Skocz do zawartości

Narzeczona w akcji.


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pozytywny napisał:

sprawa jest o wiele grubsza bo okazało się, że dziadek miał także inne nieruchomości którymi teraz Ty masz się zająć.

Odezwiesz się za kilka tygodni jak wszystko ogarniesz.

Oczywiście nigdy się nie odzywasz.

To już jest gorszy sadyzm dla kobiety, niż rodeo.... ? 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PatZz napisał:

chciałam Ci dać druga szansę.

Jak mogłeś? Jesteś podłą, męską, szowinistyczną świnią, niedojrzałym emocjonalnie gówniarzem. Ona Ci się cała oddaje a Ty nie bierzesz?

 

1 godzinę temu, PatZz napisał:

Odezwę się później , bo wiesz co musze z dziadkiem porozmawiać chcą przepisać na mnie mieszkanie wiesz to co Ci pokazałem, do usłyszenia.

Super rozegrane:) Widać, że forum czytasz i nauka nie poszła w las.

 

1 godzinę temu, PatZz napisał:

-Jak tam już załatwiłeś sprawę?

Ja tu pociągnąłbym sprawę: okazuje się, że to nie będzie takie proste, ponieważ nie tylko o mieszkanie chodzi. Zajmie to trochę czasu, jak ogarnę to się odezwę. Po czym blokujesz numer i masz spokój:)

A myszka w tym czasie dostaje szału...

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PatZz

Widzę, że mamy podobną historię, ja też wydawało mi się, że mocno ją prowadziłem, też introwertyczka, ale też w domku rządziła mamusia. I tak powoli, z miesiąca na miesiąc, z roku na rok się zmieniała. Na dziś widzę, jak mnie urabiała pocałunkami, udawaniem uległej, zgadzaniem się ze wszystkim co mówię - także z czym tylko chciałem w seksie. Niesamowite jak one to potrafią i to moja myszka - byłem jej PIERWSZYM, nie miała wielkiego doświadczenia, a mimo to tak potrafiła. One to z mlekiem matki wyssają, mają to w genach, jebane.

 

Ciesz się i Bogu dziękuj, że się jej pozbyłeś i ani kurwa nie myśl, niech nawet skrawek myśli Ci nie przejdzie o jakimś powrocie. Jesteś na innym etapie, młody jesteś masz kupę czasu, za kilka miesięcy, może lat wpadnie Ci być może jakaś porządna dziewczyna z dobrego domu gdzie facet nosił spodnie jak należy - i może założysz fajną rodzinę. Tej nigdy w życiu żadnej szansy, to SKAŻONY MATERIAŁ!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ex jak ostatnio na mnie czekała pod domem bez zapowiedzi i zapytała się czy pogadamy to powiedziałem spoko możemy się przejść ale tylko na chwile , idziemy idziemy i nagle pyta co tam słychać u mnie to jej mówię ze spoko dostałem od naszego ostatniego spotkania 3 podwyżki , lecę na wakacje do  Ameryki na miesiąc i wszystko spoko po czym zapytałem jej czy już kupiła mieszkania większe od mojego ( moje 47 m było za małe ) głupio się uśmiechnęła to pytam się jak  samochód zmieniłaś ? Znowu głupio się patrzy ( miała zmienić ) i nagle do mnie mówi ładny masz sweter na co ja mówię ze fajny płaszcz to ten sam co od pięciu lat nosisz ? Znowu bez odpowiedzi .

 

Powiedziałem  sorry ale rozmowa się nie układa lecę do domu na obiad pa 

 

Próbowała  jeszcze ok 10 razy nawiązać kontakt narazie dwa miesiące spokoju :)

 

Byłem mocno niemiły ?

  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego dobrego kumpla z pracy i poza pracą, spakowała narzeczona po 5 latach znajomości,  w piatek. W maju miał być ślub. Powód? 'jak ja chciałam ślubu to ty nie chciałeś. Sam podjąłeś decyzję o tym że w tym roku się żenimy'. Zazdrosna o to, że wszystkie koleżanki w jej wieku już zaobrączkowane (26 lat, wieś). 

