Skocz do zawartości

Reklamy na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy - wiem. Mam gówno do gadania, bo jestem nowy - wiem. Pewnie zostanę skrytykowany przez większość - wiem. Mimo wszystko chciałbym wyrazić swoją opinię na ten temat, gdyż po to ten dział został stworzony. Z góry przepraszam, jeśli temat jest zdublowany.

 

Jest to sugestia skierowana do właściciela forum, czyli do Pana Marka Kotońskiego.  Wielokrotnie Pan podkreśla w audycjach, że na forum nie ma reklam i jest to wielki plus...i tak faktycznie jest. Ładne, przejrzyste forum. Jednakże moim skromnym zdaniem, gdyby się pojawiła jakaś skromna reklama, wierni słuchacze i użytkownicy by się za to nie obrazili. Pan by dostał zastrzyk finansowy, który pozytywnie zadziała na rozwój społeczności. Kilkukrotnie sugerowałem pod audycjami na Youtube, żeby Pan włączył reklamy. Kanał będzie trudniejszy do usunięcia. Analogiczna sytuacja z forum - po co rezygnować z fajnych pieniędzy? Niestety żyjemy w takim świecie, a nie innym. Twórca chce zarobić na swojej pracy i jest to w moim mniemaniu uczciwe podejście. Idea forum bez reklam jest szczytna, jednak trzeba "robić hajsy".

 

Pewnie wielu z Was pomyśli - "przyszedł nowy i się rządzi". Nie jest to moją intencją. Poglądy głoszone przez Pana Marka są bliskie memu sercu. Po prostu chciałbym, aby budżet się zwiększał, gdyż jest to najlepsza droga do rozwoju. Musimy docierać do większej ilości ludzi. Dla wielu jest to zapewne kontrowersyjny temat, gdyż ludzie cenią sobie treści w internecie bez nachalnych reklam. Jak wcześniej wspomniałem - nie postuluję za tym, aby zawalić całe forum reklamami. Jedna lub dwie skromne kontekstowe by w zupełności wystarczyły. 

 

Zatem drodzy Bracia Samcy. Wyraźcie swoje zdanie na ten temat. Proszę o kulturalną dyskusję i o ewentualną konstruktywną krytykę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, miłego i spokojnego weekendu życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest takie. Skoro gospodarz wiele razy prosił, żeby nie wciskać mu tego gówna zwanego reklamami, bo musi każdemu z osobna wyjaśniać dlaczego NIE, to nie róbmy tego i tyle. Chcesz wspierać - chwała Ci. 

 

Ile książek kupiłeś? 

Ile wpłaciłeś na rzecz forum? 

 

Moim skromnym zdaniem to namolne.

Temat też zdublowany, gwoli ścisłości. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, DOHC napisał:

Ile książek kupiłeś? 

Ile wpłaciłeś na rzecz forum?

Spokojnie, ja dopiero początkujący użytkownik :) Właśnie szukam na necie Kobietopedii, bo od tej lektury mam zamiar rozpocząć przygodę. Wpłaty też się pojawią. Tak myślałem, że temat jest prawdopodobnie wielokrotnie zdublowany (za co szczerze przepraszam). Dziękuję za konstruktywną krytykę oraz pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o jakiś przymus, nie zrozum mnie źle! Ale jeśli ktoś chce wspierać społeczność, to sam da np 10zł na miesiąc - to nawet nie jest koszt fajek na dzień. 

 

Ale robienie czegoś gopodarzowi jest nie ma miejscu, już nie chodzi o te głupie reklamy. To jakby powiedzieć "wpuścić imigrantów, nie dużo tak z tysiąc", albo "płacić żydom za to co zrobili niemcy, nie dużo tak milion". 

 

Aby wesprzeć forum nie potrzeba reklam. Są książki, były gadżety jak pierścień z logo Viri Fratres itd. 

 

Ten kto płaci, to wymaga. Jeśli będzie nam chciał płacić np niemiecki koncern Bayer, który produkował cyklon B do mordowania Polaków, Cyganów czy innych to nie będziesz mógł sobie ot tak pisać źle o niemcach. Albo jeśli będą reklamy VW, to myślisz że będą szczęśliwi, że bojkotujemy ich produkty, albo piszemy o współpracy z Hitlerem, albo obecnych oszystwach tzw dieselgate? 

Również pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Morfeusz napisał:

Dziękuję, ale już znalazłem :) Co do decyzji Pana Marka - też szanuję. Jednakże zawsze może zmienić zdanie i przyznam szczerze, że taki jest mój cel. Jak to mówią "od nadmiaru głowa nie boli" i w interesie tej społeczności powinien być zwiększony budżet forum. Szacunek Morfeusz za bojkot Gillette!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, PoProstuPiotr napisał:

 Właśnie szukam na necie Kobietopedii

Bardzo nieładnie się zachowałeś. Nie szukaj w necie Kobietopedii tylko kup od autora czyli @Marek Kotoński 

 

edit

Zreflektowałeś się :) No ;)

 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, trop napisał:

Bardzo nieładnie się zachowałeś. Nie szukaj w necie Kobietopedii tylko kup od autora

Chyba zostałem źle zrozumiany. Nie mam zamiaru szukać darmowego pdf'a w internecie, czy coś coś w tym stylu. Oczywiście kupię książkę bezpośrednio od autora, aby wspierać jego pracę. Pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.