Skocz do zawartości

Nie będzie seksu.


PoProstuPiotr

Rekomendowane odpowiedzi

@Morfeusz Ja to korzystam na swingu, mam kilka par, z którymi regularnie się spotykam. Czasem szukam odskoczni by spróbować czegoś nowego. Ostatnio i tak temat seksu zszedł u mnie na dalszy plan, jakoś nie mam parcia a już na pewno nie za kasę. 

Wiadomo, czasem brakuje takiej bliższej czułości by spędzić z kimś weekend za miastem, seksu jako sport już liznąłem i bardziej stawiam na jakość.

Mam namiar na dive, która profesjonalnie zastępuje kobietę ( spędzacie cały weekend jako para + sex wieczorem czy cały dzień ), jednak 1500 za weekend to ciut dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz Seks u mnie też zszedł teraz na dalszy plan z kilku powodów, w tym zawodowych i tymczasowo zdrowotnych.

3 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mam namiar na dive, która profesjonalnie zastępuje kobietę ( spędzacie cały weekend jako para + sex wieczorem czy cały dzień ), jednak 1500 za weekend to ciut dużo.

Swing to nie moje klimaty i diva to nie to samo co seks-koleżanka albo cichodajka.

Mam kontakt np. do 30 latki bez dzieci, która spotykała się ze mną za darmo bo po prostu lubi ten sport i do zadbanej milfetki, której zostawiałem symboliczne 100pln za całą noc u niej. 1500 za weekend to gruba przesada jak dla mnie, ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że płacenie to rozpieszczanie i rozbudowywanie zawodu jakim jest prostytucja, więc albo jesteśmy rycerzami albo szlachcicami. Dawanie za kasę to tez proszenie się o przyjemność, tyle że z dodatkowym argumentem.

Z jednej strony płacąc divie, utrzymujesz ten zawód, z drugiej płacąc cichodajce, wciągasz ją w ten zawód...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.