Skocz do zawartości

Pokój ludziom dobrej woli


Łapserdak

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie 10 lat bywałem wobec kobiet szują i kanalią, nierzadko tyranem. Ale nagromadziwszy zbyt wiele blizn na ciele i duszy - dziś rejestruję się tu z pokorą, by czerpać inspirację jak odzyskać szacunek dla niewiast i nauczyć się miłować płeć piękną oraz jej dogadzać nawet za cenę własnej krwawicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Still - chciałbym, niestety to nie takie proste zmienić siebie. Chociaż staram się wierzyć, że każdy łajdak ma szanse zmienić się, nawet o 360 stopni. Wystarczy chcieć, wystarczy powstrzymać grymas wątpliwości patrząc w lustro i powiedzieć "jestem zwycięzcą".

 

TheFlorator - moje byłe historie mogłyby tylko zaszkodzić młodzieży na tym forum, ich jeszcze częściowo niewinne dusze popadłyby w sidła defetyzmu i niewiary w romantyzm. A stawiam sobie zupełnie inny cel: głosić wyższość kobiet, apologię miłości i stawać w szranki z mizoginami. Nie dlatego, że mizoginia jest zła, ale dlatego że jest zatrzymaniem się w połowie drogi do mizantropii.

 

LiderMen - do decyzji by się tu przywitać?! tak nakazuje regulamin, ten kto to wymyślił to niezły ancymon!

 

Dzięki chłopaki za odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łapserdak napisał:

nauczyć się miłować płeć piękną oraz jej dogadzać nawet za cenę własnej krwawicy.

:huh:

12 minut temu, Łapserdak napisał:

stawiam sobie zupełnie inny cel: głosić wyższość kobiet, apologię miłości i stawać w szranki z mizoginami.

Nie wierzę jakiś troll albo feministka na 99%, proponuje obserwować jego albo ją.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Łapserdak napisał:

A stawiam sobie zupełnie inny cel: głosić wyższość kobiet, apologię miłości i stawać w szranki z mizoginami.

Dla mnie już stałeś się niewiarygodnym, prowokującym trolem.

My wszyscy kochamy kobiety dlatego powstało to forum żeby je lepiej poznać.

W dodatku obraziłeś właściciela forum.

Żegnam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.