Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Łapserdak

Śmieszy mnie bardzo to jak przegrałem

Recommended Posts

W dniu 9.03.2019 o 19:56, Łapserdak napisał:

(...) czy jest tutaj chociaż jeden który przyzna, że kobieta czyniła go nadczłowiekiem? (...)

Buahahahahahahahahahahaha

Dlaczego uważacie, że to jest absurd? Wielu mężczyzn dla kobiety potrafi góry przenosić i nie wiem po co się oszukiwać :) Rozumiem, że nikt z nas tutaj nie chce zachrzaniać dla żadnej kobiety, ale fakt jest taki, że za czasów białego uzbrojenia niejeden poleciałby na księżyc po pierścionek.

I umówmy się, gdyby kobiety rzeczywiście były takie jak nam wmówiono, lojalne, kochające itd. to ja tam chętnie bym rycerzył dalej. A, że nie są i bajka niekoniecznie ma szczęśliwe zakończenie to już inny temat ;)

• Like 1

Nadczłowiekiem - to przesada. Jednak fakt- gdy związek/rodzina normalnie się rozwija, funkcjonuje to faktycznie człowiek czuje się ok, w miarę bezpiecznie, sensownie itd. Gdy mojej ex całkiem odjebało- koniec sielanki, wojna i nerwy!

Po rozwodzie nie popadłem w całkowitą depresję, pustkę itd, jednak czasem żal, gdy w domu pusto i wspomnę dawne lata, gdy jeszcze było jak najbardziej normalnie. Mimo wszystko nadal nie rozumiem, czemu ex to wszystko bardzo starannie rozjebała.

PS

Jak pisałem w moim głównym wątku- najlepsze, że z synem widuję się praktycznie codziennie, zresztą mieszka z ex niedaleko mnie (odkąd gach się zwinął, wytrzymał 5 mies. wspólnego pomieszkiwania).

@SpecOps one już tak mają. Napewno bidulka sama nie wie jak to się stało. Na szczęście w moim przypadku nerwy były krótko. Może tydzień. Jeszcze tylko rozwód i koniec.