ci o metalowe? Hmm z licealistkami może spróbuję bo studentki to już wybredne. A podaj jakiś przykład, bo rozumiem, że stoi sobie taka laska i ją na przystanku zagadujesz czy jak? Pamiętam z 2 miesiące temu jadąc autobusem otoczyła mnie grupka ok. 7 młódek. Jak porównałem te słodkie buźki i niewinna oczka do dziewczyn na studiach to miałem ogromny dysonans poznawczy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Ksanti napisał:

Nie, temat miał być po prostu chwytliwy

To ciekawe, bo piszesz o tym potem w temacie, rozumiem że to też clickbait? 

 

6 minut temu, Ksanti napisał:

Widocznie nie czytałeś dokładnie, bo podobne tezy przewijają się co chwila w różnych wątkach. Do tego nawet tutaj widać, że niektórzy podtrzymują ten kurs.

To zdecyduj się - to jest clickbait, czy naprawdę uważasz, że jest to jakiś mit, który chcesz obalić. 

 

I naprawdę, pokaż gdzie tu ktoś pisał, że z upływem lat facet robi się atrakcyjniejszy fizycznie, bo to próbujesz chyba obalić. 

 

Że ogólnie robi się atrakcyjniejszy to jasna rzecz. Nie dla każdej grupy wiekowej kobiet, to też było wiele razy tłumaczone. Świetlane wizje 20 letnich kobiet seriami wyrywanych przez 40 latków istnieją chyba wyłącznie na użytek Twojej tezy. I archa. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KsantiTy jesteś niereformowalny - podaje się tłukowi dane statystyczne ze Szwecji które pozwoliłyby inteligentnemu człowiekowi wyciągnąć jakieś zdrowe wnioski jakie są trendy w REALNYM świecie, a przygłupi humanista tekstami 'o co Ci chodzi?' xD  Tak, dziecko, miałem statystykę matematyczną, tylko nie taką jak Ty na swojej socjologii, tylko 'troszkę' trudniejszą. Wiesz, taką w której wykorzystuje się Python, R, Data mining i SAS. Żadna z tych nazw nie jest Ci za bardzo znana co? Widzisz, mi nie tylko, że są znane nazwy, ale i troszkę więcej :) Skończyłem matematykę i informatykę, mam magisterium i inżynierkę z tych kierunków chłopaku. Rozmowa z Tobą mnie uwstecznia - czuje się, jakbym rozmawiał z upośledzonym umysłowo, który zatrzymał się w rozwoju na PRL-u. Podałem Ci dane statystyczne REALNYCH TRENDÓW dzisiejszego świata, XXI wieku, 2019 roku, a Ty mi pierdolisz 'co to jest? o co Ci chodzi' xD. Ano o to chodzi bidoku nieboroku, że czy Ci się to podoba czy nie WIEK PRZECIĘTNEJ MAŁŻONKI W SZWECJI TO 33 LATA!!! nie żadne 23 ani 24! I w Polsce w Warszawie to jest już 30 lat! W samej Polsce jako takiej trochę mniej, ale już w Warszawie która dąży do trendów zachodniej Europy - przeciętna kobieta wchodząca w związek małżeński ma już 30 lat! A ta granica ciągle się przesuwa. Resztę Twoich debilnych odpowiedzi bez odnoszenia się do argumentów potraktuję jak trolling. Bez odbioru, bo nie mam słów - Ty jesteś po prostu opóźniony w rozwoju.

Edytowane przez zabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.