Skocz do zawartości

Śmieszy mnie bardzo to jak przegrałem


Łapserdak

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego uważacie, że to jest absurd? Wielu mężczyzn dla kobiety potrafi góry przenosić i nie wiem po co się oszukiwać :) Rozumiem, że nikt z nas tutaj nie chce zachrzaniać dla żadnej kobiety, ale fakt jest taki, że za czasów białego uzbrojenia niejeden poleciałby na księżyc po pierścionek.

 

I umówmy się, gdyby kobiety rzeczywiście były takie jak nam wmówiono, lojalne, kochające itd. to ja tam chętnie bym rycerzył dalej. A, że nie są i bajka niekoniecznie ma szczęśliwe zakończenie to już inny temat ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadczłowiekiem - to przesada. Jednak fakt- gdy związek/rodzina normalnie się rozwija, funkcjonuje to faktycznie człowiek czuje się ok, w miarę bezpiecznie, sensownie itd. Gdy mojej ex całkiem odjebało- koniec sielanki, wojna i nerwy!

Po rozwodzie nie popadłem w całkowitą depresję, pustkę itd, jednak czasem żal, gdy w domu pusto i wspomnę dawne lata, gdy jeszcze było jak najbardziej normalnie. Mimo wszystko nadal nie rozumiem, czemu ex to wszystko bardzo starannie rozjebała.

PS

Jak pisałem w moim głównym wątku- najlepsze, że z synem widuję się praktycznie codziennie, zresztą mieszka z ex niedaleko mnie (odkąd gach się zwinął, wytrzymał 5 mies. wspólnego pomieszkiwania).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.