Skocz do zawartości

Wszystkiego Najlepszego Mężczyźni!


Lalka

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Panowie ode mnie również, z okazji Waszego Święta, dużo zdrowia i uśmiechu. 

 

Oby każdy kolejny dzień był lepszy od poprzedniego.

 

Spełnienia wszystkich marzeń, nawet tych najbardziej skrytych i zdawałoby się nierealnych.

 

Wytrwałości, siły, odwagi i pewności siebie każdego dnia. Nigdy nie traćcie nadziei. 

 

Samych radosnych chwil. Jak najmniej tych trudnych momentów, a jeśli już się pojawią oby jak najszybciej znikały.

 

Życzę Wam samych słonecznych dni oraz tego abyście zawsze mogli liczyć na swoich przyjaciół i najbliższych, szczególnie w gorszy czas.

 

Bądźcie szczęśliwi.

 

Pozdrawiam serdecznie.
Daenerys.

  • Like 7
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, okazji Waszego święta życzę Wam wszystkiego najlepszego ?

Pomyślności w kwestiach zawodowych i prywatnych, szczęścia każdego dnia, spełnienia marzeń oraz pięknych i mądrych kobiet ?

Edytowane przez Ania:)
  • Like 4
  • Dzięki 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Życzę wam samych miłych przeżyć. Życzę Wam by każdy z was był szczęśliwy i umiał się dzielić tym szczęściem z innymi. Życzę wam samych mądrych i pięknych kobiet (zewnętrznie jak i wewnętrznie :P)  wokół was przy których możecie czuć się prawdziwymi mężczyznami. Dużo seksu, miłości, ciepła i wsparcia, którego potrzebujecie od nas. 

Życzę wam również pomyślności w dążeniu do waszych celów i realizacji marzeń. Dużo pogody ducha i cieszenia się z najdrobniejszych darów życia. 

No i jeszcze tego:

 filing_images_8d54e3c6ed4a-106.jpg

(model i markę wybierzcie sobie wg własnego uznania ;)

tego:

walizka.jpg

 

i duuużo dobrego tego:

piwo.jpg

(...ale z umiarem... i najlepiej w towarzystwie samych najlepszych ludzi ;) ) 

Choć pamiętajcie, że szczęście możecie znaleźć w sobie. Powyższe rzeczy dodadzą życiu tylko smaczek. ;)  

 

  • Like 1
  • Dzięki 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielS napisał:

A media wmawiają ludziom, że uniwersalny lek na wszystko nie istnieje :D 

@DanielS  podobno jak coś jest do wszystkiego to jest to niczego ? więc może być różnie z tą uniwersalnością tego lekarstwa ?

 

Poza tym, jak z każdym innym lekiem, tak i z tym trzeba uważać, żeby nie przedawkować... chociaż akurat na tym specyfiku nie znam się zupełnie... w końcu jestem kobietą więc tego nie używam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Daenerys napisał:

@DanielS  podobno jak coś jest do wszystkiego to jest to niczego ? więc może być różnie z tą uniwersalnością tego lekarstwa ?

 

Poza tym, jak z każdym innym lekiem, tak i z tym trzeba uważać, żeby nie przedawkować... chociaż akurat na tym specyfiku nie znam się zupełnie... w końcu jestem kobietą więc tego nie używam ?

@Daenerys nie da się przedawkować tego co dała nam matka natura ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2019 o 11:42, Daenerys napisał:

ale przecież czytamy Was codziennie, cały okrąglutki rok

Hahah.
Jestem ciekaw jak to wytrzymujecie ?
Btw. Dziękuję wszystkim Paniom za życzenia ^^

Dnia 10.03.2019 o 20:27, Hippie napisał:

którego potrzebujecie od nas. 

Z całym szacunkiem kochana - nie potrzebujemy od was.
Ponieważ mężczyzna jest niezależny.
Aczkolwiek jest to bardzo miłe i raczej nikt nie pogardziłby, a już na pewno nie ja ;) 
No bo po co sobie utrudniać i tak już trudne życie, co nie ;) 

Miłej nocy życzę :) 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, DanielS napisał:

@Daenerys nie da się przedawkować tego co dała nam matka natura ;) 

@DanielS pamiętaj, że matka natura to kobieta, a jak kobieta coś daje to musisz być czujny, bo nigdy nie wiadomo czy nie ma w tym drugiego dna ?

 

45 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Hahah.
Jestem ciekaw jak to wytrzymujecie ?

@Ragnar1777 no cóż, różnie z tym bywa ?. Nie wiem jak inne dziewczyny, ale jeśli chodzi o mnie to czasem mnie trafia, czasem śmieję się do łez, czasem dowiaduję się naprawdę ciekawych i pouczających rzeczy.

Na pewno niektóre wypowiedzi biorę sobie do serca. Człowiek uczy się całe życie ?


Natomiast niewątpliwie w oczach niektórych z Was jestem już tak stara, że prześwituje mi cmentarz i generalnie to powinnam położyć się już do trumny i czekać na śmierć ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.