 

A jak mu mówiłem po przeczytaniu Mężczyzny racjonalnego, że w ogromnej większości te róże pachną jak tataraki na jesień to mi nie wierzył. 

 

@PatZz dobrze się stało jak się stało. Widzisz, nauczyła się łaciny przy okazji, wpisze sobie do CV, znajdzie lepszą pracę i będziesz podziwiał:D poza tym trzeba było coś o totolotku pierdolnąć, wtedy to dopiero by Ci skrzynkę zapychała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może zrobić się nieśmieszne. Spojrzałem w kalendarz, moja była pisze od 5 lat, na święta, urodziny itp. 

 

Kiedyś raz odpisałem, żeby przestała, blokuje numer, wazystko ok. Zmieniam telefon i pach jakiś sms.

 

Ktoś może powiedzieć, że ona chce się zachować fair - yhymmm, nie wchodząc w szczegły - nie.

 

To musiała być obsesja pfff, prawdziwa miłość.

 

Najlepszy tekst jaki dotarł, to że inni mi do pięt nie dorastają.

 

No nic tylko wrócić i słuchać mamusi, że jest się za ubogim dla księżniczki.

 

Jak możesz zmień numer, ja nie mogę:(

 

Trzeba patrzeć w przyszłość i zyć terażniejszością, Ci którzy żyją przeszłością są nieszczęśliwi.

 

 

P.S.

Jak dorośli ludzie mogą tak się zachowywać...

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, PatZz napisał:

-Cześć jak bedziesz mógł odezwij się.

- Czemu mnie olewasz? 

-Dobra spierdalaj, chciałam Ci dać druga szansę.

-Nienawidzę Cię!!!

Jakie to jest typowe. Biały rycerz, jeszcze by przepraszał. :) Kobiety są po prostu bezczelne i ta ich wyniosłość.

 

 

10 godzin temu, Still napisał:

A jej przeskok na inną gałąź, to już miłosierdzie? :P

Chciało by się napisać, że tak, ale to jest dość ciężkie, bo za dojście do prawdy o naturze kobiet, kosztuje bardzo dużo.

 

@giorgio

Dokładnie, już coraz trudniej o jelenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Vstorm napisał:

Kobiety są po prostu bezczelne i ta ich wyniosłość.

W islamie jakoś to nie przechodzi.

 

8 minut temu, Vstorm napisał:

Dokładnie, już coraz trudniej o jelenia.

Szczerze mówiąc to mam wrażenie że niezbyt wiele się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PatZz napisał:

Jak kiedyś bedziesz to czytać Asiu, Asieńku, Asiuniu.

To dziekuje Ci , otworzylaś mi oczy już totalnie i wiem , że bla bla bla bla

Niepotrzenie cokolwiek pisałeś, ona i tal nie skuma, no ale OK, może spusciles w wentyl psychiczny.

W sumie chyba "Spiedalaj." by wystarczyło

(Broń Potworze Spagetti żebyś używał takich brzydkich słów, po prostu skopiowałbyś co ona napisała)

i zrozumiała by tak samo jak ten długi tekst.

 

16 godzin temu, Rey napisał:

@PatZzMy chyba jesteśmy jakimiś ezoterycznymi braćmi :D U mnie też jakieś 5 miesięcy temu narzeczona powiedziała po wakacjach z dnia na dzień baj baj

Hahahaha @Reynie żadnymi ezo-braćmi tylko reprezentatywną próbką statystyczną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ci to nie przeszkadza to nie blokuj numeru i złóż raz na jakiś czas relację z jej mundrości, niech się inni pośmieją a może nawet czegoś nauczą.

Jeśli ci to nie przeszkadza, oczywiście. Jeśli cię to w jakikolwiek sposób mierzi to lepiej zablokuj, po co sobie nerwy psuć i głowę zaprzątać

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.