Skocz do zawartości

Wygrana na loterii i ... telefon od byłej


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

żony, przepadek nie sądzę ?

 

Link wykop - https://www.wykop.pl/link/4836021/facet-wygrywa-273-mln-dol-od-razu-dostaje-telefon-od-bylej-zony/

 

Zagadnienie  znane na tym forum, aczkolwiek zawsze przynoszące uśmiech dla tych których psychika ludzka i gadzi mózg kobiet nie stanowi  tajemnicy.

 

 

Najlepszy pierwszy dowcip w komentarzach:

Jest też Polska wersja.
Mąż pyta żony - co byś zrobiła jakbym wygrał w Totka?
Żona - wzięła połowę i odeszła.
Mąż - to masz tu 16 złotych i sp##@!%@aj

Edytowane przez Mordimer
  • Like 5
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta + duże pieniądze = 0 godności u samicy.

Zaraz wszystkie jego koleżanki i znajome przypomną sobie o jego istnieniu, nawet te zamężne.

cztery-sepy-bengalskie.jpg

 

Znany i trafny dowcip który i tam widziałem:

- kochanie co byś zrobiła, gdybym wygrał los na loterii
- co bym zrobiła? Wzięła pół i wyjechała
- no to masz tu sześć złotych i wyp!#%!#!aj

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Morfeusz napisał:

Kobieta + duże pieniądze = 0 godności u samicy.

Zaraz wszystkie jego koleżanki i znajome przypomną sobie o jego istnieniu, nawet te zamężne.

Nie tylko kobiety, jakiekolwiek szansa na większą darmową  kase wyzwala w ludziach sporo ukrytych cech. 

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś odpisywałem historię, moją i pani z tindera.

Dama stwierdziła, że dalszą znajomość nie ma sensu. Po pewnym czasie, rozmawiając, między wierszami usłyszała, że wygrałem pokaźną sumke w totka. 

Aleluja, pani zmieniła światopogląd i ocenę mojej osoby :D

No ale wyrwalem chwasta.... ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak, generalnie mój Tata jest szmacony od kilku lat i żyje pod pantoflem, ale ... 

- sex jest kiedy chce

- obiad zawsze

- kiedy w nocy wyjeżdża w trasę to, Mama wstaje, robi mu kawę / kanapki itp itd.

- dzwonią do siebie codziennie jak Tata jest w trasie i rozmawiają o dupie marynie z dobrą godzinę

- Mama sama z siebie Tacie kupuje jakieś drobnostki

- Tata ma niedługo 50stke i uwaga - Mama ze swojej kasy organizuje kolację uroczystą a na lato, planowany jest większy zjazd rodzinny, dla rodziny i znajomych - z funduszy Matki ;)

 

Jak nazwiemy taką sytuację? Jest to faktycznie miłość czy tylko przywiązanie? Czy może na boku ma bolca i odgrywa dobrą żonę?

Dodajmy do tego fakt, że Mama to taki typowy Milf i propozycji ma od groma i ciut ciut, nie jeden już jej oferował małżeństwo i mogłaby polepszyć standard życia 100x.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Byłybiałyrycerz napisał:

 

Jak nazwiemy taką sytuację? Jest to faktycznie miłość czy tylko przywiązanie? Czy może na boku ma bolca i odgrywa dobrą żonę?

Inne pokolenie, plus lojalność (oby) ?

Przywiązanie, równierz może odgrywać tutaj kluczową rolę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak facet leci na wygląd to jest płytki cham, jak laska leci na kasę to jest zaradna. Logika...

---

Tak w ogóle to ten telefon od byłej to nie był po to, żeby mu pogratulować, tylko żeby go poinformować, że zostaje pozwany, ponownie zresztą.

Quote

"She just called me today and told me she's taking me back to court."

W Stanach jest taki feminizm, że to wcale się może udać. Niestety. I to mimo tego, że są już po rozwodzie. Cholera wie jakie tam jest prawo ale sądy są ohydnie mizoandryczne.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/9/2019 at 4:39 PM, Byłybiałyrycerz said:

Powiem wam tak, generalnie mój Tata jest szmacony od kilku lat i żyje pod pantoflem, ale ...

Powiedz mi na czym polega to szmacenie bo nie do końca łapię sądząc po wymienionych przez ciebie objawach.

Raczej niejeden chciałby tak mieć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JoeBlue Totalny brak szacunku, matka to choleryczka a i uważam, że ma jakąś nerwicę. Nie raz nie dwa, do Taty leciały teksty typu " Ty debilu, Ty głupku, jebnięty jesteś, jedź do mamusi "( U niej jest tak, że po takich akcjach słownych za 30min nic nie pamięta i jakby nigdy nic, znowu normalnie rozmawia i się mili ), a chyba największym objawem zeszmacenia to jest oddzielne konto Matki, do którego Tata nie ma dostępu.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Różne są związki.

Jeśli to dla niego do przyjęcia, bo wie że ona taka jest, będzie się to tak toczyć.

Myślę, że na teraz tak jest.

Gdy się wkurwi - zrobi ruch.

Uzna, że dość długo był zbyt cierpliwy.

Zawsze tak jest.

Z dostępem do konta to inna sprawa. To już jest poważne.

Może tak być o ile ona nie ma dostępu do jego konta.

Wtedy jest fair enough.

Ale to wciąż nie twój temat.

Ty masz swoje życie.

 

 

Edytowane przez JoeBlue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.