Skocz do zawartości

Narzeczona w akcji.


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór,

 

Prawie 5 miesięcy temu moja narzeczona postanowiła przeskoczyć na zasobniejszego samca przy czym mnie oklamywała, pewnie i zdradziła oraz wbiła takie poczucie winy, że ledwo mogłem na siebie patrzeć.

Moja samoocena spadła chyba do zera.

 

Teraz po ponad 5 miesiącach wyszedłem na prostą wrócił stary,ulepszony patz i patrzę z podniesioną głową ku przyszłości.

 

 

A co u niej.

Hmm wczoraj dostałem sms ,jedynie jej numeru nie zablokowałem..

 

Pamiętam jak w tamtym roku spędzaliśmy dzień kobiet.

Zabrałem ją do restauracji , a potem akcja w hoteliku prawie cała noc.

Myślę, co za numer do mnie pisze ?.

 

-Znamy sie?

- Już o mnie zapomniałeś wiedziałam,że mnie nie kochałes.

-hmm Aśka?

-Tak

-Odezwę się później , bo wiesz co musze z dziadkiem porozmawiać chcą przepisać na mnie mieszkanie wiesz to co Ci pokazałem, do usłyszenia.

- Dobra.

 

Mija kilka godzin ,a ona

-Jak tam już załatwiłeś sprawę?

-Halo

No i zadzwoniła raz.

 

Dzisiaj przez cały dzień napisała 3 smsy.

 

-Cześć jak bedziesz mógł odezwij się.

- Czemu mnie olewasz? 

-Dobra spierdalaj, chciałam Ci dać druga szansę.

-Nienawidzę Cię!!!

 

Dzięki Bogu, czy jakiejś sile, która uratowała mnie przed nią.

 

A ja chciałem z nią rodzinę zakładać..

 

Jak kiedyś bedziesz to czytać Asiu, Asieńku, Asiuniu.

To dziekuje Ci , otworzylaś mi oczy już totalnie i wiem , że nigdy nie łączyć się z kobieta w której to matka rządzi w domu.

I uznajesz ja za swoją najlepszą przyjaciółkę, oraz taką która ma koleżanki rozwodki.

 

I taką która mówi, że kasa dla niej się nie liczy.

Pamietam dokładnie twoje słowa, gdy wróciłem z Niemiec.

 

"Ja nie chcę by twoi rodzice myśleli, że lecę na hajs"

Zdrówka.

 

Udanego weekendu, aż idę sobie kielona strzelić ?.

 

  • Like 24
  • Dzięki 7
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, PatZz napisał:

Dzisiaj przez cały dzień napisała 3 smsy.

(...) 

-Nienawidzę Cię!!! 

  

 

Mimo wszystko widać opanowanie: trzy wykrzykniki zamiast np. dziesięciu. I jeszcze "Cię" z dużej litery, widać że nadal kocha. Ten nowy "zasobniejszy samiec" jeśli nadal w związku to ma nad głową ciemne chmury. Ex mojego kumpla właśnie się zaręczyła co jej nie przeszkadza spamować miłosnymi sms'ami nie do narzeczonego - odpowiadając jednym sms'em mógłby zniszczyć "szczęście" innego typka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pozytywnyjasne, można tylko szczerze trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie "dlaczego chcę to czytać?". Czy jak dzwonią do Ciebie np. z telesprzedaży to odbierasz, słuchasz i ignorujesz, czy wychodzisz z założenia, że Ci to niepotrzebne i w związku z tym blokujesz numer, żeby sobie tym nie zaprzątać głowy? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, PatZz said:

Teraz po ponad 5 miesiącach wyszedłem na prostą wrócił stary,ulepszony patz i patrzę z podniesioną głową ku przyszłości

No i graty teraz tylko cocojambo i do przodu :)

Blokuj numer nie ma sensu marnować czasu czytając wypociny gadziny.

 

Dla niej teraz będzie już z górki w dół i przerabianie kilometrów kutongi w poszukiwaniu nowego dawcy do urobienia - a z wiekiem będzie coraz trudniej.

a niewiasta do zaoferowania poza otworami zapewne nic nie ma...

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZzMy chyba jesteśmy jakimiś ezoterycznymi braćmi :D U mnie też jakieś 5 miesięcy temu narzeczona powiedziała po wakacjach z dnia na dzień baj baj. Na drugie imię miała tak jak twoja na 1. Też jakiś czas temu wróciłem z Niemiec, a moja narzeczona zawsze twierdziła, że nie hajs się nie liczy. U mojej też rządziła mamuśka w domu :) Jedyna różnica jest taka, że do mnie nie pisze i nie wiem co u niej bo jej nienawidzę i nic mnie nie obchodzi jako obca osoba :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, tytuschrypus napisał:

"dlaczego chcę to czytać?".

Czytać nie trzeba ;)

Rozumiem idee blokowania numeru, jeśli nie można sobie poradzić z myślami o ex i obowiązuje zasada "Zero kontaktu".

Jeśli jednak mamy to za sobą i nas to nie rusza, to po co blokować? Brak odpowiedzi będzie jeszcze większą karą niż blokowanie numeru. Z czasem i tak jej się znudzi bo czas leci i trzeba energię wykorzystywać na jakąś pewniejszą gałąź.

Aczkolwiek rozumiem, że nie każdy może sobie życzyć takich niechcianych kontaktów w jakiejkolwiek formie.

 

7 minut temu, PatZz napisał:

Dla młodego faceta to forum to skarb

Dla każdego faceta to skarb, ale im wcześniej się zacznie tym lepiej :)

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, PatZz said:

I taką która mówi, że kasa dla niej się nie liczy.

 

3 minutes ago, Rey said:

a moja narzeczona zawsze twierdziła, że nie hajs się nie liczy

Bracia no przecież jak niewiasta mówi o czymś, że to dla niej nie jest ważne to znaczy zupełnie na odwrót.

 

Czytamy pomiędzy wierszami.

Dla obydwu niewiast Kasiora jest zapewne na jednym z pierwszych miejsc... a dopiero później wnętrze oraz osobowość hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pozytywny napisał:

Jeśli jednak mamy to za sobą i nas to nie rusza, to po co blokować?

Właśnie dlatego opisałem przykład infolinii sprzedażowej:) nie chodzi o karę, bo osoba blokowana o tym nie wie (w przypadku sms chociażby) tylko o to, by nie zwracać uwagi na spam - to też dobra analogia. Spam usuwamy nie dlatego, że nas boli albo rusza emocjonalnie, tylko dlatego że jest nam niepotrzebny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz jak nie będzie Ci dawała spokoju i będzie mocno natarczywa to odpisz, że sprawa jest o wiele grubsza bo okazało się, że dziadek miał także inne nieruchomości którymi teraz Ty masz się zająć.

Odezwiesz się za kilka tygodni jak wszystko ogarniesz.

Oczywiście nigdy się nie odzywasz.

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.