Skocz do zawartości

Nie będzie seksu.


PoProstuPiotr

Rekomendowane odpowiedzi

Ta dziewczyna, nie zna nawet połowy znaczenia tych słów. Pańcia pulchna na twarzyczce, stawiam, że jej waga to około 70 kg. A czy w tle, nie stoi łóżeczko da dzieci??? ;)

Tak wiec, dama poleciała w tango, czego skutkiem jest słodki Brajanek Lub Jesika :D. I widzisz panie, kobieta zaszalała, tata się ulotnił, a teraz dziewczę daje przekaz, nie jestem taka łatwa! Szanuje się i swoje ciało! No chyba, że Ahmed, pokaże mi piękno tego świata :D 

Obraz może zawieraÄ: 1 osoba, tekst

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Still napisał:

Tak wiec, dama poleciała w tango, czego skutkiem jest słodki Brajanek Lub Jesika :D. I widzisz panie, kobieta zaszalała, tata się ulotnił, a teraz dziewczę daje przekaz, nie jestem taka łatwa! Szanuje się i swoje ciało!

Ciekawe spostrzeżenia, prawdopodobnie w 100% trafne! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to już nawet nie chce się iść i płacić profesjonalnej damie. Dziewczyny pozjadały rozumy, kiedyś wystarczyło przyjść umytym i pachnącym a dzisiaj?

- nie za włosy

- za mocno

- za głęboko

- nie ta pozycja

- nie na twarz, nie połykam

- Ja założę gumkę,

-  kiedy dojdziesz?

Mam nadzieję, że dożyję czasów, kiedy to Panny zaczną prosić się by mężczyzna chciał z nią się umówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Znajdź sobie koleżankę na jakimś lokalnym portalu ogłoszeniowym albo cichodajkę która lubi ten sport. Przekonasz się, że wiele z nich nie grymasi i po kilku spotkaniach gdy Cię polubi za symboliczne 100pln plus wino, możesz bawić się z nią całą noc a rano dostaniesz śniadanie. Tyle że musi to być pani 30+ albo milf 40+.

Bo regularne divy 20+ to już w większości rozpieszczone pokolenie z wielkim ego, niestety nie współmiernym zwykle do umiejętności.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.